Xbox Live Arcade Games

rogersniper

کاربر سایت
Sep 15, 2011
15
سلام دوستان . من بازی alan awake و fruit ninja رو ریختم تو فلش . وقتی میزنم xbox مینویسه file Corrupted . داستان چیه ؟؟ چه کار کنم ؟ لطفا کمکم کنید !!
(در ضمن به لایو هم وصلم )

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
با روش این کاربر navaee تونستم shadow complex رو به صورت فول بازی کنم و یه ضرب تا اخرش رفتم و الان هم
میرم dust رو می خرم و یه ضرب تمومش می کنم:d

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
با روش این کاربر navaee تونستم shadow complex رو به صورت فول بازی کنم و یه ضرب تا اخرش رفتم و الان هم
میرم dust رو می خرم و یه ضرب تمومش می کنم:d

دوستان توصیه می کنم با روشی که گفتم shadow complex رو راحت و سریع تمومش کنید اگه بین خرید این بازی و DEADLIGHT و یا DUST موندید.بعد با خیال راحت

از این 1200 پوینت ذخیره شده می تونید برید مثل خودم DEADLIGHT یا DUST رو بنا به سلیقتون تهیه کنید.

mamad2010

کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
Dust دیگه اونجوری نیست دلت رو خوش نکن :d
اره خب.ولی با تریالش این قدر حال کردم که خریدمش>:d

---------- نوشته در 03:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

البته فکر کنم اینحور خریدن ها مشکل ساز بشه در آینده و باعث بن شدن بشه.من که میترسم:d
خب اگه با اون پروفایلی که باهاش انلاین نمیشی این کارا رو انجام بدی مشکلی برات پیش نمیاد
البته این بازی یه استثنا بود و فکر نکنم مایروسافت خسیس دیگه از این اشتباه ها بکنه:d

rogersniper

کاربر سایت
Sep 15, 2011
15
سلام دوستان . من بازی alan awake و fruit ninja رو ریختم تو فلش . وقتی میزنم xbox مینویسه file Corrupted . داستان چیه ؟؟ چه کار کنم ؟ لطفا کمکم کنید !!

mamad2010

کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
اقا .شما کنسولت باید j-tag باشه

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,014
نام
sami
دوستان راهی هست که بتونم trail بازی های arcade با کامپیوتر دانلود کنم بعد بریزم رو ایکس باکس.trail بازی alan wake american nightmare رو میخوام

mamad2010

کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
سلام
یک سوال داشتم .می خواستم بدونم اگه من walking dead ep:2 رو بخرم برای اجرا به ep:1 نیازی نداره چون ep:1 رو تو pc بازی کردم

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
سلام

دوستان گلم من 3200 پوینت دارم و میخوام 2-3 تا بازی خوب بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید بگید چه بازی هایی خوبه؟؟؟؟؟/:>

بازی هایی که دارم

minecraft ..trial.. و غیره.......:d

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
البته فکر کنم اینحور خریدن ها مشکل ساز بشه در آینده و باعث بن شدن بشه.من که میترسم:d

بابا مایکروسافت به چه زبونی بگه که سر عقل اومده و با شماها کاری نداره و دیگه بن و من تو کار نیست؟:|من برات با کنسوله جی تگ شده وصل شم لایو حله؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر