آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام به هیئت بن شدگان خبری دارم که میخواستم بدم

ابولفضل جان یه سری به لایو بزنید میبینید که چندتا از بچه ها انلاین هستن و طبق اطلاعاتی ازشون گرفتن دوره بن تموم شده و تو لایو هستن بعد از اون اپدیت دیگه تموم شده و بچه ها با همون فریمور دارن با دیسک کپی بازی میکنن و بن نشدن وقتی پرسیدم گفتن دوره بن 1 هفته میشه تموم شده پس تا سال دیگه خبری نیست
خدارو شكر كه تموم شد ماكه بن شديم اما xbox بعد ما ميفهمه كه كي دوستش داره
پست spm دادم:biggrin1::biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
الکی دله مردم رو خوش نکنید!
هیچ چیز معلوم نیست!
همین دیروز چند نفر بن شدن! چجوری شما با خیال راحت میگید تموم شد!
من حدسم اینه دیگه بن ویو نیست و همیشگیه! تنها راهه اینکه با خیال راحت بازی کنید همین LT هست!

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
الکی دله مردم رو خوش نکنید!
هیچ چیز معلوم نیست!
همین دیروز چند نفر بن شدن! چجوری شما با خیال راحت میگید تموم شد!
من حدسم اینه دیگه بن ویو نیست و همیشگیه! تنها راهه اینکه با خیال راحت بازی کنید همین LT هست!
حرفی که شما میگی درسته ولی به نظر من الان چند تا از بچه ها دارن بی مشکل بازی میکنن و فعلا هم بن نشدن اگر تا 1 هفته دیگه بن شدن که هیچی اگر بن نشدن یعنی که بن ویو تموم شد البته یه حالت دیگه ای هم وجود داره واون اینه که :
مایکروسافت 6 ماه 1 بار یک بن ویو را میندازه یعنی چی ؟؟؟؟
یعنی این که یه ابدیت دادن اواسط مرداد از همون موقع بلک لیست مایکروسافت تشکیل شد و حالا همرو بن کردن فکر کن اینطوری باشه البته اینLT این مشکل رو فکر کنم که برطرف کنه امیدواریم حالا هم اگه کسی بن نشد امیدوار نشید بچه ها چون اگه اینجوری فکر کنیم از الان که این ابدیت face book و .... اومد امکان داره مایکروسافت بلک لیست خودشو تشکیل بده پس هیچ چیز همینطور محمد جان گفت مشخص نیس و گول نخورید برید تو لایو .
شاید هم هیچ کدام از این حالات نباشه !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی میدونه !!!!!؟؟؟؟؟؟
ولی اگر بن ویوی در کار بوده باشه دیگه همچی تموم ولی اگر نباشه به دوستانی که دوباره تو لایو با I XTREME رفتن تسلیت میگم .:cool:
خسته نباشید .

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بابا بس کنيد تورو خدا اینقدر چرت و پرت نگيد نظيره در نکنيد ، اگر به مايکروسافت باشه و اگر بخواد که هر روز ميتونه يکيرو بن کنه ، هر هفته هم ميتونه بن کنه ، هر ماه هم ميتونه بن کنه ، چه برسه به هر 6 ماه يا هر سال .
اینجوری که شما ميگی پس همه جور نظيره و احتمال هست که اگر بخوای همشو حساب کنی بی نهايت ميشه ، بس کنيد لطفا
شما به این کارا چيکار داری اصلا؟ خب تمام شده که شده ، بازم ميخوای با پرر وويی تمام بری لايو اونم با همين iXtreme های خراب؟ در هرصورت يا بايد بری کنسول و بازی اريجينال بخری يا صبر کنی تا LT بياد ، حالا چه تمام بشه چه تمام نشه فعلا فرقی به حال منو شما نميکنه ، آقايون فعلا آنلاين نشيد ، از هرجا هر خبری هم شنيديد فعلا آنلاين نشيد مفهومه؟!
بازم ميگم اینم برای کسايی که ميخوان اخبار مربوط به LT رو لحظه به لحظه دنبال کنن :
http://twitter.com/TeamJungle
-------------------------------------
همين الان رفتم تو mIRC در تاپيک های 360banned و FW پرسيدم که بن ويو تمام شده يا نه و این جمله رو شنيدم :
as far as anyone knows, no

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
بابا بس کنيد تورو خدا اینقدر چرت و پرت نگيد نظيره در نکنيد ، اگر به مايکروسافت باشه و اگر بخواد که هر روز ميتونه يکيرو بن کنه ، هر هفته هم ميتونه بن کنه ، هر ماه هم ميتونه بن کنه ، چه برسه به هر 6 ماه يا هر سال .
اینجوری که شما ميگی پس همه جور نظيره و احتمال هست که اگر بخوای همشو حساب کنی بی نهايت ميشه ، بس کنيد لطفا
شما به این کارا چيکار داری اصلا؟ خب تمام شده که شده ، بازم ميخوای با پرر وويی تمام بری لايو اونم با همين iXtreme های خراب؟ در هرصورت يا بايد بری کنسول و بازی اريجينال بخری يا صبر کنی تا LT بياد ، حالا چه تمام بشه چه تمام نشه فعلا فرقی به حال منو شما نميکنه ، آقايون فعلا آنلاين نشيد ، از هرجا هر خبری هم شنيديد فعلا آنلاين نشيد مفهومه؟!
بازم ميگم اینم برای کسايی که ميخوان اخبار مربوط به LT رو لحظه به لحظه دنبال کنن :
همين الان رفتم تو mIRC در تاپيک های 360banned و FW پرسيدم که بن ويو تمام شده يا نه و این جمله رو شنيدم :

چرا حالا جوش میزنی هر کی خواست میره تاوانشم میده بن میشه هر کی هم نخواست نمیره.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

من هم با نظر McAfeex عزیز موافقم (البته نه با این لحن خشن)
من 2 بار بن شدم سال پیش و امسال.
هر دو بار هم آخرین ورژن iXtreme رو دستگاهام نصب بود ولی مثل اینکه این iXtreme دکوریه.

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
چرا میزنی حالا !!!!!!؟؟؟؟؟؟
بعدشم اینجوری فکر نکن که مایکروسافت بیکاره میشینه همرو بن کنه همرو با برنامه ریزی بن میکنه دونه دونه نیگا نمیکنه که اها چون فلانی IXTREME رو دستگاش هست بنش کنید .
جوش نیار احتمالات زیاده ولی احتمال این دو زیاد تره اون 6 ماه هم به خاطر این بود که اون ابدیت مرداد ماه بلک لیست رو تشکیل داد تا الان همه بن شدن .:cool:

جوش نیار اینجا امدیم با هم گفتگو کنیم . ( همچنان خسته نباشید . ):biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
از همه ی دوستان مخصوصا نويد جان معذرت خواهی ميکنم ، آخه بعضی وقتا آدم کنترلش رو از دست ميده!!
ببين دوست من درسته که مايکروسافت بيکار نيست که بشينه دونه دونه و روزی يکی دوتا کنسول بن کنه ( البته با پولی که اون داره خيلی راحت ميتونه يک گروه 100 نفره تشکيل بده تا روزی 2 نفر رو شناسايی و بن کنن ، مثل پول خرد ميمونه براشون ، بيل گيتس 1 هفته پفک نخره پوله این 100 جور ميشه :D )
همونطور که ميدونيم مايکروسافت غول نرم افزاری دنياست ، بهترين برنامه نويسان دنيا اونجا کار ميکنن ، دنيای کامپيوتر و اینترنت دست اوناست ، پس هرکاری ميتونن بکن ، اگر قرار به فرضيه سازی باشه پس فکر ميکنم این فرضيه از همش محکم تره که مايکروسافت ميتونه برنامه ی عظيمی رو توليد کنه که تمام کارهارو به صورت خودکار انجام بده ( ديگه به اون 100 نفر هم نيازی نيست ) ، مطمئن باشيد ميتونه چون از لحاظ تئوری در دنيای برنامه نويسی این کار غير ممکن نيست .
ميتونه سرور ها و ابر کامپيوتر هايی رو بسازه و به اینکار اختصاص بده ، با يک نرم افزار بسيار قدرتمند که به طور خودکار تمام کارها از جمله چک کردن ، شناسايی و در نهايت بن کردن رو انجام بده ، فقط کافيه روزی 10 نفر به صورت شيفتی بر کاره این دستگاه نظارت بکنن ، اینا همش فرضيست اما شدنيه . خيال نکنيد که چند نفر مثل منو شما نشستن پشت کامپيوترهای مايکرو و با هزار بدبختی سعی مکنن که مارو گير بندازن. و البته همونطور هم که خدايان Piracy دنيا گفتن فعلا هيچگونه شواهدی مبنی بر تمام شدن بن ويو وجود نداره ، اتفاقا شواهدی از ادامش هم وجود داره!!
اینم در نظر بگيريد بن ويوی که امسال شروع شد هيچ چيزيش با سالهای قبل شباهت نداشته بجز تاريخه شروعش.

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
اگر کنسول بن بشه قابلیت سیستم لینک(اتصال 2 کنسول به هم واسه گیم) از کار میوفته؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نوشته شده توسط [DOG];872345:
نه ربطی نداره! کنسول از لایو بن میشه!

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام .

دیشب اینو دیدم :

http://www.xbox-scene.com/

برای کسانی که هاردشون از کار افتاده بعد از بن شدن مثل اینکه یه راه حلی پیدا شده ، اساتید یه نگاهی بندازند بی زحمت :قلب

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
نوشته شده توسط [DOG];872345:

Your Banned 360:
* Cannot go on Xbox Live
* Cannot install games to the HDD
* Cannot use Windows Media Centre extender
* Cannot be used to get achievements from backups without corrupting your profile​

سلام .

دیشب اینو دیدم :

http://www.xbox-scene.com/

برای کسانی که هاردشون از کار افتاده بعد از بن شدن مثل اینکه یه راه حلی پیدا شده ، اساتید یه نگاهی بندازند بی زحمت :قلب

روش های unbanning
آموزش برداشتن قفل هارد دیسک، هنگامیکه کنسول بن شده است

deltafox

کاربر سایت
Nov 2, 2009
17
خلیل جان سلام اقا یه راهنمایی
من دوتا دستگاهم بن شد از اون موقه یه مشگلی پیدا کردم
وقتی هاردم رو رویه اون یکی دستگاهم میزارم میگه پروفایلت خراب شده ولی رویه اینیکی که میزارم سالمه
پروفایله دوتا از دوستامم زدم خراب کردم راهی نداره درستش کنم
اگر بخام ریکاورش کنم لانتی یوزرشم یادم رفته جانه من یه راه جلویه پام بزار دمت گرم

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
از همه ی دوستان مخصوصا نويد جان معذرت خواهی ميکنم ، آخه بعضی وقتا آدم کنترلش رو از دست ميده!!
ببين دوست من درسته که مايکروسافت بيکار نيست که بشينه دونه دونه و روزی يکی دوتا کنسول بن کنه ( البته با پولی که اون داره خيلی راحت ميتونه يک گروه 100 نفره تشکيل بده تا روزی 2 نفر رو شناسايی و بن کنن ، مثل پول خرد ميمونه براشون ، بيل گيتس 1 هفته پفک نخره پوله این 100 جور ميشه :D )
همونطور که ميدونيم مايکروسافت غول نرم افزاری دنياست ، بهترين برنامه نويسان دنيا اونجا کار ميکنن ، دنيای کامپيوتر و اینترنت دست اوناست ، پس هرکاری ميتونن بکن ، اگر قرار به فرضيه سازی باشه پس فکر ميکنم این فرضيه از همش محکم تره که مايکروسافت ميتونه برنامه ی عظيمی رو توليد کنه که تمام کارهارو به صورت خودکار انجام بده ( ديگه به اون 100 نفر هم نيازی نيست ) ، مطمئن باشيد ميتونه چون از لحاظ تئوری در دنيای برنامه نويسی این کار غير ممکن نيست .
ميتونه سرور ها و ابر کامپيوتر هايی رو بسازه و به اینکار اختصاص بده ، با يک نرم افزار بسيار قدرتمند که به طور خودکار تمام کارها از جمله چک کردن ، شناسايی و در نهايت بن کردن رو انجام بده ، فقط کافيه روزی 10 نفر به صورت شيفتی بر کاره این دستگاه نظارت بکنن ، اینا همش فرضيست اما شدنيه . خيال نکنيد که چند نفر مثل منو شما نشستن پشت کامپيوترهای مايکرو و با هزار بدبختی سعی مکنن که مارو گير بندازن. و البته همونطور هم که خدايان Piracy دنيا گفتن فعلا هيچگونه شواهدی مبنی بر تمام شدن بن ويو وجود نداره ، اتفاقا شواهدی از ادامش هم وجود داره!!
اینم در نظر بگيريد بن ويوی که امسال شروع شد هيچ چيزيش با سالهای قبل شباهت نداشته بجز تاريخه شروعش.

راست میگی ولی 1 : بیلگیتس هنوز تو مایکروسافت کار نمیکنه .
2 : نظریت کاملادرسته و من قبول دارم ولی اگه همچین اتفاق افتاده باشه بی سر و صدا نمیمونه و بعد از مدتی صداش در میاد حالا نه 1 ماه دیگه .
خداکنه این LT مارو نجات بده .:cool:
ّباز هم خسته نباشد .:-"

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد

و از نظر تئوری در دنیای نرم افزار شما میتونی یک نرم افزار رو دقیقا به شکل اصلی جعل کنی تنها و تنها با جعل امضای نرم افزار (امضای نرم افزار نوعی امضای دیجیتالیست که تولید کنندگان نرم افزار برای تشخیص اورجینال از کپی بودن روی نرم افزار هاشون قرار میدهند) .

ماشین هرگز نمیتونه حریف انسان بشه میخواد مال شرکت بیلی و دوستان باشه میخواد مال آدم فضایی ها باشه .

ماکروسافت هم از اینکه دستگاه هاش کپی خور میشن زیاد ناراحت نیست به چند دلیل :

1 - دستگاه های کپی خور رو بن میکنه و طرف مجبور میشه بره یکی دیگه بخره .
2 - بازار کشور های جهان سوم که سطح در آمد پایینه و مردم نمیتونند برای یک بازی 50 یورو بدهند رو بدست میاره .
3 - از شرکت های تولید بازی کلی باج میگیره که روی کنسول بعدی کاری کنه که دیر تر هک بشه .

همین داستان در مورد سونی هم صدق میکنه حالا چی شده سر PS3 انقدر چقر بازی در میاره بر میگرده به سیاست هاش ولی در کل این شرکت ها بدشون نمیاد دستگاهشون بازی کپی اجرا بکنه و برای همینه که همیشه یک راه فراری برای کپی خور کردنش هست .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر