آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
بهترین کار خرید یه پی اس 3 هست چون اینجوری همش استرس بن دارین و اینکه دوباره دو روز دیگه مایکروسافت حال کرد یه بلا دیگه سرتون میاره ظالم.من هر دو تا دستگاه رو دارم این نظر منه امتحان کنید پشیمون نمیشید تازه multiplayer پی اس 3 هم مجانیه.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
ای بابا ... بابا همونطور که قبلا گفتم ... بن شدن یچیز حتمیه فقط دیر و زود داره و خیالت راحت باشه که تو به محظ اینکه با دستگاه کپی وصل شی به لایو .. ماکروسافت شناساییت میکنه.. اما اینا سیاست که میزارت راحت بازی کنی.. چون میخواد xbox فروش کنه.. بعد از ی چندوقت یهو ی موج میفرسته ی تعداد رو بن میکنه اما جالب کار اینه که همه رو بن نمیکنه . چرا؟؟؟؟؟ چون میخواد من و تو فکر کنیم این ixtrim و این چیزا میشه جلو بن رو بگیره در نتیجه میگیم خوب میریم ی xbox دیگه میگیریم و میریم همه جا میگیم مشکلی نیست راحت میشه بازی کرد در نتیجه همه میان سمت xbox چون میگن با بازی 2500 تومن میشینیم راحت آنلاین بازی میکنیم(خیالی باطل:biggrin1:)... بعد از ی چند ماه دیگه میبینی موج بعدی میاد و همین روال ادامه داره....
همونطور که mcafe گفت .. ixtrime هم ی نماد .. ..
یچیزی که کاملا مشخص اینه که ماکروسافت از همین هک شدن xbox و بن شدن ها داره کلی پول در میاره... ولا فکر کردی واسه ماکروسافت کاری داشت که بخواد درایو بسازه که هک نشه!!!!! به نظرت چرا وقتی lite on رو عرضه کرد اونم هک شد؟؟!!!! یعنی ماکروسافت اینقدر ضعیف....؟؟؟؟؟!!!! که مثلا یه شرکت مثل شرکت سونی ps3 بسازه که نشه هکش کرد ولی ماکروسافت با این همه عظمت نتونه!!!!
خلاصه :( این جمله آخر نظر من... به طرفدارا توهین نشه;)... خودم که طرافدار سرسخت xbox م:love::biggrin1:)
به نظر من یکی از علت های فروش xbox همین کرک شدنش است.... پس حلا حالا ها این کرک است و این بن شدن های ماه به ماه هم است.... تا اینکه ماکروسافت دلش بسوزه به حال ما و اعلام کنه بن بی بن:biggrin1:.
لایو بخوای باید بری xbox اصل بگیری وگرنه بعد ی چند ماه دیگه xbox دومت هم به سرنوشت قبلی مواجهه میشه اگرم پول نداشته باشی باید مثل من سماق بمکی:baby: تا پولت جمع شه :biggrin1:بقیه حرف ها رو هم mcafee گفت.
--------------------------------------
من چاکر همه بچه ها بازی سنتر:love:............ خواهشا تو منطقه بازی سنتر دعوا نشه بزارین واسه آخر زنگ دمه در:biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
پایان کار تاپیک، آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live بعد از یک ماه

از تمام دوستان که این تاپیک را همراهی کردند تشکر می کنیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر