آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
شما چيرو زير و رو کردی که چيزی دستت آمده؟!
عزيز جان ، تمام نسخه های iXtreme که کنسول هارو با اون کپی خور ميکنن باگی دارن که به وسيله اون مايکروسافت ميتونه تشخيص بده که شما کنسولتو کپی خور کردی يا نه ، و بعد به راحتی بنت ميکنه ، حالا شما تو همين هفته 3 تا کنسول ديگه با هر مدلی بخری و به هر ورژنی از iXtreme هم آپديت کنی و هر بازی هم انجام بدی بازم بن خواهی شد . حالا اینايی که بن نشدن رو هيچکی نميدونه چرا اما شايد هم فردا بن شدن ، شايد پس فردا شايدم 6 ماه ديگه!
دوست بیشتر عزیز مثل اینکه شما اصلا تاپیک ها رو دنبال نمی کنی در مورد این باگ هنوز در حده یه شایعه هست دلیلش رو هم خودت واضح گفتی برای بن کردن کلنگ و بیل که نمی خوان بزنن که بخواد مال یکی تو نوبت باشه و طول بکشه.

خلیل جان یه سوال اون هاردیم که رو کنسول بن شده بود رو دراوردم و یه هار دیگه هم تهیه کردم 120 اونم اریج ماکرو است و هر دو هم 120 گیگ بعد از این که تمام بازی ها رو رو هر دو هارد پاک کردم و حتی save ها رو هم پاک کردم . بعد از اینکه هارد رو به PC وصل کردم اون هارد بن شده حدوده 3MB فضا کمتر داشت که حتی DEclean هم باز مساوی نشدن وباز اون هارد 3MB کمتر بود می تونه دلیلی داشته باشه یا همینطور اطفاقی REFsector شده.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوست بیشتر عزیز مثل اینکه شما اصلا تاپیک ها رو دنبال نمی کنی در مورد این باگ هنوز در حده یه شایعه هست دلیلش رو هم خودت واضح گفتی برای بن کردن کلنگ و بیل که نمی خوان بزنن که بخواد مال یکی تو نوبت باشه و طول بکشه.
البته تعريف از خود نباشه بنده همه چيرو هم اینجا و هم در تمام IRC های مربوط به بن و 360 دنبال ميکنم!!
اما شما با توجه به 2 تا پست صفحه قبلتون سوالاتی پرسيدين که مشخص ميکرد اطلاعی از این باگ ندارين ، حالا اگر من اشتباه فهميدم معذرت ميخوام . يکی از دوستان براتون توضيح دادن کوتاه اما ظاهرا متوجه نشدين و 2 تا دليل ديگه آوردين که تا الان همه ميدونن اون 2 تا دليل ديگه چيزه اصلی نيست ( با اینکه تاثير داره ) و مهم ترين عامل در بن شدن اینه که فقط و فقط شما درايوتون رو به iXtreme فلش کنيد.
با توجه به اینکه هيچی به قول شما 100% نيست و همش احتمال هست پس منم ميگم که احتمال هست مايکرو برای بن کردن نياز به بيل و کلنگ زدن داشته باشه ، کسی چه ميدونه ، اگر اون متنی رو که يکی از کارمندان مايکروسافت گفته بود رو خونده باشيد ، و اگر اون درست باشه ، ممکنه بعضی اصلا بن نشن و بعضی ها خيلی ديرتر بن بشن و دليلش هم اصلا معلوم نيست.
ما همگی ميدونيم که مايکروسافت غول نرم افزاری جهانه و هرکاری از دستش بر مياد و هکره کوچولويی مثل C4eva ( در برابر مايکرو کوچولو به حساب مياد ) نميتونه مايکروسافت رو بپيچونه مگر اینکه خوده مايکرو بخواد پيچونده بشه !! اینا همه سياسته و ما هيچی از مسائل پشت پرده نميدونيم ، پس بازم ميگم همه چی احتماله اما اینو همه ميدونن که قدرت مايکروسافت احتمال نيست!
پس شما با توجه به این حرفا مطمئن باش که اگر مايکروسافت اراده کنه ميتونه تا ابد دست کپی خور هارو از کنسولش کوتاه کنه ، ميتونه به راحتی کاری کنه که شما بعد از بن حتی کنسولت روشن نشه!! يا اصلا بازی اجرا نکنه!
------------------------------
حالا همه ی این حرفا برای چی بود؟ برای اینکه بهت ثابت بشه هر شايعه ای ميتونه واقعيت داشته باشه و اون ما هستيم که نبايد ريسک بکنيم ، الان بهترين کار این هست که کسايی که کنسولشون بن شده با همون فعلا آفلاين بازی کنن ، LT که آمد و همه چيش مشخص شد و امتحانشو پس داد يک کنسول جديد بگيرن و به LT فلش کنن.
راهه ديگه هم برای بچه پولدار ها اینه که کنسول الانشون رو نگه دارن برای بازی های کپی و آفلاين ، يک کنسول Original بگيرن برای آنلاين ، با بازی های Original
همين :smile:

mrsally

کاربر سایت
Jun 10, 2009
6
نام
Masoud
fk

[با سلام
من چند روز پیش بن شدم
اما یکی از دوستام که تازه دیروز خطش رو دوباره وصل کرده امروز رفته لایو
کنسول اپدیت کرده نشسته دو ساعتیم mw2 بازی کرده ولی بعد از هفت هشت ساعتی هنوز بن نشده نکنه 17 نوامبر شده دیگه ویو تموم شده؟:eek:
در ضمن میگفت سرورشم عالیه!

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
سلام و خسته نباشید به همه:biggrin1:
دوستان این بن کردنا تموم نشد :confused:
با کنسول جدید میخوام دوباره وصل بشم :biggrin1:
لطفا بگید بشم یا نشم :biggrin1:
حال بن شدن دوباره ندارم;)
ممنون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام و خسته نباشید به همه:biggrin1:
دوستان این بن کردنا تموم نشد :confused:
با کنسول جدید میخوام دوباره وصل بشم :biggrin1:
لطفا بگید بشم یا نشم :biggrin1:
حال بن شدن دوباره ندارم;)
ممنون

اگر کپی خوره فعلا خیر ...

با سلام
من چند روز پیش بن شدم
اما یکی از دوستام که تازه دیروز خطش رو دوباره وصل کرده امروز رفته لایو
کنسول اپدیت کرده نشسته دو ساعتیم mw2 بازی کرده ولی بعد از هفت هشت ساعتی هنوز بن نشده نکنه 17 نوامبر شده دیگه ویو تموم شده؟:eek:
در ضمن میگفت سرورشم عالیه!

چه ربطی داره ، من به خاطر کاری که 1 سال پیش انجام دادم بن شدم و شاید دوست شما 2 هفته دیگه بن بشه. بحث اینه که بن ویو تموم میشه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
خیلی ممنون
شیطون داشت گولم میزد:biggrin1:
اگر درایو شما Lite on هستش صبر کنید تا فریمور جدید بیاد و مشکل بن شدن حل بشه. در ضمن بن ویو شاید تمام و شاید ادامه داشته باشه برای همین حیفه ریسک کنی ...

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
آره درایوم lit on
خیلی ممنون
حتما صبر میکنم
حالا این فریمور کی میاد:biggrin1:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام من هم امروز بان شدم اصلا توی بازی نرفتم توی همون داشبورد دیگه بازی نمیشه روی هارد ریخت خدا چی کار کنم :(:(:(:(:(

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
آقایون متوجه نیستین که فعلا به لایو وصل نشید؟
حقتونه! وقتی انقدر صبر ندارید که قضیه معلوم بشه و ریسک میکنید بایدم بن بشید.

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
سلام من الان که این پست رو می نویسم رفته بودم لایو داشتم نازی زامبی cod5 بازی می کردم حالا حالا هم بن نمی شم قول میدم
اما.....تجربه یا هر چی که دوست دارید بهش می گید رو میگم
1 ( خیلی مهم ) اگه حدس میزنید در لیست سیاه ماکرو هستید فعلا به لایو نرید و اگر شما در این مرحله بن ویو به لایو متصل شدید ولی بن نشدید قطعا در لیست سیاه هستید پس فعلا دست نگهدارید
2 تمامی سیو و تمامی پروفایلهایی که باهاش بازی کپی افلاین بازی کردید پاک کنید هرچی که میدونید از بازیهای افلاین و اثار جرم مونده رو پاک کنید 100% تاثیر داره
3 اصلا سراغ cod 6 , t6 نرید چه افلاین چه انلاین تا موقعی که با برنامه XDVDMulleter اون رو تست کنید که از نظر پچ 100% کامل باشه حتی اگه میخواهید افلاین بازی کنید 100% تاثیر داره
4 اگه مرحله 1 رو انجام دادید داشبورد قبلی رو پاک کنید و اگه دل رفتن به لایو دارید بزارید داشبورد جدید دانلود و پس از اون اپدیت بشه
5 هرگز با پرفایلی که با اون به لایو میرید بازی کپی نکنید مگر اینکه باز با برنامه XDVDMulleter اون رو تست کرده باشید
6 بازی که با برنامه XDVDMulleter از نظر پچ تست کردید بزارید حالش رو ببرید
(معذرت میخوام . میدونم در اون حدی نیستم که بخوام به شما عزیزان اموزش بدم)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
آقایون متوجه نیستین که فعلا به لایو وصل نشید؟
حقتونه! وقتی انقدر صبر ندارید که قضیه معلوم بشه و ریسک میکنید بایدم بن بشید.

درود ، به اون خدای آسمان ها اگر من نوعی قبل از بن شدن فقط به داشبورد وصل بشم به خاطر اینکار بن نمیشم ، اگر قراره بن بشید از قبل مشخص شده و کار 1 ساعت و 2 روز نیست !

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
آخرین باری که به لیو وصل شدم حدود یک ماه پیش یا بیست روز پیش بود که هیچ مشکلی پیش نیومد امروز وصل شدم که آبدیت کنم اچمنت ها رو که اصلا فکر کنم از قبل بان شده بودم و فقط میخواست یک بار به لیو وصل بشم تا روی دستگاه عمل کنه

آخه همون موقع که زدم وصل بشم زد شما نمیتونید و بان شدید ؟؟؟؟؟

دوستان فکر کنم ماکروسافت روش جدیدی ابداع کرده:confused::confused:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
هیچ راهی نداره الان ماکروسافت منتظر یکبار به لایو وصل بشیم تا سریع بن کنه حالا چه الان چه یک سال دیگه وقتی بری تو لیست سیاه دیگه راهی نداری..

فقط من یک سئوال دارم..

اگر ما به لایو وصل نشیم ولی تو لیست سیاه باشیم (یعنی تا وصل بشیم بن خواهیم شد) حالا یک کنسول دیگه بیاریم و گیمرتک رو روی اون ریکاوری کنیم آیا این کنسول جدید تا وصل بشیم بن خواهد شد یا فقط کنسول قبلی بن میشه..؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر