Xbox One قادر است 10 سال روشن بماند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
20130530_xbox_one.jpg

طبق آخرین گزارشی که Digital Foundry منتشر کرده است ,نشان میدهد که سیستم Xbox One قادر است تا 10 سال روشن بماند.

به دور از شوخی به نظر می رسد که مایکروسافت سخت افزار و سیستم فن کنسول خود را طوری طراحی کرده است تا بیشتر بازده را داشته باشد یا به طریقه ای دیگر:این دستگاه میتواند به اندازه عمر کامل خود یعنی 10 سال روشن بماند.

هم چنین در گزارش آمده است که سیستم فن آن "نزدیک به بی صدا"است در عین حالی که گرمای بیشتری منتقل میکند.

پس میتوان نتیجه گرفت که بر خلاف Xbox 360 صدای جتی در حال روشن شدن نمی دهد!(میتوانید برای اطلاعات فنی بیشتر به منبع 2 مراجعه کنید)

همچنین طبق اطلاعات به دست آمده قرار است مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در کنفرانس Gamescom منتشر کند

منبع

منبع 2

پ.ن:خبر شایعه نیست گزارش است!

آخرین ویرایش:
7 صفحه تاپيك رو خوندم كه مگر يه پست درست درمون پيدا كنم يكي يه سوال منو جواب بده كه متاسفانه پيدا نكردم
سوالم اينه اصولا DF وقتي كه كنسول وارد بازار نشده چطوري امتحانش ميكنه و تحليلش ميكنه من برام جالبه بدونم؟( دقيقا الان دارم سوال ميكنم) آيا مايكرو سوني يه دونه بهش دادن يا نه اگه ندادن منبع اطلاعاتيش چيه؟

( خيلي سعي كردم كه سوالم به ترول تعبير نشه نميدنم تا چه حد موفق بودم؟:d)

ایشونم با هزار زحمتو مشقت میخرن با نون بازوشون . بعد هر سختی ای یک آسونیه . با حرف زدن کنسول ظاهر نمیشه براتون .

بچه های فرومو همشونو میشناسم هیچکدومشون پول قلمبه نمیاد دستشون . لطفا از این کلمه دیگه استفاده نکنید که دلم کبابه .
نمی دونم ولی از نظر من کاملا نشانه های مرفهین بی درد چرا
چون اگر ایشون هم کار کنن یک کنسول بسه دیگه چرا 2 تااین یعنی پول دور ریختن برای 4 تا بازی
مگر این که کارخانه ای چیزی داشته باشند

اخه کسی نمیره 2 تا کنسولو بگیره 2 تا کنسول کم کمش میشه 4 میلیون و شما اول 2 ملیون میدید بعد سال بعد هم 2 ملیون دیگه این خوب از نشانه های مرفه بی درد من خودم از الان برنامه ریزی کردم تا چیزی حدود 2 تا 3 سال دیگه اونم شاید بگیرم و 2 ملیون تو یک سال جمع کردن یکجوریایی نمیشه مگر این که
میلیون من اشتباه نوشتم سریع نوشتم گیر ندید

عزیز من، الان یه لپ تاپ متوسط تو بازار 4 تومن پولشه! یک سال پس انداز کنی و نتونی 2 تومن بذاری کنار پس دیگه داریم واسه چی زندگی میکنیم؟اصلا احیانا هدف از زندگی کردنمون چیه؟آیا ما تلاش نمی کنیم که به خواسته هامون برسیم؟من اون طوری که حساب کردم با پس انداز درآمدم بعد از یک سال می تونم کنسول دومم رو هم بخرم حالا یکی بیشتر درآمد داره می تونه زودتر بخره یکی هم دیرتر.این که دیگه خیلی حساب کردنش راحته.

عزیز من، الان یه لپ تاپ متوسط تو بازار 4 تومن پولشه! یک سال پس انداز کنی و نتونی 2 تومن بذاری کنار پس دیگه داریم واسه چی زندگی میکنیم؟اصلا احیانا هدف از زندگی کردنمون چیه؟آیا ما تلاش نمی کنیم که به خواسته هامون برسیم؟من اون طوری که حساب کردم با پس انداز درآمدم بعد از یک سال می تونم کنسول دومم رو هم بخرم حالا یکی بیشتر درآمد داره می تونه زودتر بخره یکی هم دیرتر.این که دیگه خیلی حساب کردنش راحته.
والا من نمیدونم ولی
این چیزیکه برای 4 تا بازی اضافه دومیلون تومان یکم زیاده
میشه کار های دیگر هم کرد

من الان حساب کردم 51 روز دیگه تا تموم شدن مدارس و بازگشایی مدارس باقی مونده، 51 روز 8-| نکته بد ماجرا اینه که فقط 42 روزش رد شده و هنوز نیمه بیشترش باقی مونده 8-| خدایا خودت زودتر تمومش کن :دی

والا من نمیدونم ولی
این چیزیکه برای 4 تا بازی اضافه دومیلون تومان یکم زیاده
میشه کار های دیگر هم کرد

برای 4 تا بازی بیشتر نیست همه ما میدونیم سونی کلی بازی انحصاری داره که نمیشه ازشون گذشت.ضمنا من عشق کنسول هستم یعنی نه از موبایل زیاد خوشم میاد نه از سایر تکنولوژی ها! از دستم باشه و پولش موجود باشه هر چی کنسول تو بازار باشه میخرم ولی حیف پولش نیست:d

بابا مهندس چرا تو هر تاپيك بايدبياي علم تو به رخ ما بكشي ما هينجوري قبولت داريم;;)
تابستون 93 روز هست، میدونم که نمیدونی ولی گفتم در جریان باشی :lol:
میگم نصف بیشتر افراد این سایت دانش اموزن ها یعضی هاشونم خیلی بیشتر از من و شما تو این سایت زحمت کشیدن خودتونم یه زمانی دانش اموز بودید دارید عملا با این حرفا توهین مستقیم میکنید بهشون
من به کسی توهین نکردم :دی فقط ابراز امیدواری کردم تابستون زودتر تموم بشه! دیگه وضعیت این تاپیک و تاپیک های مشابه کاملا مشخصه، بی انصافی نکنید لطفا :دی

آخرین ویرایش:
میگم نصف بیشتر افراد این سایت دانش اموزن ها یعضی هاشونم خیلی بیشتر از من و شما تو این سایت زحمت کشیدن خودتونم یه زمانی دانش اموز بودید دارید عملا با این حرفا توهین مستقیم میکنید بهشون

خب:-/
چجوری تست کردن:-/
با سخت افزار 10 سال پیش تست کردن بعد الان دوباره قدیمی شده باید یه سخت افزار دیگه ببندن:دی
به هر حال باید تست بشه همچین چیزی تئوری جواب نمی‌ده!

منظورشون این نبوده که 10 سال بشینید FIFA بازی کنید باز X1 آخ نمیگه.

منظور از این خبر این هست که کنسول مثل موبایلها در حالت استندبای میره و برخی فعالیتهاش رو همچنان انجام میده. مثل دانلود و یا آپدیتهایی که مایکروسافت میده و ... و یا منتظر هست تا به کینکت فرمان روشن شدن بدید و ... این هم بخاطر CPUـی که بکار گرفتن هست چون چند سطح فعالیت داره و میتونه با صرف انرژی کم همیشه فعال باشه.

7 صفحه تاپيك رو خوندم كه مگر يه پست درست درمون پيدا كنم يكي يه سوال منو جواب بده كه متاسفانه پيدا نكردم
سوالم اينه اصولا DF وقتي كه كنسول وارد بازار نشده چطوري امتحانش ميكنه و تحليلش ميكنه من برام جالبه بدونم؟( دقيقا الان دارم سوال ميكنم) آيا مايكرو سوني يه دونه بهش دادن يا نه اگه ندادن منبع اطلاعاتيش چيه؟

( خيلي سعي كردم كه سوالم به ترول تعبير نشه نميدنم تا چه حد موفق بودم؟:d)
اگه كنسول حاضر باشه و مراحل ساختش به پايان رسيده باشه كه يه نسخه ازش براي تست عمومي فرستاده ميشه وگرنه از Dev-Kitش استفاده ميشه اما اين موضوع 10 سال به احتمال زياد با استناد بر سخت افزار كنسول و سيستم تهويش برآورد شده كه البته هنوزم به طور كامل تاييد نشده. حالا باز من دقيق اطلاع ندارم ولي اصولا بايد يه چنين چيزي باشه:d
??????????????wtf
قصد دخالت تو كارت ندارم عزيزم نظراتتم برام محترمه اما اين پستت اونم با اين حجم اطلاعات تو چنين موقعيتي به شدت مفيد واقع شد الحق كه گره از مشكلات بزرگي باز كرد:d

اگه كنسول حاضر باشه و مراحل ساختش به پايان رسيده باشه كه يه نسخه ازش براي تست عمومي فرستاده ميشه وگرنه از Dev-Kitش استفاده ميشه اما اين موضوع 10 سال به احتمال زياد با استناد بر سخت افزار كنسول و سيستم تهويش برآورد شده كه البته هنوزم به طور كامل تاييد نشده. حالا باز من دقيق اطلاع ندارم ولي اصولا بايد يه چنين چيزي باشه:d

قصد دخالت تو كارت ندارم عزيزم نظراتتم برام محترمه اما اين پستت اونم با اين حجم اطلاعات تو چنين موقعيتي به شدت مفيد واقع شد الحق كه گره از مشكلات بزرگي باز كرد:d
فكر كنم پست شما اولين پست مفيد تاپيك بود ممنونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or