اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اخه این چه وضعیه
پشتیبانی مخابرات میگه اقا اینترنت همینه ... من برای پسرم از جای دیگه ای سرویس گرفتم
چون دانلود نامحدودی و این یه حسنه نباید به قطعی و پینگ بالا اعتراض کنی ... دانلود کن جای بازی
میگه دانلودت چقدره؟ میگم 60k ... میگه درسته دیگه ناشکری نکن مردم همینم ندارن ... میگم بابا 6 ساعت طول میکشه یه سایت باز بشه میگه نه مشکل از مخابرات نیست
خیلی بامزس ... من با dns دیفالت مخابرات به سایتهای اروپایی وصل نمیشم و فقط وطنی ها باز میشه مثل varzesh3 و چندتا دیگه
ماشالا dns گوگل هم که خیلی بد شده یا واسه من جواب نمیده
البته از اولشم یه بزرگی فرمودن : ما اسفالت نمیخوایم ... ما فرودگاه و هواپیما نمیخوایم ... ما یه چیز دیگرو میخوایم ...
راستم میگن اینترنت به چه دردی میخوره ... پول خوبه ... پوووووول
عیبی نداره یه روزی نوبت ما هم میشه ...

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
به نکته‌ی ظریفی اشاره کردی :)
اون دلایلی که تماس تصویری نمیدن .. سرعت دانلود بالا هم نمیدن، با دلایلی که باعث بالا بودن پینگ میشه فرق داره .. به عبارت دیگه نمی‌خوان خودشونو توو زحمت بندازن.
!
میتونید برای من و دوستان دلیل منطقی بیارید که کدوم دلایل باعث میشه سرعت دانلود بالا و محدود کردن بعضی امکانات اینترنت باعث پینگ بالا نمیشه ؟! یا اینکه کدوم دلایل باعث بالا بودن پینگ میشه ؟! اون وقت من برای شما یه تریلی دلیل میارم که اتفاقا مشکلات لگ و پینگ و پکت لاست از همین فیل ترینگ های عظیظان همیشه در سهنه هست.

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
298
فقط برای قسمت بولد شده بگم همون آقایونی که تماس تصویری و سرعت رو توجیه می کنند به پینگ هم برسه 1001 توجیه براش میارند اگه بدترش نکنند بهترش نمیکنند.
کافیه بهشون بگید پینگ رو درست کنید...می پرسند برای چی؟! شما میگی گیم آنلاین...می پرسه چه گیمی شما اسم 4 تا بازی غربی رو می بری...دیگه خودت باقیش رو میدونی...(اگه فکر میکنی این جواب ها رو بهتون نمیدن معلومه تا حالا پای منبرشون نبودی...)
اون داستان همت و این داستانا هم اگه بود همه مشخصه های اینترنت ممکلتمون درست میشد نه فقط پینگ...چون بهبود پینگ فقط زمانی حاصل میشه که اولا زیر ساخت ها درست بشه+*****ینگ برداشته بشه+پهنای باند و شیرینگ بهبود پیدا کنه و....
پ.ن : من هر چی میگم اینقدر به خودت نگیر...من شخص شما رو نشونه نگرفتم بلکه صحبت هاتون مخاطب هست:) جنگ نداریم با هم که...:)
من برای بهتر کردن پینگم 7 ساله داره تلاش میکنم بمعروف شده بودم به علی پینگول :d از بچه های psn میتونی بپرسی

از شما چیزی به دل نگرفتم برادره من :D
اگه همه مثل شما توضیح میدادن همه‌جا گل و بلبل بود ;)
از زمان دایل‌آپ سروکله زدم با اینا.. شاید باور نکنی ولی از منهدم کردن بازیایه رایانه‌ای مثل مواد مخدر دیدم تا اون شخصی که می‌گفت هفته‌ای یه بار بازی کن :/
با حرفاتم که موافقم .. ولی اگه زیرساختها و پهنای باند و همه‌ی اینا رو درست کنن، دیگه نمیتونن جلوی سرعت دانلود بالا رو بگیرن آیا؟

- - -ویرایش - - -

میتونید برای من و دوستان دلیل منطقی بیارید که کدوم دلایل باعث میشه سرعت دانلود بالا و محدود کردن بعضی امکانات اینترنت باعث پینگ بالا نمیشه ؟! یا اینکه کدوم دلایل باعث بالا بودن پینگ میشه ؟! اون وقت من برای شما یه تریلی دلیل میارم که اتفاقا مشکلات لگ و پینگ و پکت لاست از همین فیل ترینگ های عظیظان همیشه در سهنه هست.

من خودم دلم از فیل ترینگ خونه،‌ یه تریلی سایت دارم که الکی چیلتر شدن .. ریپورت هم دادیم ولی جوابهای همیشگی نثارمون شده .. یعنی تا وقتی چیلترینگ هست پینگ و پکت لاست همین‌جوری میمونه؟ یا راهه حل دیگه‌ای هم هست؟
همون سوالی رو که بالا کردم از شما هم میپرسم، اگه همه اینا درست شه،‌ اینا نمی‌تونن باز سرعت دانلود رو محدود کنن؟‌
آخه چیلترینگ اینجا هم یجورایی دکوریه .. با ۵هزار تومن حل میشه .. فقط مشکل کاهش سرعت و افزایش پینگش میمونه واسه ما.
مثلاْ چیلترینگ چین رو نگاه کن، کفتر از قفسش بیرون نمیاد.

- - -ویرایش - - -

برادرا مگه دارید اینترنت رو نسیه و قسطی خرید و فروش می کنید که یکی میگه سرعت کم باشه پینگ خوب باشه اون یکی میگه تماس تصویری نباشه پکت لاست نباشه !:))
اینترنت بدون سرعت ، پینگ خوب ، پکت لاست پایین ، عدم محدودیت کیفیت ، قیمت مناسب ، فیل تر نته هیچ جزئئ ازش تفکیک پذیر نیست.
خواهشا اینترنت رو گزینشی و شخصی نگاه نکنید.

همون اول میومدی اینو میگفتی که من انقد حرص نخوردم :D

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
این ادرس و وارد کن 192.168.1.1 رمزمشadmin s
یوزرم همینه البته شاید ادرش مودم شما فرق داشته باشه که پشت مودم نوشته چی هست میری تو قسمت statusقسمت پایین مشخصه
SNR Margin
از اینکه عکس گذاشته بودم عزیز.
Downstream: 168
Upstream: 138
خوب بقیش؟ باید نویزو چطوری درست کنم؟

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
از شما چیزی به دل نگرفتم برادره من :D
اگه همه مثل شما توضیح میدادن همه‌جا گل و بلبل بود ;)
از زمان دایل‌آپ سروکله زدم با اینا.. شاید باور نکنی ولی از منهدم کردن بازیایه رایانه‌ای مثل مواد مخدر دیدم تا اون شخصی که می‌گفت هفته‌ای یه بار بازی کن :/
با حرفاتم که موافقم .. ولی اگه زیرساختها و پهنای باند و همه‌ی اینا رو درست کنن، دیگه نمیتونن جلوی سرعت دانلود بالا رو بگیرن آیا؟

- - -ویرایش - - -

من خودم دلم از فیل ترینگ خونه،‌ یه تریلی سایت دارم که الکی چیلتر شدن .. ریپورت هم دادیم ولی جوابهای همیشگی نثارمون شده .. یعنی تا وقتی چیلترینگ هست پینگ و پکت لاست همین‌جوری میمونه؟ یا راهه حل دیگه‌ای هم هست؟
همون سوالی رو که بالا کردم از شما هم میپرسم، اگه همه اینا درست شه،‌ اینا نمی‌تونن باز سرعت دانلود رو محدود کنن؟‌
آخه چیلترینگ اینجا هم یجورایی دکوریه .. با ۵هزار تومن حل میشه .. فقط مشکل کاهش سرعت و افزایش پینگش میمونه واسه ما.
مثلاْ چیلترینگ چین رو نگاه کن، کفتر از قفسش بیرون نمیاد.
خب حالا شد یه چیزی.
بحث 6 ماهه ی ما تو این تاپیک تقریبا با این موضوعات از جمله پینگ ، پکت لاست ، قطعی وصلی ها ، اختلال رو پروتکل های مهم مثل UDP و... قرار داشته.
خیلی خلاصه بخوام توضیح بدم باید بگم که فاکتور پینگ شاید در ظاهر مهمترین عامل در بازی آنلاین باشه ولی در باطن چند عامل مهم دیگه هم باید باشند تا مشکلی پیش نیاد. اول می گم که پینگ توی ایران به چه چیزی ربط داره بعد میگم که مشکلات دیگه ی ما چیه.

پینگ تو اینترنت ایران به 2 جا بستگی داره ، پینگ داخلی به صورت کلی به ISP و به طور مستقیم به سرعت اینترنت داخلی و کیفیت پورت اشتراکی شما بستگی داره و پینگ خارجی به DNS های بین المللی نقاط Exchange که از سمت شرکت زیرساخت اعمال میشن بستگی داره. پینگ داخلی خیلی راحت با هماهنگی ISP قابل بهینه سازی و کاهش هست ولی پینگ خروجی از DNS های ارتباطی به کیفیت و روت ها (مسیر ها و لینک ها) بستگی داره. مثلا پینگ بعضی ISP ها که دیتاشون از Telekom آذربایجان می گذره با آلمان 90-100میلی ثانیه هست بعضی شرکت ها که از DNS های بی کیفیتی مثل Flagtel میگذره بالای 200ms میشه.
مقایسه جالبی در زمینه پینگ کرده بودم که باز اینجا نقل قولش می کنم:
یه مثال ملموس می زنم که همه متوجه بشن:

تریس روت وب سایت گوگل دات کام.
05256062910085441772.jpg

همونطور که می بینید پینگ من به سرویس های داخلی 6-8 ms هست ولی بعد از رفتن به نقطه ی ورود به بین الملل پینگ 85ms افزایش پیدا می کنه !!! تازه این DNS یکی از بهترین DNS های خروجی اینترنت شاتل هست که پینگ 90ms میده بقیه مثل Telia یا Flagtel یا xfra1.cw که بالای 100ms هستند. خب این نشون میده مشکل از کجاست و کی تقصیر داره.
اینترنتی که ایران از بخش بین المللی خریداری می کنه یکی از با کیفیت ترین اینترنت های خاورمیانه است ولی به محض ورود به مراکز زیرساخت و روت های بسیار عجیب و غریب این شرکت بهمتن پنهان:
پهن خالص

تبدیل میشه.
ترکیه کشور همسایه ما پینگ متوسطش به کشور های اروپایی 50ms هست ! و اگر ما بخوایم اینترنت خوب بدیم به راحتی میتونیم تا 60ms پینگ رو پایین بیاریم اما باز حتی با پینگ 60ms ولی پکت لاست 30 درصد روی پورت های مختلف باز اینترنت بلا استفاده است.
این پست اصلی هست.
فکر کنم متوجه شده باشید که مشکل پینگ ایران از کجاست و اگر اونجا نبود پینگ میتونست چقدر پایین باشه ولی باز توضیح بیشتر خواستید در خدمتم.

مشکلات بعدی پکت لاست ، محدودیت روی پورت ها و پروتکل ها ، قطع و وصلی های بی دلیل و مسخره و کمبود پهنای باند به ازای میلیون ها کاربر اینترنت ایران همه و همه باعث شده کیفیت اینقدر پایین باشه.
همونطور که نگاه می کنید مشکل عمیق تر از این حرف هاست.
ولی در نهایت اگر زیرساخت روت های مزخرفش رو عوض کنه و محدود کردن پورت هارو لغو کنه هم پینگ خوب خواهد بود هم اینترنت استیبل میشه. سرعت اینترنت هم تنها چیزیه که تو ایران پیشرفتش از بقیه فاکتور ها سریعتره ! الان شما 3G بگیری حداقل سرعت 1Mb/s دانلود داری بعضی ها که تا 8-12 مگابیت دانلود داشتن ! روی ADLS2+ هم که تا 10 مگابیت در حال حاضر سرویس ارائه میشه.
بیش از این باید به 4G برای ارتباط بیسیم و Optic-Fiber برای ارتباط های کابلی توسل جست چون بستر های فعلی جواب نمیده.

آخرین ویرایش:

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
298
همونطور که نگاه می کنید مشکل عمیق تر از این حرف هاست.
ولی در نهایت اگر زیرساخت روت های مزخرفش رو عوض کنه و محدود کردن پورت هارو لغو کنه هم پینگ خوب خواهد بود هم اینترنت استیبل میشه. سرعت اینترنت هم تنها چیزیه که تو ایران پیشرفتش از بقیه فاکتور ها سریعتره ! الان شما 3G بگیری حداقل سرعت 1Mb/s دانلود داری بعضی ها که تا 8-12 مگابیت دانلود داشتن ! روی ADLS2+ هم که تا 10 مگابیت در حال حاضر سرویس ارائه میشه.
بیش از این باید به 4G برای ارتباط بیسیم و Optic-Fiber برای ارتباط های کابلی توسل جست چون بستر های فعلی جواب نمیده.

پس تاسیسات و سیم‌کشی‌های مخابرات کجای این پروسه جا داره؟ به علت داغون بودن خط‌های تلفن خیلیا بیشتر از سرعت ۱مگ نمیتونن بگیرن .. یعنی نهایت سرعت دانلودشون ۱۲۰ میشه، خیلیا هم که کلاْ خطشون pcmه، مثه خوده من.. ما ها باید چیکار کنیم؟ مخابرات باید چیکار کنه که دیگه خطه هیچکسی pcm نباشه؟ اصلاْ‌ زیر نظر کدوم نهاده؟ به کی باید شکایت کرد؟
من رفتم مخابرات میگم خطم pcmه، بجای اینکه درستش کنن یارو بم گفت برو وایمکس بگیر :/
اینکه وقتی receive میکنیم پینگ میره بالا علتش چیه؟ واسه adsl این اتفاق خیلی به ندرت میوفتاد.. ولی الان که وایمکس دارم ۲۴ساعته همین مشکل رو دارم.
3g هم ما که خوزستانیم سرعتش به این حدا نمیرسه :(

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
پس تاسیسات و سیم‌کشی‌های مخابرات کجای این پروسه جا داره؟ به علت داغون بودن خط‌های تلفن خیلیا بیشتر از سرعت ۱مگ نمیتونن بگیرن .. یعنی نهایت سرعت دانلودشون ۱۲۰ میشه، خیلیا هم که کلاْ خطشون pcmه، مثه خوده من.. ما ها باید چیکار کنیم؟ مخابرات باید چیکار کنه که دیگه خطه هیچکسی pcm نباشه؟ اصلاْ‌ زیر نظر کدوم نهاده؟ به کی باید شکایت کرد؟
من رفتم مخابرات میگم خطم pcmه، بجای اینکه درستش کنن یارو بم گفت برو وایمکس بگیر :/
اینکه وقتی receive میکنیم پینگ میره بالا علتش چیه؟ واسه adsl این اتفاق خیلی به ندرت میوفتاد.. ولی الان که وایمکس دارم ۲۴ساعته همین مشکل رو دارم.
3g هم ما که خوزستانیم سرعتش به این حدا نمیرسه :(
خط من یکی از بدترین خطوط مسی محسوب میشه به طوری که SNR من (سیگنال خط) با سرعت دانلود 3.5 مگابیت بر ثانیه 14-15 میشه ولی مبینید پینگ 90 با آلمان دارم (85 هم داشتم) و با وی پی ان گیمینگ با بعضی سرور های روسیه 60ms هم پینگ گرفتم پس مشکل پینگ هیچ ربط جدی ای به خطوط مسی نداره. سرعت تنها مشکل خطوط مسی هست که متاسفانه حق با شماست و بسیاری از کاربرا سرعت بسیار پایین رو باید به خاطرش تحمل کنند. اون وظیفه دولت هست که رسیدگی کنه و مخابرات بسترش رو عوض کنه. در حقیقت مشکل بزرگی که ایران در ضمینه ی سرعت داره محدودیت بستر های اینترنت و انحصار اون ها توسط مخابرات هست که اصلا هم فکر درست کردنش نیست.
اینجور مواقع باید شما از اینترنت بیسیم استفاده کنید و دیش و تجهیزات بخرید که من زیاد وارد نیستم در این زمینه.
بحث اپراتور ایرانیان برای فیبر نوری مطرح هست باید ببینیم به کجا می رسه ولی به این زودی ها عملیاتی نمیشه.

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
من به شخصه به ازای هر آرنایی که به خاطر نت توو wow باختم یقه اینا رو اون دنیا میگیرم
وقتی یاده این میوفتم که پچ‌هایی که بلیززارد ران میکنه واسه ورد دیگه تکرار نمیشن،‌ ما هم به خاطر نت عمرمون گذشت و پچ‌ها گذشتن و هیچ به هیچ تا ته سوزش رو احساس میکنم

حالا به هر دلیلی نت گرونه که گرونه به درک، سرعت دانلود پایینه اشکال نداره .. خو دیگه پایین بودن پینگ و ‌نداشتن تایم‌اوت و کیفیت نت ضرر نداره که. تایم‌اوت نداشتن آسیب میرسونه؟ واسه پینگ پایین داشتن باید فرهنگ‌سازی شه؟ والا هرچی آسیب فرهنگی اینترنت میتونه بزنه به سرعت دانلودشه، کیفیت نت و پینگش داغونه از بی‌لیاقتیه مسئولاشه، خطای مخابرات یکی در میون pcm ان به خاطر آسیب فرهنگیشه؟ من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام، مخالفه سرعت دانلود بالای ۲مگ هستم. ولی اینکه یکی میتونه سرعت دانلودش ۱مگ باشه یکی مجبوره به مبین‌نت رضایت بده عین ناعدالتیه، بخاطر انجام ندادن وظایفه خیلیاس. تماس تصویریا رو ببندید، سرعت دانلود اصن بالان ۵۰۰کیلوبایت نشه، ولی خو دیگه لامصبا پایین نبودن پینگ و دا‌شتن تایم‌اوت رو گردن فرهنگ‌سازی و اینجورچیزا نندازید.
پ.ن: هیچ کجای کره‌ی زمین استفاده‌ی درست از اینترنت فرهنگ‌سازی نشده، یعنی اصلاْ غرب تعریفش از استفاده‌ی درست از اینترنت با تعریف ما فرق داره. توی بقیه کشورا هم یا چیلترینگ شدیده، شدیدتر از اینجا، یا استفاده‌ی نادرست رو فقط هک و اینجورچیزا میدونن که قوانین سفت و سختی گذاشتن و باهاش مقابله میکنن.

پینگ پینگ پینگ ولله ولله ولله گردنتونه

دوست عزیز اصن ما بخوایم بریم جهنم کی رو باید بیبینیم؟؟؟؟ !!!! شما فک میکنی *****ینگ و سرعت پایین برای افرادی که میخوان استفاده نا درست داشته باشن جواب میده ؟؟؟؟!!!! یه مثال ساده برات بزنم،شما به یه بچه کوچیک میگه نکن ولی گوش به حرفت نمیده و باهات لج میکنه و همون کارو که شما گفتی نکن،میکنه.چون میخاد ببینه چی توو اون کار هست که شما داری از انجام اون کار منعش میکنی..اینم دقیقا همینه اینا اومدن همه چیزو ***** کردن کسی هم کی چیزی از استفاده نا درست نمیدونه سعی میکنه ببینه پشت *****ینگ چه خبره و چرا فلان چیز ***** شده.
کجای دنیا اینجوریه که ما هم اینجوری باشیم ؟؟؟ کجای دنیا بازی آنلاین امنیت ملی کشور رو بخطر میندازه ؟؟؟ کجای دنیا هیچ دلیل و منطقی برای خراب بودن نت وجود نداره ؟؟؟ کجای دنیا برای دادن پهنای باند بیشتر باید فرهنگ سازی بشه ؟؟؟ کجای دنیا نت انقد گرونه ؟؟؟ کجای دنیا گیمر هاش رو انقد اذیت میکنه در صورتی که کشور آمریکا از گیمر ها به عنوان ورزشکاران حرفه ای یاد میکنه؟؟؟ کجای دنیا خوش حال بودن حرومه و افراد خوش حال باید مجازات بشن ؟؟؟

در آخر،داداش طرز فکرتو عوض کن...

- - -ویرایش - - -

خط من یکی از بدترین خطوط مسی محسوب میشه به طوری که SNR من (سیگنال خط) با سرعت دانلود 3.5 مگابیت بر ثانیه 14-15 میشه ولی مبینید پینگ 90 با آلمان دارم (85 هم داشتم) و با وی پی ان گیمینگ با بعضی سرور های روسیه 60ms هم پینگ گرفتم پس مشکل پینگ هیچ ربط جدی ای به خطوط مسی نداره. سرعت تنها مشکل خطوط مسی هست که متاسفانه حق با شماست و بسیاری از کاربرا سرعت بسیار پایین رو باید به خاطرش تحمل کنند. اون وظیفه دولت هست که رسیدگی کنه و مخابرات بسترش رو عوض کنه. در حقیقت مشکل بزرگی که ایران در ضمینه ی سرعت داره محدودیت بستر های اینترنت و انحصار اون ها توسط مخابرات هست که اصلا هم فکر درست کردنش نیست.
اینجور مواقع باید شما از اینترنت بیسیم استفاده کنید و دیش و تجهیزات بخرید که من زیاد وارد نیستم در این زمینه.
بحث اپراتور ایرانیان برای فیبر نوری مطرح هست باید ببینیم به کجا می رسه ولی به این زودی ها عملیاتی نمیشه.

من به سرور های بتل نسخه PC آلمان در بهترین شرایط پینگ 90-92 میگیرم،به سرور های xbox هم پینگ 115-120 میگیرم.به 4.2.2.4 با چند بار تغییر IP پینگ 88 هم گرفتم.از کاهش دهنده استفاده نکردم تا حالا.نت برای بازی همون جور که دوسته عزیزمون گفت به پینگ نیس،خرابی اینترنت که من یه خشاب رو طرف خالی میکنم هیچیش نمیشه با هلت 1% برمیگرده میزنتم یه چیزی فرا تر از مسعله پینگ و پکت لاسته که من هنوز نتونستم کشفش کنم.فقط فقط *****نگ و دست کاری کردن پورت هاست.من یادمه اوون اولا که سیستک سرویس کاهش دهنده میداد *****نگ رو کلا بر میداشت یعنی شما به کاهش دهنده میتونستی فیس بوک و یوتوب بری،چند تا از دوستام گرفته بودن فوق العاده بود تازه فهمیده بودن بتل بدون لگ و دیلی یعنی چی...بعد چند روز که همه فهمیدن اوضا از چه قراره کلا یه کاری کردن که دیگه *****نگ رو دور باز نکنه و همون موقع بود که سیستک هم خراب شد.هیمن مشکل مزخرف که تیر به طرف نمیخوره به سیستک هم اضافه شد.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
به جای زدن تو سر هم بیاین یه فکری بکنیم واسه ارجاع مسعله به رییس جمهور. حداقل تو سخن رانی ها یه اشاره کوچیکی بشه باز خودش خوبه. برای از بین بردن انحصار باید هرچه سریع تر دست به کار شیم. با اینجا ناله کردن و بحث فیل $%#کننده سایتمون و زدن تو سر هم بیشتر به نفع ری#د%م%ان زیر ساخت و رفقاش کار میکنیم.

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که فک کنم الان حدود 6ماه هست که پشت PC یا هر وسیله دیگه نشستید و دارید شکایت میکنید. که چی؟ چیزی درست شد؟ بجای اینا برید تجمع کنید حضوری بهتر نیست؟

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
298
دوست عزیز اصن ما بخوایم بریم جهنم کی رو باید بیبینیم؟؟؟؟ !!!! شما فک میکنی *****ینگ و سرعت پایین برای افرادی که میخوان استفاده نا درست داشته باشن جواب میده ؟؟؟؟!!!! یه مثال ساده برات بزنم،شما به یه بچه کوچیک میگه نکن ولی گوش به حرفت نمیده و باهات لج میکنه و همون کارو که شما گفتی نکن،میکنه.چون میخاد ببینه چی توو اون کار هست که شما داری از انجام اون کار منعش میکنی..اینم دقیقا همینه اینا اومدن همه چیزو ***** کردن کسی هم کی چیزی از استفاده نا درست نمیدونه سعی میکنه ببینه پشت *****ینگ چه خبره و چرا فلان چیز ***** شده.
کجای دنیا اینجوریه که ما هم اینجوری باشیم ؟؟؟ کجای دنیا بازی آنلاین امنیت ملی کشور رو بخطر میندازه ؟؟؟ کجای دنیا هیچ دلیل و منطقی برای خراب بودن نت وجود نداره ؟؟؟ کجای دنیا برای دادن پهنای باند بیشتر باید فرهنگ سازی بشه ؟؟؟ کجای دنیا نت انقد گرونه ؟؟؟ کجای دنیا گیمر هاش رو انقد اذیت میکنه در صورتی که کشور آمریکا از گیمر ها به عنوان ورزشکاران حرفه ای یاد میکنه؟؟؟ کجای دنیا خوش حال بودن حرومه و افراد خوش حال باید مجازات بشن ؟؟؟

در آخر،داداش طرز فکرتو عوض کن...

دوست عزیز ازاین وضعیت اینترنت کشور هیچکس راضی نیست .. نه من نه شما، اگر هم نظرمو درست بخونی متوجه میشی که خودم گفتم هیچ کجای دنیا فرهنگ سازی نشده و نخواهد شد، چه اینجا چه هرکجا
از اون قسمت حرفهای شما هم که میگی کجای دنیا ایجوریه، من برداشت میکنم که شما از اینور اونور دنیا اطلاعات کافی نداری.. بله اینجا از اکثر کشورهای دنیا وضع اینترنتش بدتره.. ولی اینجوری که شما میگی نیست.
قضیه هم فقط صرف جهنم رفتن یا نرفتن منو شما نیست، بازی آنلاین هم بحث امنیت ملی نیست،‌ بازی کردن با کلمات وضع اینترنت کشور رو درست نمی‌کنه.
متاسفانه طرز فکرم هم از توو جوب در نیاوردم که اینجوری عوضش کنم.
در آخر، داداشی کاش دنیا قد فکر تو بود

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
از اینکه عکس گذاشته بودم عزیز.
Downstream: 168
Upstream: 138
خوب بقیش؟ باید نویزو چطوری درست کنم؟
دوستان یکی لطفا توضیح میده این نویز از کجا میاد و دلیلش چیه و چطوری میشه فیکسش کرد و دقیقا وضع خطم چقدر خرابه ؟:)

آخرین ویرایش:

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
298
یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که فک کنم الان حدود 6ماه هست که پشت PC یا هر وسیله دیگه نشستید و دارید شکایت میکنید. که چی؟ چیزی درست شد؟ بجای اینا برید تجمع کنید حضوری بهتر نیست؟

واقعا صبرمون دیگه داره لبریز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر