PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا یه خبر خوب:

دیجی کالا یه پلتفرمی رو ارائه کرده که به صورت لحظه ای و در آن واحد براتون هر گیفت کارتی که بخواین رو میخره و همون موقع به شماره موبایل یا ایمیلتون میفرسته. قیمتشم معقوله. دیگه نیاز نیست درگیر این پیج های تلگرامی و این سایتای دره پیت بشین و پولتونو بخورن :D تازه قابلیت خرید برای بقیه هم داره و میتونین حتی به یکی گیفت کارت مورد علاقشو هدیه بدین.

https://www.digikala.com/product/dkp-13002702/گیفت-کارت-پلی-استیشن-استور-آمریکا/?bCode=181957

آقا یه خبر خوب:

دیجی کالا یه پلتفرمی رو ارائه کرده که به صورت لحظه ای و در آن واحد براتون هر گیفت کارتی که بخواین رو میخره و همون موقع به شماره موبایل یا ایمیلتون میفرسته. قیمتشم معقوله. دیگه نیاز نیست درگیر این پیج های تلگرامی و این سایتای دره پیت بشین و پولتونو بخورن :D تازه قابلیت خرید برای بقیه هم داره و میتونین حتی به یکی گیفت کارت مورد علاقشو هدیه بدین.

https://www.digikala.com/product/dkp-13002702/گیفت-کارت-پلی-استیشن-استور-آمریکا/?bCode=181957
خب اینکه اکانت ظرفیتی نیست

• Poker Face
Reactions: rahmanshahi
آقا یه خبر خوب:

ننوشته هرکدوم معادل چند دلار هستن

آقا یه خبر خوب:

قیمتهاش به شدت بالاست.

• Like
Reactions: godofwar4
اگه بازی های simulation علاقه دارید police simulation رو بازی نکنید چون ممکنه از کار اخراج بشید یا طلاق بگیرید. بازی با اینکه باگ کم نداره ولی به شدت اعتیاد آوره. من دیروز با اینکه شب له بودم بدون اینکه بفهمم تا 8 صبح بازی کردم.

اگه بازی های simulation علاقه دارید police simulation رو بازی نکنید چون ممکنه از کار اخراج بشید یا طلاق بگیرید. بازی با اینکه باگ کم نداره ولی به شدت اعتیاد آوره. من دیروز با اینکه شب له بودم بدون اینکه بفهمم تا 8 صبح بازی کردم.
فعلا حرفم رو پس میگیرم تا باگ های بازی حل بشه. هنوزم بازی شدید جذابه ولی باگ های زیاد بازی نمیزاره لذت ببرید و هی از اول بایذ بازی کنید. اینکه نشد آخه

فعلا حرفم رو پس میگیرم تا باگ های بازی حل بشه. هنوزم بازی شدید جذابه ولی باگ های زیاد بازی نمیزاره لذت ببرید و هی از اول بایذ بازی کنید. اینکه نشد آخه

بازیای شبیه‌ساز اکثرا با همین باگاشون شناخته میشن دیگه. منم امرو دو ساعتی با یکی از بچه‌ها کواپ رفتیم. مسخره بازی دراوردیم خندیدیم خوش گذشت ولی خب واقعا نمیشه واسه طولانی مدت بازیش کرد. علاوه بر باگاش، لااقل برای من زود خسته کننده شد. همش وایساده بودیم ماشنیایی که سرعت غیر مجاز میرفتن رو گزارش میکردیم و البته جریمه واسه خلاف پارک کردن :D ماشینم بهمون داد ولی ماموریت عوض نشد همچنان.

• Like
Reactions: ps34 and darkworld
بازیای شبیه‌ساز اکثرا با همین باگاشون شناخته میشن دیگه. منم امرو دو ساعتی با یکی از بچه‌ها کواپ رفتیم. مسخره بازی دراوردیم خندیدیم خوش گذشت ولی خب واقعا نمیشه واسه طولانی مدت بازیش کرد. علاوه بر باگاش، لااقل برای من زود خسته کننده شد. همش وایساده بودیم ماشنیایی که سرعت غیر مجاز میرفتن رو گزارش میکردیم و البته جریمه واسه خلاف پارک کردن :D ماشینم بهمون داد ولی ماموریت عوض نشد همچنان.
درست بازی نکردی فکر کنم. ماموریت خیلی داره مثلا تصادف ها رو گزارش میکنی ماموریت ترافیک میشی تا جاده که بند اومده رو کنترل کنی حتی ممکنه کسی مصدوم باشه کمک اولیه میدی یا آمبولانس خبر میکنی سوابق افراد رو چک میکنی و دستگیر میکنی مثلا یکی جعل هویت کرده یکی تحت تعقیب هست یکی مست بوده پشت فرمون نشسته. فکر کنم قسمت بیسیم پلیس رو فعال نکردی چون زرت و زرت بهت ماموریت میده که گاهی دیگه خاموشش میکردم.:D حتی جلوتر من تو نت دیدم صحنه قتل هم بررسی میکنی و تو اتوبان تصادفات خیلی ناجور بهت میافته. باگ مشکلی نداره ولی باگ های این بازی رو غیرقابل بازی میکنن. مثلا تو سه تا دستبند داری. وقتی مجرمی دستگیر میکنی تا وقتی طرف نبرن دستبند بهت پس داده نمیشه. حالا فرض کن ماشین حمل مجرم گیر کرده و نمیتونه بیاد که دستبند رو پس بده. قسمت طنز اینجاست حتی نمیتونی مرحله از اول ریست کنی که از اول اون روز رو بازی کنی و کلا اون دستبند رفته حالا یه قاتل فراری پیدا میکنی ولی نمیتونی دستگیر کنی چون دستبند نداری :))

نه لطفا حرفت رو پس نگیر.باگ های بازی چه حل بشه یا نشه من بدجوری اعتیاد گرفتم بهش.این چند روز که اومده نمیدونم چه بلایی سرم اومده که امکان نداره روزی کمتر از 5 ساعت بازیش کنم.اونم منی که به معنی واقعی کلمه از تمامی عناوین شبیه ساز متنفر هستم !
بازی ویژگی های مثبت زیاد داره.تنوع عالی ماموریت ها چه اون هایی که بهت بیسیم میزنن و زمانگیر هستن چه مینی هایی که توی شهر اتفاقی باهاشون برخورد میکنی , آپگریدها بسیار زیاد که با لول اپ طولانی مدت بدست میان و بازی نمیاد همون اول همه را در اختیارت بزاره که بازی تکراری شه , تنوه چهره npc ها واقعا زیاده , هیجان تعقیب گریز دزد و پلیسی بازی , درخواست نیروی کمکی و امبلانس و ماشین بر فقط یدونه اتش نشانی کم داشت که البته انگار توی اکسپنشنش بهت کپسول آتش خاموش کنم میده , کشف جرم و شناخت مجرم ها از حرکات چهره و تفتیشوون اونم با تست الکل و مواد مخدر , 60 فریم بودنش , چرخه روز و شبش , تنوع ماشین ها و...
من میخوام dlc بیست دلاری بازی که البته برای پلاس ده درصد تخفیف خورده را هم بخرم !
خداییش خیلی این بازی غافل گیرم کرد.بد معجونی هست.باورم نمیشه اگر روی اکسترا نمیومد همچین عنوانی را از دست میدادم !

نه لطفا حرفت رو پس نگیر.باگ های بازی چه حل بشه یا نشه من بدجوری اعتیاد گرفتم بهش.این چند روز که اومده نمیدونم چه بلایی سرم اومده که امکان نداره روزی کمتر از 5 ساعت بازیش کنم.اونم منی که به معنی واقعی کلمه از تمامی عناوین شبیه ساز متنفر هستم !
بازی ویژگی های مثبت زیاد داره.تنوع عالی ماموریت ها چه اون هایی که بهت بیسیم میزنن و زمانگیر هستن چه مینی هایی که توی شهر اتفاقی باهاشون برخورد میکنی , آپگریدها بسیار زیاد که با لول اپ طولانی مدت بدست میان و بازی نمیاد همون اول همه را در اختیارت بزاره که بازی تکراری شه , تنوه چهره npc ها واقعا زیاده , هیجان تعقیب گریز دزد و پلیسی بازی , درخواست نیروی کمکی و امبلانس و ماشین بر فقط یدونه اتش نشانی کم داشت که البته انگار توی اکسپنشنش بهت کپسول آتش خاموش کنم میده , کشف جرم و شناخت مجرم ها از حرکات چهره و تفتیشوون اونم با تست الکل و مواد مخدر , 60 فریم بودنش , چرخه روز و شبش , تنوع ماشین ها و...
من میخوام dlc بیست دلاری بازی که البته برای پلاس ده درصد تخفیف خورده را هم بخرم !
خداییش خیلی این بازی غافل گیرم کرد.بد معجونی هست.باورم نمیشه اگر روی اکسترا نمیومد همچین عنوانی را از دست میدادم !
والا منم همین رو گفتم اون شب که تا صبح بازی کردم شب قبل فقط ۳ ساعت خوابیده بودم ولی یهو پنچره رو دیدم که آفتاب زده. بازی انقدر جذاب هست که با آپدیت میشه ازش یه gta درآورد. ولی عزیز بعضی باگ ها روند بازی رو تحت شعاع قرار میدن. دیگه قرار نیست باگ باعث بشه نتونی روتین بازی رو انجام بدی. فکر کن یه مورد تحت تعقیب پیدا کردم ولی دستبند ندارم دستگیرش کنم. یا ماشین باسکول جلوش بازه چرخاش هم میچرخه ولی حرکت نمیکنه یا برای کنترل ترافیک هی به راننده میگم بیا جلو نمیاد. اینا اصول بازی هستند. اگه اینا رو با آپدیت حل کنند واقعا میتونم بگم رکورد فروش بازی های شبیه ساز رو میشکنه

• Like
Reactions: ps34

بهتره بقیه شبیه ساز ها رو هم امتحان کنی .
کلا اعتیاد مسخره ای دارن میبینی 5 یا 6 ساعت نشستی الکی داری ول میچرخی یه کار مسخره میکنی و جالبه حال خوبی هم میدن.
planet coaster هم روی اکسترا هست من خیلی خوشم اومد . 7 ساعت مینشستم ترن هوایی طراحی میکردم
bee simulator و goat simulator هم باحالن

بهتره بقیه شبیه ساز ها رو هم امتحان کنی .
کلا اعتیاد مسخره ای دارن میبینی 5 یا 6 ساعت نشستی الکی داری ول میچرخی یه کار مسخره میکنی و جالبه حال خوبی هم میدن.
planet coaster هم روی اکسترا هست من خیلی خوشم اومد . 7 ساعت مینشستم ترن هوایی طراحی میکردم
bee simulator و goat simulator هم باحالن
این شبیه ساز اتوبوس هم تست کنید همینجور مسافر سوار میکنید و پیاده میکنید عشق میکنید

من خیلی کنجکاوم ببینم شبیه ساز قطار چطوریه. تو مبدا مسافر سوار میکنی دسته رو میکشی راه میفتی میرسی مقصد دسته رو میکشی وایمیستی ملت رو پیاده میکنی و دوباره از اول :D دوس دارم ببینم چه کارایی باید انجام داد بین مسیر یا خارج از مسافرکشی هم چیزی داره یا نه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or