Xbox One قادر است 10 سال روشن بماند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
20130530_xbox_one.jpg

طبق آخرین گزارشی که Digital Foundry منتشر کرده است ,نشان میدهد که سیستم Xbox One قادر است تا 10 سال روشن بماند.

به دور از شوخی به نظر می رسد که مایکروسافت سخت افزار و سیستم فن کنسول خود را طوری طراحی کرده است تا بیشتر بازده را داشته باشد یا به طریقه ای دیگر:این دستگاه میتواند به اندازه عمر کامل خود یعنی 10 سال روشن بماند.

هم چنین در گزارش آمده است که سیستم فن آن "نزدیک به بی صدا"است در عین حالی که گرمای بیشتری منتقل میکند.

پس میتوان نتیجه گرفت که بر خلاف Xbox 360 صدای جتی در حال روشن شدن نمی دهد!(میتوانید برای اطلاعات فنی بیشتر به منبع 2 مراجعه کنید)

همچنین طبق اطلاعات به دست آمده قرار است مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در کنفرانس Gamescom منتشر کند

منبع

منبع 2

پ.ن:خبر شایعه نیست گزارش است!

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
یا باید به iiq بعضی از دوستان جدا شک کنم یا اینکه واقعا بعضی دوستان میخوان پست بدن هیچ فکری نمیکنن و هرچی به ذهن مبارکشون میرسه ول میدن و اندر حکایات این دوستان اینکه آخرش فکر میکنن چه ارسطویی تشریف دارن

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,659
راست میگی یادم نبود با این کارای مایکروسافت می ترسم سونی برشکست بشه

اون ورشکست ِ دوست عزیز، اگر می خواید ترول کنید هم حداقل یه طوری ترول کنید که جمله خودتون مشکل نداشته باشه ! اینجوری کسی هم فکر نمی کنه همینطوری یه چیزی پروندید ! ای بابا، آدم چه چیزایی می بینی تو این تاپیک های اخبار سونی و مایکروسافت

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خوب این خیلی خوبه ولی اخه 10 سال عمر یه نسل هست که اینجوری گفتن ؟
میدونم DF گفته ! میگفت 1 سال مثلا یا 2 سال همونشم فوق العاده بود ... :D
به نظرم :
چیزی که هست این ها اومدن به زبون اغراق این 10 سال رو گفتن :D
بعد من تو متن یوروگیمر این عبارت
always-on for 10 years
و چیزهای مشابهش رو من یکی که ندیدم :-" فقط تو تیترشه
نوکته ی بعدی این ها که نه گفتن Could یا هر فعل این تیپی دیگه ای :D گفتن designed !!!
وگرنه LEDــی جلوش نمیتونه 10 سال همیشه روشن باشه :D
و همچنان تنها کسی که تو BC تونست یه تیکه ی خوب بندازه :arrowd: :D
حالا ممد میاد میگه دیدید من گفتم به این خاطر بزرگ شده و این حرفا شما قبول نکردید :d
:shrewd:

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
اون ورشکست ِ دوست عزیز، اگر می خواید ترول کنید هم حداقل یه طوری ترول کنید که جمله خودتون مشکل نداشته باشه ! اینجوری کسی هم فکر نمی کنه همینطوری یه چیزی پروندید ! ای بابا، آدم چه چیزایی می بینی تو این تاپیک های اخبار سونی و مایکروسافت
حالا یک و ب نوشتم ز فردا می گیم بیایید به ما دیکته بگید مهم اینه که سونی ورشکست نشه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
نمی دونم دوستان دنبال چی می گردن ؟! دو صفحه فقط مزه پروندن ! بزرگترین مشکل 360 مشکل حرارتی بود، حالا سایت تحلیل گر DF و نه مایکروسافت، اومده تحلیل کرده این مشکل در نسل بعد به بهترین وجـــه ممکن برطرف گردیده شده است، واقعا من موندم این کجاش ترول کردن داره ؟

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
10 سال من هم الان می گم با ماشینم می تونم ی دور کامل دور کره زمین بزنم !
ماشالله کنتور که نداره همینطوری ی چیزی می گن !
lexus با اون عظمتش ماشین و قطعاتش را 450 هزار کیلومتر گارانتی می کنه بعدماکرو میگه 10 سال روشن باشه و هیچی نمی شه !:))
LOLترین پست ماه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
نمی دونم دوستان دنبال چی می گردن ؟! دو صفحه فقط مزه پروندن ! بزرگترین مشکل 360 مشکل حرارتی بود، حالا سایت تحلیل گر DF و نه مایکروسافت، اومده تحلیل کرده این مشکل در نسل بعد به بهترین وجـــه ممکن برطرف گردیده شده است، واقعا من موندم این کجاش ترول کردن داره ؟

مشکلی نیست جز فعالیت ارسطوی این سایت..
هنوزم تو شوک قیاس ماشینم

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
ما ويديو خونمون بعد اينكه كيفيت hd رو ديد خودش سوخت . ضبط كاستمونم بعد اينكه سيستم خانگي رو ديد سوخت .
اين x1 هم كه ميگن ميخواد قبل ps4 بياد . اصلا بنظرتون اينا ربطي به هم داره lexus .x1 .سوختن.led .df

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آقا لازم نیست انقدر حرس (حرص ؟!) بخورین :d
خیلی راحت از روی نظریات قشنگ رد شین. احتیاجی نیست هرچیزی رو که از گرمای شدید هوا به وجود میاد رو جدی بگیرین

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
یکم ترول هاتون رو اپدیت کنین ! جدیدا ترول هاتون خیلی بی نمک شده :D
گفتم حالا که مجبوریم تحملتون کنیم یکم شاد تر باشیم دوره همی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر