آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

reza.ps4

کاربر سایت
Jul 13, 2016
12
من این هاستو اوایل امتحان کردم خیلی اذیتم کرد الان واقعا خوب شده ؟؟؟یعنی چند بار بدون خاموشی پشت سر هم جواب داده؟؟
بله چون اینا تقریبا هر یکی دو روز هاستاشونو آپدیت میکنن تقریبا تو هر آپدیتی هم یکم عملکردش بهتر میشه
البته اینم طبق تجربه شخصیم میگم
هر دستگاهی با یه هاست خاصی بهترین عملکرد رو داره چون من رو چنتا دستگاه تست کردم هرکدوم رو یه هاست خاص کمترین خاموشی رو داره

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
لطفا یه نفر به من جواب بده آیا امکان استفاده از روش استور برا انتقال از طریق کابل برا ۵.۰۵هم ج میده چون ما اودیسه رو به صورت بک پورت رو و ریموت اینستالش رو این فریمور ریختیم ۵.۰۵ انتقال اش ۲۴ساعت طول کشید آخر ارروcannot installداد

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود

دوستان الان برای جیلبریک کدوم هاست پایدارتره؟ Darkmodder رو بزنیم یا گزینه استیبل تری هم هست الان؟
و این که dns مربوط به al-azif با بقیه هاست ها که مشکل نداره؟

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
درود

دوستان الان برای جیلبریک کدوم هاست پایدارتره؟ Darkmodder رو بزنیم یا گزینه استیبل تری هم هست الان؟
و این که dns مربوط به al-azif با بقیه هاست ها که مشکل نداره؟
al azif الان خوبه به نظرم باید خودت تست کنی ببینی روی دستگاهت کدوم بهتر ج بده هر هاستی رو یه دستگاهی بهتر جواب داده تا الان
سوال دوم هم نه مشکلی نداره

• Like
Reactions: mobile1199

m.mohebi

کاربر سایت
Apr 17, 2012
36
نام
مرتضی
چرا اتفاقا همین امشب هم آپدیت شد. فایل هاش هم هست می تونید دانلود و منتقل کنید و راحت جیلبریک کنید.

تو psxhax من پیداش نکردم.
البته شاید به دقت نگاه نکردم.
اگه لینک تاپیکشو دارید بفرستید تشکر

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خب darkmodder تو همون اجرای اول باعث شد کنسول خاموش بشه و بره برای چک کردن storage :D قشنگ صدای جیغ زدن هارد اومد موقع خاموش شدن :D دفعه دوم هم کلا failed داد...

بریم برای تست al-azif... فقط یه چیزی رو که متوجه شدم، بعد ست کردن dns ایشون، مرورگر همون ابتدا یه هاست رو آورد بالا که فکر کنم برای خودش بود.

• Like
Reactions: SiminSecret

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
ورژن جدید leeful (ورژن 4) به نظر میرسه پایدارتر شده و شدیدا پیشنهاد میشه تست ـش. فقط حتما قبل از انجام جیلبریک cookies و data مرورگر کنسول رو پاک کنید.
ضمنا از exploit+mira (unoffcial) together استفاده کنید (گزینه سوم در صفحه).

لینک هاست:
6.72 Exploit Menu By Leeful v4 Beta Test

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سلام اگر ممکنه روشش رو به حالت ساده توضیح بدید ممنون میشم چجوری ست کنیم و اگر ممکنه قدم به قدم توضیح بدید

دوست عزیز شما میری وارد تنظیمات اینترنت میشی، شبکه وایرلس مورد نظر انتخاب میکنی اولین مرحله به جای اتوماتیک Manual انتخاب میکنی، چند مرحله بعدی از گزینه Automatic یا do not specify انتخاب می کنی و توی مرحله 3 یا 4 که نوشته DNS، اولی و دومی رو مثل چیزایی که بچه ها بالاتر قرار دادن درج میکنی (هاست های Al-Azif) مراحل بعدی هم از همون گزینه های Automatic استفاده می کنی تا کلا به پایان برسه و قسمت تست کانکشن بیاد.

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
لطفا یه نفر به من جواب بده آیا امکان استفاده از روش استور برا انتقال از طریق کابل برا ۵.۰۵هم ج میده چون ما اودیسه رو به صورت بک پورت رو و ریموت اینستالش رو این فریمور ریختیم ۵.۰۵ انتقال اش ۲۴ساعت طول کشید آخر ارروcannot installداد

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
دوست عزیز شما میری وارد تنظیمات اینترنت میشی، شبکه وایرلس مورد نظر انتخاب میکنی اولین مرحله به جای اتوماتیک Manual انتخاب میکنی، چند مرحله بعدی از گزینه Automatic یا do not specify انتخاب می کنی و توی مرحله 3 یا 4 که نوشته DNS، اولی و دومی رو مثل چیزایی که بچه ها بالاتر قرار دادن درج میکنی (هاست های Al-Azif) مراحل بعدی هم از همون گزینه های Automatic استفاده می کنی تا کلا به پایان برسه و قسمت تست کانکشن بیاد.
165.227.83.145
192.241.221.79
بنظرم ست کردن دی‌ان‌اس رو توی آموزش جیلبریک در صفحه اول بگنجونید. کنسول من دو سال پیش با وجود غیرفعال بودن آپدیت خودکار آپدیت شد و هک ۵.۰۵ رو از دست دادم.

reza.ps4

کاربر سایت
Jul 13, 2016
12
Online Xploit Host by c0d3m4st4 - Offline mode

این هاست رو هم دیشب داده من تست کردم تا الان خاموشی نداشتم
تو مرورگر کنسول وارد کنید
گزینه افلاین رو بزنید تا کش کنه و بدون نیاز به نت و آفلاین استفاده کنید

بازم میگم تجربه من میگه هر دستگاهی با یه هاست خاص بهتر جواب میده
بهتره چنتنا هاست رو تست کنید تا ببینید کدوم بهتره

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
یکدنیا ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر