آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
آقا یه سوال!

چطور چک کنم ببینم بن شدم یا نه؟!

من آخرین باری که وصل شدم لایو 15 روز پیش بود!

الان بدون اینکه کنسول را وصل کنم به لایو چطور میتونم چک کنم؟؟ (چون خطرناکه الان وصلش کنم برای تست)

آقا یه سوال!

چطور چک کنم ببینم بن شدم یا نه؟!

من آخرین باری که وصل شدم لایو 15 روز پیش بود!

الان بدون اینکه کنسول را وصل کنم به لایو چطور میتونم چک کنم؟؟ (چون خطرناکه الان وصلش کنم برای تست)
راهی نداره.حتما باید کنسول روشن بشه.
در ضمن ربطی به این نداره حالا چون شما هر روز بری لایو امکان بن شدنت بیشتره یا مثلا اگه الان کنسولتو روشن نکنی احتمال کمتری داره تا بن بشی!اگه وارد لیست مایکروسافت شده باشی(حالا 1 سال پیش باشه یا الان فرقی نداره!)بن میشی.

قانون شماره 26) زبان سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی می باشد و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی پست های خود را ارسال نمایند.

فكر كنم تا تموم شدن اين موج بن صبر كينم و اين بازي هاي جديد رو اجرا نكنيم و اصلا افلاين بمونيم درسته سخته ولي مي ارزه!! ولي فكر نكنم اين موضوع به كسايي كه زياد آنلاين بازي كردند و ميكنند كمك كنه و در كل بهترين راه اين بايد باشه!!!

من هنوز اين فريمور جديد رو هم رو به راهش نكردم تا تكليف روشن بشه فكر كنم واسه الانمم قديمي باشه!
-------------------------------------------------
:praying:خداوندا ما را از چشم مايكروسافت پنهان كن و از بن شدن رهايي ده! :hide:
آمين

آقا اصلا اين Wave بن كرن مايكروسافت تا كي ادمه داره؟؟
معلوم نیست اگه میگفت تا کی که خودش ضایع میشد

با سلام

Ban Wave یا موج بن یه اصطلاحه و معنیش این نیست که اگه الان دیگه دور و برتون کسی بن نشد تا چند وقتی کسی بن نمیشه . هر زمان که مایکروسافت گیمرتگ و یا کنسولی رو به خاطر تخطی از قوانینش به صورت آشکار شناسایی کنه اون گیمرتگ یا کنسول بن میشه .
اما زمانی که صحبت از روشها و متدهای جدید شناسایی کنسولهای کپی خور شده پیش میاد ماکروسافت صبر میکنه تا آمار بدست آمده براش قطعی بشه و مطمئن بشه که کسی اشتباها بن نخواهد شد و به این صورته که لیست سیاهی تشکیل میشه و پس از حصول اطمینان کلیه کنسولهای شناسایی شده بن می شوند.

توصیه من به عنوان کسی که تا به حال یک بار بن شده و بعد با تجربه بدست اومده از 3 موج بن گذشته اینه که همیشه دیسک بازیتون رو با به روزترین نرم افزارها از لحاظ امنیت در لایو تست کنید و اگر اشتباهی نکردید هیچ وقت نگران نباشید.

موفق باشید
فریدون

ب

توصیه من به عنوان کسی که تا به حال یک بار بن شده و بعد با تجربه بدست اومده از 3 موج بن گذشته اینه که همیشه دیسک بازیتون رو با به روزترین نرم افزارها از لحاظ امنیت در لایو تست کنید و اگر اشتباهی نکردید هیچ وقت نگران نباشید.

دوست عزیز من قصد مسخره کردن شمارو ندارم ولی همه میگن این موج سوم هست شما چطوری 5 تا رو سپری کردی ... اصلا اگر بخوای اونم حساب نکنی از سال 2005 که 360 وارد بازار شده همش 4 سال بیشتر نگذشته ولی شما ...!!

دوست عزیز من قصد مسخره کردن شمارو ندارم ولی همه میگن این موج سوم هست شما چطوری 5 تا رو سپری کردی ... اصلا اگر بخوای اونم حساب نکنی از سال 2005 که 360 وارد بازار شده همش 4 سال بیشتر نگذشته ولی شما ...!!

شرمنده ولی اگر درست بخونی نوشته 3 بار موفق باشید:cool:

دوستان عزیز به یه چیزی هم توجه کنید.

خیلی از دوستان هستن که راحت بن میشن. و به یه چیزی توجه نمیکنن.اونهم تاریخ ریلیز عرضه رسمی بازیهاست.
مثلا cod:mw2 تاریخ عرضه رسمیش 10 نوامبر هست.
بعد دوستان میشینن این بازی رو کپی شده و غیر قانونی بازی میکنن و لایو هم نمیرن ها .فقط آف لاین.
بعد وصل میشن به لایو تا اچیومنتشون اپدیت بشه.
حالا سرور مایکروسافت وایساده سر بزنگاه و خرخره کنسول رو میچسبه و بهش میگه : مردک تو چجوری بازی ای که هنوز ریلیز نشده رو بازی کردی و انقدر هم اچیومنت داری ؟؟؟
همین جاست که کنسول شرمنده میشه و مایکروسافت هم میگه شرمندگی دردی رو دوا نمیکنه.بنت میکنم تا حالشو ببری.

خیلی ها هم اینجوری بن شدن.
توجه داشته باشین تا ریلیز نشدن رسمی بازی ها اصلا برای آ÷دیت اچیومنت هم به لایو وصل نشین.
چون بد جوری گیر میکنین.
خیلی از دوستان به خاطر این مساله بن شدن ولی به خیالشون دلیلش به خاطر دیسم و فرمور و هارد و این حرفها بوده.
البته اونها هم خیلی از بچه ها رو بن کرده ولی این مورد خیلی اساسی و کاریه.

دوستان عزیز به یه چیزی هم توجه کنید.

خیلی از دوستان هستن که راحت بن میشن. و به یه چیزی توجه نمیکنن.اونهم تاریخ ریلیز عرضه رسمی بازیهاست.
مثلا cod:mw2 تاریخ عرضه رسمیش 10 نوامبر هست.
بعد دوستان میشینن این بازی رو کپی شده و غیر قانونی بازی میکنن و لایو هم نمیرن ها .فقط آف لاین.
بعد وصل میشن به لایو تا اچیومنتشون اپدیت بشه.
حالا سرور مایکروسافت وایساده سر بزنگاه و خرخره کنسول رو میچسبه و بهش میگه : مردک تو چجوری بازی ای که هنوز ریلیز نشده رو بازی کردی و انقدر هم اچیومنت داری ؟؟؟
همین جاست که کنسول شرمنده میشه و مایکروسافت هم میگه شرمندگی دردی رو دوا نمیکنه.بنت میکنم تا حالشو ببری.

خیلی ها هم اینجوری بن شدن.
توجه داشته باشین تا ریلیز نشدن رسمی بازی ها اصلا برای آ÷دیت اچیومنت هم به لایو وصل نشین.
چون بد جوری گیر میکنین.
خیلی از دوستان به خاطر این مساله بن شدن ولی به خیالشون دلیلش به خاطر دیسم و فرمور و هارد و این حرفها بوده.
البته اونها هم خیلی از بچه ها رو بن کرده ولی این مورد خیلی اساسی و کاریه.

ممنون از میثم جان برای پست قاطع خودشون.

در حال حاظر وضعیت اجرای بازی ها با وجود Wave4 و قبل از انتشار رسمی تبدیل به موضوع مهمی شده

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21627
پست اول این تاپیک رو بخونید بد نیست، الان در همه موارد بازی های حال Wave4 و یا آینده ی Wave4، تقریباً موارد گفته شده صادق هستش و باید رعایت بشه.

البته امیر جان فریدون از بچه های قدیمی لایو(کارشم خیلی درسته), اینجا هم یه اشتباه تایپی کرده احتمالا .
حدود 3 سال که در xbl حضور داره.
شما هم اشتباه تایپی داشتی چون اونجوری هم که فریدون گفت میشه 4 سال نه 5 سال.:p

من که منتظرم تا 10 نوامبر.... بعدش یدقه ixtrime 1.61 میریزم.. و بعد modern warfare2 رو عشق است.:biggrin1:
خدا رو شکر درایوم بنکیو ....:love:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or