PlayStation Plus

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,352
نام
Mansour
یه سوال
چرا شما 135 دلاری ولی برا ما 160 دلاریه؟! :D
View attachment 339692
Note: تفاوت رو فهمیدم. ببخشید فک کردم تخفیف خورده :D 💔
من موقع بحث همیشه میگم سهامدار شرکت سونی هستم ایکس باکس فن ها فکر میکنن شوخی میکنم :D

• Love
Reactions: Sam Drake

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,352
نام
Mansour
این شرکای تجاریت خیلی خسیسن توروخدا یه پادرمیونی کن یه تخفیف بدن ماهم حال کنیم :D ❤️
من خودم فعلا اندر خم یک کوچه م منتظرم پلاسم تموم شه تو تخفیف شاید بتونم تمدید کنم:)) :D

خوب خدا رو شکر پلاسمون یه سال دیگه هم تمدید شد ببینیم سال بعد هم میتونیم؟ :D
با این وضعیت که من میبینم EA و سونی دست به دست هم دیگه دادن نذارن ما گیم بزنیم این یکی دلار میبره بالا اون یکی دلاری میبره بالا:D

al'ar

کاربر سایت
Sep 21, 2022
27
چند تا سوال فوق تخصصی دارم:
1) یه اکانت ریجن ترکیه دارم که پلاسش تموم شد! اگر اکانت جدیدی بسازم و پلاس روش فعال کنم و رو کنسول share کنم، آیا میتونم از بازی های essential که رو اکانت قبلی اضافه کرده بودم، استفاده کنم؟ منظور این که آِا سرویس پلاس share میشه یا نه باید دقیقا رو همون اکانت قبلی فعالش کنم؟
2) به نظر شما سرویس نخل پلاس ارزش داره؟ بین platinum و ultimate کدوم بهتره؟ آیا در طرح platinum مشخه چه بازی هایی ظرفیت 2 هستن و چه بازی هایی ظرفیت 3؟
یه راهنمایی بکنید، نمیدونم پلاس رو تمدید کنم یا نخل پلاس بگیرم

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
193
نام
Arash
1) یه اکانت ریجن ترکیه دارم که پلاسش تموم شد! اگر اکانت جدیدی بسازم و پلاس روش فعال کنم و رو کنسول share کنم، آیا میتونم از بازی های essential که رو اکانت قبلی اضافه کرده بودم، استفاده کنم؟ منظور این که آِا سرویس پلاس share میشه یا نه باید دقیقا رو همون اکانت قبلی فعالش کنم؟
2) به نظر شما سرویس نخل پلاس ارزش داره؟ بین platinum و ultimate کدوم بهتره؟ آیا در طرح platinum مشخه چه بازی هایی ظرفیت 2 هستن و چه بازی هایی ظرفیت 3؟

1)نه نمیشه - باید رو اکانت خودت پلاس تهیه کنی
2)قانونی خیلی بهتر هست .بهتره صبر کنی تا تخفیف بخوره من خودم اگه تخفیف نخوره بر میگردم به
سرویس

Essential​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: al'ar

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
939
من به نظرم می رسه که می شه. چون پلاس شِیر می شه. فقط بازی تو اون اکانت مونده وگرنه برای پلی دادنش فکر کنم مشکلی نباشه. بازم صبر کن بقیه ی دوستان که تجربه داشتن بیان بگن فقط رو این کامنت نرو بخر.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
من به نظرم می رسه که می شه. چون پلاس شِیر می شه. فقط بازی تو اون اکانت مونده وگرنه برای پلی دادنش فکر کنم مشکلی نباشه. بازم صبر کن بقیه ی دوستان که تجربه داشتن بیان بگن فقط رو این کامنت نرو بخر.
نه تو این مورد نمیشه
اون بازی ها توی اون اکانت ثبت شدن، و فقط با فعال سازی همون اکانت، میشه دوباره ازشون استفاده کرد

یک سری قابلیت ها مثل بازی های Essential و بکاپ سیو ها، آواتارهای اختصاصی پلاس ، امتیازات مربوط به PS Stars ، فقط روی اکانتی که پلاس داره قابل دسترسی هستند...
آره بازی هاش رو میشه روی بقیه ی اکانت ها زد، ولی صرفا در صورتی که خود اون اکانتی که بازی ها براش ثبت شده، پلاس باشه

• Like
Reactions: jdepp and al'ar

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,379
نام
یونس
برای اجرای بازی های پلاس 2 مورد وجود داره که هر کدوم نباشه بازی اجرا نمیشه

1- بازی باید در ماهی که فری شده به اکانت اد شده باشه
2- اشتراک پلاس روی همون اکانت فعال باشه

شما روی اکانت جدید پلاس بگیری فقط مورد دوم رو داری و بازی اجرا نمیشه

• Like
Reactions: al'ar

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,369
نام
مهدی
اگر اهل انلاین بازی کردن نیستی نخل پلاس رو بگیر که صد در صد ارزشش بیشتر از پلاس هست
التیمیتش بهتره چونکه همه بازیها رو ظرفیت 2 میده و هم دی وان بازیها رو بهت میده ولی پلتینوم دیگه رندوم هست ظرفیتش و احتمال زیاد بیشتر ظرفیت 3 میدن به ملت
اگرم اهل پلت کردن گیمها نیستی و برات مهم نیست پلتینوم رو بگیر
یکی دو تا از دوستان داشتن راضی بودن

آخرین ویرایش:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
939
نه تو این مورد نمیشه
اون بازی ها توی اون اکانت ثبت شدن، و فقط با فعال سازی همون اکانت، میشه دوباره ازشون استفاده کرد

یک سری قابلیت ها مثل بازی های Essential و بکاپ سیو ها، آواتارهای اختصاصی پلاس ، امتیازات مربوط به PS Stars ، فقط روی اکانتی که پلاس داره قابل دسترسی هستند...
آره بازی هاش رو میشه روی بقیه ی اکانت ها زد، ولی صرفا در صورتی که خود اون اکانتی که بازی ها براش ثبت شده، پلاس باشه
آهان پس یعنی برای اجرای بازیهای اسنشیال اگه بخوایم داخل همون اکانتی که اد شدن هم پلی داد (در صورتی که پلاس با یه اکانت دیگه شِیر شده باشه) بازم نمی شه درسته؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
آهان پس یعنی برای اجرای بازیهای اسنشیال اگه بخوایم داخل همون اکانتی که اد شدن هم پلی داد (در صورتی که پلاس با یه اکانت دیگه شِیر شده باشه) بازم نمی شه درسته؟
درسته، امکان اجراشون نیست

• Like
Reactions: jdepp

al'ar

کاربر سایت
Sep 21, 2022
27
اگر اهل انلاین بازی کردن نیستی نخل پلاس رو بگیر که صد در صد ارزشش بیشتر از پلاس هست
التیمیتش بهتره چونکه همه بازیها رو ظرفیت 2 میده و هم دی وان بازیها رو بهت میده ولی پلتینوم دیگه رندوم هست ظرفیتش و احتمال زیاد بیشتر ظرفیت 3 میدن به ملت
اگرم اهل پلت کردن گیمها نیستی و برات مهم نیست پلتینوم رو بگیر
یکی دو تا از دوستان داشتن راضی بودن
پلت برام خیلی مهمه!
پلاس لعنتی چهار تا بازی درست درمون هم نداره دلمون خوش باشه انقدر پول میدیم!
از طرفی هم طرح التیمت نخل پلاس خیلی گرونه!
داشتم فکر میکردم، دیگه پلاس تمدید نکنم، بجاش بازی اجاره کنم بهتر باشه!
دمت گرم بابت نظرت❤.

• Like
Reactions: db07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر