Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
امسال که باید خیلی بازی برای معرفی داشته باشن، خود اسپنسر هم گفت اگر هر رویداد جدید که بیاد یه بازی جدید معرفی نکنند مجبور می شن بازی رو بدون معرفی عرضه کنن.
یه چیز که خیلی خوب انجام دادن مدیریت هایپ و معرفی بازی ها بوده. با این که سه تا بازی معرفی کردن برای نسل بعد (هیلو و هل بلید، اوروایلد ) ولی تعداد زیادی هم بازی رو طرفدار ها به انواع مختلف در جریان اش هستن که معرفی میشه . فقط می مونه هایپ برای خود نمایش بازی ها و این که چه هست سبک بازی. الان فورزا موتور اسپورت جدید و بازی initiative تقریبا قطعی به نظر می رسند با توجه به حرفهای قبلی که زده شده.(پنج تا :>)
غیر از اون ها هم ابسدین خبر ازش میاد پروژه جدید و بزرگ داره . حتی exile هم صحبت از یه پروژه جاه طلبانه کرده و بازی جدید نقش آفرینی پلی گراند هم فعلا نمایش نداشته و کاملا محتمل هست .
همچنین بازی SoD3 هم خیلی پتانسیل داره قشنگ می‌تونه یه نسخه واقعا عالی ازش در بیاد. من خیلی بهش امیدوارم.
اونوقت Gc المان میخاد تریلر تکراری نشون بدن؟؟؟ :D
Tgs چی؟
X20 چی؟؟؟؟
از این به بعد باید برنامه ریزی شده استدیوهای فرست پارتی رو تو چارت جا کنن چون کلی ترد پارتیم تو راهه:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
حالا من اینو دیروزم گفتم ولی به واژه اینکه CFO چراغ سبز داده توجه کنید. یعنی رییس کل امور مالی مایکروسافت به اینا چراغ سبز داده برای رقابت با قیمت. دیگه خودتون تا تهش رو بخونید :D
اقا وقعات رو چرا افسانه ای بالا میبرین:D
کنسول 12 ترافلاپسی با 500 دلار کم معجزه ایه؟
سری S بنظرم قرار با ps5 رقابت کنه تو فروش با قیمت 300 تا که اگه این قیمت لانچ بشه قشنگ اسپنسر عصای موسی زده و حسابی رقیبو آشمز میکنه تو فروش:D
اما سریX زیر 500 دلار دیگه بدور از منطق خدایش

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
سری S بنظرم قرار با ps5 رقابت کنه تو فروش با قیمت 300 تا که اگه این قیمت لانچ بشه قشنگ اسپنسر عصای موسی زده و حسابی رقیبو آشمز میکنه تو فروش:D
تو مصاحبه میگه همون اول زمان شروع ساخت کنسول شما یه مبلغی رو براش در نظر می‌گیرین ( که می خواید کلا انقدر براتون تموم بشه هزینش) خب مسلما همون سال ۲۰۱۶ هم نمی تونستن یه قیمت فضایی مد نظر داشته باشند چون تو فروش دچار مشکل میشدن. و اینکه مشخصا اسم آورد از نادلا و امی هود که شدیدا حمایت میکنن. و اینکه گفت نقشه ای داریم که باور داریم نقشه برنده هست (در جواب به سوال قیمت کنسول) اینا رو کنار هم می‌ذاره آدم ناخودآگاه ذهنش می‌ره سمت یه قیمت فوق العاده رقابتی.اینجوری که این گفت مدیر مالی مایکروسافت پشتمونه حتی ممکنه با ضرر بفروشند کنسول رو فقط برای ضربه زدن به رقیب!!

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
دمت گرم :D
البته یک تصحیحی بکنم که صرفا گفت این شانگهای اسم کد هیچ بازی توی کوالیشن نبود. به اینکه اسم بازی بود یا نبود اصلا نرسید :D فکر کنم منظورش این بود که شانگهای صرفا یک دمو تکنیکی بوده نه یک بازی.

عزیزی.
حرف شما با منطق بیشتر جور در میاد، من برداشتم این بود که اسم رمز نبوده، اسم بازی بوده.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
اونوقت Gc المان میخاد تریلر تکراری نشون بدن؟؟؟ :D
Tgs چی؟
X20 چی؟؟؟؟
از این به بعد باید برنامه ریزی شده استدیوهای فرست پارتی رو تو چارت جا کنن چون کلی ترد پارتیم تو راهه:D
منظور این بود که پنج تا هم حتی معرفی بشه از چیز هایی که نمایششون متحمل تر هست باز غیر از اون هم تعداد زیادی بازی برای بعد باقی هست .
هنوز مشخص نیست که دو نسخه کنسول داشته باشیم . اون طوری هم که اسپنسر می‌گفت حتی برای تک تک پورت ها فکر کردن چون تو تعداد صد میلیون کنسول، یک دلار صرفه جویی هم میشه صد میلیون دلار صرفه جویی. نمی دونم ولی یه جوری حرف می زد خیلی روی قیمت خود سری ایکس مطمئن به نظر می رسید.
البته منم قبول دارم ۵۰۰ قیمت خوبی هست ولی دیگه ماکروسافت خیلی بخواد معجزه بکنه تفاوت قیمت رو در حد ۵۰ دلار نگه داره عالی میشه.فکر نمی کنم پلی ۵ هم همچین تفاوتی توی قطعات داشته باشه مخصوصا اونم کلی باید سر کولینگ و اس اس دی خفن اش و چیپ صداش هزینه کنه. من خودم حدس ام برای جفتشون ۴۵۰ و ۵۰۰ هست.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
منظور این بود که پنج تا هم حتی معرفی بشه از چیز هایی که نمایششون متحمل تر هست باز غیر از اون هم تعداد زیادی بازی برای بعد باقی هست .

هنوز مشخص نیست که دو نسخه کنسول داشته باشیم . اون طوری هم که اسپنسر می‌گفت حتی برای تک تک پورت ها فکر کردن چون تو تعداد صد میلیون کنسول، یک دلار صرفه جویی هم میشه صد میلیون دلار صرفه جویی. نمی دونم ولی یه جوری حرف می زد خیلی روی قیمت خود سری ایکس مطمئن به نظر می رسید.
البته منم قبول دارم ۵۰۰ قیمت خوبی هست ولی دیگه ماکروسافت خیلی بخواد معجزه بکنه تفاوت قیمت رو در حد ۵۰ دلار نگه داره عالی میشه.فکر نمی کنم پلی ۵ هم همچین تفاوتی توی قطعات داشته باشه مخصوصا اونم کلی باید سر کولینگ و اس اس دی خفن اش و چیپ صداش هزینه کنه. من خودم حدس ام برای جفتشون ۴۵۰ و ۵۰۰ هست.

دو نسخه کنسول داریم 100 در 100 مایکرو سری S رو ساخته و اینسایدرها هم تایید کردن و خود نامگذاری سری X هم نشون میده یه سری S وجود داره یا حتی سری‌های دیگه :D

فقط میمونه بحث تمایل مایکرو برای تولید انبوه و انتشارش که این هم باز به نظرم موردی نداره سیاستی هست که همین الان هم وان S و وان X هستن تو بازار و سازند‌ها نباید مشکلی داشته باشن با این قضیه بخصوص که مایکروسافت ابزار مناسب ساخت بازی روی هر دو کنسول رو در اختیار بازیساز ها میذاره به صورت یک پکیج و در قالب یه دووکیت :D مثل کاری که با دووکیت وان X کرد

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
من فکرمیکنم همین قیمت مشابه PS5 خودش رقابتی حساب میشه! کمتر از اونو نمیشه توقع داشت
سری اکس ازss5 ارزونتر باش؟!!!!! :D
دوربین مخفیه؟
بنظرم اختلاف قیمت 100$ هم منطقیه اما مدیر امور مالی خعلی هواشونو داشته باش نمیدونم
ولی اگه هم قیمت ps5 باش بنظرم فوووووق العادس مخصولا اگه سری s با کانفیگ خیلی خوب و با قیمت مناسب تر هم رلیز بشه:D

• Like
Reactions: Kiarash_united7

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سری اکس ازss5 ارزونتر باش؟!!!!! :D
دوربین مخفیه؟
بنظرم اختلاف قیمت 100$ هم منطقیه اما مدیر امور مالی خعلی هواشونو داشته باش نمیدونم
ولی اگه هم قیمت ps5 باش بنظرم فوووووق العادس مخصولا اگه سری s با کانفیگ خیلی خوب و با قیمت مناسب تر هم رلیز بشه:D
قطعا ۱۰۰ دلار منطقیه ولی بحث اینه این مصاحبه اسپنسر ینی اماده ان بی منطق بازی دربیارن.
من پیشبینی میکنم هردو ۵۰۰ باشن.
اگه سونی بتونه رو ۴۵۰ ببنده هم باز ممکنه مایکرو ضرر بیشتر رو هر واحدو به جون بخره و اونم بکشه رو ۴۵۰.
گرچه بازم اختلاف ۵۰ دلاری خیلی عالیه در هرحال.

ارزون تر از PS5 محاله و بهتره بهش فک نکنیم.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
قطعا ۱۰۰ دلار منطقیه ولی بحث اینه این مصاحبه اسپنسر ینی اماده ان بی منطق بازی دربیارن.
من پیشبینی میکنم هردو ۵۰۰ باشن.
اگه سونی بتونه رو ۴۵۰ ببنده هم باز ممکنه مایکرو ضرر بیشتر رو هر واحدو به جون بخره و اونم بکشه رو ۴۵۰.
گرچه بازم اختلاف ۵۰ دلاری خیلی عالیه در هرحال.

ارزون تر از PS5 محاله و بهتره بهش فک نکنیم.
با مصاحبه ای که فیل کرد تمام لحظاتی که صحبت میکرد یاد صحنه های برخورد جوکر با بتمن دارک نایت مینداخت :D
مثل یه شرور که از سر دیونگی حاضر هرکاری بکنه>:)>:):D
امیدوارم این جنون دو جا به حداکثر برسه
یکی تو خرید استدیو و جذب نیروی حرفه ای!
یکی هم انحصاری کردن محتوا و بازی های زیاد از ترد پارتیا تا 21 برسه و جوکر کتشو باز کنه و یکی یکی نارنجکاشو با فرست پارتیا بزنه>:):D
حرفا و رفتارای دیروز فیل خیلی عجیب و با اعتماد بنفس بالایی داشت

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
نمی دونم کسی توجه کرده یا نه ولی asobo studios تعداد نسبتا خوبی داره نیرو می گیره و افزایش نیرو میده و اکثر نیرو ها هم برای تیمی هست که a plague tale رو توسعه دادن . تقریبا همشون هم همین چند روز گذشته به لیست کاری شون اضافه شده . تو خیلی از شایعه هایی که پخش شده بود این بوده که این تیم جز استدیو های محتمل برای جذب در xgs هست .
نکته جالبش اینه که تیمی که دارن جذب می کنند برای یه پروژه معرفی نشده جدید هست. به نظرم جز بهترین خرید هایی که ماکرو می تونه داشته باشه همین استدیو هست مخصوصا که فهمیدم fuel رو هم این بنده خدا ها ساختن. بازی خیلی خوبی بود زمان خودش.
یکی این بنده خدا ها خیلی پتانسیل دارن، یکی people can fly خیلی می تونه استدیو جذابی باشه . بولت استورم خیلی چیز جذابی بود زمان خودش . جاجمتنت هم بد نبود انصافا . من خوشم می اومد ازش.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
چند روز پیش فکر کنم یک خبر تو توییتر دیدم که نوشته بود اون استدیو لهستانی که مایکرو می خواست بخره، احتمالا سازنده Blair Witch هستش!
در اینکه استدیو معمولی هستن که شکی نیست اما خوب تو ژانر Horror خوبن و این ژانر هم تنها بخشی هستش که مایکرو هنوز تقویتش نکرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر