آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
شاید این روش رو خیلیها بدونند.
در این اموزش بازیها و پلاسیی که روی پروفایلتون هست رو میوانید با دوستتان شریک شوید و یا بلعکس
.

برای مثال : شما بازی FIFA14 رو بصورت دیجیتالی خریده اید بعد پروفایل خودتان رو به دوست یا هر کسی که خواستید میدید تا رو PS4 خودش دانلود و اکتیو کند بعد می تواند FIFA14 رو دانلود و با پروفایل خودش بازی کنه .اینطوری پول یک بازی رو میدهید و دو نفری بازی میکنند.با این روش میشه پلاس رو هم باهم شریکی خرید.

یک چیز جالبی که این روش داره این هست که طرف دوم اگر پروفایل شما رو دی اکتیو کند شما میتوانید به یکی دیگه هم بدید
;) ولی بصورت همزمان برای دو نفر قابل استفاده هست.
این روش در PS4 نامحدود هست و هر چند بار که خواستید میتوانید این کار رو انجام دهید.

اموزش(خیلی ساده هست)

1.پروفایل دوستتان را روی PS4 خود دانلود کنید

2.برید داخل setting

3.برید داخل psn

4. برید داخل Activate as primary ps4

5.بعد Activate رو انتخاب کنید وتمام

حالا پلاس وبازیهایی که روی اون پروفایل هست برای شما قابل استفاده هست:d

4theplayer

ezio connor

کاربر سایت
Jan 9, 2014
110
نه دوست عزیز خود سونی قرار داده تا دو نفر با هم بتونن استفاده کنن هیچ خطری نداره فقط قابل استفاده بین دونفر هست یعنی بخواهید به نفر سومی بدهید بازی رو پروفایلتون رو باید اون نفر دوم ازکنسولش تو پروفایل شما deactive کنه تا نفر سوم بتونه دوباره active کنه برا خودش و استفاده کنه این کار رو میشه بین 1000 نفرانجام داد فقط مشکلش اینه که تا وقتی اون active هست میتونید بازی کامل داشته باشید به محض deactive کردن نفر دوم بازی تریال میشه باز باید بخریدش تا داشته باشید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

• Like
Reactions: s@eed_ps4

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
بدیش اینه واسه آنلاین بازی کردن دیگه با پروفایل خودت بازی نمیکنی و داری با ماله یکی دیگه بازی میکنی ... :d
حالا این جمله ی بالا هم به صورت سوال بیان کنم چون مطمئن نیستم، دوستان این وضعیت دقیقا مثل وضعیتی بود که توی PS3 واسه DLC و ... حاکم بود ؟!

آخرین ویرایش:

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
بدیش اینه واسه آنلاین بازی کردن دیگه با پروفایل خودت بازی نمیکنی و داری با ماله یکی دیگه بازی میکنی ... :d
حالا این جمله ی بالا هم به صورت سوال بیان کنم چون مطمئن نیستم، دوستان این وضعیت دقیقا مثل وضعیتی بود که توی PS3 واسه DLC و ... حاکم بود ؟!
نه دوست عزیز برای انلاین هر دوتا با پروفایل خودشون بازی میکنند ;)
مشکلی نیست.

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
سلام
ببخشید یه سوال داشتم
من الان اکانت کسی رو primary کنم که بتونم از بازی هاش استفاده کنم آیا طرف مقابل هم مییتونه اکانت منو بزنه که بازی های منو داشته باشه؟ یعنی همزمان 2 اکانت

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
پلاس رو چطور میشه share کرد؟؟
اکانت کسی که پلاس داره رو بزنم تو دستگاه فعال شه بعد برم اکانت خودم بازی کنم کافیه؟ پلاس فعال میشه واسه دستگاه و اکانت منم؟؟
1 سال پلاس مفتی:d

آخرین ویرایش:

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
پلاس رو چطور میشه share کرد؟؟
اکانت کسی که پلاس داره رو بزنم تو دستگاه فعال شه بعد برم اکانت خودم بازی کنم کافیه؟ پلاس فعال میشه واسه دستگاه و اکانت منم؟؟
1 سال پلاس مفتی:d

بله همینطور که گفتید هست:)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام.یکی از بچه ها میگفت اگر یک اکانت روی یک کنسول اکتیو بشه نمیشه همون اکانت رو روی یک کنسول دیگه اکتیو کرد و با اکانتهای دیگه اون کنسول بازی های این اکانت رو انجام داد.در واقع میگفت برای تجربه بازیها تو کنسول دوم حتما باید وارد همین اکانت بشی...
درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر