Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100

گیم اسپات یک ویدیو گذاشته درباره استودیوهای مایکروسافت. به قسمت Initiative که میرسه میگه با وجود اینکه شایعات میگن Perfect Darkـه، ولی ما فکر میکنیم Blinx هستش.
Blinx یک بازی اکشن پلتفرمر سه بعدی بود که یک استودیو ژاپنی برای Xbox ساخت و هدف مایکروسافت تبدیلش به mascot ـه Xbox در کنار مسترچیف بود، ولی موفق نشد.

با توجه به اینکه Initiative هنوز خیلی تعداد نفراتش زیاد نشده و فیل اسپنسر هم گفته بود روی IP قدیمی و جدید کار میکنه، چند وقت پیش هم کارگردانش بازی رو داده بود دختر ده ساله اش بازی کنه، بنظر من واقعی تر از پرفکت دارک بنظر میرسه.

خلاصه اینم تو ذهنمون درباره پروژه اول Initiative مدنظر داشته باشیم :D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
دوستان یک سوال
مگه مایکرو بتسدا رو نخریده؟! این قضیه نهایی شدن فعلا نمی‌تونیم صحبت کنیم اینا چیه؟!!
اونکه اعلام شد خرید نبود. اعلام شد توافق کردن سر خرید. خرید هنوز مونده تازه باید تو یه سری جاها مثل وزارت بازرگانی آمریکا هم یه سری مراحل طی بشه

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
دوستان یک سوال
مگه مایکرو بتسدا رو نخریده؟! این قضیه نهایی شدن فعلا نمی‌تونیم صحبت کنیم اینا چیه؟!!
۷.۵ میلیارد دلار پول قراره جابجا بشه هزارجور کاغذ بازی و اینجور چیزا داره. بستنی که نخریدن:D

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,558
نام
محمد
انگار اسپنسر تو‌ مصاحبه با گیم اسپات گفته: من کمی Elder Ring رو ‌بازی کردم :D
نمیدونم چرا اما یه احساسی بهم میگه اینا قراره فروم‌سافتور رو‌ بخرن:D
با توجه به اخباری که در مورد خرید استودیو تو ژاپن منتشر شده:D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
انگار اسپنسر تو‌ مصاحبه با گیم اسپات گفته: من کمی Elder Ring رو ‌بازی کردم :D
نمیدونم چرا اما یه احساسی بهم میگه اینا قراره فروم‌سافتور رو‌ بخرن:D
با توجه به اخباری که در مورد خرید استودیو تو ژاپن منتشر شده:D
فرام ایر فور آل.
جدی خوشم نمیاد اگه این حرکت انجام بشه.
فرام سافتور رو نباید از دسترس همه محروم کرد استودیویی هستند که واقعا تکه هیچ استودیو مثل اینا نیست که بتونه واقعا به سولز بورن خفن بسازه.
همین دیمن سواری هم که خفنه بلوپوینت فقط ریمیکش کرده و اصل بازی مال میازاکی بوده.
استودیو های زیادی سعی کردند تقلید کنند the surge، Lord's of the fallen و دیگه code vein و خیلی های دیگه ولی هیچکدوم فرام نمیشن.
واقعا من خوشم نمیاد.

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,558
نام
محمد
فرام ایر فور آل.
جدی خوشم نمیاد اگه این حرکت انجام بشه.
فرام سافتور رو نباید از دسترس همه محروم کرد استودیویی هستند که واقعا تکه هیچ استودیو مثل اینا نیست که بتونه واقعا به سولز بورن خفن بسازه.
همین دیمن سواری هم که خفنه بلوپوینت فقط ریمیکش کرده و اصل بازی مال میازاکی بوده.
استودیو های زیادی سعی کردند تقلید کنند the surge، Lord's of the fallen و دیگه code vein و خیلی های دیگه ولی هیچکدوم فرام نمیشن.
واقعا من خوشم نمیاد.
به خوش اومدن ما نیست که عزیز من. احتمالا واسه رشد اکو سیستمش این کار رو‌میکنه :D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اسپنسر توی مصاحبه با بلومبرگ تایید کرد همچنان دنبال خریدهای بیشتر هستند
"Games are what gamers play. We build these platforms and services to deliver the best games to gamers everywhere, so we need a great supply of first party teams. Bethesda nearly doubles the size of our first party studios, meaning the studios that build games as part of Xbox, and we're still out there looking for other teams. It's important that we have a continued supply of great games for our gaming subscription and platforms."

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر