Xbox Live Arcade Games

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
dlc جدید بازیه TRIALS EVOLUTION به نامه Riders of Doom عرضه شده با قیمت 400 ماکروسافت پوینت که شماله 40 تا زمینه جدیده همراه با موتور های جدید.5 تا تورنومنت جدید و...
از یورو گیمر هم امتیاز 9 رو گرفته.
من اگه یکم دیگه پوینت بگیرم دانلودش میکنم ببینم چجوریه

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
این بازیه kinect party هم free شد!!
screenlg1.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یکی تفاوت این trial hd و trial evo و بگه ببینم ارزش خریدن داره یا نه؟
امروز 50% تخفیف داره
صد در صد فرق داره کنترلش خیلی روون تره+فیزیکش هم خیلی پیشرفت کرده+فضاشم شادتر و گستده تر شده واقعا عالیه 100% ارزششو داره.شک نکن برو همین الان بخرش.یکی از نکات خوبشم سختیه بازیه که خیلی متعادل زیاد میشه کلا سرگرمت میکنه من خودم 2روزو 3 ساعت بازیو بازی کردم.تازه این آمار به صورت آنلاین هست.راستی کلی مرحله هم میتونی دانلود کنی

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
یکی تفاوت این trial hd و trial evo و بگه ببینم ارزش خریدن داره یا نه؟
امروز 50% تخفیف داره
من خودم با trials HD زیاد حال نکردم ولی trials evo حرف نداره.کلی مپ براش ساخته میشه که باعث میشه بازیش تکراری نشه.محیط های بازی خیلی خیلی متنوع ترن.مولتیش هم با دوستات خیلی حال میده.در کل به نرم توی خریدش شک نکن.
راستی dlc ش هم تخفیف خورده و شده 200 پوینت که ولقعا مفته و منم گرفتمش.
راستی دقت کنین این تخفیف ها روزانه ست و فردا به قیمت اصلیش برمیگرده

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان نظرتون راجع به این بازی چیه؟؟
The Splatters
یکم درموردش توضیح بدین چون با عکس هاش هیچی نفهمیدم:d
راستش توضیح دادنش ـم سخته !
ولی کلش اینه که باید اون موجودات ( اسمشونو یادم رفته ! ) هدف بگیری و پرتشون کنی که به اون جسمای رنگی بخورن ( شاید بشه گفت شبیه Angry Bird _ ولی خیلی خیلی فرق دان بازنم ! _ )
اما خب کلی کمبو متفاوت داره که امتیازاتو زیاد میکنه . اصل بازی ـم همین امتیازاس .
و همین کمبو ـا بازیو جالب کردن !
میدونم درس درمون توضیح ندادم ! یه تریلر ببین !
اما در کل نظر منو بخای بازی ارزش 800 پوینت ـو نداره . من خودم با تخفیف خریدمش !
راستی اینجوریم نیس که بخوای 2 ساعت پشت سر هم یازی کنی . مثلا میخوای بری بیرون نیم ساعت تو خونه الاقی . تو اون نیم ساعت انتخابه خوبیه .

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
درسته بازي قديمي هست اما من تازه outland رو بازي كردم. اصلا انتظار همچين بازي زيبايي رو نداشتم. واقعا سورپرايز خوبي بود برام. رو ديسك هم هست برين لذت ببرين ازش

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خب این تخفیف هم یه جورایی تموم شد و ما رو 1600 پوینت پیاده کرد:d
یه سری بازی گرفتم که گفتم یکم ازش توضیح بدم بد نیست:d
deadlight:اینقدر بازی کوبونده شده بود که فکر کردم با یه بازی خیلی ضعیف طرفم ولی خدایی بد نیست.درسته کم کاری داره ولی بازم سرگرم کننده ـست.600 پوینت واقعا میارزید:dمحیط بازی هم واقعا عالیه.فقط ای کاش زامبی هاش یکم بهتر عمل میکردن.با پریدن میشه جاشون گذاشت:d
joe danger 2:بازی جالبیه.سرگرم کننده و متنوع ـست که باعث میشه خسته نشی.بدترین نکته ـش نداشتن مولتی ـه که برای همچین بازی ای عجیبه.بهترین موردش هم قیمت 400 پوینتی ـشه:d
the splatter:تخفیف توپی خورد و منم معطل نکردم و خریدم:d200 تا برای یه بازی آرکید خیلی خوبه:dبازیش هم برای موقعی خوبه که حوصلت از همه بازی ها سر رفته.نباید هم پشت سرهم بازیش کنی چون تکراری میشه.
crazy taxi:به خاطر خاطراتی که باهاش داشتم و اینکه با 200 پوینت کار دیگه ای نمیتونستم بکنم خریدمش:dحس و حال دوران قدیم رو داره و چند وقت یکبار یه رکورد توش بزنی حال میده.
origin of pain:یه dlc عالی برای trials.ارزشش از یه dlc خیلی بیشتره و امکانات و مپ های جدیدی که میده زیاده.اضافه شدن دوچرخه هم بینهایت حال میده و لذت بخشه.در کل حرف نداره و الان هم که 400 پوینت شده دوباره بازم میارزه.اینقدر این dlc خوب بود به فکر خرید riders of doom هم افتادم.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
origin of pain:یه dlc عالی برای trials.ارزشش از یه dlc خیلی بیشتره و امکانات و مپ های جدیدی که میده زیاده.اضافه شدن دوچرخه هم بینهایت حال میده و لذت بخشه.در کل حرف نداره و الان هم که 400 پوینت شده دوباره بازم میارزه.اینقدر این dlc خوب بود به فکر خرید riders of doom هم رفتم.
تونستی اون مپ آخریه رو بری؟

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
joe danger 2:بازی جالب دیگه ای از سازنده های trials ـه ولی اصلا به پای تریالز نمیرسه.ولی سرگرم کننده و متنوع ـست که باعث میشه خسته نشی.بدترین نکته ـش نداشتن مولتی ـه که برای همچین بازی ای عجیبه.بهترین موردش هم قیمت 400 پوینتی ـشه:d
سازنده جو دنجر با سازنده ترایالز یکی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر