اخبار و شایعات مربوط به کنسول بعدی Nintendo Switch

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1625579392353.png

نزدیک به شش سال و نیم از عرضه کنسول محبوب نینتندو سوییچ می گذرد.
قابلیت های جالب، قیمت به صرفه و کاتالوگ شگفت انگیز بازی های متنوع و با کیفیت عواملی بودند که باعث شدند نینتندو سوییچ علی رغم عرضه در اوج عملکرد کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت، سریعترین فروش بین کنسول های هم نسل خود را داشته باشد.

نینتندو بعد از عرضه Switch Lite در سال 2019 از سوییچ به عنوان «خانواده سوییچ» یاد می کند که تا حد زیادی بیانگر این است که احتمالا این خانواده اعضای دیگری نیز به غیر از سوییچ عادی و لایت در آینده داشته باشد.

کنجکاوی پیرامون کنسول بعدی خانواده سوییچ دو سه سالی است که باعث انتشار شایعات و اخبار متفاوتی در مورد دستگاه بعدی نینتندو می شود.

هدف این تاپیک جمع آوری، آرشیو، اشتراک و بحث در مورد اخبار و شایعات پیرامون کنسول بعدی خانواده نینتندو سوییچ یا کنسول نسل بعدی نینتندو به صورت کلی است

===========================

لیست اخبار، شایعات و اطلاعات منتشر شده

اطلاعات بدست اومده از دیتاماین کردن فریم 10.0.2 نینتندو سوییچ

اطلاعات لیک شده توسط Nate The Hate (عرضه 2021 و مشخصات کلی دستگاه)

گزارش سایت Sina از تولید کننده های مربوط

گزارش بلومبرگ از سفارشات نینتندو به سامسونگ جهت تولید صفحات OLED جدید

شایعات مربوط به توقف تولید چیپ های Tegra +X1 و Tegra X1 از طرف انویدیا

گزارش سوم بلومبرگ (غیرقابل دسترس از طرف عموم) در رابطه با تاریخ عرضه، قیمت و پیش بینی فروش + تکمیلی

شایعه استفاده از تکنولوژی معماری Ada Lovelace انویدیا در ورژن بعدی سوییچ

گزارش Nikkei از برنامه نینتندو برای سال مالی 2021 و تایید وجود کنسول قویتر از طرف نینتندو برای عرضه در این بازه زمانی

معرفی کنسول جدید سوییچ قبل از E3 2021 به گزارش تاکاشی موچیزوکی، یوروگیمر و امیلی راجرز

گزارش Vandal از تولید کننده چینی و مشخصات ظاهری کنسول جدید سوییچ + تکمیلی

اطلاعات در مورد خروجی تصویر سوییچ از تایوان (1440p/30FPS داک - 720p/120FPS دستی)

معرفی رسمی مدل OLED سوییچ توسط نینتندو + اطلاعات تکمیلی

11 دولوپر مختلف کامل به کیت 4K ـی سوییچ دسترسی داشته اند

4K ready بودن داک جدید مدل OLED

لو رفتن ویژگی های تراشه سوییچ بعدی (معماری Ampere، پشتیبانی از Ray Tracing و DLSS) براساس لیک های انویدیا

غیر قابل مشاهده شدن ویدیوهای معرفی مدل OLED و Lite و آغاز دوباره گمانه زنی ها

گزارش Nikkei از برنامه های نینتندو و مذاکرات این شرکت با کارخانه ها جهت تولید انبوه کنسول بعدی

گزارش VGC از برنامه نینتندو برای عرضه کنسول بعدی خود در سال 2024

گزارش VGC از نمایش نینتندو از کنسول نسل بعدی نینتندو با سازندگان در گیمزکام 2023 + امکان اجرای Matrix Awakens روی کنسول

لیک Nate the Hate از نمایش پشت پرده گیمزکام، اجرای Zelda: Breath of the Wild به صورت 4K60 بدون هیچ گونه لودینگ

گزارش یوروگیمر و دیجیتال فاندری از چیپ T239 (گرافیک احتمالی نسل بعد نینتندو) و توانایی های آن

پست اول به مرور زمان با اخبار مختلف بروزرسانی می شود.​

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

1622622283744.png

یکی دیگه هم قبلا گفته بود در مورد عقب افتادن دایرکت مربوط به معرفی کنسول به پنجشنبه این هفته شنیده...

Seems Like Stars are aligned towards Thursday :D

خلاصه که یا این پنجشنبه است یا سرکاریم هممون :D

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
View attachment 209064

یکی دیگه هم قبلا گفته بود در مورد عقب افتادن دایرکت مربوط به معرفی کنسول به پنجشنبه این هفته شنیده...

Seems Like Stars are aligned towards Thursday :D

خلاصه که یا این پنجشنبه است یا سرکاریم هممون :D
چند روز قبلش تاریخ دارکت اعلام میکنه نینتندو؟دیر نشده برای پنجشنبه؟!

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
ولی من برعکس شماها اصلا از این سوئیچ پرو استقبال نمیکنم اونم به دلایل اقتصادی .
اصلا حاضر نیستم سوییچ هکیمو با کلی بازی ریز و درشت بدم اینا بگیرم که قطعا نینتندو تمام سوراخ صمبه های هک کردنشو بسته .خرید و فروش بازیهاش هم همین الان ps4 ps5 سخته چه برسه به این.
امیدوارم حرکت خرکی نزده بازی براش انحصاری نکنه با همین سوییچ خودمون نون و ماستمونو بخوریم :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اصلا حاضر نیستم سوییچ هکیمو با کلی بازی ریز و درشت بدم اینا بگیرم که قطعا نینتندو تمام سوراخ صمبه های هک کردنشو بسته .خرید و فروش بازیهاش هم همین الان ps4 ps5 سخته چه برسه به این.
امیدوارم حرکت خرکی نزده بازی براش انحصاری نکنه با همین سوییچ خودمون نون و ماستمونو بخوریم :D
تنها چیزی که منو در خصوص SNS (:D) اذیت میکنه همینه یه بخش کم هزینه داره زندگیم اونم به فنا بره خیلی ستمه

• Like
Reactions: Z-fan and ashe

Mostafa.m.m

کاربر سایت
Feb 29, 2020
95
نام
Mostafa
۱. انحصاری که قطعا داره

۲. ببین شما حرفه ای بازی نمی کنی و اگه سوییچ هک نمی شد می تونم بگم کلن سوییچ نمی خریدی ولی ما حاضریم برای بازی کردن هزینه کنیم

۳. وقتی بازی های نسل قبل روش پورت بشن(تصور اینکه بتونم روی سوییچ پرو بعضی بازی های نسل قبل بازی کنم هیجان زدم میکنه !) خوب ارزش خرید بالایی داره !

۴. هرکسی که عاشق انحصاری های نینتندو باشه منتظر تا بتونه اونارو با کیفیت و فریم خوب بازی کنه !

• Like
Reactions: Z-fan

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
۱. انحصاری که قطعا داره

۲. ببین شما حرفه ای بازی نمی کنی و اگه سوییچ هک نمی شد می تونم بگم کلن سوییچ نمی خریدی ولی ما حاضریم برای بازی کردن هزینه کنیم

۳. وقتی بازی های نسل قبل روش پورت بشن(تصور اینکه بتونم روی سوییچ پرو بعضی بازی های نسل قبل بازی کنم هیجان زدم میکنه !) خوب ارزش خرید بالایی داره !

۴. هرکسی که عاشق انحصاری های نینتندو باشه منتظر تا بتونه اونارو با کیفیت و فریم خوب بازی کنه !
درمورد گزینه دوم چرا اتفاقا من شدید حرفه ای بازی میکنم کنسولمم لانچ خریدم اونموقع هنوز هک نشده بود .ولی خب وضع اونموقع خیلی فرق میکرد یادمه زلدا دسته دوم تو دیوار پیدا کردم 130 هزار تومن . :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,568
نام
mohammad
من از نینتندو نه صفحه نمایش 4k میخوام نه قدرت تخیلی...:D
چون تجربه ثابت کرده نباید به خیلی از شایعه های امیدوار کننده تو بحث سخت افزار امید داشت...یعنی زمان شایعه های NX... من حتی 12گیگ رم و قوی تر از کنسول های نسل هشتم دیده بودم:D

بالاخره باید نینتندو یکجایی بزاره برای کنسول نسل بعدیش که بتونه دلیل قابل قبولی برای ریمستر همین عناوین نینتندو پرو براش داشته باشه:D(تو تاپیک های مختلف گفتم...نوش جون نینتندو...زحمت کشیده این همه سال ip های خوب خلق کرده از اون سخت تر اینارو با کیفیت نگه داشته...پس این حقو داره که خودش بازار رو مشخص کنه...نه سایر کمپانی ها...:D من به کمپانی که بازی خوب بده میگم مشتری مدار حالا هر قیمتی میخواد بده...یا اصلا رو عناوین تاپش بعد چند سال تخفیف نده...مشتری مداری همین کاره نینتندو هست...:D)

انتظاری که از نینتندو دارم اینه که یکم واقعا نینتندو باشه:D...و عناوین در خور سوییچ رو دیگه نمایش بده...و مثل سایر کنسول هاش با کلی عناوین مختلف رو به رو باشیم...

نمیخوام فقط موقع لانچ دو تا بازی بزرگ بده...
بعد بقیه کار رو بسپاره به عناوین ایندی...یا ریمستر عناوین قبلی+محتوای جدید...!!!!!!!!!!!:D نمایش ها مثل 2013-2014 باشه خیلی عالی میشه:D

در نهایت وقتشه حداقل یک تیزر کوتاه از bayonetta 3 ببینیم...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
متروید دو بعدیه؟
هنوزم شایعه هاش سنگینه... از رادار خارج نشده :D

از اون جا که ما همیشه یه دایرکت پوکمون داریم قبل E3 و خیلی سوسکی نینتندو یهو تاریخ عرضه Pokemon Legends Arceus رو داد بیرون حدس میزنم گیم فریک و نینتندو عملا دارن یه حرکت مثل حرکتی که سونی واسه R&C کرد میزنن. اول تاریخ عرضه میدن بعد بازی رو تو یه تریلر گنده باز می کنن
این جا احتمال میره مانعی که بین این معرفی تاریخ عرضه و تریلره بوده همین معرفی سوییچ پرو بوده تا بتونن نمایش بهتری از بازی داشته باشن (نمایش اول بازی روی سوییچ اورجینال خیلی فاجعه بار بود در کل)
این میشه
خوب میخواد معرفی کنه
معرفی کنه خلاص این همه کشش میده!

• Like

Mostafa.m.m

کاربر سایت
Feb 29, 2020
95
نام
Mostafa
درمورد گزینه دوم چرا اتفاقا من شدید حرفه ای بازی میکنم کنسولمم لانچ خریدم اونموقع هنوز هک نشده بود .ولی خب وضع اونموقع خیلی فرق میکرد یادمه زلدا دسته دوم تو دیوار پیدا کردم 130 هزار تومن . :D
درسته اون موقع وضع خیلی فرق میکرد ...

ولی خب دیگه چاره ای نیست
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد !

باید حسابی واسه سوییچ پرو دست به جیب شیم !

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
پردازنده Tegra ای که DLSS ساپورت کنه اصلا در بازار موجود نیست. 2022 میاد.

بعدم کنسول نینتندو اه نه Apple :D
از یه لحاظ درست میگی نینتندوئه.
از یه لحاظم بیخبری از بازیهای تاپ botw2, metroid و SMTV این شائبه رو به وجود میاره که کنسول جدید قویتره و گذاشتن همزمان با آنونسش این بازیا که گرافیک بالاتری دارن رو رونمایی کنن.
با توجه به تنبلی Atlus، بهتره دعا کنیم سوییچ جدید قویتر باشه چون همین موتور رو میاد برای P6 هم احتمالا استفاده میکنه، Demon ها همونن و اینام میخوان کار یه باره شه. اگه گرافیکش در حد سوییچ بیس باشه علاوه به فنهای نینتندو طرفدارای بازیای Atlus هم به فنا میرن این وسط:D
البته گور بابای گرافیک، اما در کل همینطور میشه دیگه:D
درسته اون موقع وضع خیلی فرق میکرد ...

ولی خب دیگه چاره ای نیست

هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد !

باید حسابی واسه سوییچ پرو دست به جیب شیم !

همیشه همینطوری بوده:D Wii هم یادمه هم قیمت ps3 بود:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر