آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
Online Xploit Host by c0d3m4st4 - Offline mode

این هاست رو هم دیشب داده من تست کردم تا الان خاموشی نداشتم
تو مرورگر کنسول وارد کنید
گزینه افلاین رو بزنید تا کش کنه و بدون نیاز به نت و آفلاین استفاده کنید

بازم میگم تجربه من میگه هر دستگاهی با یه هاست خاص بهتر جواب میده
بهتره چنتنا هاست رو تست کنید تا ببینید کدوم بهتره
من میترسم تست کنم هنوز رو 5.05 موندم بازیارم دان کردم منتظر موندم تا پایدارترین بیاد.. میترسم اشتباه کنم یهو آپدیت شه دستگاه زیاد وصل باشم و بازی درآرم.. ترجیح میدم صبر کنم یه حتمیش بیاد یه بار تو زمان کم ریسک کنم یهو نبینم دستگاه آپدیت شده بدبخت شم

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
من میترسم تست کنم هنوز رو 5.05 موندم بازیارم دان کردم منتظر موندم تا پایدارترین بیاد.. میترسم اشتباه کنم یهو آپدیت شه دستگاه زیاد وصل باشم و بازی درآرم.. ترجیح میدم صبر کنم یه حتمیش بیاد یه بار تو زمان کم ریسک کنم یهو نبینم دستگاه آپدیت شده بدبخت شم
مشکل آپدیتو که میشه حل کرد، وقتی داره آپدیت میکنه تو نوتیفیکشن میزنه واست میری روش کلیک میکنی و pause رو میزنی... ولی کار درستی کردی که آپدیت نکردی. درسته که نسبت به اوایل ثباتش بیشتر شد ولی هنوز خیلی کار داره. من سه هاست دارک مودر و لیفول و آل آزیف تست کردم ولی نتیجه‌شون تقریبا یکی بود. حدودا 40 ساعت رو 6.72 بازی کردم تا الآن وسط کار 2 بار هنگی داشتم و یکبار هم خاموشی. موقع اجرا اکسپلویت هم میانگین هر 3بار یک بار خاموشی رو داشتم که در صد موفقیتش میشه 33%.(البته شده 7 بار اکسپلویت رو اجرا کنم و 1 بار خاموشی داشته باشم ولی بعدش چندبار پشت هم خاموشی و هنگی داشتم) طبق تجربه من عملکرد همه هاست‌ها تقریبا یکیه، انگار یکی میاد یه کدی میده بقیه هم کپی میکنن تو هاست‌هاشون!!! مشکل عدم ثبات اینه که یه باگی تو کد اصلی اکسپلویت هست و تا برطرف نشه مشکل پابرجا میمونه!! من نسخه جدید لیفول رو هم تست کردم و 3 تا از بازیای جدیدم پریدن!!(بازیایی که رو نسخه 5.05 نصب کرده بودم سالمن ولی بازیایی که رو 6.72 نصب کردم دیتاشون پاک شد) درکل میخواستم به دوستانی که هنوز رو 5.05 هستن بگم که به نظر من صبر کنین تا به 80 درصد ثبات برسه بعد آپدیت کنین!!

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
مشکل آپدیتو که میشه حل کرد، وقتی داره آپدیت میکنه تو نوتیفیکشن میزنه واست میری روش کلیک میکنی و pause رو میزنی... ولی کار درستی کردی که آپدیت نکردی. درسته که نسبت به اوایل ثباتش بیشتر شد ولی هنوز خیلی کار داره. من سه هاست دارک مودر و لیفول و آل آزیف تست کردم ولی نتیجه‌شون تقریبا یکی بود. حدودا 40 ساعت رو 6.72 بازی کردم تا الآن وسط کار 2 بار هنگی داشتم و یکبار هم خاموشی. موقع اجرا اکسپلویت هم میانگین هر 3بار یک بار خاموشی رو داشتم که در صد موفقیتش میشه 33%.(البته شده 7 بار اکسپلویت رو اجرا کنم و 1 بار خاموشی داشته باشم ولی بعدش چندبار پشت هم خاموشی و هنگی داشتم) طبق تجربه من عملکرد همه هاست‌ها تقریبا یکیه، انگار یکی میاد یه کدی میده بقیه هم کپی میکنن تو هاست‌هاشون!!! مشکل عدم ثبات اینه که یه باگی تو کد اصلی اکسپلویت هست و تا برطرف نشه مشکل پابرجا میمونه!! من نسخه جدید لیفول رو هم تست کردم و 3 تا از بازیای جدیدم پریدن!!(بازیایی که رو نسخه 5.05 نصب کرده بودم سالمن ولی بازیایی که رو 6.72 نصب کردم دیتاشون پاک شد) درکل میخواستم به دوستانی که هنوز رو 5.05 هستن بگم که به نظر من صبر کنین تا به 80 درصد ثبات برسه بعد آپدیت کنین!!

سلام داداش من رو ۵.۰۵ میخوام از هن ۱.۷ به هن ۲.۱.۴ اپدیت کنم کجا میتونم اموزش اپدیت هن پیدا کنم ؟؟

یک سوال وقتی بازیا بک پورت شدن برا ۵.۰۵ چرا اپدیت کردین شما چرا رو ۵ نموندین مشکل بک پورتا چیه ؟؟

• Like
Reactions: alibax25

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام داداش من رو ۵.۰۵ میخوام از هن ۱.۷ به هن ۲.۱.۴ اپدیت کنم کجا میتونم اموزش اپدیت هن پیدا کنم ؟؟

یک سوال وقتی بازیا بک پورت شدن برا ۵.۰۵ چرا اپدیت کردین شما چرا رو ۵ نموندین مشکل بک پورتا چیه ؟؟
درود

آموزش و فایل های لازم تو لینک زیر هست :

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

یکی از دلایلش اینه که همه بازیها برای 5.05 بک پورت نمیشن. بعضی بازیها آپدیت هاشون برای 5.05 بک پورت نمیشه. وگرنه از نظر استیبل بودن هنوز 5.05 خیلی پایدارتره.

• Like
Reactions: alibax25

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121

سلام
توی لینکی که دوستمون داد کامل همه‌چیو توضیح داده. منم دو راه ساده بلدم ولی باید آنلاین بشی(البته فقط برای بار اول لازمه).

راه اول: کنسولتو وصل کن به اینترنت بعد تو مرورگر کنسولت این آدرس رو وارد کن. وارد سایت که شدی روی cache offline بزن! فقط حواست باشه کنسولت ممکنه به صورت خودکار بره واسه دانلود ورژن 7.51 حتی اگر دانلود خودکارو غیر فعال کرده باشی! برای اینکه ریسک کار کمتر بشه: 1- بعد اینکه با کنسولت وصل شدی به اینترنت قبل اینکه وارد مرورگر بشی یخورده مکث کن ببین میزنه واسه آپدیت یا نه(تو نوتیفیکشن کنسول نشون میده آپدیت داره میشه یا نه). اگه واسه آپدیت اومد برو تو قسمت نوتیفیکشن و رو اپدیت کلیک کن و بعد Pause رو بزن، اینجوری تا وقتی که resume رو نزنی آپدیت نمیکنه

راه دوم: میتونی از dns های al azif استفاده کنی که بچه‌ها تو همین تاپیک راجع بهش توضیح دادن، اینکار جلوی آپدیت خودکار رو میگیره. البته اگه این راهو انجام بدی وارد مرورگر کنسول که بشی احتمالا یکسره وارد هاست al azif میشی و همونجا میتونی هنتو 2.1.4 کنی. فقط کافیه رو cache all کلیک کنی. برای اجرای اکسپلویت هم باید بری تو قسمت 5.05

در آخر هم تیک اینترنت رو بردار... من راه دومو توصیه میکنم!!

در رابطه با سوال دومت همونطور که دوستمون هم گفت خیلی از بازیا بکپورت نشدن، علاوه براینا بعضی وقتا بکپورت میتونه اذیت کنه مثل مشکلات سیو و غیر فعال بودن بعضی از امکانات بازی و ... سر بازی اسپایدرمن تو یکی از مرحله‌های چلنجش برای اینکه رتبه بهتری گیر بیارم هی بازی رو ریلود می‌کردم که یکدفعه دیدم ps4 کرش کرد و بعد اجرای مجدد سیوم خراب شد ولی شانسی که آوردم این بود که به طرز عجیبی کنسولم از سیو بازی بک آپ گرفته بود و جایگزین قبلیا کرد!! این یکی از دلایلی بود که رفتم رو 6.72!!! که اشتباه بود!

پ.ن: مشکلاتی که برای بکپورت گفتم واسه بعضی از بازیا ممکنه پیش بیاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shakib zero

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
درود

آموزش و فایل های لازم تو لینک زیر هست :

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

یکی از دلایلش اینه که همه بازیها برای 5.05 بک پورت نمیشن. بعضی بازیها آپدیت هاشون برای 5.05 بک پورت نمیشه. وگرنه از نظر استیبل بودن هنوز 5.05 خیلی پایدارتره.

دمت گرم مرسی بابت اموزش
یک سوال دیگه تو که در جریان اپدیت هستی اساسینس اودیسی چند تا از اون سه تا DLC بک پورت شدن

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام
توی لینکی که دوستمون داد کامل همه‌چیو توضیح داده. منم دو راه ساده بلدم ولی باید آنلاین بشی(البته فقط برای بار اول لازمه).

راه اول: کنسولتو وصل کن به اینترنت بعد تو مرورگر کنسولت این آدرس رو وارد کن. وارد سایت که شدی روی cache offline بزن! فقط حواست باشه کنسولت ممکنه به صورت خودکار بره واسه دانلود ورژن 7.51 حتی اگر دانلود خودکارو غیر فعال کرده باشی! برای اینکه ریسک کار کمتر بشه: 1- بعد اینکه با کنسولت وصل شدی به اینترنت قبل اینکه وارد مرورگر بشی یخورده مکث کن ببین میزنه واسه آپدیت یا نه(تو نوتیفیکشن کنسول نشون میده آپدیت داره میشه یا نه). اگه واسه آپدیت اومد برو تو قسمت نوتیفیکشن و رو اپدیت کلیک کن و بعد Pause رو بزن، اینجوری تا وقتی که resume رو نزنی آپدیت نمیکنه

راه دوم: میتونی از dns های al azif استفاده کنی که بچه‌ها تو همین تاپیک راجع بهش توضیح دادن، اینکار جلوی آپدیت خودکار رو میگیره. البته اگه این راهو انجام بدی وارد مرورگر کنسول که بشی احتمالا یکسره وارد هاست al azif میشی و همونجا میتونی هنتو 2.1.4 کنی. فقط کافیه رو cache all کلیک کنی. برای اجرای اکسپلویت هم باید بری تو قسمت 5.05

در رابطه با سوال دومت همونطور که دوستمون هم گفت خیلی از بازیا بکپورت نشدن، علاوه براینا بعضی وقتا بکپورت میتونه اذیت کنه مثل مشکلات سیو و غیر فعال بودن بعضی از امکانات بازی و ... سر بازی اسپایدرمن تو یکی از مرحله‌های چلنجش برای اینکه رتبه بهتری گیر بیارم هی بازی رو ریلود می‌کردم که یکدفعه دیدم ps4 کرش کرد و بعد اجرای مجدد سیوم خراب شد ولی شانسی که آوردم این بود که به طرز عجیبی کنسولم از سیو بازی بک آپ گرفته بود و جایگزین قبلیا کرد!! این یکی از دلایلی بود که رفتم رو 6.72!!! که اشتباه بود!

بلاخره بریم ۶.۷۲ یا اشتباهه‌؟

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
سلام

اقا دستت دردنکنه یک سوال دیگم داشتم که جواب دادی برا همون وصل شدن به نت که خودت گفتی
الان بازی spiderman فقط همین مشکلش بود دیگه مشکلی نداشت میتونستی بازی رو تموم کنی ؟؟
دث استرندینگ هم بازی کردی بک پورت چون اگه همین دوتا مشکل نداشته باشن اوکی خیلی بازی نمیکنم تا اون موقعم اپدیتای پایدار تری میاد

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
مثل این که hen 2.1.3 برای 6.72 هم اومد
دفعه اول با جیلبریک کردنش اوکی شد همه چیش. طبق تجربه hen از mira خیلی پایدار تر چه تو 5.05 و امیدوارم 6.72 :)
6.72 Exploit Menu By Leeful v5 Beta Test
leeful هم تو ورژن 5 گذاشته :)
تست کنین شاید جواب گرفتین
من بعد از پیلود mira یه کندی عجیب غریبی اولش داشتم که تو این از بین رفته بود
شما هم تست کنین شاید به کل مشکل ناپایداری حل شد :)

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دمت گرم مرسی بابت اموزش
یک سوال دیگه تو که در جریان اپدیت هستی اساسینس اودیسی چند تا از اون سه تا DLC بک پورت شدن
خواهش میکنم

از اونجایی که بک پورت فقط واسه ورژن 1 بازی منتشر شده و هنوز آپدیت 1.51 قابل استفاده در 5.05 نیست فکر میکنم برای استفاده از DLC ها باید اپدیت کرد به 6.72

DLC ها هم که ظاهرا کامل منتشر شده برای 6.72 : پک DLC نسخه هک شده DUPLEX بازی Assassins Creed Odyssey برای PS4 - Paste

• Like
Reactions: Cyberpunk 2077

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
اقا دستت دردنکنه یک سوال دیگم داشتم که جواب دادی برا همون وصل شدن به نت که خودت گفتی
الان بازی spiderman فقط همین مشکلش بود دیگه مشکلی نداشت میتونستی بازی رو تموم کنی ؟؟
دث استرندینگ هم بازی کردی بک پورت چون اگه همین دوتا مشکل نداشته باشن اوکی خیلی بازی نمیکنم تا اون موقعم اپدیتای پایدار تری میاد
بنده spiderman رو هم قسمت اصلی داستان بازی رو کامل کردم ( بالای 80 درصد کل مپ کامل شد ) + 3 تا دی ال سی داستانی که براش اومده رو 100 کردم بدون هیچ مشکلی.

اتفاقی هم که برای دوستمون افتاده چیزیه که شاید خیلی به ندرت پیش بیاد ( یا اصلا پیش نیاد )

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
بلاخره بریم ۶.۷۲ یا اشتباهه‌؟
داداش من که بالا تجربه‌مو گفتم دیگه تصمیم با خودته. الان نسخه جدید هک اومده که میگن پایداریش بهتر شده، باز هم باید تست کرد که بشه با قطعیت گفت

آره اسپایدرمنو با دی ال سی‌هاشو رو بکپورت تموم کردم. یکبار اون اتفاق افتاد که به خیر گذشت. غیر از اون دیگه مشکلی ندیدم تو بکپورت بازی!
تنها بازی که رو بک پورت رفتم همین اسپایدرمن بود

• Like
Reactions: Cyberpunk 2077

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
درود دوستان.
رفیق من کنسول 5.05 هک شده داشت و براش ac odyssey و کرش ریسینگ و آنراول2 رو برای تست دانلود کردم.
مثل سابق Fpkg رو ریختم روی فلش مموری و وصل کردم و کرش ریسینگ نصب شد و اجرا شد ولی آنراول2 و اودیسه نصب نشد یعنی اولشون تا یه جایی میاد نصب بشه بعد ارور میده و نصب متوقف میشه.بعد آواتور بازی میاد تو داشبورد و تا اونجا که نصب شده نشون میده و روش ضربدر زده.
گفتم شاید مشکل از ورژن هست و به 6.72 آپگرید کردم ولی مشکل پابرجا بود.
از روش دوستمون با homebrew store و ps4 package installer هم نصب کردم ولی باز تا همونجا میرفت و گیر میکرد.
از نوین اسپات دانلود کردم فایلها اونا مشکل داره؟حجمش زیاده دوباره از جای دیگه دانلود کنم؟
واقعا هیچی برای من نداره فقط میخوام به دوستم کمک کنم که گردن من حق داره و رو انداخته بهم (من خودم دستگاهم آپگرید شده و قانونی هستش).
این بازیها رو کسی نصب کرده؟
این مشکلات رو داشته؟چه جوری حل کردید؟
پیشاپیش متشکرم...
159654

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر