اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
دوست عزیز ازاین وضعیت اینترنت کشور هیچکس راضی نیست .. نه من نه شما، اگر هم نظرمو درست بخونی متوجه میشی که خودم گفتم هیچ کجای دنیا فرهنگ سازی نشده و نخواهد شد، چه اینجا چه هرکجا
از اون قسمت حرفهای شما هم که میگی کجای دنیا ایجوریه، من برداشت میکنم که شما از اینور اونور دنیا اطلاعات کافی نداری.. بله اینجا از اکثر کشورهای دنیا وضع اینترنتش بدتره.. ولی اینجوری که شما میگی نیست.
قضیه هم فقط صرف جهنم رفتن یا نرفتن منو شما نیست، بازی آنلاین هم بحث امنیت ملی نیست،‌ بازی کردن با کلمات وضع اینترنت کشور رو درست نمی‌کنه.
متاسفانه طرز فکرم هم از توو جوب در نیاوردم که اینجوری عوضش کنم.
در آخر، داداشی کاش دنیا قد فکر تو بود

این نظره منه داداش بازم میگم،هر جور دوس داری برداشت کن...***** کردن و محدودیت بره کسی که ذهنش خرابه دردی رو دوا نمیکنه،هیج جای دنیا اینجوری نیس،پسره از آفریقا بازی میکنه من میبینمش منو میزنه من لگ میخورم،ما از آفریقا هم داغون تریم.وضعمون هم تا *****ینگو درست نکنن همینه.
داداش بار ها شده من به زیر ساخت زنگ زدم و مسعله *****ینگو مطرح کردم،اونا هم دقیقا همینو بهم گفتند : شما دارید وارد مساعل امنیتی کشور میشید و ما بیشتر از این نمیتونیم کمکتون کنیم . فارسی دارم حرف میزنم امید وارم بفهمی.

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
298
این نظره منه داداش بازم میگم،هر جور دوس داری برداشت کن...***** کردن و محدودیت بره کسی که ذهنش خرابه دردی رو دوا نمیکنه،هیج جای دنیا اینجوری نیس،پسره از آفریقا بازی میکنه من میبینمش منو میزنه من لگ میخورم،ما از آفریقا هم داغون تریم.وضعمون هم تا *****ینگو درست نکنن همینه.
داداش بار ها شده من به زیر ساخت زنگ زدم و مسعله *****ینگو مطرح کردم،اونا هم دقیقا همینو بهم گفتند : شما دارید وارد مساعل امنیتی کشور میشید و ما بیشتر از این نمیتونیم کمکتون کنیم . فارسی دارم حرف میزنم امید وارم بفهمی.

نظرت قابل احترامه داداشه من، منم ترجیح میدم چیلتر رو خوده آدم باشه نه روی اینترنت
ولی، همونطور که گفتم بحث جهنم رفتن و نرفتن نیست، یعنی بحث خراب بودن یا نبودن ذهن من و شما نیست، چون با یه چیلترشکن کاری رو که میخواد بکنه میکنه. یعنی وقتی یارو میگه مسائل امینیتی کشور ربطی به ثواب و گناهش نداره. شخصا امیدوارم روزی برسه که بشه واضح راجع به دلایل صحبت کرد.
آفریقا هم سرزمین وسیعیه، خودم شده از مصر با یارو بازی می‌کردم اینترنتش خیلی خوب بود، یکی دیگه خیلی بد، شده با یارو از چین توو اسکایپ بودم یارو از بس داغون بود اینترنتش هی دی سی می‌شد، تازه پروک/سی هم استفاده می‌کرد، شده یکی دیگه از چین بالای 20mb/sec سرعت داشت. مشکل اینجاست که ما سرعت خوبه اینترنته اونا رو نداریم.
باور کن حرف شما رو متوجه می‌شم برادر

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
نظرت قابل احترامه داداشه من، منم ترجیح میدم چیلتر رو خوده آدم باشه نه روی اینترنت
ولی، همونطور که گفتم بحث جهنم رفتن و نرفتن نیست، یعنی بحث خراب بودن یا نبودن ذهن من و شما نیست، چون با یه چیلترشکن کاری رو که میخواد بکنه میکنه. یعنی وقتی یارو میگه مسائل امینیتی کشور ربطی به ثواب و گناهش نداره. شخصا امیدوارم روزی برسه که بشه واضح راجع به دلایل صحبت کرد.
آفریقا هم سرزمین وسیعیه، خودم شده از مصر با یارو بازی می‌کردم اینترنتش خیلی خوب بود، یکی دیگه خیلی بد، شده با یارو از چین توو اسکایپ بودم یارو از بس داغون بود اینترنتش هی دی سی می‌شد، تازه پروک/سی هم استفاده می‌کرد، شده یکی دیگه از چین بالای 20mb/sec سرعت داشت. مشکل اینجاست که ما سرعت خوبه اینترنته اونا رو نداریم.
باور کن حرف شما رو متوجه می‌شم برادر

اگه ما به اروپا و آمریکا پینگ زیر 50 هم بگیریم بازم مشکل بر طرف نمیشه،مشکل اصلی فقط فقط فقط *****ینگ.

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
298
اگه ما به اروپا و آمریکا پینگ زیر 50 هم بگیریم بازم مشکل بر طرف نمیشه،مشکل اصلی فقط فقط فقط *****ینگ.

چه پروسه‌ی پیچیده‌ایه، واسه دو ساعت در روز بازی کردن و لذت بردن چقد بدبختی داریم،‌ باید ۲ساعت بازی کنیم و حرص بخوریم.
به عنوان مثال: یعنی اگه چیلترینگ وجود داشته باشه ولی آی پی سرور گیم چیلتر نباشه، ما هم با سرور گیم پینگ ۵۰ داشته باشیم بازم لگ و دیلی می‌شیم؟

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
چه پروسه‌ی پیچیده‌ایه، واسه دو ساعت در روز بازی کردن و لذت بردن چقد بدبختی داریم،‌ باید ۲ساعت بازی کنیم و حرص بخوریم.
به عنوان مثال: یعنی اگه چیلترینگ وجود داشته باشه ولی آی پی سرور گیم چیلتر نباشه، ما هم با سرور گیم پینگ ۵۰ داشته باشیم بازم لگ و دیلی می‌شیم؟

شما یه tracert به سرور بازیی اکه میکنی بگیر،بالغ بر 17-19 تا گره میخوره تا پکت به سرور مورد نظر میرسه،که نزدیک به 10 تا گره مربوط به ip های داخل ایرانه.همین باعث میشه که توو بازی لگ و دیلی باشه.من که انقد به نت فکر کردم قیافم شبیه آیکن e برنامه internet explorer شده :D

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
شما یه tracert به سرور بازیی اکه میکنی بگیر،بالغ بر 17-19 تا گره میخوره تا پکت به سرور مورد نظر میرسه،که نزدیک به 10 تا گره مربوط به ip های داخل ایرانه.همین باعث میشه که توو بازی لگ و دیلی باشه.من که انقد به نت فکر کردم قیافم شبیه آیکن e برنامه internet explorer شده :D
همینه دیگه باید یه کاری میکردی قیافت شبیه F برنامه FireFox بشه internet explorer کندی زیاد داره .:d

اون آقایونی که میان میگن صدامونو به گوش مسئولین برسونیم شما ها یخورده از پشت کامپیوتر بیاین بیرون ببینین اوضاع از چه قراره. الان سقف بالا سر مردم تو شهرک زیتون رو خراب کردن 25 ساله تو زمین سند دارشون نمیزارن هیچ کاری کنن به نظرت همچین مسئولینی میان به فکر اینترنت من و شما باشن نه خیر داداش از این خبرا نیست مشکل ما از ریشه ست.

rYuk

کاربر سایت
Sep 30, 2011
9
حالا حرص پینگ رو نخوردید باز اینا UDP رو بستن برای من یکی امروز اصلا نمی تونم بازی کنم هی قطع می شم .

بازی LOL
Enter Cookie as format:
(ex: name=val;) separate with ';'

OKCancel

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
همینه دیگه باید یه کاری میکردی قیافت شبیه F برنامه FireFox بشه internet explorer کندی زیاد داره .:d

اون آقایونی که میان میگن صدامونو به گوش مسئولین برسونیم شما ها یخورده از پشت کامپیوتر بیاین بیرون ببینین اوضاع از چه قراره. الان سقف بالا سر مردم تو شهرک زیتون رو خراب کردن 25 ساله تو زمین سند دارشون نمیزارن هیچ کاری کنن به نظرت همچین مسئولینی میان به فکر اینترنت من و شما باشن نه خیر داداش از این خبرا نیست مشکل ما از ریشه ست.

خب مشکل از ریشس.. حالا این بشه بهانه تا بگیم نه وال34ل4ه درس بشو نیست و خلاص؟ .

من میگم خیلی نمیتونیم از زیرساخت خوب جواب بگیریم(dپهنای باند زیر صفره میگن موشکول؟ موشکول 1bit پهنای باند بین الملل داریم پس موشکول نیست). باید یه لاینی مستقیما به خود وزارت داشته باشیم و اگه نشه تنها چاره ریا%ست ج^م%#هو12ریه . دوستان بگردید ببینیم راههای ارتباطی چی هست؟ فقط بگما با پشتیبانی isp طرف نیستید. so watch it .

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
بله هر 3 یا 4 دقیقه نمیدونم سرور IP منو بلوک میکنه یا ISP آی پی سرور رو بلوک میکنه به نظرم گزینه اول درسته چون اگه ISP بلوک کنه نباید با ریست کردن مودم ما که IP ما تغییر میکنه مشکل حل بشه یعنی اینا چه غلطی میکنن ؟ بهر خال هر 3 دقیقه مجبورم مودم رو ریست کنم.
اگه یه موقعی یکی از مسئولین این پست رو خوند بدونه که تمام فوحش های که بازیکن های تیم به ما میدن دایورده رو اون کسی که باعث بانی این مشکلاته.
دوست عزیز همین وزیر بی سواد رو هم رئیس جمهور انتخاب کرده پس زیاد به اونجا هم امیدوار نباش دومن اینقدر مشغله تو ریاست جمهوری هست که اگه هم مشکل به گوش برسه توپ رو میندازن پیش وزیر دوباره روز از نو :|
من وقتی بخاطر نت میمیرم فقط خانواده و عمه ی مسعولین رو مورد خطاب قرار میدم =))

supermir

کاربر سایت
Mar 29, 2013
86
امروز چهارشنبه 26/6/93 دوباره تو بازی BATTLEFIELD 4 به صورت 5 دقیقه یکبار لاست کانکشن میده . چند وقت خوب بود دوباره شروع شد حتی بدتر از عید هم شده

آخرین ویرایش:

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
من هم یکی دو روزی هست dc میشم.حدود 15 دقیقه بعد از بازی dc میشه و باید به طور کامل ip عوض بشه تا کانکت بشه.مثل قبلا هم هر چند ثانیه یک باز قطع و وصل نمیشه.
مخابرات/league of legends/با سرويس کاهش پينگ و بدون کاهش پينگ.

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
چه غلطی میکنن اینا با اینترنت دوباره مشکل برگشته هر 10 مین یبار دیسی میشم نامسشون رو *****
همیشه باید این اینترنت ما یک مشکل هچل هفتی داشته باشه برن بمیرن با اون اینترنت دادنشون
پینگ که ر*ده شارژ که میدزدن UDP رو هم که ****ن تموم شد دیگه بریم دایل آپ بگیریم بهتره به قرآن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر