آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

betwar512

کاربر سایت
Aug 27, 2008
29
نام
عباس هاشمی
با سلام خدمت دوستان من 1سال نیم لایو میرم و تا الان بن نشده بودم دستگاه من هلو3!!امشب ساعت 12 شب به وقت تهران مایکروسافت نسخهء کنسول منم پیچید و بن شدم.بازی halo osd با یک یوزر دیگه بازی کردم آفلاین ولی بازم بن شدم.
:(خیلی مواظب باشید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,128
نام
نـــــــویـــــــــد
با سلام خدمت دوستان من 1سال نیم لایو میرم و تا الان بن نشده بودم دستگاه من هلو3!!امشب ساعت 12 شب به وقت تهران مایکروسافت نسخهء کنسول منم پیچید و بن شدم.بازی halo osd با یک یوزر دیگه بازی کردم آفلاین ولی بازم بن شدم.

خب با همون گيمرتگي كه بازي كردي به لايو وصل شدي ديگه نه ؟!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین

ای وای عجب دردسریه ها چه خبره لعنتی همرو داره بن میکنه مگه halo:odst چی داره که بن شدی stealth patch بود بازیت؟ بازم بن شدی.هارد کرک شده داشتی؟ قبل عرضه چیزی رو live رفتی یا بازی های wave4 رو لایو رفتی؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یک خبر خوندم انگار دیروز هم بن کردن یک سری رو و اینکه- از این به بعد هر وقت اراده کنه بن میکنه

پس دوستان جو لایو فعلا نگیرتشون تا اتیش MW2 بخوابه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از این به بعد هر وقت اراده کنه بن میکنه
خیر، اینطوری نیست. هنوز هم مثل قدیم زمان بندی داره. همیشه چند روز قبل از آپدیت جدید کنسولا بن می شن، و بعد دوباره می ره برای زمان بعدی. البته ممکنه همین موج هم بیشتر از یک روز طول بکشه.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
خیر، اینطوری نیست. هنوز هم مثل قدیم زمان بندی داره. همیشه چند روز قبل از آپدیت جدید کنسولا بن می شن، و بعد دوباره می ره برای زمان بعدی. البته ممکنه همین موج هم بیشتر از یک روز طول بکشه.

خوب حالا این موج ادامه داره یا تموم شده؟ چه طوریاست؟

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
خیلی خوب دوستان
من دوتا کنسول دارم که یکیش کی درایو نداره و کنسول تست هست.
من هر دو کنسول رو دستکاری کردم.تا اونجایی که فکرش رو هم نمیتونید بکنید.
دستکاری روی فرمور و از این حرفها و انواع و اقسام سیم کشی ها رو از این کارها.هر کاری که بشه روی این دوتا انجام داد رو کردم.هارد هم لحیم شده به برد.
من با کنسول اصلی رفتم لایو و فرمور جدید رو آپدیت کردم.درایوم هم بنکیو هست و 1.61 روش نصبه.هارد 120 هک شده روش نصب کردم و یه چیزهایی هم از نت دانلود کردم و خلاصه چند ساعتی توی لایو بودم.بن نشدم و مشکلی هم نداشتم.این کار رو توی دو سه روز انجام دادم و هیچ مشکلی هم نداشتم.
در مورد کنسولی که کی درایو نداره هم همین کار رو کردم.دو روز با هارد 120 هک شده به لایو وصل بودم(البته نه 48 ساعت پشت سر هم) .یه دموهایی هم دانلود کردم .هیچ مشکلی هم نداشتم.
امروز هارد 250 هک شده رو روش نصب کردم.
دو سه ساعت توی لایو بودم و مشکلی نداشتم.کنسول رو خاموش روشن کردم و دیدم که به ملکوت رفتم.
البته کنسولم یه گیمر تگ الکی داشت و خود کنسول هم کی درایو نداره و مهم هم نیست.

ولی به هر حال مطمئن شدم که سرور مایکروسافت سریال هارد منو و سریال کنسولی که باید هارد روی اون باشه و توی هارد ثبت نشده رو چک کرده.(چون هارد هک شده بوده سریال هیچ کنسولی هم توش نیست دیگه) و منو بن کرده.

هر دو کنسولم آپدیت 8955 بودن.هر دو دستکاری شده تا اونجایی که جا داشته(دستکاری سخت افزاری).هر دو چیپهای ناندشون پروگرام شدن.هر دو 12 ولت داخلی .هر دو led های آبی روشون نصب شده.فت و فراوون.
یکی شون درایو هیتاچی با فرمور استوک بدون کی درایو.یکیشون بنکیو با 1.61 .

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
پسر دایی من هم بن شد:( گیمرتگش koosha619 بود.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
ممنون از توضیحات میثم جان...

خوب مایکروسافت دقیقاً زورش گرفته سر موضوع عدم شناسایی هاردهای هک قدیمی....
برای همین هستش که با بن کردن کنسول، قابلیت کپی بازی ها رو در هارد از کنسول میگیره...

همچنین با عدم پخش خورده فروششی هاردهای 250 گیگ، میخواید کنسول هایی که دارای هاردهای 250 گیگ هک شده رو شناسایی و بن کنه...

فقط دلم برای اون کنسول بدون درایو Key سوخت که وضعیت ـش بد بود، الان بدتر هم شد...!!

مخاطب های این تاپیک، سه صفحه ی آخر تاپیک امار ban رو پیگیر باشند http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=4060&page=114

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خیلی خوب دوستان
من دوتا کنسول دارم که یکیش کی درایو نداره و کنسول تست هست.
من هر دو کنسول رو دستکاری کردم.تا اونجایی که فکرش رو هم نمیتونید بکنید.
دستکاری روی فرمور و از این حرفها و انواع و اقسام سیم کشی ها رو از این کارها.هر کاری که بشه روی این دوتا انجام داد رو کردم.هارد هم لحیم شده به برد.
من با کنسول اصلی رفتم لایو و فرمور جدید رو آپدیت کردم.درایوم هم بنکیو هست و 1.61 روش نصبه.هارد 120 هک شده روش نصب کردم و یه چیزهایی هم از نت دانلود کردم و خلاصه چند ساعتی توی لایو بودم.بن نشدم و مشکلی هم نداشتم.این کار رو توی دو سه روز انجام دادم و هیچ مشکلی هم نداشتم.
در مورد کنسولی که کی درایو نداره هم همین کار رو کردم.دو روز با هارد 120 هک شده به لایو وصل بودم(البته نه 48 ساعت پشت سر هم) .یه دموهایی هم دانلود کردم .هیچ مشکلی هم نداشتم.
امروز هارد 250 هک شده رو روش نصب کردم.
دو سه ساعت توی لایو بودم و مشکلی نداشتم.کنسول رو خاموش روشن کردم و دیدم که به ملکوت رفتم.
البته کنسولم یه گیمر تگ الکی داشت و خود کنسول هم کی درایو نداره و مهم هم نیست.

ولی به هر حال مطمئن شدم که سرور مایکروسافت سریال هارد منو و سریال کنسولی که باید هارد روی اون باشه و توی هارد ثبت نشده رو چک کرده.(چون هارد هک شده بوده سریال هیچ کنسولی هم توش نیست دیگه) و منو بن کرده.

هر دو کنسولم آپدیت 8955 بودن.هر دو دستکاری شده تا اونجایی که جا داشته(دستکاری سخت افزاری).هر دو چیپهای ناندشون پروگرام شدن.هر دو 12 ولت داخلی .هر دو led های آبی روشون نصب شده.فت و فراوون.
یکی شون درایو هیتاچی با فرمور استوک بدون کی درایو.یکیشون بنکیو با 1.61 .
میثم جان می شه این دوتا سوال ما رو جواب بدی؟
1) اینکه می گی هارد 120 هک شده نصب کردی و رفتن به لایو رو 2-3 روز انجام دادی، این روز ها کی بودن؟ همین 2-3 روز گذشته یا قبلاً؟

2) اینکه نوشتی کنسول رو خاموش روشن کردی بعد دیدی بن شدی، منظورت اینکه به لایو وصل بودی همینطور و بعد دستگاه رو خاموش کردی و همون موقع که روشن کردی دیدی بن شدی یا نه، خاموش کردی بعداً مثلاً چند ساعت بعد که اومدی دیدی بن شدی؟ اون موقعی هم که چک کردی می شه بگی چه تاریخی بود دقیقاً؟

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
1-این روزها دقیقا توی همین 4 روز اخیر هست که موج جدید بن شدن داغ شده.
2-آره به لایو وصل بودم.با هارد 250 .یعنی هارد روی کنسول بود . با 250 که روشن کردم به راحتی به لایو وصل شدم و مشکلی نبود.مثل اینکه اون موقع که به لایو وصل شدم تمام مشخصه های من به سرور مایکروسافت ارسال شد.ولی چون sign in بودم بهم کاری نداشت.به محض اینکه خاموش کردم و چند ساعت بعد روشن کردم دیگه اجازه ورود نداد.(این دقیقا همون باگی هست که هکر ها دنبال میکنن.چون میشه کاری کرد که مشخصات برای سرور فرستاده نشه.البته خیلی کار داره ولی شدنیه)

باز هم بگم با 120 هک شده هیچ مشکلی نبود و روی هر دو کنسول به راحتی به لایو وصل شدم .
راستی هارد 250 که روی کنسول بدون درایو بن شده بود رو روی کنسول بن نشده گذاشتم و بازی کردم و از کنسول در آووردم و ببدون هارد به لایو با کنسول سالم وصل شدم .هیچ مشکلی نداشتم و بن هم نشدم.
نشون میده که اتفاقاتی که برای کنسول افتاده توی جایی حفظ نمیشه که ریپورتش بره برای سرور مایکروسافت.یعنی کنسول جاسوسی نمیکنه.
البته این کار رو از داشبوردهای اینده مایکروسافت بعید نیست.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
1-این روزها دقیقا توی همین 4 روز اخیر هست که موج جدید بن شدن داغ شده.
2-آره به لایو وصل بودم.با هارد 250 .یعنی هارد روی کنسول بود . با 250 که روشن کردم به راحتی به لایو وصل شدم و مشکلی نبود.مثل اینکه اون موقع که به لایو وصل شدم تمام مشخصه های من به سرور مایکروسافت ارسال شد.ولی چون sign in بودم بهم کاری نداشت.به محض اینکه خاموش کردم و چند ساعت بعد روشن کردم دیگه اجازه ورود نداد.(این دقیقا همون باگی هست که هکر ها دنبال میکنن.چون میشه کاری کرد که مشخصات برای سرور فرستاده نشه.البته خیلی کار داره ولی شدنیه)

باز هم بگم با 120 هک شده هیچ مشکلی نبود و روی هر دو کنسول به راحتی به لایو وصل شدم .
راستی هارد 250 که روی کنسول بدون درایو بن شده بود رو روی کنسول بن نشده گذاشتم و بازی کردم و از کنسول در آووردم و ببدون هارد به لایو با کنسول سالم وصل شدم .هیچ مشکلی نداشتم و بن هم نشدم.
نشون میده که اتفاقاتی که برای کنسول افتاده توی جایی حفظ نمیشه که ریپورتش بره برای سرور مایکروسافت.یعنی کنسول جاسوسی نمیکنه.
البته این کار رو از داشبوردهای اینده مایکروسافت بعید نیست.
پس طبق گفته شما مایکروسافت فقط هارد های 250 گیگی رو در صورت شناسایی بن می کنه و با ظرفیت های دیگه کاری نداره. (البته فعلاً)

در این مورد که اطلاعات برای مایکروسافت فرستاده نشه فکر نمی کنم شدنی باشه به این صورتی که شما می گی، چون این اطلاعات شامل 1-2 تا گزینه که نیست، شما هر بار که وصل می شی کل اطلاعات gamertagت هم فرستاده می شه، و اگرم قرار بود بتونن این اطلاعات رو شناسایی و از هم جدا کنن مطمئناً بعد از 4 سال تا یه جایی پیش می رفتن در صورتی که تا الان هیچ نتیجه ای کسی نتونسته بگیره.

در مورد جاسوسی کنسول هم در این مورد چک کردن هاردور ها ممکنه درست باشه ولی در این زمینه که اطلاعات stealth بازی ها ذخیره می شه یا نه هنوز کسی نمی تونه نظر قطعی بده.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
آره درست میگی.
هنوز فرمور لعنتی کامل دیکد نشده.اون قضیه خیلی خیلی پیچیده است.
در مورد هاردهای 120 نمیتونه کاری بکنه.چون خرده فروشی اون دیگه دست خودش نیست و شرکتهای چینی و کره ای عین نقل و نبات تولید کردن.نمیتونه کنترل کنه.(البته از مایکروسافت هیچی بعید نیست)
جاسوسی ابزار ها هم غیر ممکن نیست.شاید کنترل نرم افزاری خیلی راحت تر باشه.مثل نبود کدها و یا سکیوریتی کدها و فرمور و از این حرفا.
ولی فکر نکنم دیگه بیشتر از اینها مته به خشخاش بزاره .چون عمر کنسول 360 با اومدن کنسول جدید توی یکی دو سال اینده و شاید هم زودتر دیگه 360 از سکه می افته.
البته همه اینها حدثیاته.
ولی به هر حال قضیه بن شدن توسط هارد خیلی جالب شده و هر شب دارم خبرهاش رو توی سایتهای خارجی دنبال میکنم.
فردا شب میخوام یه کنسول بدون کی درایو دیگه رو به لایو وصل کنم.اونهم با گیمر تگی که فقط cod:mw2 و تکن6 و دراگون ایج و جی تی ای توش سیو شده.ببینم چجوریا میشه.
خبرش رو میدم.
اصلا نمیشه نظر قطعی داد.

betwar512

کاربر سایت
Aug 27, 2008
29
نام
عباس هاشمی
بله بازیم استیل بود با abgx چک کردم و با اون یوزر به لایو وصل نشدم اصلان یوزرم جوین لایو نبود که باهاش انلاین بشم.هاردمم 20 گیگ فابریک دسگام بود و باهاش هیچ کاری نکردم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر