اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
مخابرات بهتر شده از جمعه شب دیگه مشکلی نداشته تا الان منطقه 12 تهران
هر روز دارم Dota 2 بازی میکنم با پینگ 150
یکی یه تخته بیاره تا چش نخورده بزنم به تخته

عزیز فکر نکن درست شده 6 تا از مناطق تهران در حال کابل برگردونن اختلال دارن الان پهنای باند آزاد شده یه چند روز دیگه باز به فنا میره.

آقا این مخابرات تا دیروز پیمگش 200 بود ولی اصلا Avreage ـش بالاتر از 10 نمیرفت الان همش 30 تا 40 تا پینگ بالا پایین میره اصلا اعصاب نذاشته .
بعضی موقع ها هم پینگ میره رو 1000 یا 2000 !
چه وضعشه ؟ :|

آقا خواهشا یکی راهنمایی کنه. نتم توی تمام بازیا واسه خودش تایم اوت میشه اصلا انگار مشکل از خطمه. قبلا پی سی ام بود درستش کردم. جطوری میتونم از کیفیت خطم با خبر سم؟ - شاتل رشت
کسی نیست ؟ :|
پ.ن: اگه ممکنه یکی وضعیت نت مارو بگه در چه حده؟ مرسی.

پینگم اطراف 150 تا 170 میچرخه اما شدیدا Time Out دارم.
سرعت دانلودمم تا 150 KB/S میره.

آخرین ویرایش:
حیف که یه اینترنت درست و حسابی ندارم که یه بابای روس برام شاخ نشه
حیف که یه اینترنت درست وحسابی ندارم که بشه ازش لذت برد با این هزینیه که کردم
وحیف که توی این مملکت کسی به کسی احترام نمیزاره که از کمترین حق خودت بتونی جوری که دوست داری استفاده کنی
وحیف که برای هر بازی 200هزارتومان هزینه میکنم و فقط میتونم به شورتکاتی که رو دکستابه نگاه کنم
وهزاران حیف دیگه ...........ودر انتها اهی بلند از این ناچاری

اینترنت استاندارد حق مسلم ماست

من به شخصه به ازای هر آرنایی که به خاطر نت توو wow باختم یقه اینا رو اون دنیا میگیرم
وقتی یاده این میوفتم که پچ‌هایی که بلیززارد ران میکنه واسه ورد دیگه تکرار نمیشن،‌ ما هم به خاطر نت عمرمون گذشت و پچ‌ها گذشتن و هیچ به هیچ تا ته سوزش رو احساس میکنم

حالا به هر دلیلی نت گرونه که گرونه به درک، سرعت دانلود پایینه اشکال نداره .. خو دیگه پایین بودن پینگ و ‌نداشتن تایم‌اوت و کیفیت نت ضرر نداره که. تایم‌اوت نداشتن آسیب میرسونه؟ واسه پینگ پایین داشتن باید فرهنگ‌سازی شه؟ والا هرچی آسیب فرهنگی اینترنت میتونه بزنه به سرعت دانلودشه، کیفیت نت و پینگش داغونه از بی‌لیاقتیه مسئولاشه، خطای مخابرات یکی در میون pcm ان به خاطر آسیب فرهنگیشه؟ من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام، مخالفه سرعت دانلود بالای ۲مگ هستم. ولی اینکه یکی میتونه سرعت دانلودش ۱مگ باشه یکی مجبوره به مبین‌نت رضایت بده عین ناعدالتیه، بخاطر انجام ندادن وظایفه خیلیاس. تماس تصویریا رو ببندید، سرعت دانلود اصن بالان ۵۰۰کیلوبایت نشه، ولی خو دیگه لامصبا پایین نبودن پینگ و دا‌شتن تایم‌اوت رو گردن فرهنگ‌سازی و اینجورچیزا نندازید.
پ.ن: هیچ کجای کره‌ی زمین استفاده‌ی درست از اینترنت فرهنگ‌سازی نشده، یعنی اصلاْ غرب تعریفش از استفاده‌ی درست از اینترنت با تعریف ما فرق داره. توی بقیه کشورا هم یا چیلترینگ شدیده، شدیدتر از اینجا، یا استفاده‌ی نادرست رو فقط هک و اینجورچیزا میدونن که قوانین سفت و سختی گذاشتن و باهاش مقابله میکنن.

پینگ پینگ پینگ ولله ولله ولله گردنتونه

من به شخصه به ازای هر آرنایی که به خاطر نت توو wow باختم یقه اینا رو اون دنیا میگیرم
وقتی یاده این میوفتم که پچ‌هایی که بلیززارد ران میکنه واسه ورد دیگه تکرار نمیشن،‌ ما هم به خاطر نت عمرمون گذشت و پچ‌ها گذشتن و هیچ به هیچ تا ته سوزش رو احساس میکنم

حالا به هر دلیلی نت گرونه که گرونه به درک، سرعت دانلود پایینه اشکال نداره .. خو دیگه پایین بودن پینگ و ‌نداشتن تایم‌اوت و کیفیت نت ضرر نداره که. تایم‌اوت نداشتن آسیب میرسونه؟ واسه پینگ پایین داشتن باید فرهنگ‌سازی شه؟ والا هرچی آسیب فرهنگی اینترنت میتونه بزنه به سرعت دانلودشه، کیفیت نت و پینگش داغونه از بی‌لیاقتیه مسئولاشه، خطای مخابرات یکی در میون pcm ان به خاطر آسیب فرهنگیشه؟ من خودم از مخالفای تماس تصویری‌ام، مخالفه سرعت دانلود بالای ۲مگ هستم. ولی اینکه یکی میتونه سرعت دانلودش ۱مگ باشه یکی مجبوره به مبین‌نت رضایت بده عین ناعدالتیه، بخاطر انجام ندادن وظایفه خیلیاس. تماس تصویریا رو ببندید، سرعت دانلود اصن بالان ۵۰۰کیلوبایت نشه، ولی خو دیگه لامصبا پایین نبودن پینگ و دا‌شتن تایم‌اوت رو گردن فرهنگ‌سازی و اینجورچیزا نندازید.
پ.ن: هیچ کجای کره‌ی زمین استفاده‌ی درست از اینترنت فرهنگ‌سازی نشده، یعنی اصلاْ غرب تعریفش از استفاده‌ی درست از اینترنت با تعریف ما فرق داره. توی بقیه کشورا هم یا چیلترینگ شدیده، شدیدتر از اینجا، یا استفاده‌ی نادرست رو فقط هک و اینجورچیزا میدونن که قوانین سفت و سختی گذاشتن و باهاش مقابله میکنن.

پینگ پینگ پینگ ولله ولله ولله گردنتونه
دوست عزیز شما چرا همه چیز رو با نیاز شخصی خودت میسنجی..؟ مسئولین ما هم همینجوری فکر میکنن...والا:|
یارو فقط میخواد میخواد هر روز صبح صفحه اول کیهان رو باز کنه بخونه ...نه پینگ لازمه نه سرعت مهمه نه هیچ چیز دیگه ای یه اینترانت 64 بیت هم کفایت میکنه ...کمی دورتر و فراتر از نوک دماغمون رو هم ببینیم یه تمایزی با حاکمانمون داشته باشیم;)

دوست عزیز شما چرا همه چیز رو با نیاز شخصی خودت میسنجی..؟ مسئولین ما هم همینجوری فکر میکنن...والا:|
یارو فقط میخواد میخواد هر روز صبح صفحه اول کیهان رو باز کنه بخونه ...نه پینگ لازمه نه سرعت مهمه نه هیچ چیز دیگه ای یه اینترانت 64 بیت هم کفایت میکنه ...کمی دورتر و فراتر از نوک دماغمون رو هم ببینیم یه تمایزی با حاکمانمون داشته باشیم;)

برادره عزیزه من، مسئوله مد نظر من با مسئوله مد نظر شما فرق میکنه.. بله مسئولینی وجود دارن که دنبال بهبود وضع اینترنتن، برعکسشونم موجوده، نه که بخوان ضربه بزنن به اینترنت، نه، فقط تلاشی که باید بکنن رو نمی‌کنن که میشه همون انجام ندادن وظایف. بازم تعدادی موجوده :دی
سطر دوم حرفتم کلاْ بی‌معنیه. یعنی اگه یارو صبح بخواد بره نون سنگک بگیره دیگه به ما نباید لواش بدن؟ اینکه نیاز به اینترنت فقط یه پیج بازکردن باشه، بوجود اومده وگرنه همون شخص اگه امکانش رو داشته باشه شاید بخواد خیلی کارا کنه. نسل هم با نسل فرق میکنه.. توو این نسل جدید دیگه کمتر کسی به پیج چک کردن صبحگاهی رضایت میده.. خیلیا شغلشون به نت بستگی داره.
نه نیاز شخصی توو حرفام میبینم نه دماغی نه نوک دماغی،‌ نیاز 296 صفحه‌ی تاپیکه .. درست کردن زیرساخت و مخابرات و سیمکشی‌ها و مدیریت و در نهایت کاهش پینگ و تایم‌اوت نهایتاْ‌ یکسال وقت میبره.
پ.ن : من به شخصه علاقه‌ای به متمایز بودن از حاکمانمون ندارم .. سعی می‌کنم دلایلشون رو بفهمم، ولی واسه بعضی چیزا واقعاْ دلیلی نمیبینم.. مثل چیزی که بالا گفتم.

آخرین ویرایش:
آقا این مخابرات تا دیروز پیمگش 200 بود ولی اصلا Avreage ـش بالاتر از 10 نمیرفت الان همش 30 تا 40 تا پینگ بالا پایین میره اصلا اعصاب نذاشته .
بعضی موقع ها هم پینگ میره رو 1000 یا 2000 !
چه وضعشه ؟ :|

این دقیقا وضعیت منه از اول سال شمسی. بهتر هم نشده هیچ روز به روز بدتر هم میشه. بدون سرویس کاهش پینگ عمرا بشه بازی کرد. با سرویس و بی سرویس هم هر 10-12 دقیقه پینگ میره +2000.

وقتی حتی رتبه 200000 کنکور با درصدای منفی هم میره مهندسی برق مخابرات دانشگاه فلان خراب شده بعد با پارتی فرو میکننش تو کار در حالیکه از نظر سواد 0 چیز بهتری رو نمیشد انظار داشت.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or