Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
و از طرف استودیو های غیر فرست پارتی...

احتمالا تو TGA باید منتظر معرفیش باشیم.

ولی کدوم استودی ترد پارتی الان میتونه یه اپن ورد بسازه برا مایکروسافت؟
کرایتک ... یا پیپل کن فلای ... آسوبو هم شاید

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
کرایتک ... یا پیپل کن فلای ... آسوبو هم شاید
هیچ کدومشون به درد اینکار نمی خورن!
حیف که مونولیث گیر وارنر افتاده اگر نه یکی از بهترین استودیوهای نسل قبل و نسل قبل تر :D هست که پتانسیل فوق العاده ای برای ساخت AAA های فوق العاده داره
یه زمانی هم که Nolf می ساختن خیلی شبیه به perfect dark هست :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
هیچ کدومشون به درد اینکار نمی خورن!
حیف که مونولیث گیر وارنر افتاده اگر نه یکی از بهترین استودیوهای نسل قبل و نسل قبل تر :D هست که پتانسیل فوق العاده ای برای ساخت AAA های فوق العاده داره
یه زمانی هم که Nolf می ساختن خیلی شبیه به perfect dark هست :D
من استودیو دیگه برای ساخت AAA نمیشناسم که آزاد باشه غیر از اینا...ولی به هر حال به نظرم آسوبو و کرایتک حداقل قدرت فنیشو دارن ...

• Like
Reactions: g4mer and Bax

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
من استودیو دیگه برای ساخت AAA نمیشناسم که آزاد باشه غیر از اینا...ولی به هر حال به نظرم آسوبو و کرایتک حداقل قدرت فنیشو دارن ...
با Hunt به کرایتک امیدوار شدیم اما ریمستر کرایسیس اینقدر فاجعه بود که بعید به نظر می‌رسه کرایتک توان مجددی برای بلند شدن داشته باشه

• Like
Reactions: g4mer and Bax

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
فرام ایر فور آل.
جدی خوشم نمیاد اگه این حرکت انجام بشه.
فرام سافتور رو نباید از دسترس همه محروم کرد استودیویی هستند که واقعا تکه هیچ استودیو مثل اینا نیست که بتونه واقعا به سولز بورن خفن بسازه.
همین دیمن سواری هم که خفنه بلوپوینت فقط ریمیکش کرده و اصل بازی مال میازاکی بوده.
استودیو های زیادی سعی کردند تقلید کنند the surge، Lord's of the fallen و دیگه code vein و خیلی های دیگه ولی هیچکدوم فرام نمیشن.
واقعا من خوشم نمیاد.
موافقم که بعیده فرام سافتور رو بخرن اما این طورم نیست که بگی از دسترس همه محروم می شه ... ایکس باکس که میاد ... پی سی هم که میاد ... فقط ps می مونه دیگه، اونام اگر سونی براشون وب برازر بزاره می تونن اکس کلاد بزنن . :D
یه مورد دیگه اسپنسر خرید استدیو در ژاپن رو رد نکرد اتفاقا توی مصاحبه هم بهش اشاره کرد دوباره اما چیزی که رد کرد این بود مثل چیزی که بلومبرگ گفته بود این طور نیست اکس باکس رفته باشه به همه پیشنهاد خرید داده باشه و بیزینس کارت برای همه فرستاده باشن. اگر خریدی باشه در طی یه همکاری بلند مدت شکل گرفته.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
به نظر همون بازی باشه که رییس استدیو آسوبو بهش اشاره کرده بود. مخصوصا که که طرف قبلا با خود آسوبو همکاری میکرده.
اگه ASOBO باش بنظرم در کنار خبر تایید خبر خرید استدیو محبوبتم میشنوی :D

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
واي بهتر :D
البته كوانتوم بريك رو من دوست داشتم اما اين كنترل خيلي نچسب بود.
ولي خوب قراره كمپين كراسفاير اكس انحصاري باشه كه
آلن ویک ۲ رو اگه میداد همه کف و خون قاطی میکردن تصمیم خوبی نبود قطع همکاری باهاشون

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
آلن ویک ۲ رو اگه میداد همه کف و خون قاطی میکردن تصمیم خوبی نبود قطع همکاری باهاشون
اگه فرض رو جايگزيني نينجا بجاي رمدي يدونيم من نينجا رو بشدت ترجيح ميدم
هرچند حضور رمدي هم خوب بود و استقبال هم ميشه البته من اكشنشونو دوست دارم اما تم دارك رو خوب تو داستان جفت و جور نمي كنن مثلا الن ويك داستاني خوب بود گيم پلي تكراري
كوانتوم بريك داستان براي گيم جالب و نوين بود گيم پلي هم باحال
كنترل هم ورداشته بودن اش درست كرده بودن اصلا جذابيت نداشت گيم پلي براي فضاي دارك و داستان مرموز خيلي سريع بود و اكشن كه خوب طبيعيه همون كوانتوم رو ريختن تو ماستا :D

اينا توسعه دهنده خيلي خوبين ولي بايد اين سم ليك رو كنترل كرد واقعا يدفعه ميزنه جاده خاكي

در كل بودنشون اوكي بود :D

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
سر Quantum Break به مشکل خوردن.
خود مایکروسافت گفت تمایلی به ادامه ساختن QB و AW ندارن. حقوق AW هم دادن دست خود Remedy.
مشکلات میتونه راحت حل بشه مثلا اینسامنیاک هم با سونی به مشکل خورده بود سر رزیستنس ۳ ولی دوباره برگشت پیش سونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر