Xbox Live Arcade Games

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,526
نام
soheil
بعد از 18 ساعت DUST تموم شد. البته کلی ایتم و گنج و اینا مونده که باید پیدا کنم. داستانش برای یه بازی ارکید فوق العاده بود. کلا همه چیز از حد استاندارد فراتر بود. ارزش 1200 پوینت را داشت. منتظر شماره بعدی هستیم :D.

امتیازش = 10
من به پیشنهاد نوید Trial دانلود کردم ، خوشم نیومد !
فکر کنم چون انیمه دوست ندارم به دلم نچسبید ...

El Pipita

کاربر سایت
Aug 14, 2012
77
بعد از 18 ساعت DUST تموم شد. البته کلی ایتم و گنج و اینا مونده که باید پیدا کنم. داستانش برای یه بازی ارکید فوق العاده بود. کلا همه چیز از حد استاندارد فراتر بود. ارزش 1200 پوینت را داشت. منتظر شماره بعدی هستیم :D.

امتیازش = 10
چه سریع تمومش کردی:dدیدم چندروزه فقط داری داست میزنی ها:d
==
نامرد اعتیاد آوره:d5 تا کلید داشتم رفتم کل مرحله رو جستجو کردم تا یه گنج که میخواستم رو پیدا کنم:dدر ضمن از اون بازی هاست که تا صد در صدش نکنی آروم نمیشی:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
من به پیشنهاد نوید Trial دانلود کردم ، خوشم نیومد !
فکر کنم چون انیمه دوست ندارم به دلم نچسبید ...
داشتم بازی میکردم و داود گفت "این بازی دخترونه ها چیه بازی میکنی" !!. دیروز ام ادمیرال گـــُرباچوف دانلود کرد و خوشش نیامد (از بچه های لایو). کلا دوستانی که کودک درونیشون مُرده از این بازیها لذت نمیبرن :D.

---------- نوشته در 10:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 AM ارسال شده بود ----------

چه سریع تمومش کردی:dدیدم چندروزه فقط داری داست میزنی ها:d
==
نامرد اعتیاد آوره:d5 تا کلید داشتم رفتم کل مرحله رو جستجو کردم تا یه گنج که میخواستم رو پیدا کنم:dدر ضمن از اون بازی هاست که تا صد در صدش نکنی آروم نمیشی:d
بازی خوب روی زمین نمیمونه :D. الانم میرم واسه 100% کردن مراحل و کوئستها.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
بین dust و shadow complex موندم کدوم رو بخرم ؟
از بد بختی ما این پوینت این قدر گرون شده که تا یه ماه دیگه بازی از لایو نمی تونم بخرم:|

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
از بد بختی ما این پوینت این قدر گرون شده که تا یه ماه دیگه بازی از لایو نمی تونم بخرم:|

SC
------------
برین CS-GO رو بخرین دیگه ! من خریدم . برین بخزین که بتونم به هم بازی کنیم . فوق العاده ـس

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,999

دقیقا دیگه درد همین گرون شدنشه اونم همین الان که این همه بازیtop مثل dust اومده.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان 2 تا سوال در مورد 2 از ارکیدهای لایو :

1- HYBRID بازی خوبیه؟ بخش داستانی هم داره یا فقط انلاین میشه بازی کرد؟

2 - کانتر هم فقط بخش انلاین داره یا غیر انلاین هم میشه رفت؟

--------------------------
در مورد SHADOW COMPLEX هم خبری که به دستم رسید نیاز به 1200 MP توی این وضع گرونی رو از بین برد:d

میشه از 1200 MP دیگه حالا برای خرید DEADLIGHT یا DUST استفاده کرد:d عجب حالی می ده به Microsoft رکب زدن:d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
کسی اینجا outland رو بازی کرده؟:-/
بعضی جاهاش دیگه سخت نیست اعصاب خوردکن میشه!!!8-|
اینجاش دیگه خیلی سخته:
Outland Screens for PlayStation 3 at GameSpot
من بازی کردم البته رو پی اس تری،سبک گرافیکی جالبی داشت فقط همین داستان سختیش اعصاب خورد کن بود اصن به این عکسی که شما دادی فک نکنم رسیده بودم

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
من بازی کردم البته رو پی اس تری،سبک گرافیکی جالبی داشت فقط همین داستان سختیش اعصاب خورد کن بود اصن به این عکسی که شما دادی فک نکنم رسیده بودم
من دارم رو ps3 میرم البته(پلاس:d)
بازی فوق العاده با ارزشو و به قول سوسولا یونیک هست ولی بدجوری سخته.یکی از غول دوم رو 15 بار رفتم تا تونستم تمومش کنم:((

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
نظرشخصی :
چرت و پرته . نه فقط انلاین ـه
من دارم رو ps3 میرم البته(پلاس:d)
بازی فوق العاده با ارزشو و به قول سوسولا یونیک هست ولی بدجوری سخته.یکی از غول دوم رو 15 بار رفتم تا تونستم تمومش کنم
نه اینکه بگم حرفه ایم ! ولی اونجوریم که میگی سخت نیست ! نه اینکه بگم اسونه ( مثلا 2 تا از غولا پدرم ـو دراوردن ) ولی مراحلش سخت نیست .

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان 2 تا سوال در مورد 2 از ارکیدهای لایو :

2 - کانتر هم فقط بخش انلاین داره یا غیر انلاین هم میشه رفت؟

--------------------------
در مورد SHADOW COMPLEX هم خبری که به دستم رسید نیاز به 1200 MP توی این وضع گرونی رو از بین برد:d

میشه از 1200 MP دیگه حالا برای خرید DEADLIGHT یا DUST استفاده کرد:d عجب حالی می ده به Microsoft رکب زدن:d

1-بازیش نکردم اما چیزه مقوایی هست در کل!
2-فقط آنلاینه،چند تا از دوستام گرفتن،فوق العاده راضی بودن که بیشتر به خاطر نوستالژیک و از این جور چیزاست! (ps3 version)نقشه هاش بالانس خوبی داره و از لحاظ لگ و..،با اینترنت ایران سازگاره.من که خودم اصلاً دنبال خریدش نیستم.با وجود بتل3،این چیزا بدرد خرج پول های اضافی می خوره!:d پرمیوم بتل3 رو بیشتر بهت توصیه می کنم!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
نظرشخصی :
چرت و پرته . نه فقط انلاین ـه

نه اینکه بگم حرفه ایم ! ولی اونجوریم که میگی سخت نیست ! نه اینکه بگم اسونه ( مثلا 2 تا از غولا پدرم ـو دراوردن ) ولی مراحلش سخت نیست .
راست میگی همه جاشم اونقدر سخت نیست;;)
من بعد از اون قسمت دیگه زیاد گیر نکردم(غیر از غول ها)
البته من تو پلتفرمر تا حدودی نوبم:d
درکل از زیر سنگم شده پول جور کنید این بازی رو بخرید به غیر از سخت بودن هیچ ایرادی نداره:d

El Pipita

کاربر سایت
Aug 14, 2012
77
outland بازی فوق العاده قشنگیه و به هرکس پیشنهاد میشه شدید.البته داره به همراه 2 تا بازی دیگه روی دیسک میاد و دوستان لازم نیست 800 پوینت خرج کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر