اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
دیروز زنگ زدم مخابرات امروز یه نفر زنگ زده میگه از چه مرور گری استفاده میکنی؟ گفتم کروم. گفت از اینترنت اکسپلورر استفاده کن بعدش مودمتو خاموش کن سیستمتم خاموش کن. الان درست شده. خداحافظ. بعدش یه پیامک اومد سرویس شما رفع خرابی گردید. ینی من سرمو کجا و به چی بکوبم؟؟؟هنوز داغوون. چه کشور خوبی دارم من.

bahar321123

کاربر سایت
Jun 9, 2013
84
نام
Billy
PROJECT

سلام
با یه کلیپی تو آپارات مواجه شدم به اسم کاهش پینگ بازی های آنلاین، بعد از جستجو فهمیدم که شامل 5 قسمت هست که نکات ظریف و خوبی رو برای کاهش پینگ و بهینه سازی اینترنت و سیستم نشون میده که خیلهاشونو نمیدونستم و به نظرم به احتمال زیاد میتونه تاثیر خوبی در رابطه با موضوعه مطرح شده داشته باشه.
از دوستان گل لطفا هر کی فرصت کافی داره، ویدیو هارو به ترتیب چک و انجامشون بده و نتیجه رو بگه.
با تشکر.

ویرایش:
البته ناگفته نماند :
نت تا خودش حالش خوب نباشه با هزار تا از این راهکار ها و کوفت و ... ها حل نمیشه.

آخرین ویرایش:

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
بازی که نمیشه کرد یه ویدو هم نمیشه نگاه کرد!!
دارم دیوانه میشم!
گاهی اوقات پیگ هم OK هست ولی بازم نمیشه حتی بازی یا فیل هم نگاه کرد!فقط میشه دانلود کرد!

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
سلام
با یه کلیپی تو آپارات مواجه شدم به اسم کاهش پینگ بازی های آنلاین، بعد از جستجو فهمیدم که شامل 5 قسمت هست که نکات ظریف و خوبی رو برای کاهش پینگ و بهینه سازی اینترنت و سیستم نشون میده که خیلهاشونو نمیدونستم و به نظرم به احتمال زیاد میتونه تاثیر خوبی در رابطه با موضوعه مطرح شده داشته باشه.
از دوستان گل لطفا هر کی فرصت کافی داره، ویدیو هارو به ترتیب چک و انجامشون بده و نتیجه رو بگه.
با تشکر.

ویرایش:
البته ناگفته نماند :
نت تا خودش حالش خوب نباشه با هزار تا از این راهکار ها و کوفت و ... ها حل نمیشه.

بچه هم اینارو ببینه میفهمه هیچ ربطی به اینترنت و پینگ نداره . این کارایی که ایشون میکنه واسه کاهش بار سیستم هست و رم رو خالی میکنه فقط !! هیچ ربطی به پینگ نداره خودت رو خسته نکن

sepah

کاربر سایت
May 21, 2011
87
بابا کار نشد نداره یه چیز پی ان قانونی ایران بخرین از اینا که می گن سرعت شبانه رو بالا می ببره با اونا وارد بازی تون شید قطعی نداره که خرجش هم حداکثر 10t هست این همه هم شمع نذر امام ظاده نکنین

rayman2

کاربر سایت
Sep 4, 2013
91
بابا کار نشد نداره یه چیز پی ان قانونی ایران بخرین از اینا که می گن سرعت شبانه رو بالا می ببره با اونا وارد بازی تون شید قطعی نداره که خرجش هم حداکثر 10t هست این همه هم شمع نذر امام ظاده نکنین
این چیز پی ن قانونی از کجا میشه خرید و ایا امتحان کردین تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-& به این مملکت
بد میان میگن مشکل از زیر ساخت نیست من با مخابرات تهران همراه با رفیقم از مشهد با صبانت همزمان از سرور time out میگرفتیم و دوباره هم نمیتونستیم کانکت شیم تا مودمومونو ریست کنیم مودم رو ریست میکردیم مشکل حل میشد باز بعد از 2 دقیقه بلکه کمتر دوباره time out میداد.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
آقا یکی بیاد من و قانع کنه :| که این چطور ممکنه :|
پینگ کاملا صاف و براقه! از 150 بالاتر نمیره !! بدون حتی یک تایم اوت یا پاکت لاست :| ولی نمیشه بازی کرد همین صفحه هم بزور اومد بالا :|
سرعت دانلود هم مثل همیشه اس :| بخدا باید این نت ایران و جز رکوردهای جهانی ثبت کنن :|

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
آقا یکی بیاد من و قانع کنه :| که این چطور ممکنه :|
پینگ کاملا صاف و براقه! از 150 بالاتر نمیره !! بدون حتی یک تایم اوت یا پاکت لاست :| ولی نمیشه بازی کرد همین صفحه هم بزور اومد بالا :|
سرعت دانلود هم مثل همیشه اس :| بخدا باید این نت ایران و جز رکوردهای جهانی ثبت کنن :|
وقتی شما به سروی به صورت عادی با CMD پینگ می کنید روی پورت مورد استفاده برای بازی پینگ نمی کنه که تایم اوت رو درست عین بازی نشون بده و ممکنه روی پورت یا پورت های مورد نظر که سرور بازی روی اونها برقراره پکت لاست بسیار بالایی موجود باشه. همین باعث لگ شدید میشه و مشکلی هست که از اوایل شهریور بشدت روی اینترنت به وجود اومده.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3,009
نام
احمد
وقتی شما به سروی به صورت عادی با CMD پینگ می کنید روی پورت مورد استفاده برای بازی پینگ نمی کنه که تایم اوت رو درست عین بازی نشون بده و ممکنه روی پورت یا پورت های مورد نظر که سرور بازی روی اونها برقراره پکت لاست بسیار بالایی موجود باشه. همین باعث لگ شدید میشه و مشکلی هست که از اوایل شهریور بشدت روی اینترنت به وجود اومده.
البته یک دلیل دیگه هم می تونه داشته باشه . اونم این هست که تو CMD با دستور ping شما هر ثانیه یک بار پینگ می گیرید و بین دو تا پینگ متوالی اگه پکت لاس وجود داشته باشه شما نمی بینید اما تو بازی چون فاصله ی بین ارسال بسته های اطلاعاتی خیلی کمتر هست می شه به وضوح پکت لاس رو دید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر