Xbox One قادر است 10 سال روشن بماند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
20130530_xbox_one.jpg

طبق آخرین گزارشی که Digital Foundry منتشر کرده است ,نشان میدهد که سیستم Xbox One قادر است تا 10 سال روشن بماند.

به دور از شوخی به نظر می رسد که مایکروسافت سخت افزار و سیستم فن کنسول خود را طوری طراحی کرده است تا بیشتر بازده را داشته باشد یا به طریقه ای دیگر:این دستگاه میتواند به اندازه عمر کامل خود یعنی 10 سال روشن بماند.

هم چنین در گزارش آمده است که سیستم فن آن "نزدیک به بی صدا"است در عین حالی که گرمای بیشتری منتقل میکند.

پس میتوان نتیجه گرفت که بر خلاف Xbox 360 صدای جتی در حال روشن شدن نمی دهد!(میتوانید برای اطلاعات فنی بیشتر به منبع 2 مراجعه کنید)

همچنین طبق اطلاعات به دست آمده قرار است مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در کنفرانس Gamescom منتشر کند

منبع

منبع 2

پ.ن:خبر شایعه نیست گزارش است!

آخرین ویرایش:
یعنی هر خبری که میاد یه سری باید بیان حتماً یه نمکی بریزن و بدون فکر یه پستی بدن!
1- مایکروسافت چیزی تایید نکرده و نگفته این گزارش DF ئه
2- هیچ آدم عاقلی دستگاهشو 10 سال روشن نمی‌گذاره، این جمله فقط نشان دهنده اینه که شما دیگه لازم نیست نگران گرم شدن دستگاهت و روشن گذاشتنش باشی، 12 ساعت بازی کردی نترسی خاموش کنی،یه روز روشن بود داشت دانلود می‌کرد به دعا رو نیاری، نهایتش انقدر بی دقت بودی رفتی مسافرت یادت رفت خاموش کنی باز مطمئن باشی
حالا یه سری دارن به روشن بودن 10 سال گیر می‌دن که برق مگه قطع نمی‌شه و .. :|

ربطش این که تمام سخت افزار کنسول مشخص هست ! وسیله برقی که هیچ وسیله مکانیکی و ...تو کل دنیا تولید نشده که سازندش با این قاطعیت بیاد اینطوری حرف بزنه
دیگه تابلو تر از این نیست که خواستن با این حرفشون خاطرات تلخ گذشته (مشکلات کنسول )را از یاد مشتری هاشون پاک کنند

پست منو چرا نقل کردی ؟!

من واسم سوال شد اون عدد ، چون پراید یکی از دوستان نقش گاری رو داره و خیلی اینور اونور میره کیلومترش صد و هفتاد و خورده ای هزارتاست ، دیگه لکسوس رو که کسی به عنوان گاری استفاده نمیکنه که اونقدر بخواد بره تقریبا مادام العمر میشه اگه درست باشه که بعید میدونم ...

خب خدا را شکر بزرگ بودن دستگاه هم که مشخص شد واسه چی هست ؟! یه کنسول بسیار بی سر و صدا نزدیک به بی صدا ! یه کنسولی که 10 سال مدام میتونه روشن بمونه ! یه دستگاهی که دسته هاش به قدری با دوام هست 10 سال میتونه کار کنه !
ok معنیش میشه یه کنسول بی نظیر از نظر کیفیت ساخت ! ببینیم ترول بازی از این به بعد به کدوم سو میره ! لول !

یعنی صرفا فقط با بزرگ شدن میشه یه وسیله مقوم و بی صدا ساخت ؟!

حرفی از گیمپد (کنترلل) زده نشده "حداقل در متن خبر، منبع رو چک نکردم" پس چیزی رو اضافه نکن ...

ها ها :biggrin1: حداقل من یه چیزی میگم یه پیش زمینه ای دارم ازش، حالا میخواد درست باشه یا نه، بله :biggrin1:

حالا یکی بیاد اینو از این به بعد جمع کنه :d هر چی بگیم میگه یادتونه من فلان گفتم :d برو آقا :d

کنترلر رو قبلا اعلام کرده بودند که با 3-4 میلیون ضربه رو روی هرکدوم از دکمه ها آخ نمیگه

کاری ندارم قبلا چی اعلام کردن ، این دوستمون به این دلیل که گفته کنسول طوری طراحی شده که مشکلی نداشته باشه و اونو با 10 سال روشن بودن گفته میگه که گیمپد "کنترلل" هم به همین اندازه عمر میکنه

نویکا هم آزمایشات ویژه ای رو گوشیاش انجام میده و واقعا هم برند با کیفیتی هست اما دوستم نمیدونم چیکار با گوشیش کرده "lumia 720" اما صفحش خورد شده بود، اینو گفتم که بگم آزمایشات با چیزی که در عمل اتفاق میوفته متفاوته

آخرین ویرایش:
حرفی از گیمپد (کنترلل) زده نشده "حداقل در متن خبر، منبع رو چک نکردم" پس چیزی رو اضافه نکن ...
کنترلر رو قبلا اعلام کرده بودند که با 3-4 میلیون ضربه رو روی هرکدوم از دکمه ها آخ نمیگه
البته ممکنه سوال پیش بیاد که چطوری فهمیدن این عددو؟برن بجاش انحصاری برای این ضربه ها بسازن!

اینکه دستگاه تا 10 سال روشن می مونه و آتیش نمی گیره خوبه، ولی جان هر کسی که دوست دارید نچسبونید به بزرگ بودن اون... یعنی الان هر چی بزرگ باشه خنک تر و بی صداتره؟!!

اینکه دستگاه تا 10 سال روشن می مونه و آتیش نمی گیره خوبه، ولی جان هر کسی که دوست دارید نچسبونید به بزرگ بودن اون... یعنی الان هر چی بزرگ باشه خنک تر و بی صداتره؟!!
Wired's internal photography of the Xbox One (above) reveals a decent-quality heat sink (note the copper heat pipes) and a relatively large fan. The larger the blades of the fan, the slower they need to spin in order to displace the same amount of air as a smaller fan, meaning a quieter unit.
بفرما,چسبوندمش (البته df چسبونده)

ربطش چیه؟ شاید اینا یه سیستم خنک کننده تهیه کردن باشن که باعث شده سایز کنسول بزرگ بشه، خیلی عجیبه انصافا؟ :دی
حالا یکی بیاد اینو از این به بعد جمع کنه :d هر چی بگیم میگه یادتونه من فلان گفتم :d برو آقا :d
ها ها :دی

پ.ن: یعنی خیلی هنر میخواد این خبر رو ترول کردن، اصلا شگفت انگیزه این حرکت :دی

الان توی سرور ها اورانیومه پس که 24/7 روشنه هیچیشم نمی شه :-??

حرف هایی آدم می شنوه اینجا ..............

چرا وقتی اطلاعات نداری یک چیزی میگی فقط برای طرفداری ؟

تا الان اتاق سرور رفتی ؟ میدونی دماش چقدره ؟ میدونی چقدر خنک اون داخل برای چی ؟ برای همین تازه هر چند وقت یک دفعه سرور ها سرویس میشن چرا یک چیزی میگی وقتی از چیزی اطلاع نداری ؟ میدونی چند تا سرور در یک رک وجود داره ؟ کامپیوتر خونه شما رو که سرور باهاش درست نکردن یکیش خاموش بشه سرور بخوابه .

من هم داخل اتاق سرور هم دانشگاهمون هم سرور های رایانه دانش گلستان که یکی از بزرگترین اینترنت سرور های استان گلستانه هم با سرور انها کار کردم پس لطفا به من نگو سرور چطور کار میکنه یا چرا خاموش نمیشه .

لطفا وقتی از چیزی اطلاع نداری در موردش بحث نکن .

آخرین ویرایش:
عجب دروغ باحالی:dیادمه یه سریال دانلود میکردم 3 ماه Pc بدبختم روشن بود تا اینکه همه ی قطعاتش سوخت به جز مادربرد حالا این xbox وان چطوری 10 سال روشن می مونه؟!!!:|

عجب دروغ باحالی:dیادمه یه سریال دانلود میکردم 3 ماه Pc بدبختم روشن بود تا اینکه همه ی قطعاتش سوخت به جز مادربرد حالا این xbox وان چطوری 10 سال روشن می مونه؟!!!:|

والا من که از دروغ شما باحالتر نشنیدم :dچون از ساعت 12 شب به اینور آب قطعه . اگه مایکرو میگفت 20 سال بازم مال شما باحالتر بود نظرم بیشتر جلب میشد .

اول مسخره کردین گفتین الکی حرف زده گفتیم DF گفته.
بعد به ماشین ربط دادین، بعد می گیم به خاطر همین بزرگ بود می گین نه براتون لینک آوردیم. حالاهم برگشتین به دوران قبل از دور 180 درجه. یعنی واقعا انجام دادن همچین کاری توانایی می خواد.

دوستان عزیز قبل پست دادن خونسردی خودتون را حفظ کنین،یه نفس عمیشق بکشین و پست بدین
کوچکترین توهینی ببینم حداقل 3 هفته دسترسی کاربر خاطی را قطع میکنم

بعضی ها واقعا آدم رو از خوندن کامنت بی زار می کنند. یکی دو پیج می خونی پشیمون بشی بقیه رو دنبال کنی :d
خلاصه این خبر هم به نظر من جنبه ـش در هر حال اینه که می تونه به مدت زیادی روشن باشه و دیگه بحث و سوژه ی
سه چراغ شدن رو در پی نداره. فکر کنم بعضی ها فکر می کنند که این قضیه 10 سال واقعا راسته! :d
یک کامپیوتر رو توش هر فن شاخی هم که بزاری بازم باید بهش یه رستی بدی!!! :|

فکر کنم بعضی ها فکر می کنند که این قضیه 10 سال واقعا راسته
آخه کسی نمیاد 10 سال پشت سر هم کنسولش رو روشن بزاره که :دی اگه بتونه 12-10 ساعت پشت سر هم روشن باشه و به مرور زمان و در طی چند سال هم مشکلی واسش پیش نیاد، خیلی عالیه :دی

داره خیلی مودبانه میگه که اگه صبح تا شب و شب تا صبح باهاش بازی کنین و به قولی خودتونم جر بدید:d ممکنه شما کور بشید ولی دستگاه کاریش نمیشه
بیشتر این خبر واسه کسایی که تجربه سه چراغ شدنو دارن مثل خودم خبره خوبیه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or