اخبار و شایعات مربوط به کنسول بعدی Nintendo Switch

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1625579392353.png

نزدیک به شش سال و نیم از عرضه کنسول محبوب نینتندو سوییچ می گذرد.
قابلیت های جالب، قیمت به صرفه و کاتالوگ شگفت انگیز بازی های متنوع و با کیفیت عواملی بودند که باعث شدند نینتندو سوییچ علی رغم عرضه در اوج عملکرد کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت، سریعترین فروش بین کنسول های هم نسل خود را داشته باشد.

نینتندو بعد از عرضه Switch Lite در سال 2019 از سوییچ به عنوان «خانواده سوییچ» یاد می کند که تا حد زیادی بیانگر این است که احتمالا این خانواده اعضای دیگری نیز به غیر از سوییچ عادی و لایت در آینده داشته باشد.

کنجکاوی پیرامون کنسول بعدی خانواده سوییچ دو سه سالی است که باعث انتشار شایعات و اخبار متفاوتی در مورد دستگاه بعدی نینتندو می شود.

هدف این تاپیک جمع آوری، آرشیو، اشتراک و بحث در مورد اخبار و شایعات پیرامون کنسول بعدی خانواده نینتندو سوییچ یا کنسول نسل بعدی نینتندو به صورت کلی است

===========================

لیست اخبار، شایعات و اطلاعات منتشر شده

اطلاعات بدست اومده از دیتاماین کردن فریم 10.0.2 نینتندو سوییچ

اطلاعات لیک شده توسط Nate The Hate (عرضه 2021 و مشخصات کلی دستگاه)

گزارش سایت Sina از تولید کننده های مربوط

گزارش بلومبرگ از سفارشات نینتندو به سامسونگ جهت تولید صفحات OLED جدید

شایعات مربوط به توقف تولید چیپ های Tegra +X1 و Tegra X1 از طرف انویدیا

گزارش سوم بلومبرگ (غیرقابل دسترس از طرف عموم) در رابطه با تاریخ عرضه، قیمت و پیش بینی فروش + تکمیلی

شایعه استفاده از تکنولوژی معماری Ada Lovelace انویدیا در ورژن بعدی سوییچ

گزارش Nikkei از برنامه نینتندو برای سال مالی 2021 و تایید وجود کنسول قویتر از طرف نینتندو برای عرضه در این بازه زمانی

معرفی کنسول جدید سوییچ قبل از E3 2021 به گزارش تاکاشی موچیزوکی، یوروگیمر و امیلی راجرز

گزارش Vandal از تولید کننده چینی و مشخصات ظاهری کنسول جدید سوییچ + تکمیلی

اطلاعات در مورد خروجی تصویر سوییچ از تایوان (1440p/30FPS داک - 720p/120FPS دستی)

معرفی رسمی مدل OLED سوییچ توسط نینتندو + اطلاعات تکمیلی

11 دولوپر مختلف کامل به کیت 4K ـی سوییچ دسترسی داشته اند

4K ready بودن داک جدید مدل OLED

لو رفتن ویژگی های تراشه سوییچ بعدی (معماری Ampere، پشتیبانی از Ray Tracing و DLSS) براساس لیک های انویدیا

غیر قابل مشاهده شدن ویدیوهای معرفی مدل OLED و Lite و آغاز دوباره گمانه زنی ها

گزارش Nikkei از برنامه های نینتندو و مذاکرات این شرکت با کارخانه ها جهت تولید انبوه کنسول بعدی

گزارش VGC از برنامه نینتندو برای عرضه کنسول بعدی خود در سال 2024

گزارش VGC از نمایش نینتندو از کنسول نسل بعدی نینتندو با سازندگان در گیمزکام 2023 + امکان اجرای Matrix Awakens روی کنسول

لیک Nate the Hate از نمایش پشت پرده گیمزکام، اجرای Zelda: Breath of the Wild به صورت 4K60 بدون هیچ گونه لودینگ

گزارش یوروگیمر و دیجیتال فاندری از چیپ T239 (گرافیک احتمالی نسل بعد نینتندو) و توانایی های آن

پست اول به مرور زمان با اخبار مختلف بروزرسانی می شود.​

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دقیقاً توی رنج Too Good to be True قرار میگیره

باو یارو ششصد جای مطلب نوشته Low Confidence و With a Pinch of Salt
خب معلومه این درست نیست :D

یارو بی منطق صحبت نمی کنه. ولی وقتی لیک مستقیم انویدیا فوکوس کرده رو T239 یعنی دیگه حاجی ول کن بره :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment 308671

فردا اپیزود جدید پادکست نیت درخصوص تک دموهای سویچ 2 پخش میشه. توی فامی بورد خوندم کهدیجیتال فاندری هم پادکستی در همین خصوص این هفته دارن.

1694416120197.png
1694416141794.png

یه جورایی تو فامیبورد هم Nate تایید کرد که چیزی از رم 8 گیگ نشنیده که یعنی احتمال زیاد همون شایعه رم 12 گیگ درسته

==================

البته یکی هم یه چیز جالبی می گفت.
چون مدول های 4 گیگابایتی رم LPDDR5 اساسا هنوز شیپ نشدن تو بازار برای نینتندو حقیقتا صرفه بیشتری داره که دو تا رم 6 گیگی بندازه رو سوییچ و بکنتش 12 گیگ تا این که بخواد رم کاستوم سفارش بده و 8 گیگ بسازه

آخرین ویرایش:

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
البته یکی هم یه چیز جالبی می گفت.
چون مدول های 4 گیگابایتی رم LPDDR5 اساسا هنوز شیپ نشدن تو بازار برای نینتندو حقیقتا صرفه بیشتری داره که دو تا رم 6 گیگی بندازه رو سوییچ و بکنتش 12 گیگ تا این که بخواد رم کاستوم سفارش بده و 8 گیگ بسازه
من خیلی اطلاعی از سخت افزار ندارم ولی استیم دک بوردش رو تو ifixit می دیدم 4تا ماژول 4 گیگی LPDDR5 داشت

• Like
Reactions: all4u and Z-fan

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
آقایون سلام
من بعد گذراندن 40 سال عمر با عزت میخوام کلا خرق عادتم رو تکمیل کنم و یدونه هم سوئیچ بگیرم
سوالم اینه که به نظرتون برای من PC باز SONY فن سوئیچ ارزششو داره ؟
ممنونم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من خیلی اطلاعی از سخت افزار ندارم ولی استیم دک بوردش رو تو ifixit می دیدم 4تا ماژول 4 گیگی LPDDR5 داشت

منم اطلاعی ندارم... :))

چیزایی که از این ور و اون ور میخونم رو این جا میذارم

آقایون سلام
من بعد گذراندن 40 سال عمر با عزت میخوام کلا خرق عادتم رو تکمیل کنم و یدونه هم سوئیچ بگیرم
ممنونم

بازگشت همه به سوی نینتندوست :D
من به نظرم با لاین آپی که نینتندو داره تقریبا برای همه نوع گیمری ارزششو داره کنسولش الان

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
آقایون سلام
ممنونم
علی جان سلام
موضوع اینه که نیتندو یه بایده(برای کسی که عاشق گیمه).به دلیل انحصاری ها.مهمترینش هم زلدا و ماریو.هیچ پلتفرمری نمیتونه برسه به پای ماریو.سوپر ماریو گلکسی 1 و 2 و اودیسه جادویی داره که باور نکردنیه.
زلدا هم جای دیگری یافت نمیشه.البته ناراحتم که انحصاری نینتندو هست و دلم میخواد مثلا روی PS5 ریمیک اوکارینا رو بازی کنم.ولی فعلا میتازونه دیگه

پ . ن : شما که تا الان صبر کردی،وایسا نسخه قرمز ماریو رو بگیر که یه ماه دیگه میاد.

mario-red-oled.jpg

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
IMG_۲۰۲۳۰۹۱۱_۱۷۳۳۵۸.jpg

اطلاعات نیت زودتر از چیزی که فکر میکردیم رسید.

.دموی زلدا 4k و شصت فریم بوده و بدون لودینگ
.نسخه 3.5 تکنولوژی DLSS توسط کنسول ساپورت میشه ولی همه قابلیت ها رو ندارن
.دموی ماتریکس درست مثل نسل فعلی بوده البته با RT بهتر!
.مارس ۲۰۲۴ تاریخی هست که نیت شنیده اما مطمئن نیست که تاریخ عرضه هست یا رو نمایی
.هنوز BC در ابهام هست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

پست اول آپدیت شد.
فعلا دارم گوش میدم. چیزهای جالبی داره میگه. مهم ترین نکته هاش رو بالا گفت ولی نهایتا چیزی که هست اینه که همه اینا روی یه PC با Spec نهایی کنسول اجرا شده. ممکنه نتیجه نهایی تغییر کنه

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
View attachment 308729

اطلاعات نیت زودتر از چیزی که فکر میکردیم رسید.

.دموی زلدا 4k و شصت فریم بوده و بدون لودینگ
.نسخه 3.5 تکنولوژی DLSS توسط کنسول ساپورت میشه ولی همه قابلیت ها رو ندارن
.دموی ماتریکس درست مثل نسل فعلی بوده البته با RT بهتر!
.مارس ۲۰۲۴ تاریخی هست که نیت شنیده اما مطمئن نیست که تاریخ عرضه هست یا رو نمایی
.هنوز BC در ابهام هست
من حاضرم 600 دلار بابتش پول بدم به شرط بروز بودن قطعات کنسول...مخصوصا اگه ssd پر سرعت داشته باشه.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
امیدوارم هر چی میسازه قویتر باشه
نچسبه به کانفیگ ۴ سال پیش
یک
آقایون سلام
ممنونم
صدرصد اما بهترین کار صبر هست تا نسخه جدید بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر