PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
هنو نیمده ولی به زودی میاد. تیم پلاس فتیش عجیبی دارن نسبت به بازیای شبیه‌ساز و لگو.
امیدوارم بیاد از قبل بازی های شبیه ساز دوست داشتم ولی شبیه ساز اتوبوس و پلیس بدجور دیوانم کردن این همه بازی دارم هر روز دارم اتوبوس میرونم

• Like
Reactions: NaViiDii
نمیدونم کسی هست که Borderlands 3 رو هنوز نزده باشه یا نه ولی به هیچ وجه از دستش ندید. یکی از بهترین لوتر شوترها. داستانش افت داشته نسبت به نسخه دوم اما خیلی هم بد نیست. گیم‌پلی و سیستم لوت عالی. اندگیمش خیلی خووبه. اگه مورد پسند واقع شد میتونید سیزن‌پسش رو هم بگیرید چون کاملا ارزشش رو داره.
EA هم که عملا تمام بازیاشو رو پلاس اسنشال داره میاره. دیگه نیازی به EA PLAY هم ندارید :D

• Like
Reactions: ashe
من خیلی کنجکاوم ببینم شبیه ساز قطار چطوریه. تو مبدا مسافر سوار میکنی دسته رو میکشی راه میفتی میرسی مقصد دسته رو میکشی وایمیستی ملت رو پیاده میکنی و دوباره از اول :D دوس دارم ببینم چه کارایی باید انجام داد بین مسیر یا خارج از مسافرکشی هم چیزی داره یا نه.
این شبیه ساز گشت پلیس هم بد نیست گرافیک فسیلی داره ولی یه خورده بازی کردم مرحله اولش باید ماشین هایی که بد پارک کردن دوبله گذاشتن بر عکس گذاشتن یا ادم های مشکوک تو خیابون را بازرسی کنید میتونید درخواست جرثقیل هم کنید کلا با حاله مراحل بعدش ماشین گشت هم بهت میده

• Like
Reactions: NaViiDii
این دیگه رسما و شرعا برای من فجیع‌ترین ماه تاریخ پلاس محسوب می‌شه! :دی
NHL که هیچی، مثل بیسبال کلا اهلش نیستم.
Among Us رو هم توی موبایل بازی کرده بودم.
Borderlands 3 هم قبلا برای PS Now اومده بود و روی PS4 بازی کرده بودم.
یعنی اگه مثلا The Lord of the Rings: Gollum رو می‌دادن، صد برابر این لیست برای من ارزش داشت! :دی

Borderlands 3 هم قبلا برای PS Now اومده بود و روی PS4 بازی کرده بودم

اینم یکی دیگه از فتیشای تیم پلاسه. باید یه بازی رو واسه تمام سطوح پلاس منتشر کنن وگرنه شب خوابشون نمیبره :D

من چرا حواسم به عمانگ عاس نیست. انصافا فحش خیلی بدی بود. یعنی عملا گفتن ناراضی‌این از بازیای پلاس؟ این بازی تقدیم به شما :D فکر کنم رو گوشی کلا مجانیه. بعد قیمتش ۵دلاره! گسی بخواد میخرتش خب. تو آف ۳دلارم میشه. خلاصه که دمشون گرم.

آخرین ویرایش:
حداقل این ماه هم یه شبیه ساز قطاری کامیونی الاغی میدادین بار بزنم کیف کنم

اونارو میذارن واسه اکسترا. قشنگ ۴ ۵تا شبیه‌ساز و لگو میدن که حالشو ببریم. فکر کنم باب اسفنجیا تموم شدن وگرنه اونم میدادن :D

حالا حرف از شبیه سازی هست شبیه سازی کالبدشکافی و تشریح جسد هم اومده. البته مثل اینکه صرفا یه شبیه سازی تنها نیست و شخصیت اول یه داستان و جو ترسناک و مخوفی داره که شرایط بازی صرفا مثل بقیه شبیه سازها خشک و یکنواخت نیست

• Like
Reactions: m.a.t and NaViiDii

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or