آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
موج بن چهارم هم راه افتاد

23tjedi.jpg

طبق گزارشهایی که توی سایتهای زیادی داده شده، عده زیادی از کاربران در انگلیس و آمریکا بن شده اند، البته این بار هم مثل سالهای دیگه خود کنسول بن شده و نه گیمرتگ روی اون، خیلی از این افراد کسایی بودن که activate.iso و یا فیرم ویر جدید 1.61 رو بکار برده بودن و طبق گفته خیلی هاشون همیشه بازیها رو چک میکردن و با کپی ها هم توی لایو نمیرفتن.
بهرحال باید منتظر بود و دید که منشا اصلی چی میتونه باشه و آیا موج به کشورهای دیگه هم میرسه یا نه.

منبع

Last edited by a moderator:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
New Console Ban Wave on Xbox LIVE?
>> We're currently seeing lots of discussions on our forums (like here or here) and on IRC about console/hardware bans again, so it seems Microsoft is busy with a new Xbox LIVE console (not gamertag) ban wave atm.

Right now we don't have a lot of details, except it doesn't seem to be linked to any particular FW version or drive model, as users with all type of FWs and drives report bans, while others with the same configuration still seem fine.

Report your status in the thread below.
More details soon ...

Microsoft Confirms LIVE Console Ban Wave to IGN
>> From xbox360.ign.com:
"We have taken action against a small percentage of consoles that have been modified to play pirated game discs," a Microsoft spokesperson told IGN. "In line with our commitment to combat piracy and support safer and more secure gameplay for the more than 20 million members of our Xbox LIVE community, we are suspending these modded consoles from Xbox LIVE."

Microsoft also added this is a standing policy and isn't tied to any specific time-frame.

360 Ban Wave - October 2009

ممنون از hoom جان عزیز برای تاپیک، اسم تاپیک تغییر یافت و همچنین مهم شد

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
خوب از بچه هایه سایت تا الان کسی بن نشده :(
ببینم من متوجه نشدم یعنی کسایی که فریمور 1.61 رو بریزن هم بن میشن اگه برن لایو .:eek:
بیبین سر چه بازی هایه زیبایی چه بلایی امد سرمون . یعنی L4D2 و MW2 پر.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فعلا که نمیشه اسمش رو بن ویو گذاشت چون جهانی نبوده! اما به زودی به ما هم میرسه:biggrin1:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
خوب یکی گفته من Online بازی نکردم فقط همیشه کنسول به لایو وصل بوده تمام بازی هاشم Rip بوده(همه رو کاملا مطمئن نبوده) و هیچ بازی رو هم زود تر بازی نکرده فریم ویرش هم 1.6 بوده ولی بن شده (توی لینکه خلیل جان تو تاپیک دیگر گذشته بود خوندم) .حالا یکی دیگه هم هست Online هم بازی کرده همه چیز هم چک کرده یه دونه بازی Bad Rip هم تو کنسولش نذاشته هنوز ban نشده و هنوز هم از بازی های w4 استفاده نکرده .(فکر کنم نفر اول بازی bad Rip داشته )
این جوری میشه گفت اگه همه چیو چک کردید نباید زیاد ترسید .
(اینا همش حدسه )

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام........
تا اطلاعات ثانوی نرین به نفعتونه :D
فردین جان از شما بعیده..........چه برن و چه نرن اگر تو BlackList ماکروسافت قرار گرفته باشن بن خواهند شد و ربطی به انلاین شدن یا نشدنشون الان نداره مگر برای دوره بعدی.......
چون اینجور که مشخص هست و بارها هم صحبت شده ماکروسافت تو ی مدت فاصله بین موجهای بن کنسولها رو (حالا با چه روشی دقیقا معلوم نیست) شناسایی و توی دوره بن اونها رو بن میکنه.....

فعلا که نمیشه اسمش رو بن ویو گذاشت چون جهانی نبوده! اما به زودی به ما هم میرسه:biggrin1:
ببخشید چجور نمیشه اسمش رو بن گذاشت :confused:
وقتی خود ماکروسافت اعلام رسمی در مورد دور جدید بن کرده؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم این موج به صورت یکسان و غالبا طی 1 یا 2 روز هست و ربطی به ما رسیدن یا نرسیدن نداره(مگه موجه دریا؟؟؟؟؟ )
فعلا دوستایی که خیلی انلاین بازی میکردن و اغلب متصل بودن الان هم مشغولند و خبری از بن شدنشون ندادن......;)

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
خدا به دادمون برسه , من 2 بار از موج بن جان سالم به در بردم ولی این دفعه دیگه فکر کنم ......

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
فريمور 1.61 2 3 روز نشده كه اومده اون يارو چطوري بن شده ... هر چي بوده از قبل شناسايي شده .

اگر اينطور باشه يعني 1.61 امنيت اصلا نداره و فقط ميتونه بازي هاي Wave4 رو اجرا كنه (درسته خليل جان !!!؟)

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
آقا یعنی منم که الان با 1.6 فقط بازیه call of duty4 بازی میکنم احتمال بن شدن دارم؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
آقا یعنی منم که الان با 1.6 فقط بازیه call of duty4 بازی میکنم احتمال بن شدن دارم؟
شما اگه بازی bad rip تو کتسولت گذاشتی و اگر زودتر از عرضه بازی کرده باشی (ربطی به OnlineوOffline بودن نداره). احتملا بن شدن بسیار زیاده . (همش تجربه بوده و 100%نیست)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر