Xbox Live Arcade Games

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Xbox Live Arcade Games ~ Non JTAG

درود

خب توی این ترد قراره درمورد 5 تا بازی که قراره بین جولای و اگوست برای XBL عرضه بشه صحبت کنیم.

1200 MSPTony Hawk’s Pro Skater HDJuly 18
800 MSPWreckateerJuly 25
1200 MSPDeadlightAugust 1
1200 MSP HybridAugust 8
1200 MSP Dust: An Elysian TailAugust 15

800 MSPMagic 2013June 20
800 MSPJeremy McGrath's OffroadJune 27
800 MSP Mini Ninjas AdventuresJune 29
1200 MSPCounter-Strike: Global OffensiveAugust 22

من از الان منتظر 15 اگوست هستم تا پولم رو دودستی تقدیم کنم برای خریدن Dust: An Elysian Tail :D. کیفیت وحشتناکی داره از هر نظر. اگر ویدئوی بازی رو ببینید کم از انیمه نداره. انیمیشنهاش ام فوق العاده زیباست. نداشتن دیالوگ و استفاده از text ام شما رو به یاد گذشته میندازه :D. جالبه بدونید از سال 2006 درحاله ساخته و انحصاری در XBL عرضه میشه.

از هربازی که دلتون میخواد مطلب بزارید. کدوم رو دوست دارید. قصد خریدن یا تست کردن چی رو دارید و اینا.

توجه:

پرسشهای مربوط به JTAG واین چیزا به این ترد ربطی نداره. درصورت مشاهده گزارش خواهد شد.

ممنون

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
جدول دومی که دیگه جزو SUMMER OF ARCADE حساب نمیشه.....طبق خود گفته های مایکرو همون 5 تا بازی اول جزو پروژه SUMMER OF ARCADE هستن... .(که توشونم به جز TONY HAWK همشون عالی هستن...مخصوصا DEADLIGHT که نوید یه شاهکارو میده)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
Deadlight و Dust
2400 افتادیم :d
هرکی عاشق بازی های آرکید باشه نباید این 2 تارو از دست بده

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا اینا چند مگن ؟ بعدش ارزش داره بنظرتون کانترو بگیرم؟ با adsl 512 تو چن ساعت دانلود میشن؟ موقع دانلود اگه بازی نکنیم که کنسول داغ نمیکنه؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
Deadlight رو 100% تهیه میکنم. تریلرهای بازی واقعا عالی بودن. یجورایی استایل گیم پلی خوب Shadow Complex با فضای رعب آور Walking Dead قاطی شده و حس خیلی باحالی به آدم دست میده. :D
Dust هم خیلی جالب به نظر میاد. دقیقا نداشتن دیالوگ و استفاده از Text آدم رو یاد گذشته میندازه. :D
باید کم کم واسه خرج کردن مایه آماده بشیم. :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بازی بسیار جذاب و نوآورانه Quantum Conundrum (کوآنتروم کآنآندرام) در 10 جولای برای مشترکان US و 11 جولای برای مشترکان EU به مبلغ 1200 MSP عرضه خواهد شد.

جالبه بدونید این بازی زیبا توسط یکی از خالقان Portal درست شده. انتظار یه بازی خلاقانه و به شدت جالب رو داشته باشید.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
من که نتونستم تحمل کنم (و خداییش ترجیح دادم اگه میخوام پوینت بدم واسه عناوینی که رو PC نمیان خرج کنم) و نسخه ی PC ـه QC رو گرفتم. :D
بازی واقعا قشنگه.
دوستانی که خوراکشون پوینت و لایو به هیچ عنوان از دستش ندن. ;)

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
بد جور حوس 1 بازی تو مایه های global ops رو کردم. کسی میدونه این کانتر تو چه مایه هاییه؟؟ مثل همون قبلیاشه ؟ خدا کنه سرور هاش ردیف باشه و قابلیت customize کردن مود بازی رو داشته باشه. از همه مهم تر هم که تعداد پلیر هاست. کلا کسی اگه از گیم پلی بازی تریلری داره بزاره....

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بد جور حوس 1 بازی تو مایه های global ops رو کردم. کسی میدونه این کانتر تو چه مایه هاییه؟؟ مثل همون قبلیاشه ؟ خدا کنه سرور هاش ردیف باشه و قابلیت customize کردن مود بازی رو داشته باشه. از همه مهم تر هم که تعداد پلیر هاست. کلا کسی اگه از گیم پلی بازی تریلری داره بزاره....
سرچ بفرمائید یه 50-60 دقیقه ی گیم پلی ازش پیدا میشه. مثل شماره قبلی هست و قابلیت های اون رو داره.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من که نتونستم تحمل کنم (و خداییش ترجیح دادم اگه میخوام پوینت بدم واسه عناوینی که رو PC نمیان خرج کنم) و نسخه ی PC ـه QC رو گرفتم. :D
بازی واقعا قشنگه.
دوستانی که خوراکشون پوینت و لایو به هیچ عنوان از دستش ندن. ;)

قیمتها خیلی خرکی هست ! deadlight فقط 800 تا میبستن بهش دیگه !

QC چیه ؟ Quality Control ? :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
قیمتها خیلی خرکی هست ! deadlight فقط 800 تا میبستن بهش دیگه !
QC چیه ؟ Quality Control ? :D
Deadlight از اون بازی هایی هست که ارزش 1200تا رو داره (به نظر من و با توجه به تریلرها). چون فقط رو لایو هم هست دیگه باید خریدش. :D
Quantum Conundrum. :D همون که فریدون جان تو پست 9 گفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر