Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
shank 2 رو تو pc بازی کردم
البته می خواستم i am alive رو بگیرم ولی حجمش زیاده ترافیک ندارم
i am alive یه جوریه . آدم احساس افسردگی بهش دست میده :d
به جرات میشه گفت سنگین ترین جوی هست که من خودم توی یه بازی شاهدش بودم ، در ضمن بازی سختی هم هست . خیلی حال نکردم من باهاش حالا باید ببینی بقیه چه نظری دارن

این جمله رو 1000 بار با صدای بلند تکرار کنید و هزار بار بنویسید:

"اینجا واسه کنسول JTAG نیست"

چرا نمیفهمید؟ سئوالتون درمورد مسائل کپی خوری جی تگ و اینطور چیزا بیپاسخ میمونه. از این کامنتت به بعد هرکسی بحث خارج از رویه تاپیک بکنه شخصاً تخلفش رو پیگیری میکنم.

toy soldiers:cold war برای کامپیوتر عرضه نشده و انحصاری ـه.بازی جالبی هم هست.حدود 1 ماه و نیم پیش هم تخفیف خورد.
==
بازی جالبیه.سینگلش سرگرم کنندست ولی نباید پشت سر هم بری چون ممکنه خسته کننده بشه.من شخصا نتونستم مولتیشو بزنم ولی از سینگلش راضی بودم.دو نفره به صورت آفلاین هم میشه بازی کرد که حال میده.کلا پیشنهاد میشه.

آخرین ویرایش:
Toy Soldiers: Cold War - Wikipedia, the free encyclopedia

اینجا که زده واسه ویندوز هم هست حالا نمیدونم کنسل شده نسخه pc یا اومده .
خودم هم نگرفتمش از لایو تا الان .. راستی کسایی که بازی کردن چطوریاس سینگل درست حسابی داره یا بیشتر واسه مولتیه ؟
فعلا که نسخه PC نداره

Toy Soldiers: Cold War - GameSpot.com
:دی

i am alive یه جوریه . آدم احساس افسردگی بهش دست میده :d
به جرات میشه گفت سنگین ترین جوی هست که من خودم توی یه بازی شاهدش بودم ، در ضمن بازی سختی هم هست . خیلی حال نکردم من باهاش حالا باید ببینی بقیه چه نظری دارن
شما خودت 3 تا از بهترین بازی های xbox live که بازی کردی رو به ما معرفی کن تصمیم گیریم راحت تر شهb-)

سلام دوستان-سایتی هست که بشه بازیهای آرکید(ترایال) رو دانلود کرد بعد با فلش ریخت تو کنسول-چون با خود ایکس باکس خیلی طول می کشه.؟

همین جیتگ ها رو اگه با usbxtaf gui اینجکت کنید روی دستگاه به عنوان بازی عادی میاد که باید فعال بشه

دوستانی که دنبال بازی های تاپ می گردن توی اینایی که من تاحالا بازی کردم به ترتیب بهترین:
Trine 2
Comic Jumper
Dust - An Elysian Tail
Deadlight
The Walking Dead
Shank
Shadow Complex

توی کینکتی ها هم Fruit Ninja و Haunt بسی جالب بودند
اون دوتای اول لیست هم واقعا عالی هستن فقط تبلیغ زیادی روشون نشد چون استدیو مستقل پشتش بود البته دومی گرافیکش یه خورده نسل قبلیه به جاش اولیه کاملا نسل بعدیه گرافیکش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or