آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دقیقا فرمایش شما درسته. روی کنسول من هم دارک مودر شدید مطلب داشت طوری که تو یه شب 4 بار کنسول کرنل پنیک شد.
کنسولم هم فت سری اول هست که با لیفول hen2.1.3 خدا رو شکر تا الان راحت جواب داده. فکر میکنم دارک مودر روی کنسول های جدیدتر مثل فت های سری 2 یا اسلیم و پرو اوکی تر باشه. باز باید دوستان بگن تجربیات ـشون رو.

در هر صورت با خیال راحت آپدیت کنید به 6.72. میرا رو هم کلا فراموش کنید و بیاین روی hen 2.1.3، فقط تست کنید ببینید با هاست لیفول کنسول ـتون بهتر جواب میگیره یا دارک مودر.
منم تو فروم‌ها داشتم میخوندم بیشتر کسایی که از لیفول راضی نبودن پرو داشتن... احساس میکنم کشی که لیفول رو کنسولم ایجاد میکنه باعث کرنل پنیک میشه. معمولا 2بار اول با موفقیت جیلبریک میشه بعدش پشت هم کرنل پنیک میشه. اگه کشو پاک کنم دوباره امتحان کنم جیبریک میشه!!

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
مگه نسخه بک پورتش نیست اینی که دانلودها گذاشته؟

برادر ریپلای بزن پست رو که نوتیف ـش برام بیاد ببینم سوال پرسیدی :D
نسخه ای که دانلودها گذاشته بک پورت نیست، ولی پی سی دی اگر اشتباه نکنم نسخه بک پورت رو گذاشته. ترجیحا اپدیت کنید کنسول رو چون به پایداری کامل که برسه دیگه بک پورتی نمیذارن.

• Like
Reactions: Arminuo

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
دقیقا فرمایش شما درسته. روی کنسول من هم دارک مودر شدید مطلب داشت طوری که تو یه شب 4 بار کنسول کرنل پنیک شد.
کنسولم هم فت سری اول هست که با لیفول hen2.1.3 خدا رو شکر تا الان راحت جواب داده. فکر میکنم دارک مودر روی کنسول های جدیدتر مثل فت های سری 2 یا اسلیم و پرو اوکی تر باشه. باز باید دوستان بگن تجربیات ـشون رو.

در هر صورت با خیال راحت آپدیت کنید به 6.72 . میرا رو هم کلا فراموش کنید و بیاین روی hen 2.1.3، فقط تست کنید ببینید با هاست لیفول کنسول ـتون بهتر جواب میگیره یا دارک مودر.

درود
اگر منظورتون new dawn هست که کنسول رو آپدیت کنید به فریمور 6.72 ، فایل آپدیت 6.72 رو هم خود دانلودها اگر اشتباه نکنم گذاشته.
بعد آپدیت هم کلا دیتا و کوکی مرورگر کنسول ـتون رو پاک کنید و با یکی از هاست های پست اول تاپیک که @SiminSecret عزیز زحمتش رو کشیدن کنسول رو جیلبریک کنید.
آقا اجرا شد رو 5.05 با بک پورت
اطلاع رسانی کنید
159906

• Like

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
برادر ریپلای بزن پست رو که نوتیف ـش برام بیاد ببینم سوال پرسیدی :D
نسخه ای که دانلودها گذاشته بک پورت نیست، ولی پی سی دی اگر اشتباه نکنم نسخه بک پورت رو گذاشته. ترجیحا اپدیت کنید کنسول رو چون به پایداری کامل که برسه دیگه بک پورتی نمیذارن.
حله دمت گرم
والا منتظرم پایداره پایدار شه
خیلی صبر کردم واسه جیلبریک جدید
صبرم زیاد شده ?

• Like

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
سلام ،دوستان کسی می دونه چطوری کنسول ۵.۰.۵ با هن ۲.۱.۱ را به ۲.۱.۴ تبدیل کنم ؟ یا اینکه بک پورت رو ۲.۱.۱ جواب میده ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
https://ps4metro.neocities.org/index.html

اینو روی بروزر کنسولت باز کن
البته قبل از باز کردن ادرسش همه کوکیا بروزرتو پاک کن
قبلشم اتوماتیک اپدیتت رو حذف کن
افلاین کشو انتخاب کن که دیگه سری بعد بدون نت بازش کنی راحت
بعدم که هن 2.1.4 رو بزن اجرا کن

• Like
Reactions: saeed-10

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30

در هر صورت با خیال راحت آپدیت کنید به 6.72 . میرا رو هم کلا فراموش کنید و بیاین روی hen 2.1.3، فقط تست کنید ببینید با هاست لیفول کنسول ـتون بهتر جواب میگیره یا دارک مودر.
چرا ال ازیف رو نگفتی؟
لیفول ورژن پنج یا شش؟
توی هاست لیفول اول اکسپلویت بعد هن رو بزنم یا گزینه اکسپلویت+هن رو؟

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
چرا ال ازیف رو نگفتی؟
لیفول ورژن پنج یا شش؟
توی هاست لیفول اول اکسپلویت بعد هن رو بزنم یا گزینه اکسپلویت+هن رو؟

واقعیت ال ازیف رو یک سری از دوستان راضی نبودن و میگفتن بیخودی سنگین ـه، به همین خاطر دارک مودر و لیفول رو پیشنهاد دادم. و این که لیفول و دارک مودر تو آپدیت کردن هاست ـشون خیلی سریع تر از ال ازیف عمل میکنن و به روز تر هستن.
باز اگر اون دو تا جواب ندادن میتونید از al-azif استفاده کنید.

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
واقعیت ال ازیف رو یک سری از دوستان راضی نبودن و میگفتن بیخودی سنگین ـه، به همین خاطر دارک مودر و لیفول رو پیشنهاد دادم. و این که لیفول و دارک مودر تو آپدیت کردن هاست ـشون خیلی سریع تر از ال ازیف عمل میکنن و به روز تر هستن.
این ورژن ۶ لیفول رو کنسول من ج نداد ورژن پنجش خوووبه واسه شما هم اینجوریه؟؟

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
خیلی ممنونم. با لیفول ورژن پنج هک کردم و بار اول خیلی باکلاس بدون مشکل انجام شد. صفحه رو که باز کردم خودکار کش شد و نوشت مرورگر رو ببندید و باز کنید. با دکمه پی اس خارج شدم و وارد شدم. لود اکسپلویت و بعد لود هن رو زدم.
اگه ممکنه به این دوتا سوالمم جواب بدین‌. ورژن پنج یا شش لیفول بهتره؟ قائدتا همیشه باید از جدیدترین ورژنش استفاده کنیم یا از هر ورژنی که جواب گرفتیم!؟
بعد فرق اینکه اکسپلویت و هن یا میرا رو جدا اجرا کنی یا اون گزینه که با هم اجراشون می کنه چیه؟ می خوام مطمئن شم که درست انجامش میدم.

• Like

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
این ورژن ۶ لیفول رو کنسول من ج نداد ورژن پنجش خوووبه واسه شما هم اینجوریه؟؟
برای من نسخه‌های قبلی لیفول خوب جواب نداده بود ولی این ورژن 6 به طرز عجیبی داره خوب جواب میده...
خیلی ممنونم. با لیفول ورژن پنج هک کردم و بار اول خیلی باکلاس بدون مشکل انجام شد. صفحه رو که باز کردم خودکار کش شد و نوشت مرورگر رو ببندید و باز کنید. با دکمه پی اس خارج شدم و وارد شدم. لود اکسپلویت و بعد لود هن رو زدم.
اگه ممکنه به این دوتا سوالمم جواب بدین‌. ورژن پنج یا شش لیفول بهتره؟ قائدتا همیشه باید از جدیدترین ورژنش استفاده کنیم یا از هر ورژنی که جواب گرفتیم!؟
بعد فرق اینکه اکسپلویت و هن یا میرا رو جدا اجرا کنی یا اون گزینه که با هم اجراشون می کنه چیه؟ می خوام مطمئن شم که درست انجامش میدم.
هر کدوم از این نسخه‌ها ازمایشی هستن و اگه دقت کنی روشون زده نسخه بتا. لیفول بجای اینکه تغییرات رو تو یه هاست اعمال کنه میاد ورژن جدیدتر ایجاد میکنه. با اینکار میاد فیدبک کاربرا رو میگیره و سعی میکنه تو نسخه‌های بعدی ضعف‌هارو از بین ببره. ولی هاست‌های قبلی رو نگه میداره به خاطر اینکه بعضی از کاربرا تو نسخه قبلی ثبات بیشتری نسبت به نسخه جدید دارن. اگه از ثباتی که داری راضی نیستی میتونی نسخه جدیدو تست کنی و هر کدوم که بهتر بود رو استفاده کنی. در رابطه با سوال دومت هم هیچ فرقی نمیکنه.

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
سلام رفقا... خداروشکر که این اومد..
من از اول دستگاه رو هکی خریدم از یه بنده خدا و بازی های که روش بوده هنوز هم هست تا حالا نه آپدیت کردم و نه به اینترنت وصل شدم باهاش الان چنتا سوال دارم
۱. بازی های جدید مثل pes 2020 روی این نصب میشن؟
۲. یه روش شسته رفته و ساده برای این آپدیت برای منی که تا حالا انجام ندادم هست که خرابکاری نشه؟
۳. بعد آپدیت بازی هاش رو از کجا بایستی بگیرم.
۴. اینکه ظاهرن بازی های این ورژن رو میشه با نصب بکپورتشون توی همون ۵.۰۵ هم اجرا کرد. درسته؟ اگر اینطور باشه آپدیت نکردن بهتر نیست؟
ممنون از لطفتون... خیر ببینید

آخرین ویرایش:

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
برای من نسخه‌های قبلی لیفول خوب جواب نداده بود ولی این ورژن 6 به طرز عجیبی داره خوب جواب میده...

هر کدوم از این نسخه‌ها ازمایشی هستن و اگه دقت کنی روشون زده نسخه بتا. لیفول بجای اینکه تغییرات رو تو یه هاست اعمال کنه میاد ورژن جدیدتر ایجاد میکنه. با اینکار میاد فیدبک کاربرا رو میگیره و سعی میکنه تو نسخه‌های بعدی ضعف‌هارو از بین ببره. ولی هاست‌های قبلی رو نگه میداره به خاطر اینکه بعضی از کاربرا تو نسخه قبلی ثبات بیشتری نسبت به نسخه جدید دارن. اگه از ثباتی که داری راضی نیستی میتونی نسخه جدیدو تست کنی و هر کدوم که بهتر بود رو استفاده کنی. در رابطه با سوال دومت هم هیچ فرقی نمیکنه.
ببخشید این هم آنلاینه و احتیاج به ارتباط با هاست داره؟ چون نسخه قبلی که من دارم کلا آفلاین استفاده میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر