PlayStation Plus

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,365
نام
مهدی
در تاریخ 26 تیرماه عناوین زیر پلاس اکسترا ترک خواهند کرد:

- DYSMANTLE
- Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R
- Kingdom Two Crowns
- MY LITTLE PONY: A Maretime Bay Adventure
- Saints Row IV Re-Elected
- 𝗧𝗶𝗻𝘆 𝗧𝗶𝗻𝗮'𝘀 𝗪𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝘀

IMG_5080.jpeg

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,803
نام
Mehrdad
در تاریخ 26 تیرماه عناوین زیر پلاس اکسترا ترک خواهند کرد:

- DYSMANTLE
- Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R
- Kingdom Two Crowns
- MY LITTLE PONY: A Maretime Bay Adventure
- Saints Row IV Re-Elected
- 𝗧𝗶𝗻𝘆 𝗧𝗶𝗻𝗮'𝘀 𝗪𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝘀

View attachment 341582
Kingdom Two Crowns یكی از باحال ترین بازی هایی هست كه تو سال های اخیر زدم، پلت هم شد تو حدود 120 ساعت، البته راش بدی سریع تر هم ممكنه، آگه به یك مدیریت منابع به شدت مینیمال با المان های استراتژی پر از نبرد و اتك های باحال شبانه روزی و یك آرت استایل پیكسلی واقعا زیبا و موسیقی های حقیقتا كول و خفن، علاقه دارین این شاهكار رو از دست ندین،

ادیشنال ترافیز هم همه شون رو گرفتم فقط دی ال سی اصلیش مونده كه بعدا رو 5 میخرم و میزنم، بازی رو به حدی دوست دارم كه حتما بعدا رو پلتفرم های دیگر هم میتركونم، كلا نسخه های دیگری هم داره...

Los Galacticos

💥Hala Madrid💥
Gold User
Feb 4, 2020
1,244
آقا یه خبر خوب:

دیجی کالا یه پلتفرمی رو ارائه کرده که به صورت لحظه ای و در آن واحد براتون هر گیفت کارتی که بخواین رو میخره و همون موقع به شماره موبایل یا ایمیلتون میفرسته. قیمتشم معقوله. دیگه نیاز نیست درگیر این پیج های تلگرامی و این سایتای دره پیت بشین و پولتونو بخورن :D تازه قابلیت خرید برای بقیه هم داره و میتونین حتی به یکی گیفت کارت مورد علاقشو هدیه بدین.

https://www.digikala.com/product/dkp-13002702/گیفت-کارت-پلی-استیشن-استور-آمریکا/?bCode=181957

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,419
نام
بابک
آقا یه خبر خوب:

دیجی کالا یه پلتفرمی رو ارائه کرده که به صورت لحظه ای و در آن واحد براتون هر گیفت کارتی که بخواین رو میخره و همون موقع به شماره موبایل یا ایمیلتون میفرسته. قیمتشم معقوله. دیگه نیاز نیست درگیر این پیج های تلگرامی و این سایتای دره پیت بشین و پولتونو بخورن :D تازه قابلیت خرید برای بقیه هم داره و میتونین حتی به یکی گیفت کارت مورد علاقشو هدیه بدین.

https://www.digikala.com/product/dkp-13002702/گیفت-کارت-پلی-استیشن-استور-آمریکا/?bCode=181957
خب اینکه اکانت ظرفیتی نیست

• Poker Face
Reactions: rahmanshahi

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
347
آقا یه خبر خوب:

ننوشته هرکدوم معادل چند دلار هستن

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
آقا یه خبر خوب:

قیمتهاش به شدت بالاست.

• Like
Reactions: godofwar4

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,747
اگه بازی های simulation علاقه دارید police simulation رو بازی نکنید چون ممکنه از کار اخراج بشید یا طلاق بگیرید. بازی با اینکه باگ کم نداره ولی به شدت اعتیاد آوره. من دیروز با اینکه شب له بودم بدون اینکه بفهمم تا 8 صبح بازی کردم.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,747
اگه بازی های simulation علاقه دارید police simulation رو بازی نکنید چون ممکنه از کار اخراج بشید یا طلاق بگیرید. بازی با اینکه باگ کم نداره ولی به شدت اعتیاد آوره. من دیروز با اینکه شب له بودم بدون اینکه بفهمم تا 8 صبح بازی کردم.
فعلا حرفم رو پس میگیرم تا باگ های بازی حل بشه. هنوزم بازی شدید جذابه ولی باگ های زیاد بازی نمیزاره لذت ببرید و هی از اول بایذ بازی کنید. اینکه نشد آخه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,238
نام
نـــــــویـــــــــد
فعلا حرفم رو پس میگیرم تا باگ های بازی حل بشه. هنوزم بازی شدید جذابه ولی باگ های زیاد بازی نمیزاره لذت ببرید و هی از اول بایذ بازی کنید. اینکه نشد آخه

بازیای شبیه‌ساز اکثرا با همین باگاشون شناخته میشن دیگه. منم امرو دو ساعتی با یکی از بچه‌ها کواپ رفتیم. مسخره بازی دراوردیم خندیدیم خوش گذشت ولی خب واقعا نمیشه واسه طولانی مدت بازیش کرد. علاوه بر باگاش، لااقل برای من زود خسته کننده شد. همش وایساده بودیم ماشنیایی که سرعت غیر مجاز میرفتن رو گزارش میکردیم و البته جریمه واسه خلاف پارک کردن :D ماشینم بهمون داد ولی ماموریت عوض نشد همچنان.

• Like
Reactions: ps34 and darkworld

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر