اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من به شخصه به ازای هر آرنایی که به خاطر نت توو wow باختم یقه اینا رو اون دنیا میگیرم
وقتی یاده این میوفتم که پچ‌هایی که بلیززارد ران میکنه واسه ورد دیگه تکرار نمیشن،‌ ما هم به خاطر نت عمرمون گذشت و پچ‌ها گذشتن و هیچ به هیچ تا ته سوزش رو احساس میکنم

حالا به هر دلیلی نت گرونه که گرونه به درک، سرعت دانلود پایینه اشکال نداره .. خو دیگه پایین بودن پینگ و ‌نداشتن تایم‌اوت و کیفیت نت ضرر نداره که. تایم‌اوت نداشتن آسیب میرسونه؟ واسه پینگ پایین داشتن باید فرهنگ‌سازی شه؟ والا هرچی آسیب فرهنگی اینترنت میتونه بزنه به سرعت دانلودشه، کیفیت نت و پینگش داغونه از بی‌لیاقتیه مسئولاشه، خطای مخابرات یکی در میون pcm ان به خاطر آسیب فرهنگیشه؟ من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام، مخالفه سرعت دانلود بالای ۲مگ هستم. ولی اینکه یکی میتونه سرعت دانلودش ۱مگ باشه یکی مجبوره به مبین‌نت رضایت بده عین ناعدالتیه، بخاطر انجام ندادن وظایفه خیلیاس. تماس تصویریا رو ببندید، سرعت دانلود اصن بالان ۵۰۰کیلوبایت نشه، ولی خو دیگه لامصبا پایین نبودن پینگ و دا‌شتن تایم‌اوت رو گردن فرهنگ‌سازی و اینجورچیزا نندازید.
پ.ن: هیچ کجای کره‌ی زمین استفاده‌ی درست از اینترنت فرهنگ‌سازی نشده، یعنی اصلاْ غرب تعریفش از استفاده‌ی درست از اینترنت با تعریف ما فرق داره. توی بقیه کشورا هم یا چیلترینگ شدیده، شدیدتر از اینجا، یا استفاده‌ی نادرست رو فقط هک و اینجورچیزا میدونن که قوانین سفت و سختی گذاشتن و باهاش مقابله میکنن.

پینگ پینگ پینگ ولله ولله ولله گردنتونه
من یبار دیگه نقل قول کردم تا بگم مخالفت حرفم با این قسمت های رنگی شدست....با باقیش موافقم
این قسمت ها که شما میگی نباشه نشه و.... همش نیاز و خواسته بسیاری از کاربرای نت در ایران هست ( من نوعی هم سرعت بسیار بالا می خوام ، هم قیمت پایین میخوام ، هم تماس تصویری و هم پینگ خوب.....)اما شما میگی هیچ کدوم مهم نیست و فقط پینگ خوب به هر قیمتی به من بدن دیگه راضی هستی...خوب مسئولین ما هم همینجوری داره فکر میکنه اون قسمتی که خودشون صلاح میدوند می خواهند برای من و شما اجرایی کنند..باقیش هم میگند به دردتون نمی خوره...(پینگ و گیم آنلاین چیه...برو مسجد پای منبر آقا بلکه بری بهشت):d.اون حرف من درباره باز کردن سایت خبری یه مثال بود...

این ادرس و وارد کن 192.168.1.1 رمزمشadmin s
یوزرم همینه البته شاید ادرش مودم شما فرق داشته باشه که پشت مودم نوشته چی هست میری تو قسمت statusقسمت پایین مشخصه
SNR Margin
WTF WTF :-o:-o:-o:-o
یعنی سیم من اول نویز بوده بعد دستو پا در آورده ؟
من یه سیم جدا هم از در در تا مودم کشیدم از سیم کشی خونه استفاده نکردم.
nee2b6id17yfr3ug6g7l.jpg

من یبار دیگه نقل قول کردم تا بگم مخالفت حرفم با این قسمت های رنگی شدست....با باقیش موافقم
این قسمت ها که شما میگی نباشه نشه و.... همش نیاز و خواسته بسیاری از کاربرای نت در ایران هست ( من نوعی هم سرعت بسیار بالا می خوام ، هم قیمت پایین میخوام ، هم تماس تصویری و هم پینگ خوب.....)اما شما میگی هیچ کدوم مهم نیست و فقط پینگ خوب به هر قیمتی به من بدن دیگه راضی هستی...خوب مسئولین ما هم همینجوری داره فکر میکنه اون قسمتی که خودشون صلاح میدوند می خواهند برای من و شما اجرایی کنند..باقیش هم میگند به دردتون نمی خوره...(پینگ و گیم آنلاین چیه...برو مسجد پای منبر آقا بلکه بری بهشت):d.اون حرف من درباره باز کردن سایت خبری یه مثال بود...

متوجه منظور من نشدی شما.. اونا قیمت رو پایین نمیارن .. اون قسمت دوم هم که های‌لایت کردی هم انجام نمیدن به دلایلی .. من خودم واسه گرون بودن از ۱مگ اومدم رو ۱۲۸ .. پس وقتی میگم قیمت به درک به این معنی نیست که با قیمت مشکل ندارم.. منظورم اینه که قیمتا رو درست نمی‌کنید که نمیکنید ولی اینکه پینگ وضعیت بدی داره رو میتونید درست کنید.. بهونه واسه بد موندن وضعیت پینگ ندارن.. یه بودجه میخواد یه همت.. بازی آنلاین هم با سرعت دانلود 60kb/sec اوکیه.
پ.ن : ما هم سعادت نشستن حضوری پا منبر آقا رو نداریم .. همین دورادور میشینیم، افتخار هم می‌کنیم.. شما هم کاش جای تمسخر ارزشهای دیگران، سعی میکردی مطلب رو درست متوجه بشی

متوجه منظور من نشدی شما.. اونا قیمت رو پایین نمیارن .. اون قسمت دوم هم که های‌لایت کردی هم انجام نمیدن به دلایلی .. من خودم واسه گرون بودن از ۱مگ اومدم رو ۱۲۸ .. پس وقتی میگم قیمت به درک به این معنی نیست که با قیمت مشکل ندارم.. منظورم اینه که قیمتا رو درست نمی‌کنید که نمیکنید ولی اینکه پینگ وضعیت بدی داره رو میتونید درست کنید.. بهونه واسه بد موندن وضعیت پینگ ندارن.. یه بودجه میخواد یه همت.. بازی آنلاین هم با سرعت دانلود 60kb/sec اوکیه.
پ.ن : ما هم سعادت نشستن حضوری پا منبر آقا رو نداریم .. همین دورادور میشینیم، افتخار هم می‌کنیم.. شما هم کاش جای تمسخر ارزشهای دیگران، سعی میکردی مطلب رو درست متوجه بشی
* wow (شاید) با سرعت 60kb/s به قول شما OK باشه ... نه بازی آنلاین :)
این بخش : من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام ...رو وقتی کسی میخونه و به قول خودت ارزشهاتون ، رو میبینه ، حتی اگه بقیه حرفت هم درست باشه دیگه اهمیتی نمیده ... :)

* wow (شاید) با سرعت 60kb/s به قول شما OK باشه ... نه بازی آنلاین :)
این بخش : من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام ...رو وقتی کسی میخونه و به قول خودت ارزشهاتون ، رو میبینه ، حتی اگه بقیه حرفت هم درست باشه دیگه اهمیتی نمیده ... :)

به نکته‌ی ظریفی اشاره کردی :)
اینم ارزشم نیست، نظرمه .. ارزشم چیزه دیگه بود..
اون دلایلی که تماس تصویری نمیدن .. سرعت دانلود بالا هم نمیدن، با دلایلی که باعث بالا بودن پینگ میشه فرق داره .. به عبارت دیگه نمی‌خوان خودشونو توو زحمت بندازن.

در مورد تماس تصویری هم هرکس اولویت‌های خودشو داره .. اون چیزهایی که با اومدن تماس تصویری از بین میره واسه من از اولویت بیشتری نسبت به تماس تصویری برخوردارن.
حتی اگه بقیه حرفت هم درست باشه دیگه اهمیتی نمیده: اگه فردی بر این اساس تصمیم بگیره همون بهتر که اهمیتی نده!

اون دلایلی که تماس تصویری نمیدن .. سرعت دانلود بالا هم نمیدن، با دلایلی که باعث بالا بودن پینگ میشه فرق داره .. به عبارت دیگه نمی‌خوان خودشونو توو زحمت بندازن.

در مورد تماس تصویری هم هرکس اولویت‌های خودشو داره .. اون چیزهایی که با اومدن تماس تصویری از بین میره واسه من از اولویت بیشتری نسبت به تماس تصویری برخوردارن.
حتی اگه بقیه حرفت هم درست باشه دیگه اهمیتی نمیده: اگه فردی بر این اساس تصمیم بگیره همون بهتر که اهمیتی نده!
این اینترنت و پینگ و در حالت کلی اینایی که باعثش هستن با این نظرات و ارزش هاتون از سرتون هم زیاده ... دیگه جای بحثی نمیبینم ، همه دیدن ارزش ها و نظرات ایشون رو . "giggle"
در ضمن جا داره به این جمله یک بار دیگه اشاره کنم که ایشون گفتن : من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام /:) انسان های جالبی پیدا میشن واقعا ...

برادرا مگه دارید اینترنت رو نسیه و قسطی خرید و فروش می کنید که یکی میگه سرعت کم باشه پینگ خوب باشه اون یکی میگه تماس تصویری نباشه پکت لاست نباشه !:))
اینترنت بدون سرعت ، پینگ خوب ، پکت لاست پایین ، عدم محدودیت کیفیت ، قیمت مناسب ، فیل تر نته هیچ جزئئ ازش تفکیک پذیر نیست.
خواهشا اینترنت رو گزینشی و شخصی نگاه نکنید.

فقط برای قسمت بولد شده بگم همون آقایونی که تماس تصویری و سرعت رو توجیه می کنند به پینگ هم برسه 1001 توجیه براش میارند اگه بدترش نکنند بهترش نمیکنند.
کافیه بهشون بگید پینگ رو درست کنید...می پرسند برای چی؟! شما میگی گیم آنلاین...می پرسه چه گیمی شما اسم 4 تا بازی غربی رو می بری...دیگه خودت باقیش رو میدونی...(اگه فکر میکنی این جواب ها رو بهتون نمیدن معلومه تا حالا پای منبرشون نبودی...)
اون داستان همت و این داستانا هم اگه بود همه مشخصه های اینترنت ممکلتمون درست میشد نه فقط پینگ...چون بهبود پینگ فقط زمانی حاصل میشه که اولا زیر ساخت ها درست بشه+*****ینگ برداشته بشه+پهنای باند و شیرینگ بهبود پیدا کنه و....
پ.ن : من هر چی میگم اینقدر به خودت نگیر...من شخص شما رو نشونه نگرفتم بلکه صحبت هاتون مخاطب هست:) جنگ نداریم با هم که...:)
من برای بهتر کردن پینگم 7 ساله داره تلاش میکنم بمعروف شده بودم به علی پینگول :d از بچه های psn میتونی بپرسی

این اینترنت و پینگ و در حالت کلی اینایی که باعثش هستن با این نظرات و ارزش هاتون از سرتون هم زیاده ... دیگه جای بحثی نمیبینم ، همه دیدن ارزش ها و نظرات ایشون رو . "giggle"
در ضمن جا داره به این جمله یک بار دیگه اشاره کنم که ایشون گفتن : من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام /:) انسان های جالبی پیدا میشن واقعا ...

کاش به جای تررور شخصیت دیگران کمی احترام واسه نظرات دیگران قائل می‌شدید، هرچند خلاف نظر خودتون باشه.
پ.ن: تعداد ما انسان‌های جالب زیاده، شما نمی‌تونی پیدا کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or