PlayStation Plus

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
248
رسما کثافت‌کاری محضه! :|
من تا ۱۲ ماه دیگه پلاس دارم (پارسال تمدید کردم) ولی دیگه بعیده با این وضعیت ادامه بدم. هم قیمتش بالاست (مخصوصا برای افرادی مثل من که ظرفیتی نمی‌گیرن) و هم بازی‌های بزرگ خیلی کُند اضافه می‌شن.
اگه اون نخل پلاس واقعا مثل تبلیغاتش باشه و بازی‌ها رو روز اول بده، با وجود قیمتش بالایی که داره بیشتر از پلاس می‌ارزه. مخصوصا برای امثال من که آنلاین بازی نمی‌کنیم و از این نظر کاری با پلاس نداریم.
من نخل پلاسو خریدم(البته من 3.5 خریده بودم الان گرون تر شده حدود 6 تومن اینا )stellar blade رو یه هفته بعد از عرضه ازشون گرفتم دو ساعت طول کشید بدن بقیه بازی هارو که تقاضای کمی هست زودتر تحویل میدن در حد 10 تا 20 دقیقه

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,688
نام
Kasra
Between May 29 – June 9, new players who join PlayStation Plus can save up to 30% on a 12-month membership plan. Local promotional dates may vary for this deal, so please check the Days of Play web page for local details

اعضای جدیدی که میخان پلاس بگیرن...
تخفیف ۳۰درصد

Current members can get 25% off PlayStation Plus Extra, or save 30% off Playstation Plus Premium for the remainder of their membership when they upgrade their memberships between May 29-June 12.

اعضلی فعلی، اونایی که اسنشال دارن گمونم اگه آپگرید کنن به اکسترا ۲۵ درصد و اونایی که اکسترا دارن و به پریمیوم برن ۳۰ درصد تخفیف براشون اعمال میشه
ما هم که پریمیوم هستیم دسته خر نصیبمون میشه
رسماً گند زد سونی تو حالم
واقعا نهایت بی شرمیه که به پلیرها و طرفدارن قدیمی و وفادارت اینجوری بی مهری کنی. دقیا پارسال هم تخفیفش اینجوری بود فقط برای پلیرهای جدید. شهریور پلاسم تموم میشه، دیگه تمدید نخواهم کرد.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,333
به نظرم سونی دیده بازار دستشه به یک طرف مبارکشم نیست پلاس که فاجعه شده با این قیمت که شعارش افزایش کیفیت بود ارواح عمش
از طرفی تخفیف بازی ها وسرویسو کرده قطره چکانی
بازی های انحصاریشم که خیلی کم شده که همونا هم دیگه رو pc قابل بازیه حالا یکم دیرتر
این سونیو بیان با نسل هفت مقایسه کنید شاخ درمیارید
کلا تو هر بازاری رقابت نباشه همین برنامه به راهه
دودشم میره تو چشم گیمر مخصوصا از نوع ایرانیش
ولی فکر کنم اونوریا هم ناراضی باشن از این سیاست سونی

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
354
حالا وسط لعن و نفرین هاتون خیلی ناراحتم صحبتی از Animal well نشده :D

اصل جنسه بابا چطوری نادیده میگیرن همچین شاهکاری رو؟!
من هربار میرم توش یه نیم ساعت تلاش میکنم، یکم پیش میرم، بعد اینقدر گیج میشم که نمیدونم باید چیکار کنم و ازش در میام 🥲

• Like
Reactions: Esm-nadaram

Esm-nadaram

کاربر سایت
Jan 9, 2022
781
نام
Woody
من هربار میرم توش یه نیم ساعت تلاش میکنم، یکم پیش میرم، بعد اینقدر گیج میشم که نمیدونم باید چیکار کنم و ازش در میام 🥲
بزار اینجوری برات توضیح بدم، فقط برو جلو کار به چیزی نداشته باش، معماها رو حل کن تا با محیط آشنا بشی،بازی بسیار گنگ شروع میشه و این نکته مثبتشه، چون قراره خودت رمز و راز رو پیدا کنی

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
354
بزار اینجوری برات توضیح بدم، فقط برو جلو کار به چیزی نداشته باش، معماها رو حل کن تا با محیط آشنا بشی،بازی بسیار گنگ شروع میشه و این نکته مثبتشه، چون قراره خودت رمز و راز رو پیدا کنی
مسیر رو نمیتونم پیدا بکنم، هدف کجاس، کدوم طرفه

Esm-nadaram

کاربر سایت
Jan 9, 2022
781
نام
Woody
مسیر رو نمیتونم پیدا بکنم، هدف کجاس، کدوم طرفه
هدف اولیه اینه چهارتا شعله آتیش رو که هر کدوم داخل قلمرو یه حیوون هست بدزدی.

حالا از هرکدوم که دلت بخواد میتونی شروع کنی.

نقشه بازی هم رفته رفته کامل میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,125
نام
آریا
میگم دوستان چرا پلاس تخفیف نمیخوره پس؟
نکنه این 135 دلار قیمت تخفیف خورده اشه؟ :o
اون ممه رو لولو برد دیگه! :D
یا باید کلاً بی‌پلاس باشی و بخوای تازه اشتراک بگیری که سونی لطف کنه یه تخفیفی بده، یا باید پلاس خودت رو یه کلاس ارتقا بدی تا از تخفیف استفاده کنی! یعنی اگه مثلاً پلاس اکسترا داری، نمی‌تونی از تخفیف برای شارژ مجدد اکسترا استفاده کنی مگر اینکه به زور به پریمیوم ارتقا بدی. اگه پریمیوم داری هم که کلاً هیچی، از تخفیف خبری نیست!

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,354
نام
Mansour
اون ممه رو لولو برد دیگه! :D
یا باید کلاً بی‌پلاس باشی و بخوای تازه اشتراک بگیری که سونی لطف کنه یه تخفیفی بده، یا باید پلاس خودت رو یه کلاس ارتقا بدی تا از تخفیف استفاده کنی! یعنی اگه مثلاً پلاس اکسترا داری، نمی‌تونی از تخفیف برای شارژ مجدد اکسترا استفاده کنی مگر اینکه به زور به پریمیوم ارتقا بدی. اگه پریمیوم داری هم که کلاً هیچی، از تخفیف خبری نیست!
تخفیف تا کی هست؟
من 6 روز دیگه پلاسم تموم میشه
1000766882.jpg

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,354
نام
Mansour
قیمت های تخفیف خورده به این صورته ( رقمارو گرد کردم :D )
پریمیوم 110
اکسترا 101
اسنشال 63
من اکانتم رو صد دلار شارژ کرده بودم که مثل پارسال 100 دلار باشه با تخفیف 75 دلار بخرم مثل اینکه باید صد دلار بخرم اونم اگه تا زمان تموم شدن پلاسم تخفیفات بمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر