آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دو تا اکانتایی که بهم داده رو اکتیو کردم

اصلا مشکلی نیست داداش. چون اون بازی ها را تو یه اکانت دیگه خریدی فقط تو همون اکانت میزنه خریده شده و برای بقیه اکانت ها پایین بازی زده باید 60 دلار برای خریدش پول بدی.

البته تو همه اکانت های دستگاه میشه بازیش کرد.

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
اصلا مشکلی نیست داداش. چون اون بازی ها را تو یه اکانت دیگه خریدی فقط تو همون اکانت میزنه خریده شده و برای بقیه اکانت ها پایین بازی زده باید 60 دلار برای خریدش پول بدی.

البته تو همه اکانت های دستگاه میشه بازیش کرد.
یعنی دیتاشو که بریزم میشه بازیش کرد؟ خدا از دهنت بشنوه چون خیلی نگرانم. دستگاه رو هم تازه خریدم. دو روزه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
یعنی دیتاشو که بریزم میشه بازیش کرد؟ خدا از دهنت بشنوه چون خیلی نگرانم. دستگاه رو هم تازه خریدم. دو روزه

آره داداش دیتاشو که بریزی و اون اکانتی که بازی را توش خریدی اکتیو کنی، دیگه میتونی تو همه اکانت هات بازی کنی.

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان نمیشه برای بازی کردن ظرفیت سوم بازی رو با دیتای که از دیسک همون بازی گرفتیم بازی کنیم یا باید دوباره دانلود کنیم؟
من شادوو ریجین ال دیسکش رو داشتم و الان میخوام بدونم اگه اکانت ظرفیت سوم بگیرم باید دوباره دانلود کنم دیتاش رو؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان نمیشه برای بازی کردن ظرفیت سوم بازی رو با دیتای که از دیسک همون بازی گرفتیم بازی کنیم یا باید دوباره دانلود کنیم؟
من شادوو ریجین ال دیسکش رو داشتم و الان میخوام بدونم اگه اکانت ظرفیت سوم بگیرم باید دوباره دانلود کنم دیتاش رو؟
Hv
آره باید دانلود بشه. چون کد گذاری بازی های دیجیتالی با فیزیکی فرق داره.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام
بچه ها من با کنسول نمیتونم به استور وصل بشم کلا :(
خواستم ببینم میتونم مراحلی که باید تو روش شیرینگ طی کنیمو از طریق pc انجام بدم ؟؟
چون مثلا میشه رفت توسایت سونی و زد برا دانلود ( روکنسول میره تو صف دانلود ) یا فکر کنم restore license رو تو سایتش هم میشه زد

ممنون

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
بچه ها یه سوال.... من یه اکانت دارم که رو سیستمم پرایمری.... اگه بدم به دوستم اون میتونه بازیها رو به صورت دائم متصل به اینترنت بازی کنه....منظورم اینه میشه هم زمان دو نفر با یه اکانت متصل بشن یکی انلاین بازی کنه یکی افلاین....

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من یه اکانت آکبند که هر سه ظرفیتش مال خودمه خریدم که بازیشو رو اکانت اصلیم اکتیو کردم.

الان میخوام به یکی از دوست هام اکانت را بدم تا اونم رو اکانت خودش اکتیوش کنه. سوال اصلیم اینجاست که با توجه به این که من بازی رو اکانت خودمم اکتیو کردم، اگه به دوستمم اکانت را بدم این ظرفیت دو حساب میشه یا سه؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان من یه اکانت آکبند که هر سه ظرفیتش مال خودمه خریدم که بازیشو رو اکانت اصلیم اکتیو کردم.

الان میخوام به یکی از دوست هام اکانت را بدم تا اونم رو اکانت خودش اکتیوش کنه. سوال اصلیم اینجاست که با توجه به این که من بازی رو اکانت خودمم اکتیو کردم، اگه به دوستمم اکانت را بدم این ظرفیت دو حساب میشه یا سه؟
درحالت عادی که نمیتونه اکتیو کنه.
وقتی یک نفر اکتیو میکنه نفر اول حساب میشه و کسی که بعد اون اکتیو کنه نفر دوم.
نفر اول نمیتونه دی اکتیو کنه ولی نفر دوم میتونه دی اکتیو کنه و بازی رو بده به شخص دیگه.
نفر سوم هم که باید روی اکانت اصلی بازی کنه.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
درحالت عادی که نمیتونه اکتیو کنه.
وقتی یک نفر اکتیو میکنه نفر اول حساب میشه و کسی که بعد اون اکتیو کنه نفر دوم.
نفر اول نمیتونه دی اکتیو کنه ولی نفر دوم میتونه دی اکتیو کنه و بازی رو بده به شخص دیگه.
نفر سوم هم که باید روی اکانت اصلی بازی کنه.

مممنون داداش. پس با این حساب من به دوستم نمیتونم اکانت را بدم تا بازی را رو اکانت خودش اکتیو کنه؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
مممنون داداش. پس با این حساب من به دوستم نمیتونم اکانت را بدم تا بازی را رو اکانت خودش اکتیو کنه؟
چرا.ولی قبلش باید برید سایت سونی و دی اکتیو ال بزنید.بعد بدیددوستتون اکتیو کنه.ولی خودتون دیگه نباید وارد اون اکانت بشید.

Sent from my GT-S7582

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
چرا.ولی قبلش باید برید سایت سونی و دی اکتیو ال بزنید.بعد بدیددوستتون اکتیو کنه.ولی خودتون دیگه نباید وارد اون اکانت بشید.

Sent from my GT-S7582

بازم ممنون داداش از راهنماییت.

البته من از اون اکانت اصلا استفاده نمیکنم و رو اکانت خودم اکتیوش کردم.

الان اگه به دوستمم بدم بازم میتونم رو اکانت خودمم بازیش کنم؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
بازم ممنون داداش از راهنماییت.

البته من از اون اکانت اصلا استفاده نمیکنم و رو اکانت خودم اکتیوش کردم.

الان اگه به دوستمم بدم بازم میتونم رو اکانت خودمم بازیش کنم؟
شما خودتون اکتیو کنید و ساین اوت بشید.
بعد برید سایت سونی و دی اکتیو ال رو بزنید.
بعد بدید دوستتون تا اون هم اکتیو کنه.
حالا هردوتون میتونید روی اکانت خودتون بازی کنید.
ولی شما نباید وارد اکانت اصلی بشید وگرنه مشکل بوجود میاد.

Sent from my GT-S7582

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
شما خودتون اکتیو کنید و ساین اوت بشید.
بعد برید سایت سونی و دی اکتیو ال رو بزنید.
بعد بدید دوستتون تا اون هم اکتیو کنه.
حالا هردوتون میتونید روی اکانت خودتون بازی کنید.
ولی شما نباید وارد اکانت اصلی بشید وگرنه مشکل بوجود میاد.

Sent from my GT-S7582
مهدی دی اکتیو ال چیه؟
من الان اکانتم رو کنسول خودم دی اکتیوه و اونو دادم به یه نفر دیگه که اکتیو کرد
الان نفر سوم چجوری باید بتونه تو اکانت خودشش بازی کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر