آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
هیچ راهی نداره الان ماکروسافت منتظر یکبار به لایو وصل بشیم تا سریع بن کنه حالا چه الان چه یک سال دیگه وقتی بری تو لیست سیاه دیگه راهی نداری..

فقط من یک سئوال دارم..

اگر ما به لایو وصل نشیم ولی تو لیست سیاه باشیم (یعنی تا وصل بشیم بن خواهیم شد) حالا یک کنسول دیگه بیاریم و گیمرتک رو روی اون ریکاوری کنیم آیا این کنسول جدید تا وصل بشیم بن خواهد شد یا فقط کنسول قبلی بن میشه..؟
بابا اگه فریمور 1.61 داشته باشید و بازی های جدید تو این چند وقته رو نگرفته باشید مشکلی نخواهید داشت. من الان بازی جدید خیلی وقته نذاشتم رو کنسول. فریور هم 1.61! به لایو هم وصل میشم، ولی تا حالا بن نشدم.
راستی امین مگه تو هم بن شدی؟ :D تو که بجز Gears 2 بازی تو عمرت رو X360 نزدی :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
بابا اگه فریمور 1.61 داشته باشید و بازی های جدید تو این چند وقته رو نگرفته باشید مشکلی نخواهید داشت. من الان بازی جدید خیلی وقته نذاشتم رو کنسول. فریور هم 1.61! به لایو هم وصل میشم، ولی تا حالا بن نشدم.
راستی امین مگه تو هم بن شدی؟ :biggrin1: تو که بجز Gears 2 بازی تو عمرت رو X360 نزدی :biggrin1:

نه من دستگاهم به رحمت ایزدی رفت و بن شدن نصیب مون نشد.

گفتم نرم یک دستگاه نو بخرم تا هارد رو به اون وصل کنم سریع بن بشه..! فکر نکنم ربطی به فریمور داشته باشه یکی دو نفر با 1.4 هم بن شده بودن.

betwar512

کاربر سایت
Aug 27, 2008
29
نام
عباس هاشمی
سلام من الان که این پست رو می نویسم رفته بودم لایو داشتم نازی زامبی cod5 بازی می کردم حالا حالا هم بن نمی شم قول میدم
اما.....تجربه یا هر چی که دوست دارید بهش می گید رو میگم
1 ( خیلی مهم ) اگه حدس میزنید در لیست سیاه ماکرو هستید فعلا به لایو نرید و اگر شما در این مرحله بن ویو به لایو متصل شدید ولی بن نشدید قطعا در لیست سیاه هستید پس فعلا دست نگهدارید
2 تمامی سیو و تمامی پروفایلهایی که باهاش بازی کپی افلاین بازی کردید پاک کنید هرچی که میدونید از بازیهای افلاین و اثار جرم مونده رو پاک کنید 100% تاثیر داره
3 اصلا سراغ cod 6 , t6 نرید چه افلاین چه انلاین تا موقعی که با برنامه XDVDMulleter اون رو تست کنید که از نظر پچ 100% کامل باشه حتی اگه میخواهید افلاین بازی کنید 100% تاثیر داره
4 اگه مرحله 1 رو انجام دادید داشبورد قبلی رو پاک کنید و اگه دل رفتن به لایو دارید بزارید داشبورد جدید دانلود و پس از اون اپدیت بشه
5 هرگز با پرفایلی که با اون به لایو میرید بازی کپی نکنید مگر اینکه باز با برنامه XDVDMulleter اون رو تست کرده باشید
6 بازی که با برنامه XDVDMulleter از نظر پچ تست کردید بزارید حالش رو ببرید
(معذرت میخوام . میدونم در اون حدی نیستم که بخوام به شما عزیزان اموزش بدم)

آقای عزیز شما چرا این همه نظریه میدین وقتی اطلاعات کافی ندارین.
اولا" اینکه اگه کسی تو لیست سیاه باشه چه وصل بشه چه نشه مایکروسافت بنش می کنه.
دوما" شما انگار 4 ماهی می شه خبر نداری از نوع استیل بازیا.از وقتی بازیا به صورت wave 3 ,wave 4 میان دیگه dvdmulleter نمی تونه چک کنه و از بازی و پچش ایراد میگیره باید با abgx چک کرد پس فکر کنم شما بیشتر شانس آوردی بن نشدی یا این که دسگات خیلی جدیده هنوز نوبتت نشده:-"(اینو از روی اون نظرییه استرالیات می گم).
سوما" این که شما بازی وقتی آفلاین بازی میکنید به محض وصل شدن به لایو اطلاعاتش برای مایکرو فرستاده می شه (اینم اتفاقی بود که برای خوده من افتاد واسه بازیه هلو او اس دی که افلاین بازی می کردم و کلا" پاکش کرده بودم ولی تو سایت ایکس باکس بود)
با این تفاسیر پیشنهاد میکنم فعلا" به جای این نظریه دادن منتظر وایسیم ببینیم c4 باقیه آدمای این کاره چی می گن این قدر با این راهکاراتون بچهارو گمراه نکنید خدتونم بن نشید خدایی نکرده.
icon12.gif

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
درود ، به اون خدای آسمان ها اگر من نوعی قبل از بن شدن فقط به داشبورد وصل بشم به خاطر اینکار بن نمیشم ، اگر قراره بن بشید از قبل مشخص شده و کار 1 ساعت و 2 روز نیست !

دوست عزیز این که از قبل شناسایی شدید که درست,,ولی ممکنه الان هنوز کسی شناسایی نشده باشه! بعد وصل بشه و توی همین 1-2 روز شناسایی و بن بشه! یا اگرم در بلک لیست رفته ریسک نکنه و هارد خودشو روی این کنسول از کار بندازه.
شما از کجا میگی کار 1 ساعت و 2 روز نیست؟!
هیچ چیزی معلوم نیست و همه چیز فرضیه است و کسی نمیدونه مایکروسافت چی کار کرده!
پس بهتره که یه چند وقت دندون روی جگر گذاشت تا ّFirmware جدید بیاد یا دلیل بن شدن ها به صورت قطعی معلوم بشه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
دوست عزیز این که از قبل شناسایی شدید که درست,,ولی ممکنه الان هنوز کسی شناسایی نشده باشه! بعد وصل بشه و توی همین 1-2 روز شناسایی و بن بشه! یا اگرم در بلک لیست رفته ریسک نکنه و هارد خودشو روی این کنسول از کار بندازه.
شما از کجا میگی کار 1 ساعت و 2 روز نیست؟!
هیچ چیزی معلوم نیست و همه چیز فرضیه است و کسی نمیدونه مایکروسافت چی کار کرده!
پس بهتره که یه چند وقت دندون روی جگر گذاشت تا ّFirmware جدید بیاد یا دلیل بن شدن ها به صورت قطعی معلوم بشه.

درسته ، من با شما هم نظر هستم که ما از مایکروسافت هیچی نمی دونیم ولی من اینو می دونم اگر فقط به لایو وصل بشید باعث شناسایی نمیشه. اگر قرار باشه که با این کار شناسایی بشید با اولین باری که به لایو وصل میشید بن خواهید شد. اون هایی که بن نشدند خیلی ها هر روز آنلاین بودند.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بابا اگه فریمور 1.61 داشته باشید و بازی های جدید تو این چند وقته رو نگرفته باشید مشکلی نخواهید داشت.
بابا من نميفهمم شما اینجا چی ميخونيد؟ خليل جان ، اشکان جان ، امير جان ، ميثم جان ، ... جان و از جمله 2 پست صفحه قبل بنده .
بابا اینهمه چيزا اینجا نوشتيم باز شما مياين از این حرفا ميزنين؟ اون دوستی هم که تا حالا بن نشده و فکر ميکنه که 100% بن نميشه ، اگر اريجينال بازی ميکنی که 100% بن نميشی ( کنسولت هم بايد اريجينال باشه ) اما در غير این صورت من بهت ميگم مطمئن باش يک روزی بن ميشی!
اون نظريه هايی هم که دادی.... هيچی اصلا خوب نيست . در ضمن نرم افزار XDVD mulleter خيلی وقته از رده خارج شده چون ديگه بازی های Wave3 و Wave4 و Wave5 رو اصلا ساپورت نميکنه ، در حال حاضر بهترين نرم افزار abgx360 هست. پس ديگه اين پشنهاد ها نديد.
دوستان هيچ فرقی نميکنه چه iXtreme ريخته باشيد ، هرچی باشه بن ميشيد ، هرچی
گفتم نرم یک دستگاه نو بخرم تا هارد رو به اون وصل کنم سریع بن بشه..! فکر نکنم ربطی به فریمور داشته باشه یکی دو نفر با 1.4 هم بن شده بودن.
شما هارد کنسولی که بن شده رو بزاريد رو کنسول جديد بن نميشيد ، گيمرتگ رو ريکاور کنيد بن نميشيد ، هرکاره ديگه ایی بکنيد بن نميشيد جز اینکه iXtreme بريزيد ( هر ورژنی ) و بازی های non-Stealth بازی کنيد
ديگه از شما انتظار نداشتم ، اتفاقا به FW ربط داره و به ورژنش ربطی نداره ، همه جوره بن ميشيد .
آقايون خانوما ، بچه پولدار ها ، باز نريد هفته ای 3 تا کنسول بخريد کپی خورش کنيد فرداش بن بشيد بياين اینجا از خودتون نظريه در کنيد!! تورو خدا يا فعلا با هيچ مدلی آنلاين نشيد ( مگر اريجينال ) تا اگر بن شديد نياين اینجا به مايکرو فحش بديد و بناليد!
----------------------------------------------------------
لطفا همگی این 2 تا پست و کلا پست های اول هر تاپيک رو که زحمت آپديتش رو خليل جان ميکشن بخونن و ديگه اینقدر مثال ، نظريه و راه حل های گوناگون ارائه ندن.!

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=863450&postcount=512
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=863251&postcount=510

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من یک فکر توی ذهنم رد میشه من فکر کنم یک دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اون هم تحریم ایران باشه نمیشه ؟؟؟ مثلا کنسولی که از ایران با آی پی ایران وصل میشه رو بان میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من یک فکر توی ذهنم رد میشه من فکر کنم یک دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اون هم تحریم ایران باشه نمیشه ؟؟؟ مثلا کنسولی که از ایران با آی پی ایران وصل میشه رو بان میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
عزیز من بیشتر از 1 میلیون کنسول رو بن کردن حتی چند هزار تاش هم مربوط به خوده آمریکایی ها بوده ! ربطی نداره به IP !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مثلا کنسولی که از ایران با آی پی ایران وصل میشه رو بان میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان من 3 روزه با یه کنسول که کپی خور نیست به لایو وصلم! هیچ مشکلی هم در کار نبوده!

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
عزیز من بیشتر از 1 میلیون کنسول رو بن کردن حتی چند هزار تاش هم مربوط به خوده آمریکایی ها بوده ! ربطی نداره به IP !

باشه ربطی نداره اون یک میلیون امریکا هر روز داره ایران رو توی یک چیز محروم میکنه یک دلیلش هم میتونه این باشه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
باشه ربطی نداره اون یک میلیون امریکا هر روز داره ایران رو توی یک چیز محروم میکنه یک دلیلش هم میتونه این باشه
پست بالایی فکر کنم جواب شما باشه ! :
الان من 3 روزه با یه کنسول که کپی خور نیست به لایو وصلم! هیچ مشکلی هم در کار نبوده!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
لطفا جک نگید ، مایکروسافت قوانین داره و طبق قانون کپی رایت فقط کسانی که کپی بازی کنند یا پروفایل دزدی استفاده کنند و چند مورد دیگه کنسول بن میشه.

a9326

کاربر سایت
Mar 4, 2008
130
نام
li@
اقا خلیل میتونی بیای یه توضیح کاملی درمورد ربط بن شدن به پریدن سیو و از بین رفتن گیم اسکور ها بدی و بگی باید چکار کنیم که این بلا ها سرمون نیاد ؟
من نمیدونم چرا تو این قضیه اینقدر خنگ عمل میکنم :confused:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اقا خلیل میتونی بیای یه توضیح کاملی درمورد ربط بن شدن به پریدن سیو و از بین رفتن گیم اسکور ها بدی و بگی باید چکار کنیم که این بلا ها سرمون نیاد ؟
من نمیدونم چرا تو این قضیه اینقدر خنگ عمل میکنم :confused:
دوست من بیش از چندین بار توضیح داده شده !
به دلیل نا امن شدن نسخه iXtreme تا اطلاع ثانوی وارد LIVE نشید !!! تنها راه جلوگیری از بن شدن یا بوجود امدن مشکل برای هارد نرفتن به LIVE !! از رفتن با LIVE جدا خوداری کنید تا نسخه امن iXtreme منتشر بشه !!

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
دوستان من این پست توی فروم بازی رایانه خوندم مال اقای دادگر :

سلام بر دوستان

چند تایی از بچه ها به من گفته بودند که
در کنار کارهای سخت افزاری ، راهنمایی های سخت
افزاری رو هم بزارید

ما که سواد نداریم اما دست به مطالعه خوبی داریم

هر از گاهی اگر نکته جالبی پیدا کردم براتون میزارم

خوب اولین نکته در مورد هارد 360 هست

همونطور که می دونید در دوره جدید بن
استفاده از هارد برای ریختن بازی از شما گرفته میشه

و این مورد توسط یک یا چند بیت داده که در حافظه NAND دستگاه ذخیره میشه
به دستگاه دیکته میشه

خوب اگر دسترسی سیستم به NAND رو بگیریم، با فرض بن شدن
حداقلش اینه که هارد رو از دست نمی دیم
smile.gif

برای قفل کردن NAND کافی هست
پایه شماره 6 ای سی رو از پایین و سمت چپ
به بدنه (زمین) وصل کنیم

البته هر بار برای update داشبورد باید این پایه رو از زمین جدا کنیم

کار سختی نیست و یک بار باز کردن دستگاه کافی هست
smile.gif

اینم از عکس :

امیدوارم مفید بوده باشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر