آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
درود دوستان.
رفیق من کنسول 5.05 هک شده داشت و براش ac odyssey و کرش ریسینگ و آنراول2 رو برای تست دانلود کردم.
مثل سابق Fpkg رو ریختم روی فلش مموری و وصل کردم و کرش ریسینگ نصب شد و اجرا شد ولی آنراول2 و اودیسه نصب نشد یعنی اولشون تا یه جایی میاد نصب بشه بعد ارور میده و نصب متوقف میشه.بعد آواتور بازی میاد تو داشبورد و تا اونجا که نصب شده نشون میده و روش ضربدر زده.
گفتم شاید مشکل از ورژن هست و به 6.72 آپگرید کردم ولی مشکل پابرجا بود.
از روش دوستمون با homebrew store و ps4 package installer هم نصب کردم ولی باز تا همونجا میرفت و گیر میکرد.
از نوین اسپات دانلود کردم فایلها اونا مشکل داره؟حجمش زیاده دوباره از جای دیگه دانلود کنم؟
واقعا هیچی برای من نداره فقط میخوام به دوستم کمک کنم که گردن من حق داره و رو انداخته بهم (من خودم دستگاهم آپگرید شده و قانونی هستش).
این بازیها رو کسی نصب کرده؟
این مشکلات رو داشته؟چه جوری حل کردید؟
پیشاپیش متشکرم...
View attachment 159654
نگا دوست عزیز مشکلت فقط موقع دانلود پیش میاد برا من چندبار پیش اومده حتما موقع دانلود نوسان داشتی و فایل ناقص دانلود شده
از سایت پی سی دانلود من خودم دانلود میکنم ولی صدرصد مشکلت موقع دانلود یا اکسترک هست موقع این دو کار اصلا به کامپیوتر دست نزن مطمئن باش مشکلت حل میشه به ورژنم ربطی نداره
موفق باشی

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
درود دوستان.
رفیق من کنسول 5.05 هک شده داشت و براش ac odyssey و کرش ریسینگ و آنراول2 رو برای تست دانلود کردم.
مثل سابق Fpkg رو ریختم روی فلش مموری و وصل کردم و کرش ریسینگ نصب شد و اجرا شد ولی آنراول2 و اودیسه نصب نشد یعنی اولشون تا یه جایی میاد نصب بشه بعد ارور میده و نصب متوقف میشه.بعد آواتور بازی میاد تو داشبورد و تا اونجا که نصب شده نشون میده و روش ضربدر زده.
از روش دوستمون با homebrew store و ps4 package installer هم نصب کردم ولی باز تا همونجا میرفت و گیر میکرد.
از نوین اسپات دانلود کردم فایلها اونا مشکل داره؟حجمش زیاده دوباره از جای دیگه دانلود کنم؟
واقعا هیچی برای من نداره فقط میخوام به دوستم کمک کنم که گردن من حق داره و رو انداخته بهم (من خودم دستگاهم آپگرید شده و قانونی هستش).
پیشاپیش متشکرم...
View attachment 159654

سلام این بازیها نه ولی بازی red dead موقع نصب همینطور میشد . از یه سایت دیگه دیتا رو گرفتم دوباره درست شد . شاید دیتا بازیت مشکل داره .

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دمت گرم مرسی بابت اموزش
یک سوال دیگه تو که در جریان اپدیت هستی اساسینس اودیسی چند تا از اون سه تا DLC بک پورت شدن
حتما نیازی نیست صبر کنید آپدیت بک پورت شدش عرضه بشه خودتون راحت میتونید بک پورتش کنید
کلی نرم افزار هم براش موجوده

دی ال سی هیچ بازی هم نیازی به بک پورت شدن نداره

خودم هم آپدیت هم DLC هاشو رو 5.05 نصب کردم
درود دوستان.
پیشاپیش متشکرم...
View attachment 159654
دوست عزیز هر وقت همچین مشکلی پیش اومد(یعنی نصب شدن تا یه حدی و ارور دادن) بدون که دیتای دانلودیت خرابه و ربطی به فریمور نداره
از یه سایت دیگه دانلود کنید

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
خب من هن 2.1.3 رو با هاست لیفول تست کردم از 12 بار فقط 4 بار جیلبریک موفق داشتم!! ولی با دارک مودر از 7 بار 6 بار موفق بود، یه بار ارور داد و درخواست ریستارت کرد. خاموشی نداشتم. کامنتای چندتا از سایتارو خوندم مثل اینکه خیلیا راضی بودن، حتی یه نفر گفت از 50 بار 48 تا جیلیریک موفق داشته که 1بار ارور و 1 بار هم خاموشی داشت. یه سری هم ناراضی بودن ولی تعدادشون کم بود. درکل به نظر میاد با هن 2.1.3 ثبات بالاتر رفته. دوستان شما هم تجربتونو بگین...

پ.ن 1: لیفول رو کنسول من جواب نداد ولی رو کنسول خیلیا جواب داد.
پ.ن 2: قبل اینکه هاست رو تو مرورگرتون کش کنید حتما کوکی و دیتا و هیستوری مرورگرو پاک کنید.

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
درود دوستان.
پیشاپیش متشکرم...
View attachment 159654
داش منم مشکل انتقال دارم بهت پیام دادم عدم شناسایی هم دارم نیمدونم چرا هر ۳۰باز که میزنم تا پک بازی ارسال کنم فقط یه بار کانکت می‌کنه

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
خب من هن 2.1.3 رو با هاست لیفول تست کردم از 12 بار فقط 4 بار جیلبریک موفق داشتم!! ولی با دارک مودر از 7 بار 6 بار موفق بود، یه بار ارور داد و درخواست ریستارت کرد. خاموشی نداشتم. کامنتای چندتا از سایتارو خوندم مثل اینکه خیلیا راضی بودن، حتی یه نفر گفت از 50 بار 48 تا جیلیریک موفق داشته که 1بار ارور و 1 بار هم خاموشی داشت. یه سری هم ناراضی بودن ولی تعدادشون کم بود. درکل به نظر میاد با هن 2.1.3 ثبات بالاتر رفته. دوستان شما هم تجربتونو بگین...

پ.ن 2: قبل اینکه هاست رو تو مرورگرتون کش کنید حتما کوکی و دیتا و هیستوری مرورگرو پاک کنید.
منظورتون جیلبریک 5.05 هست؟ اونکه به پایداری کامل رسیده من با hen 2.1.4 لیفول یکبار خاموشی هم نداشتم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
پ. ن1: لیفول رو کنسول من جواب نداد ولی رو کنسول خیلیا جواب داد.

من با اینکه هاست AL Azif کش کردم ولی هر چند وقت یکبار کنسول موقع اجرای هک خاموش میشد یا موقع اجرای بازی کلا قفل می‌کرد راهی جز کشیدن کابل برق نبود
در صورتی ک روش leeful نسخه 5 بار اول راحت کش شد سریع اجرا شد حتی هنگ اولیه هم نداشت.

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
منظورتون جیلبریک 5.05 هست؟ اونکه به پایداری کامل رسیده من با hen 2.1.4 لیفول یکبار خاموشی هم نداشتم
نه واسه 6.72 هم هن منتشر شد، نسخه‌ی 2.1.3
من با اینکه هاست AL Azif کش کردم ولی هر چند وقت یکبار کنسول موقع اجرای هک خاموش میشد یا موقع اجرای بازی کلا قفل می‌کرد راهی جز کشیدن کابل برق نبود
در صورتی ک روش leeful نسخه 5 بار اول راحت کش شد سریع اجرا شد حتی هنگ اولیه هم نداشت.
آل آزیف خیلی هاستش سنگینه! من هروقت فعالش میکردم سیستمم خیلی کند میشد...

• Like
Reactions: mobile1199

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60

برای منم لیفول ورژن۵ با HEN عالی جواب داده
کلا روی HEN 2.1.3 خیلی بهتر از میرا و میرای غیررسمی جواب گرفتم.

از اولم کنسول من ‌با لیفول خوب جواب میداد برعکس با دارک مودر عجیب مشکل داشتم.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
برای منم لیفول ورژن۵ با HEN عالی جواب داده
کلا روی HEN 2.1.3 خیلی بهتر از میرا و میرای غیررسمی جواب گرفتم.

از اولم کنسول من ‌با لیفول خوب جواب میداد برعکس با دارک مودر عجیب مشکل داشتم.

دقیقا فرمایش شما درسته. روی کنسول من هم دارک مودر شدید مطلب داشت طوری که تو یه شب 4 بار کنسول کرنل پنیک شد.
کنسولم هم فت سری اول هست که با لیفول hen2.1.3 خدا رو شکر تا الان راحت جواب داده. فکر میکنم دارک مودر روی کنسول های جدیدتر مثل فت های سری 2 یا اسلیم و پرو اوکی تر باشه. باز باید دوستان بگن تجربیات ـشون رو.

در هر صورت با خیال راحت آپدیت کنید به 6.72 . میرا رو هم کلا فراموش کنید و بیاین روی hen 2.1.3، فقط تست کنید ببینید با هاست لیفول کنسول ـتون بهتر جواب میگیره یا دارک مودر.

من امشب میخوام بازی فارکرای رو که از سایت دانلودها گرفتم نصب کنم
چیکار باید کنم؟
ورژن ps4 ۵.۰۵ با هن 2.1.4

درود
اگر منظورتون new dawn هست که کنسول رو آپدیت کنید به فریمور 6.72 ، فایل آپدیت 6.72 رو هم خود دانلودها اگر اشتباه نکنم گذاشته.
بعد آپدیت هم کلا دیتا و کوکی مرورگر کنسول ـتون رو پاک کنید و با یکی از هاست های پست اول تاپیک که @SiminSecret عزیز زحمتش رو کشیدن کنسول رو جیلبریک کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alibax25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر