آمرزش اشتباهات فاحش ! " نقدی بر Hitman Absolution "

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
آقا حسین خسته نباشی. نقد خوبی بود فقط اگه خوبی های بازی رو هم مینوشتید شاید انقدر ازتون انتقاد نمیشد.

هوش مصنوعی واسه الان اصلا در حد و اندازه های بازی نبود.
چک پوینت ها هم مشکل داشتند.
باگ من به شخصه دو سه بار بیشتر بهش برنخوردم و گرافیک به نظر من خوب محسوب میشد.
با تشکر

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این دوستمون مثل اینکه تو باغ نیست
شما انتظار داری یه سنگ پرتاب کنی کل نگهبانان پست ها شون رو ترک کنند تا بروند دست گل شما رو ببینند؟یا انتظار داری داری لباس یه گارد رو بپوشی طرف مقابل هم برات چایی بیاره؟
شما تو باغ باشی واسه کل انجمن کافیه :d
کی گفته پستش رو ترک کنه
حداقل چپ رو راست رو که میتونه نگاه کنه

خداییش بازی رو رو چه Level رفتی ؟
کل بازی رو مخفی کاری رفتی ؟

من کم تو بازی ندیدم که یه چیزی رو طرف یه گادر پرت کردم حتی صدای شکشستن رو نشنیده

در مورد لباس هم که چی بگم
شما اگه یه نفر رو بکشی بعد مخفیش کنی بعد همونجا دقیقا جای پای طرف وایسی هر کی بیاد رد شه بهت مشکوک میشه
آخه این چه وضعیه
بالاخره من تو بازی نفهمیدم با لباس خوده هیتمن برم راحت تره یا لباس کاراکترهای محیطی ، نظر شما چیه ؟

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
قصد توهین ندارم اما وقتی از یه بازی خوشتون نمیاد لطفا خزعبلاتننویسید....
باتشکر
شاید قصد تو توهین کردن نبود اما این کار رو انجام دادی :)). بهتر بود بخش دوم جمله به تنهایی نوشته می شد. اینجوری تکلیف معلوم بود. :d

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
کی گفته پستش رو ترک کنه

من کم تو بازی ندیدم که یه چیزی رو طرف یه گادر پرت کردم حتی صدای شکشستن رو نشنیده

شما اگه یه نفر رو بکشی بعد مخفیش کنی بعد همونجا دقیقا جای پای طرف وایسی هر کی بیاد رد شه بهت مشکوک میشه
آخه این چه وضعیه
بالاخره من تو بازی نفهمیدم با لباس خوده هیتمن برم راحت تره یا لباس کاراکترهای محیطی ، نظر شما چیه ؟
شما اگه یه شی رو جلوی 4 تا نگهبان پرت کنی همون 4 تا نگهبانی که نزدیک به اون شی هستن واکنش نشون میدن بعدم یکیشون میاد که اوضاع رو بررسی کنه.قرار نیس کل یه منطقه برای یه صدا اینور و اونور ر نگاه کنن
من دو بار بازی رو تموم کردم با اجازت یه بار مخفی کاری یه بارم اکشن .هر کی هر جور دوس داره میره بازیو.تا بوده هیتمن همین بوده
در مورد اینم که میگی گارد صدای اشیا رو نشنیده حتما خیلی دور بوده ازش مگه نه محاله که نشنوه.
شما وقتی یه نفر و میکشی جاش وایستادی اگه کسی که همون فرم لباس تنش باشه شما رو میشناسه.خیلی هم طبییعیه به نظرم چون عادیه که گارد یه منطقه رو هم شناخت داشته باشن
در مورد اینم که میگی با چه لباسی بازیو تموم کنم شما بازیو ببر رو حالت سخت ببین میتونی با لباس خودش بازیو که هیچی یه مرحله رو تموم کنی
این رو هم کلی میگم من نقدایی که بعضی از دوستان کردن وخوندم اما انصافا مثه کسی که هیچ اطلاعی از بازی نداره وفقط سرش و انداخته پایین بازیو تموم کرده.حالا هم مثلا چون بخوان نشون بدن که سوا از یه جمع فکر میکنن و به خیال خودشون خیلی منتقدن میان یه سری حرفا میزنن که آدم شاخ در میاره که اینا اصلا این بازیو تموم کردن یا نه.هر چیم که بهشون میگن دوستان که اشتباه فکر میکنن باز میخوان به هر نحوی که شده بگن نه اینجوری نیس اونجوریه

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
کی گفته پستش رو ترک کنه

دوست عزیز اول شما خونسردیت رو حفظ کن تا کل انجمن رو بهم نریزی
بنده بازی رو hard بازی میکنم اگر هم وقت شد یک بار هم رو expert میرم(میدونید چرا؟چون در این بازی ها چیزی هست به نام چالش برانگیزی که 100 بار هم بازی رو تکرار کنی خسته نمیشی)

تو این بازی حروم کردن یک گلوله به معنای حروم کردن کل بازی هست و به شما دوست عزیز پیشنهاد میکنم بازی که در سبک مخفی کار هست رو با بازی مثل COD اشتباه نگیرید.

کی گفته پستش رو ترک کنه
اشتباه میکنی یه بار دیگه بازی کن وقتی تعدادی گارد در یک محوطه کوچک کنار هم هستند شما اگر صدایی درست کنی همشون مثل گوسپند سرشون رو نمی اندازند پایین تا منبع صدا رو پیدا کنند بلکه تعدادی دنبال صدا می روند بقیه هم سر پست منتظر می مونند(این خصوصیتی هست که در زندگی عادی هم رواج دارد و باعث اعصاب خوردی دوستان می شود)

آخه این چه وضعیه

عجب یعنی واقعاً دهان آدم از تعجب باز میمونه!!!
چطور توضیح بدم که شما بفهمی؟
شما با دوستت داری در خیابان راه میروی به یک بستنی فروشی میرسی و شما برای خرید بستنی وارد فروشگاه میشوی حالا یک نفر می آید و دوست شما رو نفله میکند و لباس او را می پوشد و منتظر شما می ماند,شما اگر آن فرد رو ببینی شک نمی کنی؟به راه رفتن ادامه میدهی؟
حالا فکر میکنیم حال شما زیاد خوش نیست پس ایرادی بر شما نمی گیریم ولی دیگه دوست عزیز پلیس تو بازی که جای شما نیست که همکارش رو نشناسه؟

به شما توصیه میشه با همون لباس هیتمن بروید چون بدست آوردن لباس های دیگر به مقداری صبر و زمان احتیاج هست و البته کلت و مسلسل فراموش نشود.

Hitman battlefield

آخرین ویرایش:

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
شما با دوستت داری در خیابان راه میروی به یک بستنی فروشی میرسی و شما برای خرید بستنی وارد فروشگاه میشوی حالا یک نفر می آید و دوست شما رو نفله میکند و لباس او را می پوشد و منتظر شما می ماند,شما اگر آن فرد رو ببینی شک نمی کنی؟به راه رفتن ادامه میدهی؟
حالا فکر میکنیم حال شما زیاد خوش نیست پس ایرادی بر شما نمی گیریم ولی دیگه دوست عزیز پلیس تو بازی که جای شما نیست که همکارش رو نشناسه؟

Hitman battlefield
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: خداییش خندیدم ایول..
----------------------------------
من هنوز فرصت نکردم بازی کنم گذاشتم واسه بعد عید ولی تو تاپیک دوستان که سوال کردن واسه رد کردن بعضی مراحل و پاسخ یه سری دیگه از دوستان رو که خوندم حدس میزنم بازی در حد هیتمن هایه قبل ارضا کنندس(جمله بندی رو :d)

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تمام امتیازات و متای بازی :

Hitman: Absolution

The Ranking

79.05%Overall Rank: 3324
Xbox 360 Rank: 413
2012 Games Rank: 224
2012 Xbox 360 Rank: 66
Score based on 32 reviews

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 PM ارسال شده بود ----------

Game List

943497_96579_thumb.jpg
PS3Hitman: Absolution
Io Interactive/Square Enix, 2012
85.61%
19 Reviews
943495_96577_thumb.jpg
X360Hitman: Absolution
79.05%
32 Reviews
943496_263144_thumb.jpg
PCHitman: Absolution
74.78%

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,357
نام
Matthew
حسین جان هفته پیش نظرم رو توی صفحه ی اصلی دادم ،

همیشه نقدات عالی بوده اما روی این یکی خیلی بد قضاوت کردی ، به نظرت احترام میذارم

ولی من Hitman Fan اصیل نیستم ولی بازی کردم همیشه ، این نسخه رو هنوز Part 1 هستم مرحله ی دومش

اما واقعا عشق می کنم بازی می کنم ، بهترین بازی سال 2012 نامیدمش ، به تمامی افراد هم پیشنهاد میدم بازی کنند

حداقل برای دو سه مرحلش

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
خوب نظرات رو خوندم خیلی جالب بود اول مشکل گرافیک رو بگم شما گرافیک رو ضعیف خوندی نمیدونم چطوری به این نتیجه رسیدی ولی کافیه یکم در محیط اطراف بچرخی مثلا داخل یک کمد پنهان بشی متوجه عرق مامور میشی که از گونه و گردنش مشخص هست من اول که بازی رو شروع کردم جا خوردم از این گرافیک خیره کننده نسبت به بازی های دیگه بد تر نیست بلکه بهتر هم شده.
مشکلاتی مثل امتیاز منفی ، سختی بسیار بالا ، شک کردن هم لباسی ها به شما و ... برای افراد مبتدی بسیار سخت هست که حرف شما رو در این مورد قبول دارم.
در مورد امتیاز منفی باید بگم اگر به درستی بازی کنی نمیگیرید کار زیاد سختی نیست کافیه شخص رو بجای اینکه بکشید بیهوش و پنهان کنید و در آخر اگر کمی هم امتیاز منفی بگیرید به چشم نمیاد.
در رابطه با رسیدن به هدف هم نسبت به نسخه های قبل متنوع تر شده بود برای من خیلی جالب بود شما برای پرت کردن حواس شخص حتما نیاز به وسیله ندارید کافیه به اسلحه های اصلیتون برسید و یک تیر بزنید تا شخص به سمتی که تیر خورده حرکت کنه و بتونید بدون کشتن یا حتی بی هوش کردن به هدف برسید.
تنها مشکلاتی که من در بازی دیدم.
کمی از داستان ، جا سازی اسلحه ها و حذف حلقه از سری های قبل بود و همینطور فراوانی NPC ها که در برخی مراحل بی حد و مرز میشد.
بنده بازی رو روی hard انجام میدم بالا تر هم وقت نمیکنم مگر نه بتونم شروع میکنم به دوستان مبتدی هم توصیه میکنم اگر میخوان از بازی دلسرد نشن درجه سختی های بالا انتخاب نکنند بازی اونقدر چالش برانگیز هست که در حالت های آسون هم نیاز به سرعت عمل بالایی داره.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من نسخه قبلی رو تا آخر تموم نکردم ولی این رو قصد دارم تا آخر برم .
روی حالت نرمال .
اوایل برام سخت بود ولی وقتی قلقش دستم اومد خیلی هم عالی . یکه یکه:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نقد از این بی رحمانه تر تا حالا ندیده بودم ...
خیلی غُلُو شده و عادلانه نیست
بازی در زمینه ی گرافیک یک مشکل عمده داشت، اونم در بخش نورپردازی، و اونم انعکاس و درخشش بیش از حد و مصنوعی نور بود به اجسام مختلف !
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

ایراد دیگه هوش مصنوعی این بود که باگ داشت، مثلا وقتی با لباس اشپز میرفتی اشپزخونه شناسایی میشدی، اما بلافاصله لباس گارد میپوشیدی میرفتی اشپزخونه دیگه نمیشناختنت ...
یعنی کله ی کچل و قیافه منتفی، فقط لباس ...
ولی نکات دیگه ای هم داشت که جدید بود و توی هیچ گیمی ندیده بودم این مدل هوش رو !

در مورد مبارزات هم که روی expert که بازی کنی میبینی انوطوری هم ضد لوله نیست،
و ممکنه یک ادم 4 تا گلوله بخوره و زنده بمونه (به نقاط حساس نخوره) ولی یک مُشت محکم بخوره توی صورتش بی برو برگرد بیهوش میشه (واقعیت) اینم مشکلی نیست که به این شدت توی نقد بهش پرداخته شده ! هر چی باشه بهتر از خیلی بازیاست که 50 تا تیر میخوری بعد یه گوشه وا میستی تا خوب بشی !!!!!!!!
تنها بازی هایی که من دیدم واقعا لوله روی کاراکتر تاثیر مستقیم داره یکی the gateaway بود یکی هم گوست ریکان های قبلی !
اوجش هم میشد متالگیر 3 که خونریزی میکردی و باید میگشتی دنبال زخم و با ابزار مختلف درمانش کنی !!

بنابراین یکم منصفانه تر نقد کنید، با توجه به بازی های روز یا حداقل پیشرفت هایی که نسبت به قبل داشته !
ایرادایی که گرفتی در واقع توی هیچ بازی نیست که وجود نداشته باشه !!!

آخرین ویرایش:

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
اصلا معلوم نیست طرف سیستمش چیه از روی چه حسابی نقد مینویسه .مطاللعه ای رو موتور بازی گرافیک بازی گیم پلی و مسایل مربوط داشته ؟

فقط یا از خوشون مینویسن یا کپی پیست یا ترجمه سایت های در پیت دیگه هست .شما اول خودت بازی رو کامل انجام بده با یک سیستم درست و حسابی بعد بیا این نقد رو بزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر