آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان من این پست توی فروم بازی رایانه خوندم مال اقای دادگر :

سلام بر دوستان

چند تایی از بچه ها به من گفته بودند که
در کنار کارهای سخت افزاری ، راهنمایی های سخت
افزاری رو هم بزارید

ما که سواد نداریم اما دست به مطالعه خوبی داریم

هر از گاهی اگر نکته جالبی پیدا کردم براتون میزارم

خوب اولین نکته در مورد هارد 360 هست

همونطور که می دونید در دوره جدید بن
استفاده از هارد برای ریختن بازی از شما گرفته میشه

و این مورد توسط یک یا چند بیت داده که در حافظه NAND دستگاه ذخیره میشه
به دستگاه دیکته میشه

خوب اگر دسترسی سیستم به NAND رو بگیریم، با فرض بن شدن
حداقلش اینه که هارد رو از دست نمی دیم
smile.gif

برای قفل کردن NAND کافی هست
پایه شماره 6 ای سی رو از پایین و سمت چپ
به بدنه (زمین) وصل کنیم

البته هر بار برای update داشبورد باید این پایه رو از زمین جدا کنیم

کار سختی نیست و یک بار باز کردن دستگاه کافی هست
smile.gif

اینم از عکس :

امیدوارم مفید بوده باشه
این مطلب رو که رضا نوشته -همونیه که هومن توی این تاپیک گفت.(البته برای رضا مفهومی تره- ادم میفهمه)
برای هومن هم تخصصیه(مثل همیشه)
در کل از دو عزیز تشکر میشه

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
از بچه ها کسی این کار رو انجام داده؟

یعنی با این روش میشه بازی ها رو هارد ریخت ؟

اگه بله میشه بیشتر توضیح بدین ؟

این روش که خطر نداره که به سخت افزاره کنسول آسیب بزنه؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام به تمام عزيزان ، آقايون اینجا تويتر مخصوص iXtreme LT هست که ميتونيد تمام مطالب مربوطه رو دنبال کنيد : http://twitter.com/TeamJungle
حالا اینجا يک لينکه ديگه ای هم هست که اینه : http://www.xbox.com/en-US/consoleban/
در مورد ایکس باکس لايو و بن و ... خيلی توضيحات جالب و البته کوتاه و مختصری داده که به نظرم جالب اومد که اینجا هم بزارم اما چون ترجمم خوب نيست و نميتونم درست و روون ترجمه کنم قسمت های مهمش رو به انگليسی ميزارم اینجا ، دوستان زحمت ترجمش رو بکشن. ممنون
---------------------------------
We take console suspensions seriously, and only take such action after a lengthy investigation by multiple teams.
Consoles can be suspended from Xbox LIVE for a number of reasons including, but not limited to:

• Console tampering: Physically opening the Xbox and modifying it to play illegitimate software.
  • Online fraud: Attempting to social engineer users, take over Xbox LIVE accounts, or other fraudulent activities.
  • Repeat egregious violations: Multiple actions taken on accounts on the console by the Enforcement team for disrupting the service or impacting users.
Customer Support for Xbox LIVE cannot undo an Xbox LIVE suspension for a console. Xbox LIVE console suspensions may also include permanent suspensions of Xbox LIVE accounts as well.
I have not committed any fraud, I’ve never had action taken against me by the enforcement team, and I know for a fact I have not modified my console. Can you undo my suspension?
The investigations and subsequent actions taken by the Xbox LIVE enforcement team are conservative in nature. We work very hard to try to fully understand that a console has been modified by looking at a variety of information. Sometimes it’s possible that a previous owner or another user may have performed unauthorized modifications to the console. It is also possible that the purchaser of a used Xbox 360 was not aware the console was modified. In either case we cannot undo the console suspension. We recommend customers who believe they have not modified their Xbox themselves (or committed other actions on the service to warrant suspension) to contact previous owners or users of the console.
How do you detect modified consoles?
There are many factors that lead to the suspension of a console and we do not publicly disclose any of those details.
My console has been suspended. Does that mean my Xbox LIVE account will be suspended as well?
Suspensions for both consoles and accounts are determined by looking at a number of factors. While some Xbox LIVE account suspensions may be issued alongside console suspensions, they are not issued with every single suspension. To avoid having your account suspended from the service, please follow the Xbox LIVE Terms of Use and Code of Conduct
.
Why does my banned Xbox 360 no longer install to hard drive?
Once a console has been banned from Xbox LIVE, in order to protect the integrity of the Xbox ecosystem and its members, that console loses its ability to create trusted content. This means that, for example, the console can no longer create profile and game data that is recognized by other Xbox 360 consoles or on the Xbox Live service, and it cannot create trusted game files or recognize previously created game files using the install to hard drive functionality. The inability to create trusted content does not impact the console’s ability to play from discs in the optical disc drive
.
If I have a banned console, can I still access my achievements and content?
If your account has not been banned, you are still able to recover your account on an unmodified console. This includes accessing your purchased content and your profile, with achievements, as it existed prior to the console ban.
Can I move my hard drive to an unmodified console?
Yes, to an unmodified console.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

shaalashaska

کاربر سایت
Dec 6, 2008
86
دوستان چندتا سوال
من یه ارکید جدید گرفتم و دوست ندارم کاری کنم که بن شم
1: من بازی کال اف 6 رو گذاشتم تو دستگاه یه اپدیت کرد این اپدیت چی هست و اینکه تو حافضه دستگاه میمونه؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟ (بازیهای جدید رو که میزاریم یه اپدیت میکنه)
2: من درایوم لایت ان با فریمور 1.6 هست که الان بازی های ویو 4 رو با دیسک اکتیو ایجاد میکنم اگه این پروفایلم رو وقتی خواستم به لایو وصل شم پاک کنم مشکلی پیش نمیاد؟
3:یه یارو زنگم زد گفت یه cd داره که با اون دستگاهو اپدیت میکنه که بعد از اپدیت بازی های ویو 4 رو بدون دیسک اکتیو اجرا میکنه. کسی در مورد این اپدیت که روی کوول دیسک یا cd هست چیزی شنیده؟ اگه این اپدیت رو بریزم. تو دستگاه ثبت میشه؟ وقتی به لایو وصل شم مشکلی پیش نمیاد؟ ( تو این مورد خیلی شک دارم)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
دوستان چندتا سوال
1: من بازی کال اف 6 رو گذاشتم تو دستگاه یه اپدیت کرد این اپدیت چی هست و اینکه تو حافضه دستگاه میمونه؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟ (بازیهای جدید رو که میزاریم یه اپدیت میکنه)
2: من درایوم لایت ان با فریمور 1.6 هست که الان بازی های ویو 4 رو با دیسک اکتیو ایجاد میکنم اگه این پروفایلم رو وقتی خواستم به لایو وصل شم پاک کنم مشکلی پیش نمیاد؟
3:یه یارو زنگم زد گفت یه cd داره که با اون دستگاهو اپدیت میکنه که بعد از اپدیت بازی های ویو 4 رو بدون دیسک اکتیو اجرا میکنه. کسی در مورد این اپدیت که روی کوول دیسک یا cd هست چیزی شنیده؟ اگه این اپدیت رو بریزم. تو دستگاه ثبت میشه؟ وقتی به لایو وصل شم مشکلی پیش نمیاد؟ ( تو این مورد خیلی شک دارم)

فعلا هیچ چیز مشخص نیست قرار یک فریمور جدید به نام LT بیاد که همه چی رو درست میکنه تا اون موقعه به لایو وصل نشو.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دیروز چند نفری تو چت رومه FW میگفتن بن ویو تموم شده!
همه اینا حدسیاته یا خبری هست جدا؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستان چندتا سوال

اون آپدیت هایی که توسط بازیها صورت میگیره، آپدیت داشبورد کنسول هستش...و چیز بسیار عادی و الزامی هستش که مایکروسافت در دیسک های بازی قرار میده.
این آپدیت هیچ خطری برای کنسول ندارد

فعلاً جاسوسی افلاین مایکروسافت داستان اون تمام شده است و از روی شواهد معلوم شده که مایکروسافت توانایی بررسی موارد انلاین رو در آفلاین ندارد.

پس شما راحت میتونید بازی های خودتون رو با دیسک اکتیو اجرا کنید و با هر پروفایلی که بخواهید.

تنها آپدیتی که میشه برای کنسول انجام داد توسط CD و یا فلش، همان آپدیت داشبورد هستش که توسط دیسک بازی هم صورت میگیره.

بعضی ها به دلایل خاصی با آپدیت کردن داشبورد توسط دیسک بازی مشکل دارند و امکان وصل شده به LIVE رو هم ندارند
برای همین خود فایل آپدیت رو روی CD و یا توش فلش کپی میکنند و با قرار دادن اون تو کنسول آپدیت داشبورد رو انجام میدند.

تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=23585

این کار هیچ ارتباط مستقیمی به اجرا شدن بازی ها ندارد...برای اجرای بازی ها باید درایو کنسول آپدیت بشه

آموزش: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22441

در حال حاظر آخرین iXtreme برای لایتون ورژن 1.6 هستش و این ورژن توانایی اجرای بازی های جدید رو به صورت تنها نداره و باید با کمک دیسک اکتیو و یا بازی های تبدیل شده به Wave3 استفاده کرد.

فعلاً همه به دنبال اخبار آمدن نسخه ی جدید iXtreme هستند
تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25993

پست اول این تاپیک هم اطلاعات مفیدی برای شما میتونه داشته باشه
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21615

حق نگهدار

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
با سلام خدمت دوستان و به خصوص خلیل جان
اگر با دستگاه جدید بن نشده به لایو وصل بشیم و فقط پروفایلمون رو ریکاور کنیم (اصلا داخل بازی و جاهای دیگه نریم) بازم بن میشیم ؟

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
اگر با دستگاه جدید بن نشده به لایو وصل بشیم و فقط پروفایلمون رو ریکاور کنیم (اصلا داخل بازی و جاهای دیگه نریم) بازم بن میشیم ؟
صالح جان چقدر عجله داری صبر کن تا این LT بیاد امتحانش رو پس بده بعد برو تو لایو هر کاری که میخوای بکن الان تنها راهی که ریسک نداره و میتونی که انجام بدی اینه که با یه دستگاهی که فریمور روش ریخته نشده به لایو وصل شی و بازی ارجینال بگذاری تو دستگات کاری که الان مسیح داره میکنه .:cool:

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
دیروز چند نفری تو چت رومه FW میگفتن بن ویو تموم شده!
همه اینا حدسیاته یا خبری هست جدا؟
همه اینها حدس و احتمال چون منبع معتبری نیست که متوجه بشیم بن ویو تموم شده یا نه !!!!؟؟؟

shaalashaska

کاربر سایت
Dec 6, 2008
86
دوستان من شایعاتی در مورد تموم شدن موج بن شنیدم
صحت داره؟ ایا منبع مطمنی اینو تایید کرده؟
اقا خلیل شما که در جریان فروم خارجی ها هستی خبر جدیدی نیست؟

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
سلام به هیئت بن شدگان خبری دارم که میخواستم بدم

ابولفضل جان یه سری به لایو بزنید میبینید که چندتا از بچه ها انلاین هستن و طبق اطلاعاتی ازشون گرفتن دوره بن تموم شده و تو لایو هستن بعد از اون اپدیت دیگه تموم شده و بچه ها با همون فریمور دارن با دیسک کپی بازی میکنن و بن نشدن وقتی پرسیدم گفتن دوره بن 1 هفته میشه تموم شده پس تا سال دیگه خبری نیست

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
سلام به هیئت بن شدگان خبری دارم که میخواستم بدم

ابولفضل جان یه سری به لایو بزنید میبینید که چندتا از بچه ها انلاین هستن و طبق اطلاعاتی ازشون گرفتن دوره بن تموم شده و تو لایو هستن بعد از اون اپدیت دیگه تموم شده و بچه ها با همون فریمور دارن با دیسک کپی بازی میکنن و بن نشدن وقتی پرسیدم گفتن دوره بن 1 هفته میشه تموم شده پس تا سال دیگه خبری نیست
خب دیگه بن نکنند هم فایده نداره چرا ؟ به خاطر اینکه اسمت میره تو لیست سیاه و در دوره بعد اولین نفری:laughing:.
باید صبر کرد تا LT بیاد مهران جان عجول:punish: .
در ضمن کسی از دوستان متخصص جواب اون سوال ما رو نمیده ؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

دوست گرامی اگه شما از فریمور ارجینال خود کنسول(دستگاه کپی خور نشده باشه) استفاده کنی و متصل بشی به لایو هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی با توجه به شایعاتی که تقریبا میتونم بگم حقیقت هم داشته در مورد اینکه تو این دوره ماکروسافت قادر بوده فریمور ها را تشخیص بده .... انلاین شدن با این فریمورها... تا زمانی که یه فریمور امن از این لحاظ نیاد به نظر من اشتباه هست.....چون به طور یقین از این روش ماکروسافت برای دوره های بعدی بن هم استفاده خواهد کرد و شما رو هم در بلک لیست خودش قرار میده ...(هرچند که همیشه از نکاتی جدیدتری برای بن استفاده میکنه)....;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر