Xbox One قادر است 10 سال روشن بماند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
20130530_xbox_one.jpg

طبق آخرین گزارشی که Digital Foundry منتشر کرده است ,نشان میدهد که سیستم Xbox One قادر است تا 10 سال روشن بماند.

به دور از شوخی به نظر می رسد که مایکروسافت سخت افزار و سیستم فن کنسول خود را طوری طراحی کرده است تا بیشتر بازده را داشته باشد یا به طریقه ای دیگر:این دستگاه میتواند به اندازه عمر کامل خود یعنی 10 سال روشن بماند.

هم چنین در گزارش آمده است که سیستم فن آن "نزدیک به بی صدا"است در عین حالی که گرمای بیشتری منتقل میکند.

پس میتوان نتیجه گرفت که بر خلاف Xbox 360 صدای جتی در حال روشن شدن نمی دهد!(میتوانید برای اطلاعات فنی بیشتر به منبع 2 مراجعه کنید)

همچنین طبق اطلاعات به دست آمده قرار است مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در کنفرانس Gamescom منتشر کند

منبع

منبع 2

پ.ن:خبر شایعه نیست گزارش است!

آخرین ویرایش:
اول از همه بیان این صحبت برای یک نفر که رشته تحصیلی اون کامپیوتره خنده داره من دلیل بر چرت بودن صحبت که نمیشه 10 سال یک وسیله روشن باشه بیان کردم .

نه در مورد کیفیت کنسول مورد علاقه شما صحبت کردم نه چیزی نه DF زیر سوال بردم نه چیزی اما این صحبت فقط جنبه تبلیغاتی داره و بازخوردش هم برای افرادی مثال شماست که مشخصه از پست دادنت .

من ادعای مثل شما ندارم بر عکس چیزی که مربوط به رشته خودمه و در موردش کلی سال تحصیل کردم بیان کردم اگه شما فکر میکنی خیلی بهتری میدونی در مورد این موراد با دلیل منطق بگو از مسخره کردن خودت جلوگیری کن .

فقط منظور این بود که این صحبت جنبه تبلیغاتی برای افرادی مثل شما داره .

اگه این حرف در مورد ps4 بود میومدی این حرفها را بزنی ؟! هرچی سونی بگه به به و چه چه داره ولی مایکرو بگه با 100 تا دلیل منظقی میشه تبلیغات ؟!

خوب شد جنبه تبلیغلای برای امثال ما را هم فهمیدیم ! اخبار سونی جنبه ی تبلیغاتی برای امثال شما نداره ! لول !
سونی اگه فردا بیگه کنسول ما 20 سال روشن میتونه بمونه میشه حقیقت محض چون سونی خدای تکنولوژی هست و ..........

اگه این حرف در مورد ps4 بود میومدی این حرفها را بزنی ؟! هرچی سونی بگه به به و چه چه داره ولی مایکرو بگه با 100 تا دلیل منظقی میشه تبلیغات ؟!

خوب شد جنبه تبلیغلای برای امثال ما را هم فهمیدیم ! اخبار سونی جنبه ی تبلیغاتی برای امثال شما نداره ! لول !
سونی اگه فردا بیگه کنسول ما 20 سال روشن میتونه بمونه میشه حقیقت محض چون سونی خدای تکنولوژی هست و ..........

100000000% اصلا شک هم نکن مشکل دقیقا همینه شما همچی ربط میدی به ماکروسافت سونی من در پستم اصلا ربطی به هیچ کدوم نداشت .

اگه میگفتن حتی کنسولی ساختیم که کیفیت ساختش به خوبی 360 اسلیم باز قابل قبول بود تا این چرت و پرتی که گفته(منظرو از چرت و پرت هم 10 سال روشن بودن کنسول بوده که مشصخه) .

چه سونی چه ماکروسافت چه هر خر دیگه ای بگه که شما میتونی یک وسیله که برای سرمایش اون از سیلیکون استفاده میشه و حتی عمر یک قطعه میتونه 10 سال باشه و با گرمایش به این صورت دوام بیاره از طرف من بهش بگی غلط کردی چرت و پرت گفتی از طرف من بهش بگو .

حالا شما میتونی با طرفداری مسخره از یک صحبتی که جنبه تبلیغاتی داره خوش باشی .

آیا تعریف سازندگان از PS4 هم جنبه تبلیغاتی داشته؟ اونقدر که اون ها اومدن تمجید کردن و حرف در مورد این کنسول زدن خود سونی نزده! اگر واقعا فن ماکرو با این جور خبرها شاد میشن و توجیح میکنن سیاست های ماکرو رو پس باید بهشون خسته نباشید گفت.

آیا تعریف سازندگان از PS4 هم جنبه تبلیغاتی داشته؟ اونقدر که اون ها اومدن تمجید کردن و حرف در مورد این کنسول زدن خود سونی نزده! اگر واقعا فن ماکرو با این جور خبرها شاد میشن و توجیح میکنن سیاست های ماکرو رو پس باید بهشون خسته نباشید گفت.
آره ما شاد میشیم چون واقعا هیچ مشکلی دیگه وجود نداره که ما به خاطرش بخوایم One رو نخریم !!
ولی مثل اینکه شما و دوستاتون خیلی ناراحتید از این موضوع که قابل پیش بینی هم بود

خیلی جالبه الان اینا 10 سال کنسول رو ورشن گذاشتن دیدن چیزیش نشده یا پیشگویی کردن؟:)):d
هر وقت ماکروسافت اومد کنسولش رو 10 سال گارانتی کرد حرف اینا هم میشه معتبر:dخبر میخواد بگه این کنسول مشکلات 360 رو دیگه نداره پیاز داغش رو زیاد کرده...
ضمنا این خبرای از این دست فقط یه نتیجه داره اونم اینکه همه منتظر میشینن تا با اولین کنسول به فنا رفته یسری هارو حال بدن:d
خب خدا را شکر بزرگ بودن دستگاه هم که مشخص شد واسه چی هست ؟! یه کنسول بسیار بی سر و صدا نزدیک به بی صدا ! یه کنسولی که 10 سال مدام میتونه روشن بمونه ! یه دستگاهی که دسته هاش به قدری با دوام هست 10 سال میتونه کار کنه !
ok معنیش میشه یه کنسول بی نظیر از نظر کیفیت ساخت ! ببینیم ترول بازی از این به بعد به کدوم سو میره ! لول !
گیریم همه اینا درست و با کنسول خیلی خفن و با کیفیتی طرف هستیم ولی اینا فقط میتونه برای یه ایکس باکس فن مهم باشه چون کنسول رقیب از نظر کیفیت بهتر نباشه بدتر نیست!کلا میتونین خوشحال باشین که مشکلات 360 حل شده فقط همین:dالبته میگن که حل شده تا ببینیم...:d

آره ما شاد میشیم چون واقعا هیچ مشکلی دیگه وجود نداره که ما به خاطرش بخوایم One رو نخریم !!

مگه کسی گفته مشکلی وجود داره مگه کسی جلو شما رو گرفته اینجا ؟ مگه کسی به شما میگه چرا پول پای ONE یا PS4 میدی?

یعنی واقعا این پست یعنی چی ؟

ببین عزیز اول اینو بگم با آواتارت خیلی حال میکنم ، ولی نمیدونم پستات چرا به اندازه آواتارت امیدوار کننده نیست .

ما اینجا تکنیسین داریم علی رضا که شما رو قانع کنه . چکار داره شما چی میخری ؟ حداقل اسماتون شبیه هم هست که و انقدر تفاوت :d .

همه چی به خودت بستگی داره ولی ما نمیخوایم ذهن کسی اشتباه به مسئله ای باز بشه و برا همین میپزیمش . منظورم اینه که ذهنشو باز میکنیم تا در موردش مطالعه کنه علی رضا . با تشکر از اون علیرضا . چه علی رضا تو علی رضایی شد :d

لطفا درست صحبت کنید ایشون احترام همه رو نگه میدارن . سرور ماان .

خوبه منم به شما بگم تازه به دوران رسیده ؟ نه خوبه بگم ؟؟

فرشاد جان منم این کنسولو میگیرم البته بعد PS4 . به خدا من 7 ساعت نهایتش بیشتر بازی نمیکنم 3 سالم برام کار کردی دستتم میبوسم .

خوب راست میگم کنسول که بیاد حداقل 2 ملیون ما با هزار تا زحمت یکیشو شاید اونم بخریم بعد ایشون هر دوشون می خرند:|

خوب راست میگم کنسول که بیاد حداقل 2 ملیون ما با هزار تا زحمت یکیشو شاید اونم بخریم بعد ایشون هر دوشون می خرند:|

ایشونم با هزار زحمتو مشقت میخرن با نون بازوشون . بعد هر سختی ای یک آسونیه . با حرف زدن کنسول ظاهر نمیشه براتون .

بچه های فرومو همشونو میشناسم هیچکدومشون پول قلمبه نمیاد دستشون . لطفا از این کلمه دیگه استفاده نکنید که دلم کبابه .

اول از همه بیان این صحبت برای یک نفر که رشته تحصیلی اون کامپیوتره خنده داره من دلیل بر چرت بودن صحبت که نمیشه 10 سال یک وسیله روشن باشه بیان کردم .

نه در مورد کیفیت کنسول مورد علاقه شما صحبت کردم نه چیزی نه DF زیر سوال بردم نه چیزی اما این صحبت فقط جنبه تبلیغاتی داره و بازخوردش هم برای افرادی مثال شماست که مشخصه از پست دادنت .

من ادعای مثل شما ندارم بر عکس چیزی که مربوط به رشته خودمه و در موردش کلی سال تحصیل کردم بیان کردم اگه شما فکر میکنی خیلی بهتری میدونی در مورد این موراد با دلیل منطق بگو از مسخره کردن خودت جلوگیری کن .

فقط منظور این بود که این صحبت جنبه تبلیغاتی برای افرادی مثل شما داره .

اینی که سیلیکون 2-3 سال عمر داره خیلی منطقیه آخه واسه همین برای رد این کذب ما باید دلیل منظقی بیاریم :-??

دلیل منطقی رو شما باید بدی آقایی که سالیانی در این رشته تحصیل کردی، چون یک نگاه به دور و رت بکنی N دستگاه می بینی که توشون تراشه های سیلیکونیه و 24/7 بدون مشکل کار می کنن سالیان بسیار

آره واسه همین 1 سال بیشتر گارانتی نداره ؟
رو هوا حرف زدن کاری نداره ، اگه اینطوره PS4 هم 20 سال میتونه یک بازی سنگین رو بدون وقفه اجرا کنه
اگه راست میگی گارانتیش هم بده پس :دی

اگر واقعا فن ماکرو با این جور خبرها شاد میشن و توجیح میکنن سیاست های ماکرو رو پس باید بهشون خسته نباشید گفت.
آره من واقعا خوشحال شدم,چرا؟چون این خبر نشون میده کنسولی که قصد دارم بخرم حداقل 10 سال با مصرف معمولی کار میکنه
حالا گیرم که ماکرو فن ها با این خبر میخوان عروسی بگیرن و خوشحال باشن,شما از خوشحالی اونها ناراحت میشی؟

ممنون عزیز
نمی دونم چرا هر کی میگه من جفت کنسول رو دوست دارم و میخوام بخرمشون سریعا بهش میگن مرفه! حتما باید ضد یکی از دو کنسول بود؟نمیشه جفتشون رو دوست داشت؟والا کاش مرفه بودیم:) بعد از خرید X1 باید بشینم هر ماه حقوقم رو بیشترشو پس انداز کنم که بتونم با کلی سختی PS4 هم بخرم چون واقعا نمی تونم از هیچکدومشون بگذرم.
اخه کسی نمیره 2 تا کنسولو بگیره 2 تا کنسول کم کمش میشه 4 میلیون و شما اول 2 ملیون میدید بعد سال بعد هم 2 ملیون دیگه این خوب از نشانه های مرفه بی درد من خودم از الان برنامه ریزی کردم تا چیزی حدود 2 تا 3 سال دیگه اونم شاید بگیرم و 2 ملیون تو یک سال جمع کردن یکجوریایی نمیشه مگر این که
میلیون من اشتباه نوشتم سریع نوشتم گیر ندید

کسی جلو ما نگرفته ولی از تلاش بی وقفه شما و دوستان به این نتیجه رسیدم !

تلاش . شیب . شیبدار ؟

به خدا انقدر جلو پاتون نگاه میکنید که وضع اینه که حتی کسی پستی میده که در مورد کنسول مورد علاقه شما صحبت هم نکرده بگین داره تلاش میکنه که جلو شما رو بگیره که کنسولی نخری ؟=))

اگه من الان دارم به نظر شما تلاش میکنم که کنسول نخرین چرا خودم میخوام XBOX ONE بخرم ؟

یک مورد دیگه من به شخصه نمیدونستم یه همچین قدرتی دارم که کسی مجبور به کاری کنم از فردا میرم بانک میگم آقای بانک دار هرچی پول داری بفرست به حساب من نه که قدرت تغییر فکر دارم میلیاردر میشم .:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or