آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
البته من فکر کنم این مایکرو هرچی کنسول که با IP ایران هست رو داره همین جوری بن میکنه:-"
البته از مایکرو بعید نیست همچین حرکتی.
من رفیقم بیچاره کلا فقط برا آپدیت به لایو وصل میشد اصلا بازی و اینا رو بیخیال شده بود ولی اونم بن شد. :eek:

AMIR2C عزیز مارو هم در غم خود شریک بدان تسلیت میگم.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
البته من فکر کنم این مایکرو هرچی کنسول که با IP ایران هست رو داره همین جوری بن میکنه:-"
البته از مایکرو بعید نیست همچین حرکتی.
من رفیقم بیچاره کلا فقط برا آپدیت به لایو وصل میشد اصلا بازی و اینا رو بیخیال شده بود ولی اونم بن شد. :eek:

AMIR2C عزیز مارو هم در غم خود شریک بدان تسلیت میگم.

مرسی رفیق

ما هم بن شدیم رفت پی کارش :ban: ولی موندم چطوری داره شناسایی میکنه ... من نزدیک 6 ماه لایو نبودم الان تازه 1 ماه بود برگشته بودم و گلد خریدم (2 هفته هم که فهمیدم موج بن شروع شده لایو بازی نکردم)

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
مرسی رفیق

ما هم بن شدیم رفت پی کارش ولی موندم چطوری داره شناسایی میکنه ... من نزدیک 6 ماه لایو نبودم الان تازه 1 ماه بود برگشته بودم و گلد خریدم (2 هفته هم که فهمیدم موج بن شروع شده لایو بازی نکردم)

آره واقعا عجیب داره بن میکنه دیگه عجیب تر از رفیق من که نیست :eek: اصلا وقتی گفت منم بن شدم مخم سوت کشید :blink::ban:

آخرین ویرایش:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام...دوستان از کجا بفهمم بن شدم...من یه لایو وصل نمیشم:D میگه NAT و فلان مشکل داره...
ممنان

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
3 تا از دوستان من هم تو لایو بن شدن :( ولی من خودم هنورز نه منم یکی دوتا سوتی تا به حال دادم ولی هنوز به برزخ نرفتم :oops: ولی مثله اینکه کف گیر داره به ته دیگ نزدیک میشه و ما هم اون ته قایم شدیم :book: خدا کنه به ایزد تعالی نپیوندیم

خدااااااااااااااااااااااااااااااا

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
بچه ها چه جوری میشه فهمید که بن شدیم ؟
علایمش چیه ؟
کجا برم ببینم بن شدم یا نه ؟

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
بچه ها چه جوری میشه فهمید که بن شدیم ؟
علایمش چیه ؟
کجا برم ببینم بن شدم یا نه ؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
تنها راهت اینه که وصل شی به live تا بفهمی بن شدی یا نه /
که فعلا توصیه می شه وصل نشی

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
تبریک میگم به خودم ما هم امروز کنسولمون بن شد . . .:((

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
سلام منم بن شدم
حالا چطوری میشه کنسول رو از بنی در اورد؟ راست میگن Next Gen اینکارو میکنه؟! میگن وصل میکنتش به یه کنسول سه چراغ که بن نشده بود اطلاعات اونو میده رو کنسول من. درسته این؟!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام منم بن شدم
حالا چطوری میشه کنسول رو از بنی در اورد؟ راست میگن Next Gen اینکارو میکنه؟! میگن وصل میکنتش به یه کنسول سه چراغ که بن نشده بود اطلاعات اونو میده رو کنسول من. درسته این؟!

این پست رو بخونید http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=852034&postcount=1761

از اونجایی که خبر دارم طاهر جان قبلاً region code عوض میکردند، شاید بتونه....
ولی قبلاً یک نفر رو فرستادم پیش ایشون که DVDKEY مادربورد رو براش تعویض کنه، گفت که ما نمیتونم...!!!

الان هم فکر نکنم بشه کاری برای unbanned کرد

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
مشکل شد 2 تا :حالا چه جوری برد یه کنسول بن نشده گیر بیاریم؟

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
حالا کاش حداقل مثل قبلا" فقط بن بود....
الان که دیگه از بین رفتن کپی بازی روی هارد هم بهش اضافه شده این یکی دیگه خیلی وحشتناکه...:((

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر