YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
این مشکل اسلحه ها مثل اینکه توی نسخه 3621 حل شده
واقعا روی مخ ترین مشکل بازی برا من همین بود :))
خیلی خوشحال شدم خوش خبر باشید
امیدوارم کل مشکلات نمایش آیتمها تو pause حل شده باشه، کمیم دیر لود میشدن. مشکل هی پریدن و برگشتن بعضی تکسچرها (خصوصا علفها) رو هم حل کنن دیگه بازی میشه گفت کامل بی نقص شده برای بازی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
نمیدونم دوستان قبلا پیشنهاد دادن یا نه ولی اگه از دانلود نسخه های یوزو که روزانه آپدیت میشن خسته شدین میتونین با این لانچر همیشه آخرین ورژن نسخه های ارلی اکسس یوزو رو خواهید داشت.
خودش اتوماتیک آپدیت میکنه.
Releases · pineappleEA/liftinstall

باهاش هم میتونین نسخه EA و هم اصلی رو همیشه آپدیت داشته باشید.
Capture.JPG
البته کار عجیبی هم نمیکنه ، خودش نسخه های جدید رو دانلود و اتوماتیک نصب میکنه.
اما خب زحمت اینکه دستی برید گیتهاب و نسخه جدید رو دانلود ، فایلهای قبلی رو شیفت دیلیت/اوررایت کنین رو کم میکنه.

البته محل نصب دیفالت رو مسیر پیش فرض نصب یوزو ( C:\Users\...\AppData\Local\yuzu ) در نظر میگیره و همون رو آپدیت میکنه.
پس اگه میخواید یوزو رو تو درایو دیگه ای نصب کنین از همون روش نصب دستی نسخه های EA استفاده کنین.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
نمیدونم دوستان قبلا پیشنهاد دادن یا نه ولی اگه از دانلود نسخه های یوزو که روزانه آپدیت میشن خسته شدین میتونین با این لانچر همیشه آخرین ورژن نسخه های ارلی اکسس یوزو رو خواهید داشت.

باهاش هم میتونین نسخه EA و هم اصلی رو همیشه آپدیت داشته باشید.
View attachment 295002
البته کار عجیبی هم نمیکنه ، خودش نسخه های جدید رو دانلود و اتوماتیک نصب میکنه.
اما خب زحمت اینکه دستی برید گیتهاب و نسخه جدید رو دانلود ، فایلهای قبلی رو شیفت دیلیت/اوررایت کنین رو کم میکنه.

البته محل نصب دیفالت رو مسیر پیش فرض نصب یوزو ( C:\Users\...\AppData\Local\yuzu ) در نظر میگیره و همون رو آپدیت میکنه.
پس اگه میخواید یوزو رو تو درایو دیگه ای نصب کنین از همون روش نصب دستی نسخه های EA استفاده کنین.
این مشکل اجرا نشدن نسخه آپدیت شده رو ما براش راه حلی ندارین؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این مشکل لود نشدن آیکون بعضی از اسلحه های Fuse شده رو شما هم دارید هنوز؟
آیتم دومی که بهش Fuse شده رو نشون نمیده شانسی از رو دمیجش میفهمم کدوم بوده :D
این مشکل اجرا نشدن نسخه آپدیت شده رو ما براش راه حلی ندارین؟
چرا ورژن قدیمی تر نمیگیری؟ تا جایی که میدونم خیلی فرق خاصی نداره.
من هنوز رو 1.1.0 ـم دلیلی واسه آپدیت نمیبینم راستش.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
این مشکل لود نشدن آیکون بعضی از اسلحه های Fuse شده رو شما هم دارید هنوز؟
آیتم دومی که بهش Fuse شده رو نشون نمیده شانسی از رو دمیجش میفهمم کدوم بوده :D

چرا ورژن قدیمی تر نمیگیری؟ تا جایی که میدونم خیلی فرق خاصی نداره.
من هنوز رو 1.1.0 ـم دلیلی واسه آپدیت نمیبینم راستش.
آخه مطمئنم به مرور زمان خیلی از مادها مخصوص ورژن‎های آپدیت شده میان و بالاخره باید این مشکلو بتونم حل کنم. فکر کنم بهترین راهش این باشه که یه نسخه از اول دانلود کنم ولی فرمت XCI باشه.

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اقا کسی تونسته بازی رو 60 فریم کنه؟ دقیقا چه مادی میریزید؟ واسه ما که بار اولمونه یه راهنمایی بکنید
اگه Yuzu EA آخرین نسخس و بازی نصبه، روی بازی کلیک راست کن Open Mod Data Location رو بزن فولدر ماد ها باز میشه.
فایلی که ضمیمه کردم (شامل ماد 60 فریم - داینمیک FPS که سرعتو فیکس میکنه و ویژوال فیکس و ...) اکسترکت کن همه پوشه ها رو پیست کن اونجا.
تمام :D اجرا کن اگه سیستم خوبی داشته باشی باید 50-60 فریم بگیری.

Attachments

• 0100F2C0115B6000.rar
    27.5 KB · مشاهده: 23

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سلام همه این کارا رو کردم ولی فریمم رو 30 قفله
سیستم هم rtx 2060
با بیست شصت بنظرم بیخیال شصت فریم شو هنوز اونقدرا بهینه نشده
عوضش رزولوشن ببر بالا خیلی قشنگ تر از نسخه سوییچ میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام همه این کارا رو کردم ولی فریمم رو 30 قفله
سیستم هم rtx 2060
معمولا این شبیه سازا بیشتر سی پی یو محور هستن. پردازندت چیه؟
اگه فیکس رو 30 لاکه و بالاتر نمیره مشکل از جای دیگس اگه هی میاد پایین تر شاید دیگه همونقد بیشتر نمیکشه.

Limit Speed Percent (تو تنظیمات قسمت General) روی 100 درصده؟

• Like
Reactions: BALALEHABASHI

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
میخواستم دوباره بگم سرچ کنین ولی شاید برای یکسری پراکندگی مطالب گیج کننده باشه.
خب بچه ها میخوایم یکبار توضیح کامل بدم ، اگه میشه از این به بعد آدرس همین پست رو بدید به کاربرهای جدید تاپیک.

این پست جهت آموزش نصب ، اجرای Yuzu و تنظیمات بازیهاش هست.
با زلدا TOTK توضیح دادم ولی باقی بازیها هم روال همینه.

دانلود شبیه ساز Yuzu:
Releases · pineappleEA/pineapple-src
آخرین ورژن که بطور هفتگی و روزانه ورژن جدیدش منتشر میشه رو همیشه از اینجا بگیرید.
تو هر درایوی غیر از درایو C اکسترکت و یکبار اجرا کنید.

اگر ورژنهای قبلی رو داشتین و میخواید ورژن جدید رو نصب کنین خیلی راحت میتونین فولدر قبلی رو پاک کنید.
نسخه جدید رو که اکسترکت کردین و اجرا کنین تمام تنطیمات ، سیو و... از قبل میاره بالا و نیاز به بکاپ و ... نیست.
پس با خیال راحت فولدر نسخه قبلی رو شیفت دیلیت کنین.

اگر هم از دانلود نسخه های جدیدتر که بعضا روزانه آپدیت میشه خسته شدین با این لانچر همیشه آخرین ورژن نسخه های ارلی اکسس یوزو رو خواهید داشت.
البته محل نصب دیفالت رو درایو C در نظر میگیره و همون رو آپدیت میکنه.
پس اگه میخواید تو درایو دیگه ای نصب کنین از همون روش نصب دستی نسخه های EA استفاده کنین.

بازیهارو از سایتهایی مثل Ziperto.com , nsw2u.com و... دانلود کن.
برای Zelda TOTK لینکهای مگاآپ رو برات میزارم ولی دفعه های بعد خودت بگیر.
باید vpn بزنی و وقتی که خواست بندازه رو IDM میتونی vpn قطع کنی که با سرعت کامل بگیری.
دانلود آپدیت 1.1 برای بازی

خب برای اجرای بازیها با شبیه ساز نیاز به چندتا فایل داری مثل فریمور(سیستم عامل سوییچ) و فایلهای Prod.keys
اینها رو همیشه آخرین ورژن رو از اینجا بگیر:
Switch Firmwares V16.0.2 For Yuzu or Ryujinx Emulator
Yuzu Prod Keys V16.0.2 Download [Latest Version]

سوییچ رو یکبار اجرا کن و ببند بعد برو به این آدرس:
Code:
%appdata%\yuzu\
این رو تو Run کپی پیست کن و اینتر بزن.

تو صفحه باز شده برو به این فولدر:
Code:
AppData\Roaming\yuzu\nand\system\Contents\registered

محتویات فولدر فریموری که دانلود کردی (آخرین نسخه تا حالا 16.0.2) رو اکسترکت کن داخل این فولدر.
یعنی فایلهای با پسوند nca که کلی میشن رو میریزی داخل پوشه رجیسترد ، همین.

حالا برگرد فولدر اصلی و محتوای فایل prod.keys که دانلود کردی رو که شامل دوتا فایل کم حجم میشه ( Prod.keys /Title.keys) رو داخل پوشه Keys بریز.
یعنی اینجا:
Code:
AppData\Roaming\yuzu\keys

حالا یوزو آمادست و میتونید دوباره اجراش کنید که بازیها رو بهش بشناسونید.
یک نکته اینکه بازیهای سوییچ رو که دانلود میکنید میتونن با چندتا پسوند مختلف باشن ، مثل NSP/XCi و...
اینها با هم هیچ فرقی ندارن ، یوزو همه رو اجرا میکنه.

Yuzu رو که اجرا میکنید اون وسط خودش نوشته که Add New Game Directory که میتونید فولدر بازیهات رو بهش بدید که میتونه چندتا آدرس مختلف تو چندتا درایو باشه مهم نیست.

از اینجا به بعد میرسیم به تنظیمات یوزو.
برای تنظیم دسته از تب Emulation به Configure و بعد Controls برید.
اگه دسته دوال شاک پلی استیشن یا ایکس باکس دارید زیر Input Device انتخاب کنید.
خودش تنطیمات رو میاره بالا و نیاز به تعریف دکمه نیست.
View attachment 292926

اگه دسته معمولی دارید Pro Controller رو از لیست انتخاب کنید ، اگه دکمه هارو شناخت که هیچی وگرنه یک تنظیمات سادست که میتونید تعریف کنید.

خب دیگه با این بخش کاری نداریم و از این به بعد روی بازیها راست کلیک میکنیم و پراپرتیز میگیریم که تنظیمات اختصاصی برای هر بازی رو جدا داشته باشیم.
اینطوری روی بازیها که دابل کلیک کنید بازیها با تنظیمات اختصاصی خودشون اجرا میشن که نیاز نباشه تا هر بار تنظیمات گرافیکی کلی رو برای هر بازی تغییر بدیم.

خب تنظیمات بازی که اومد بالا اگه آپدیت یا ماد برای بازی نصب کرده باشید تو این صفحه نشون میده و میتونید تیکها رو فعال یا غیر فعال کنی (برای نصب مادها بعدا توضیح میدم).
ما اینجا با 2 تب Graphics و Advanced graphics کار داریم و به مابقی کاری نداریم.

اصولا بازیها با API ولکان بهتر اجرا میشن و بهینه تر هستن.

میتونید تنظیمات رو طبق عکس انجام بدید که تو همه بازیها همینه و نیاز به تغییر نداره.
جز اینکه بازی جدید بیاد و اصلا با Vulkan اجرا نشه ، مثل روزهای اول لیک شدن بازی TOTK که API میزاریم روی Open GL.
اینجا میتونید رزولوشن رو انتخاب کنید و همینطور از AMD FSR استفاده کنید که بازی رو Upscale کنه و وضوح بهتر بشه.
اگه سیستم خیلی خوبی دارین که میتونین به رزولوشنهای 2k و بالاتر هم فکر کنین وگرنه بزارید روی همین دیفالت بمونه.

تو تب Advanced graphics هم بسته به اینکه کدوم API رو انتخاب کردید تیکهای اونهایی رو میزنیم که جلوش نوشته ولکان یا open GL.
اونهایی که جلوش نوشته HACK رو باید خودتون امتحان کنید چون ممکن که ثبات نداشته باشن و اختلال ایجاد کنن ، خودت تستشون کن.

View attachment 292914View attachment 292915View attachment 292916

خب تقریبا تمومه ولی میرسیم به نصب آپدیت و DLC های بازی ها.
این فایلها رو باید از طریق منوی فایل و install to nand نصب کنیم.
بعد نصب وقتی روی بازی راست کلیک و پراپرتیز میگیریم نشون میده ، مثلا برای Totk آپدیت 1.1 اومده که تو تصاویر قبل مشخصه.

اینجا مرسیم به نصب مادهای بازیها.
بازیها مادهای مختلفی دارن که کمیونیتی بطور اختصاصی برای بازیهای مختلف میسازن مثل آنلاک کردن فریم ، رفع گلیچ ، افزایش گرافیک و...
اینها رو باید از اینترنت دانلود کنید و بریزید توی پوشه هر بازی.
روی بازی مورد نظر راست کلیک کنید ، روی Open Mod Data Location کلیک و محتویات ماد رو پیست کنید داخل پوشه باز شده.(این پوشه میره همون پوشه اصلی یوزو که داخل Appdata هست رو باز میکنه)

برای نصب مادها یک برنامه هست که فقط کافیه بریزی توی فولدری که یوزو رو اجرا میکنی و یکبار بازش کنی که خودش همه مادهای موجود برای بازیهای مختلف رو دانلود کنه.
Yuzu Mod Downloader
Release v1.3.1.0 · amakvana/YuzuModDownloader

فقط باید توجه کنید که این برنامه اتوماتیک همه مادهای مختلف یک بازی رو دانلود و نصب میکنه و شما باید یکسری رو از پراپرتیز برنامه غیرفعال کنین .
مثلا ماد 20 ، 30 فریم و 60 فریم که نباید همزمان فعال باشن.
البته ممکن که دیتابیسش همیشه بروز نباشه ، این مواقع همون روش دستی جواب میده که مادهای جدید رو خودمون نصب کنیم.

Yuzu Mod Downloader تو نسخه فعلیش فعلا کار نمیکنه ، اگه آپدیت و دوباره فعال شد همینجا پیشنهاد میکنم.

به جای اون از این لینک استفاده کنین که تمام مادهای Zelda TOTK رو یکجا در خودش داره و بطور روزانه بروز میشه:
TOTK-Mods-collection
Releases · HolographicWings/TOTK-Mods-collection

تو این کالکشن همه مادها هست + چیت هایی مثل از بین بردن خرابی اسلحه ها که خیلی رو مخه واقعا و کلی دیگه.
View attachment 293296

=========

اگه نیاز به اصلاح/اضافه کردن و آپدیت داره به من بگید که آپدیت کنم چون ممکن که موردی رو جا انداخته باشم.
لطفا دیگه از این به بعد اگه کسی پرسید همین پست رو به دیگران ارجاع بدین که پستهای تکراری و دوباره کاری نبینیم.

ایشالله خدا هرچی میخوای بهت بده خیر ببینی جوون من هیچی از شبیه ساز سوییچ نمیدونستم با کمک این پست الان دارم زلدا رو میزنم فعلا که 2 ساعت بازی کردم هیچ مشکل خاصی نداشته و راضیم حالا تا بعد

راستی برای دانلود بازی غیر اون 2 تا سایتی که نوشتی جای درست و حسابی دیگه ای پیشنهاد میدی؟

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
ایشالله خدا هرچی میخوای بهت بده خیر ببینی جوون من هیچی از شبیه ساز سوییچ نمیدونستم با کمک این پست الان دارم زلدا رو میزنم فعلا که 2 ساعت بازی کردم هیچ مشکل خاصی نداشته و راضیم حالا تا بعد

راستی برای دانلود بازی غیر اون 2 تا سایتی که نوشتی جای درست و حسابی دیگه ای پیشنهاد میدی؟
مخلصیم.
سایت چندتایی دیگه هست اما عملا همینن.
چون روی سرورهایی که آپ میکنن همینهان که مشترکه.

جز رو تورنت و... که خب سرعت دانلود خوبی به نسبت این دانلود مستقیم ها ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر