PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
در نهایت نمیشه منکر این شد که ارزشش رو داره. یعنی هر جوری حساب کنی حتی اگه سالی ۱۰ ۱۵تا بازی هم بیاد روش که نظرتو جلب کنه و واسشون وقت بذاری، بازم به صرفه هستش اما اینکه نباید باعث بشه کلا بیخیال خرید بازی مورد علاقت بشی، موافقم. چون اینجوری تا ابد باید منتظر بمونی که شاید بازی مورد نظرت بیاد رو پلاس. من خودم هر بازی که بخوام و واسم ارزش داشته باشه رو میگیرم تو آف. نمونش همون Everspace 2 بود که قطعا یه روزی رو پلاس میاد اما دوس داشتم بخرمش که هم مال خودم باشه هم اینکه از سازنده‌های اهل دلش حمایت کنم. ولی همین آف‌هارو هم خیلی خراب کردن. مثلا زباله‌ای مثل SS Kill the Justice League شده ۲۷$. خب این چه اهمیتی داره وقتی تمام بازیای خوب و درست حسابی فقط ۲۰ ۲۵٪ آف میخورن!

در مورد تمدید پلاس هم توی بلاگ PS گفتن که برای تمام اعضا آف خواهد خورد. شاید هنو Days of Play به طور کامل شروع نشده حتی توی اروپا و انگلیس، برای همین ملت گفتن که آفی واسشون نیومده.
Between May 29 – June 9, new players who join PlayStation Plus can save up to 30% on a 12-month membership plan. Local promotional dates may vary for this deal, so please check the Days of Play web page for local details

اعضای جدیدی که میخان پلاس بگیرن...
تخفیف ۳۰درصد

Current members can get 25% off PlayStation Plus Extra, or save 30% off Playstation Plus Premium for the remainder of their membership when they upgrade their memberships between May 29-June 12.

اعضلی فعلی، اونایی که اسنشال دارن گمونم اگه آپگرید کنن به اکسترا ۲۵ درصد و اونایی که اکسترا دارن و به پریمیوم برن ۳۰ درصد تخفیف براشون اعمال میشه
ما هم که پریمیوم هستیم دسته خر نصیبمون میشه
رسماً گند زد سونی تو حالم

Between May 29 – June 9, new players who join PlayStation Plus can save up to 30% on a 12-month membership plan. Local promotional dates may vary for this deal, so please check the Days of Play web page for local details

تخفیف ۳۰درصد

Current members can get 25% off PlayStation Plus Extra, or save 30% off Playstation Plus Premium for the remainder of their membership when they upgrade their memberships between May 29-June 12.

اعضلی فعلی، اونایی که اسنشال دارن گمونم اگه آپگرید کنن به اکسترا ۲۵ درصد و اونایی که اکسترا دارن و به پریمیوم برن ۳۰ درصد تخفیف براشون اعمال میشه
رسما کثافت‌کاری محضه! :|
من تا ۱۲ ماه دیگه پلاس دارم (پارسال تمدید کردم) ولی دیگه بعیده با این وضعیت ادامه بدم. هم قیمتش بالاست (مخصوصا برای افرادی مثل من که ظرفیتی نمی‌گیرن) و هم بازی‌های بزرگ خیلی کُند اضافه می‌شن.
اگه اون نخل پلاس واقعا مثل تبلیغاتش باشه و بازی‌ها رو روز اول بده، با وجود قیمتش بالایی که داره بیشتر از پلاس می‌ارزه. مخصوصا برای امثال من که آنلاین بازی نمی‌کنیم و از این نظر کاری با پلاس نداریم.

من حقیقت رو بگم اصلا از این سیستم های اشتراکی خوشم نمیاد. اینکه ۱۰۰ بازی بندازن رو سرت تهش هیچکدوم رو بازی نمیکنی و همش استرس داری الان اینو بازی کنم یهو میگن اون یکی از پلاس میخواد حذف بشه. هر بازی رو بخوام صبر میکنم تو تخفیف میخرم. مثلا چند روز پیش کاپ هد با dlc رو تو تخفیف ۱۹ دلار خریدم. کلا با اینکه پلاس رو سر جو گیری کنسول خریدم ولی اکثرن بازی هایی که خودم انتخاب کردم رو بازی میکنم. تنها بازی که تو پلاس خیلی خوشم اومد لاک‌پشت‌های نینجا بود و یه بازی dodgeball
من چند ماهه پلاسم تموم شده خیلی راحت شدم :D فعلا هم قصد خرید پلاس ندارم...
دیگه نه بلاتکلیفی اینکه کدوم رو زودتر بازی کنم رو دارم نه اینکه مجبورم فلان بازی رو سریع تموم کنم چون قراره چند روز دیگه از رو سرویس حذف بشه!
فقط پلاس هم نیست، چند سال پیش سر گیم‌پس هم این مشکل رو داشتم. کلا حس میکنم این سیستم با من سازگار نیست چون دوست دارم بازیا طبق میل خودم بخرم و هر موقع خواستم تجربه کنم. البته پلاس اسنشال یا همون پلاس کلاسیکی که سالها بهش عادت داشتیم به نظرم سیستم خوبیه چون بازیاش حذف نمیشه و هر موقع خواستی میشه بازی کرد. اگه در آینده پلاس لازمم شد به احتمال زیاد فقط اسنشال میگیرم.

من چند ماهه پلاسم تموم شده خیلی راحت شدم :D فعلا هم قصد خرید پلاس ندارم...
دیگه نه بلاتکلیفی اینکه کدوم رو زودتر بازی کنم رو دارم نه اینکه مجبورم فلان بازی رو سریع تموم کنم چون قراره چند روز دیگه از رو سرویس حذف بشه!
فقط پلاس هم نیست، چند سال پیش سر گیم‌پس هم این مشکل رو داشتم. کلا حس میکنم این سیستم با من سازگار نیست چون دوست دارم بازیا طبق میل خودم بخرم و هر موقع خواستم تجربه کنم. البته پلاس اسنشال یا همون پلاس کلاسیکی که سالها بهش عادت داشتیم به نظرم سیستم خوبیه چون بازیاش حذف نمیشه و هر موقع خواستی میشه بازی کرد. اگه در آینده پلاس لازمم شد به احتمال زیاد فقط اسنشال میگیرم.
دقیقا همه حرفای من رو زدی. من هالو نایت خریدم راحتم هر وقت بخوام بازی کنم. این کلی بازی بودن یه فریب کثیف بیشتر نیست. خدایی چند درصد تونستن ۲۰ درصد بازی های پلاس رو بازی کنن؟ اگه هم بازی کردن هول هولکی بازی کردن. من تو ps4 بازی bioshock infinite رو بازی کردم فقط مدام دکمه راهنما رو میزدم کدوم ور برم زودتر بازی تموم بشه یعنی زهرمار تموم شد برام. این پلاس فعلی هم تموم بشه احتمالش خیلی کمه بازم تمدید کنم. به قول خودت همون سیستم کلاسیک که ماهی چند تا بازی میداد حالا چه بد چه خوبه همیشه داشتی. نمیخوان فن بازی دربیارم ولی این بازی کثیف رو ماکروسافت با گیم پس شروع کرد که سونی هم بخاطر حفظ مشتری مجبور شد جواب بده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE
اینقدر کَلَم شیری شده ازین حرکت سونی که واقعا حد نداره. خب پدسگ کی میخوای واسه اعضای فعلی پرمیوم آف بزنی؟! من تا آخر مارس ۲۰۲۵ دارم ولی این همه آدم رو یک ساله اسکل خودت کردی واسشون آف نمیزنی. آدما اشتباه کردن پرمیوم خریدن؟ پرمیومی که هیییییییییچ چیز دندونگیری نداشته. من واقعا نمیدونم اینا چه مرگشونه. افتضاح عمل میکنن تو آف زدن‌ها. عملا یه قشری از مشترکان پلاس رو به کتفشون گرفتن. حس میکنم دیگه قرار نیست آف بزنن برای اعضای پرمیوم. هدفشون اینه که پلاسشون تموم شه و مجبور شن همون ۱۶۰$ بخرن اگه قصد تمدید داشتن.

• Like
Reactions: darkworld
اینقدر کَلَم شیری شده ازین حرکت سونی که واقعا حد نداره. خب پدسگ کی میخوای واسه اعضای فعلی پرمیوم آف بزنی؟! من تا آخر مارس ۲۰۲۵ دارم ولی این همه آدم رو یک ساله اسکل خودت کردی واسشون آف نمیزنی. آدما اشتباه کردن پرمیوم خریدن؟ پرمیومی که هیییییییییچ چیز دندونگیری نداشته. من واقعا نمیدونم اینا چه مرگشونه. افتضاح عمل میکنن تو آف زدن‌ها. عملا یه قشری از مشترکان پلاس رو به کتفشون گرفتن. حس میکنم دیگه قرار نیست آف بزنن برای اعضای پرمیوم. هدفشون اینه که پلاسشون تموم شه و مجبور شن همون ۱۶۰$ بخرن اگه قصد تمدید داشتن.
واقعا نمیدونی؟ تو تاپیک اومدن بازی های همسایه به اینور یه چیزی گفتم که همیشه یادتون باشه. "وقتی تنها تولید کننده جوراب باشی، جوراب پاره هم بدی مردم مجبورن بخرن."
تازه اولش هست فکر میکنید سونی بچه پیغمبره؟ این ژاپنی ها رو الان نبین یه زمانی کره و چین رو استعمار کرده بودن و کلی جنایت اونجا کردن. پاش برسه شلوار هممون رو درمیارن

واقعا نمیدونی؟ تو تاپیک اومدن بازی های همسایه به اینور یه چیزی گفتم که همیشه یادتون باشه. "وقتی تنها تولید کننده جوراب باشی، جوراب پاره هم بدی مردم مجبورن بخرن."
تازه اولش هست فکر میکنید سونی بچه پیغمبره؟ این ژاپنی ها رو الان نبین یه زمانی کره و چین رو استعمار کرده بودن و کلی جنایت اونجا کردن. پاش برسه شلوار هممون رو درمیارن

آره اینم میتونه باشه. نینتندو که کلا فازش جداس، ولی مایکروسافت چنان فضاحتی به بار آورده که بهانه رو به ما میده تا بشینیم اینور و گند کاریای سونی رو هم بندازیم گردن اونا. من خیلی واسم مهم نی سونی کی بازیاشو معرفی کنه. به عنوان گیمر همیشه بازی واسه سرگرم شدن پیدا میکنم. حالا یه ایندی ۵دلاری باشه یا AAA انحصاری خیلی اهمیت نداره اما این رفتار مسخرشون با بخش مهم و بزرگی از پلیر بیسشون خیلی اعصاب خورد کنه. متاسفانه هر سری هم بدتر میشن. اونایی که پیگیر آف‌های استور باشن قشنگ متوجه این موضوع میشن. داستان پلاسم که نیاز به توضیح بیشتر نداره.

رسما کثافت‌کاری محضه! :|
من تا ۱۲ ماه دیگه پلاس دارم (پارسال تمدید کردم) ولی دیگه بعیده با این وضعیت ادامه بدم. هم قیمتش بالاست (مخصوصا برای افرادی مثل من که ظرفیتی نمی‌گیرن) و هم بازی‌های بزرگ خیلی کُند اضافه می‌شن.
اگه اون نخل پلاس واقعا مثل تبلیغاتش باشه و بازی‌ها رو روز اول بده، با وجود قیمتش بالایی که داره بیشتر از پلاس می‌ارزه. مخصوصا برای امثال من که آنلاین بازی نمی‌کنیم و از این نظر کاری با پلاس نداریم.
من نخل پلاسو خریدم(البته من 3.5 خریده بودم الان گرون تر شده حدود 6 تومن اینا )stellar blade رو یه هفته بعد از عرضه ازشون گرفتم دو ساعت طول کشید بدن بقیه بازی هارو که تقاضای کمی هست زودتر تحویل میدن در حد 10 تا 20 دقیقه

تخفیف ۳۰درصد

واقعا نهایت بی شرمیه که به پلیرها و طرفدارن قدیمی و وفادارت اینجوری بی مهری کنی. دقیا پارسال هم تخفیفش اینجوری بود فقط برای پلیرهای جدید. شهریور پلاسم تموم میشه، دیگه تمدید نخواهم کرد.

به نظرم سونی دیده بازار دستشه به یک طرف مبارکشم نیست پلاس که فاجعه شده با این قیمت که شعارش افزایش کیفیت بود ارواح عمش
از طرفی تخفیف بازی ها وسرویسو کرده قطره چکانی
بازی های انحصاریشم که خیلی کم شده که همونا هم دیگه رو pc قابل بازیه حالا یکم دیرتر
این سونیو بیان با نسل هفت مقایسه کنید شاخ درمیارید
کلا تو هر بازاری رقابت نباشه همین برنامه به راهه
دودشم میره تو چشم گیمر مخصوصا از نوع ایرانیش
ولی فکر کنم اونوریا هم ناراضی باشن از این سیاست سونی

حالا وسط لعن و نفرین هاتون خیلی ناراحتم صحبتی از Animal well نشده :D

اصل جنسه بابا چطوری نادیده میگیرن همچین شاهکاری رو؟!
من هربار میرم توش یه نیم ساعت تلاش میکنم، یکم پیش میرم، بعد اینقدر گیج میشم که نمیدونم باید چیکار کنم و ازش در میام 🥲

• Like
Reactions: Esm-nadaram
من هربار میرم توش یه نیم ساعت تلاش میکنم، یکم پیش میرم، بعد اینقدر گیج میشم که نمیدونم باید چیکار کنم و ازش در میام 🥲
بزار اینجوری برات توضیح بدم، فقط برو جلو کار به چیزی نداشته باش، معماها رو حل کن تا با محیط آشنا بشی،بازی بسیار گنگ شروع میشه و این نکته مثبتشه، چون قراره خودت رمز و راز رو پیدا کنی

بزار اینجوری برات توضیح بدم، فقط برو جلو کار به چیزی نداشته باش، معماها رو حل کن تا با محیط آشنا بشی،بازی بسیار گنگ شروع میشه و این نکته مثبتشه، چون قراره خودت رمز و راز رو پیدا کنی
مسیر رو نمیتونم پیدا بکنم، هدف کجاس، کدوم طرفه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or