آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
ببخشید این هم آنلاینه و احتیاج به ارتباط با هاست داره؟ چون نسخه قبلی که من دارم کلا آفلاین استفاده میکنم
قابلیت کش داره پس میشه آفلاین استفاده کرد
خیلی ممنون. پاسخت عالی بود.

یه چیزی که بنظرم رسیده بعد از هک کنسول با ورژن ۵ لیفول اینه که کنسول توی منوی اصلی بدون اینکه برنامه ای در حال اجرا باشه٬ داغ هست. حداقل ده پونزده درجه نسبت به قبل داغتره!
خواهش میکنم. این مشکل با آپدیت شدن هاست‌ها حل میشه احتمالا

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
دوستان اینو بزنین روی بیشتر از ۱۰۰ دستگاه زدم..تا میشد سبک کردمش و توضیحات لازم هم گذاشتم..کمترین کرنل پنیک و بیشترین موفقیت رو داره ...امیدوارم با این از کپیخورتون لذت ببرین

دوست داشین یه لایک دونیت کنین :D

؟؟؟

• Like
Reactions: Constantine

Titan.123

عضو جدید
Apr 6, 2019
1
سلام دوستان. بهترین هاست موجود جهت هک PS4 همراه با نرم افزار مخصوص توسط این سایت ایرانی ارائه شده. خودم امتحان کردم پیلودهاشون بسیار پایداره و کمترین خاموشی رو داره.

View attachment 160213

با سلام دوستان کسی از این هاست استفاده کرده و اینکه افلاین کار میکنه؟

یه پیشنهاد با توجه به اینکه هاست های مختلف با ورژن های مختلف رو بعضی از کنسول ها کار میکنن لیست کامل از هاست ها به همراه اطلاعات هر کدام از قبیل ورژن به پست اول اضافه بشه ممنون میشم

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
دوستان اینو بزنین روی بیشتر از ۱۰۰ دستگاه زدم..تا میشد سبک کردمش و توضیحات لازم هم گذاشتم..کمترین کرنل پنیک و بیشترین موفقیت رو داره ...امیدوارم با این از کپیخورتون لذت ببرین

custom-exploit
این که یه فایل میده برای دانلود با فلش باید رو دستگاه ریخت

Matinartin

عضو جدید
Aug 3, 2020
2

custom-exploit
با سلام
میشه در مورد روش بالا بیشتر توضیح بدهید.
باتشکر

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دوستان هر دفعه قبل اینکه اکسپلوید لیفول رو اجرا کنید بعد اینکه صفحه لود شد رو اپشن دسته بزنید بعد 1بار صفحه رو رفرش کنید. ممکنه ارور مموری بده که اگه ارور داد رو اوکی بزنید. بعد پیلود رو اجرا کنید. اینکارو کنید ممکنه نتیجه بهتری بگیرید. یکی تو توییتر اینو به لیفول پیشنهاد کرد و لیفول هم تایید کرد که اینکار باعث میشه نتیجه بهتری بده.

پ. ن: رو اکسپلویدهای دیگه هم ممکنه جواب بده. تست کنید نتیجه رو بگید

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
فایل رو دانلود کنید
روش بزنین خودش اکسترکت میشه
دستگاه رو با کابل لن یا از طریق وای فای به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنید
داخل فولدر اکسترکت شده یه فایل اجرایی سرور هست با ایکون سبز رنگ اجراش کنین
داخل دستگاه بروزر رو باز کنین
دکمه اپشن رو بزنین و تو ستینگ کش رو کلیر کنین
تمام صفحاتی که تو بروزر هست رو کامل ببندین
ادرس داده شده تو برنامه ای که تو کامپیوتر باز کردین رو تو بروزر کنسول وارد کنین
یبار که صفحه اکسپلود بالا اومد خودش خودکار کش میکنه
دوباره دکمه اپشن رو بزنین و تو بوتمارک ادش کنین و بروزر رو ببندین
حالا کار تمام شد

یادتون باشه ۹۹درصد مواردی که با ارور مخصوصا ارور مموری مواجه میشین برای اینه که غیر از صفحه اکسپلوید یک یا چند صفحه دیگه تو بروزر باز هست پس حتما برای خروج فقط ار دکمه پی اسه دسته استفاده کنین
تو بروزر فقط یک صفحه اونم صفحه اکسپلود باید باز باشه
اگر یه زمانی صفحه پرید و چیزی نیومد دوباره از تو بوتمارک صفحه رو لود کنین چون تو دستگاه کش شده

حتما به توضیحی که تو صفحه اکسپلوید دادم عمل کنین

دیگه از این کاملتر نمیشد ??
custom-exploit

اینم تا یادم نرفت...تو اجرای اکسپلود و خروج از بروزر عجله نکنین..دستگاه روشن شد و بالا اومد یه ۵ثانیه صبر کنین بعد بروزر رو برای فعال کردن کپیخور باز کنین و وقتی موفقیت امیز بود بازم یه ۳ ثانیه صبر کنین بعد ازش خارج شین

آخرین ویرایش:

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
فایل رو دانلود کنید
حالا کار تمام شد

یادتون باشه ۹۹درصد مواردی که با ارور مخصوصا ارور مموری مواجه میشین برای اینه که غیر از صفحه اکسپلوید یک یا چند صفحه دیگه تو بروزر باز هست پس حتما برای خروج فقط ار دکمه پی اسه دسته استفاده کنین
اگر یه زمانی صفحه پرید و چیزی نیومد دوباره از تو بوتمارک صفحه رو لود کنین چون تو دستگاه کش شده

custom-exploit

اینم تا یادم نرفت...تو اجرای اکسپلود و خروج از بروزر عجله نکنین..دستگاه روشن شد و بالا اومد یه ۵ثانیه صبر کنین بعد بروزر رو برای فعال کردن کپیخور باز کنین و وقتی موفقیت امیز بود بازم یه ۳ ثانیه صبر کنین بعد ازش خارج شین
فردا تست میکنم
مرسی ♥️♥️

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
با سلام دوستان کسی از این هاست استفاده کرده و اینکه افلاین کار میکنه؟

یه پیشنهاد با توجه به اینکه هاست های مختلف با ورژن های مختلف رو بعضی از کنسول ها کار میکنن لیست کامل از هاست ها به همراه اطلاعات هر کدام از قبیل ورژن به پست اول اضافه بشه ممنون میشم

خیلی پیچیده ش نکنید، هاست leeful هر 6 نسخه قابل تست هست، بعضی وقتا نسخه 2 ممکنه بگه جیلبریک ناموفق کنسول رو ریستارت کنید بعضی وقتا هم Exploit لود بشه و بعدش هم Mira Unofficial و تمام. در هر صورت این هاست ها می تونید از نسخه اول تا نسخه 6 با گذاشتن یک V2 تا V6 بهشون دسترسی داشته باشید و تست کنید. برای خودم روی کنسول PS4 FAT نسخه 2 عالی جواب میده.

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
فایل رو دانلود کنید
حالا کار تمام شد

custom-exploit

آقا یادم رفت بپرسم این واسه ارتقاع به ۶.۷۲
یا ارتقا هن؟
مرسی

sara_2656

کاربر سایت
Jan 27, 2008
8
دوستان من کنسولم ورژن 6.20 اه و داخلش بازی های اکانتی ریختن الان بخوام ابدیت کنم 6.72 به چه صورتی میشه ایا اون بازی ها رو میشه بازی کرد چون قبلا کسی که بازی ها رو ریخت گفت اگر کنسول وصل شه اینترنت دستگاه بن میشه و بازی ها هم قفل میشه ایا الان خطری برای کنسول هست دقیقا چیکار کنم محبت کنید کسی با حوصله پاسخ بده ممنون میشم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,593
دوستان من کنسولم ورژن 6.20 اه و داخلش بازی های اکانتی ریختن الان بخوام ابدیت کنم 6.72 به چه صورتی میشه ایا اون بازی ها رو میشه بازی کرد چون قبلا کسی که بازی ها رو ریخت گفت اگر کنسول وصل شه اینترنت دستگاه بن میشه و بازی ها هم قفل میشه ایا الان خطری برای کنسول هست دقیقا چیکار کنم محبت کنید کسی با حوصله پاسخ بده ممنون میشم
آپدیت رو که میریزی فلش و آفلاین نصب میکنی اون هیچ ولی برای هک کردن حداقل یکبار باید بری یکی از سایتهای میزبان و هک کنی که قفل میشن.
اگر بازیاش رو نمیخوای بازیها و یوزر رو پاک کن ریست فکتری کن وهک اجرا کن.
نکنی بازیها قفل میشه معمولا دستگاه بن شدن مال اکانت با مستر کارت هکیه شاید با مستر کارت هکی زده که گفته دستگاهت بن میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر