آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

mamalia

کاربر سایت
Jan 29, 2007
11
یه مشکل عجیب.
من گزینه auto download رو کلا همرو غیر فعال کردم. ولی خیلی شانسی رفتم توی نوتیفیکیشن ها. دیدم داره نسخه os 7.51 رو واسه خودش دانلود میکنه و سریع اینترنت رو قطع کردم.
ولی به محض اینکه اینترنت رو وصل میکنم باز میره بگیره . چرا اخه؟؟؟
همین امروز به 6.72 آپدیت کردم که برم جیلبرک رو اجرا کنم.

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
یه مشکل عجیب.
من گزینه auto download رو کلا همرو غیر فعال کردم. ولی خیلی شانسی رفتم توی نوتیفیکیشن ها. دیدم داره نسخه os 7.51 رو واسه خودش دانلود میکنه و سریع اینترنت رو قطع کردم.
واسه من هم بعضی وقتا پیش میاد. هروقت به اینترنت وصل شدی یخورده صبر کن تا اپدیت بیاد بالا بعد برو روش کلیک کن و pause رو بزن، حواست باشه cancel and delete رو نزنی چون که دوباره ممکنه بیاد. بعدش برو پیلود رو اجرا کن و روی disable update بزن. کلا هر دفعه انلاین شدی حواست به اپدیت باشه، بعضی وقتا میاد بعضی وقتا هم نمیاد! (این disable update فقط برای همون لحظه عمل میکنه یعنی اگه کنسولتو خاموش کنی و دوباره روشن کنی اثرش از بین میره مثل خود جیلبریک!)

tedony

کاربر سایت
Jan 31, 2008
18
یه مشکل عجیب.

باید روی Disable Updates کلیک کنید :

21-png.158824

Attachments

• 21.PNG
    21.PNG
    12.8 KB · مشاهده: 236

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
یه مشکل عجیب.

میتونی dns های al azif رو ست کنی دیگه به هیچ وجه هیچ اپدیتی رو نمیگیره

hadiifi

کاربر سایت
Oct 17, 2018
8
سلام ریجن دستگاه من 3 هست دوستان 1206a
ابدیت ریجن 3 -6.72 میخوام کسی لینک دانلودش را داره تو را خدا کمک کنید
تو هیچ جا پیدا نکردم همش ریجن 2 که دستگاه فایل نمیشناسه
یا اگر ریجن 3 ابدیت 5.05 راهم دارید راهنمایی کنید میخوام هارد رو ارتقا بدم ابدیت میخواد ندارم
دوستان کمک کنید هر کی بلده یا لینک داره کمک کنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سلام ریجن دستگاه من 3 هست دوستان 1206a
ابدیت ریجن 3 -6.72 میخوام کسی لینک دانلودش را داره تو را خدا کمک کنید
تو هیچ جا پیدا نکردم همش ریجن 2 که دستگاه فایل نمیشناسه
یا اگر ریجن 3 ابدیت 5.05 راهم دارید راهنمایی کنید میخوام هارد رو ارتقا بدم ابدیت میخواد ندارم
دوستان کمک کنید هر کی بلده یا لینک داره کمک کنه

دوست من پست اول رو مطالعه کنید لطفا! برای نسخه هکی ریجن مهم نیست. لینک دادم می تونید دانلود و نصب کنید.

5/8/2020 : آموزش غیر فعال کردن آپدیت های کنسول و بازی ها به پست اول اضافه شد.

آخرین ویرایش:

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
دوست من پست اول رو مطالعه کنید لطفا! برای نسخه هکی ریجن مهم نیست. لینک دادم می تونید دانلود و نصب کنید.

5/8/2020 : آموزش غیر فعال کردن آپدیت های کنسول و بازی ها به پست اول اضافه شد.
این روشی که برای غیرفعال کردن بروز رسانی نوشتی بعد از ریستارت کنسول بی اثر میشه یا دائمی هست؟
چند پست بالاتر نوشتن dns های alazif رو ست کنید هیچ آپدیتی رو نمی گیره. اون چطوریه؟

tedony

کاربر سایت
Jan 31, 2008
18
این روشی که برای غیرفعال کردن بروز رسانی نوشتی بعد از ریستارت کنسول بی اثر میشه یا دائمی هست؟
چند پست بالاتر نوشتن dns های alazif رو ست کنید هیچ آپدیتی رو نمی گیره. اون چطوریه؟

دائمی هست دوست من

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید

برای خود من غیر فعال کردن اپدیت باعث خاموشی میشه و اذیت میکنه
اگه این مشکل رو داری dns هارو ست کن من 2 3روزه تست کردم هیچ اپدیتی نمیگیره

ولی خب بهترین کار اینه وقتی میخوای بازی کنی اینترنت رو قطع کنی تا خیالت راحت باشه

• Like
Reactions: alirezaresima

reza.ps4

کاربر سایت
Jul 13, 2016
12
PS4 Jailbreak 6.72

سلام دوستان این هاست رو من تست کردم
خیلی خوب جواب داد
چند بار ریست کردم تا الان خاموشی نداشتم
بار اول برید داخلش کش میکنه و میتونید دیگه بدون نت و افلاین استفاده کنید
موقعی که کش کرد مرورگر رو باز میکنید خودش لود اکسپلویت میکنه و فقط بعدش کافیه میرا نان افیکال رو بزنید تا براحتی کنسول جلبریک بشه

من از لیفول استفاده میکردم و کم خاموشی داشت ولی اینو چند بار تست کردم خاموشی نداشتم

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
سلام دوستان. من بالاخره تونستم ارتباط بین ps4 و pc برقرار کنم و با ps4 package remote بازی انتقال بدم. فقط یه مشکل جدید دارم و وقتی فقط 4 گیگ از دانلود میره میزنه can not download

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
PS4 Jailbreak 6.72

سلام دوستان این هاست رو من تست کردم
خیلی خوب جواب داد
چند بار ریست کردم تا الان خاموشی نداشتم
بار اول برید داخلش کش میکنه و میتونید دیگه بدون نت و افلاین استفاده کنید
موقعی که کش کرد مرورگر رو باز میکنید خودش لود اکسپلویت میکنه و فقط بعدش کافیه میرا نان افیکال رو بزنید تا براحتی کنسول جلبریک بشه

من از لیفول استفاده میکردم و کم خاموشی داشت ولی اینو چند بار تست کردم خاموشی نداشتم
من این هاستو اوایل امتحان کردم خیلی اذیتم کرد الان واقعا خوب شده ؟؟؟یعنی چند بار بدون خاموشی پشت سر هم جواب داده؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر