Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقا این کانتر لعنتی کسیو پیدا نمیکنه ! همش باید با بات ـا بازی کنم .
کسه دیگه ای هم این مشکلو داره ؟
اره منم هر چی گشتم فقط با بات بود:((.ای بابا دلم خوش بود یه کانتر رو xbox بازی کنیم اونم این باتا اومدن حالمونو گرفتن:d

یه چند تا سوال در مورد کانتر داشتم اگه میشه جواب بدین!
آیا امکان ساخت سرور مانند نسخه کامپیوتر هست!
چند تا مود بازی داره یعنی فتح پرچم یا team death match داره!
زمیناش بزرگه در حد cod mw3 هست(از لحاظ بزرگی فقط نه کیفیت و ....)
لگ چی تاثیر داره آخه تو pc با پینگ حدود 150 خاک بودی اینجا چطور!
لول آپ داره یا نه همه اسلحه ها بازن!
کلا یه کلام همون کانتر قدیمی با همون سبک نیست که یه بار!نو آوری داره یا نه فقط یکم گرافیکش بهتر شده و چند تا اسلحه گذاشتن!

شما خودت 3 تا از بهترین بازی های xbox live که بازی کردی رو به ما معرفی کن تصمیم گیریم راحت تر شه
سلیقت رو باید بگی تا بشه گفت چیا خوبن . اونایی که من خوشم اومد
bastion
limbo
braid
from dust
walking dead
shank 2
اینا رو واقعا خوشم اومد :d البت اگر موتورسواری و حرکات آکروباتیک و اینا هم دوست داری بازی trials evolution رو هم امتحان کن

من بین دو بازی Dust: An Elysian Tai و Deadlight موندم ؟ از جهت پلتفرمر کدوم قوی تر و خلاقانه تره؟
شک نکن و dust رو بگیر.از هر نظر داست بهتره.ددلایت تبلیغ زیادی روشش شد ولی خیلی چیز خاصی نبود.همچنین داست از نظر زمان گیم پلی هم خیلی بالاتره و ارزش تکرار بیشتری هم داره.گیم پلیش هم فوق العاده ـست.

ارزش که داره.ولی فعلا این باتا نمیذارن آدم حال کنه
]
دقیقا ! هر چند که بازم حال میده اما مسلما با انسان چند برابر بیشتر کیف میده .

بات داره؟ مطمٔنی؟ چون یجا خونده بودم فقط برا pc بات داره و کنسول‌ها فقط آنلاین هستن
اسم دشمنا (( Bot )) ـه !

تریال dust رو دان کردم و بسی حال کردم
الانم تریال cs:go رو دان می کنم .بین این دو تا یکی رو انتخاب می کنم
بازی بعدی هم که می خوام دان کنم mark of ninja که البته چند روز دیگه میاد.

دوستان جریان این بات ها چیه؟! آخر میشه آفلاین بازی کرد و دشمنان رو کشت یا نه؟!!!
من بالاخره به یکی از دوستای خارجیم جوین شدم ولی اینقدر لگ داشتم که حتی تیرم نمیتونستم بزنم.یه بخشم داره برای افلاین که اول درجه سختی انتخاب میکنی و آفلاین با بات ها میجنگی

بعد از 18 ساعت DUST تموم شد. البته کلی ایتم و گنج و اینا مونده که باید پیدا کنم. داستانش برای یه بازی ارکید فوق العاده بود. کلا همه چیز از حد استاندارد فراتر بود. ارزش 1200 پوینت را داشت. منتظر شماره بعدی هستیم :دی.

امتیازش = 10

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or