X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من با این دوتا موافقم
ولی یه پیشنهاد دارم
ولی اولش اینو بگم که هر چند وقت یکبار تاپیک به خاطر عدم انتخاب دو کاراکتر مناسب می خوابه نمونش هم دیروز بود
من چقدر گفتم از فایتینگ انتخاب نکنین چون ازاینجاش خبر داشتم که تا پیک می خوابه منم دیروز عمدا پست ندادم تا تاپیک پایین بمونه
ولی خب الان یه پیشنهاد دارم برای نظر سنجی های بعد
چیزی که زیاده کاراکتر از دنیای بازیه ولی مسئله اینه که کی باید جلوی کی قرار بگیره
به جای انتخاب دو کاراکتر قهرمان از دو بازی یه قهرمان و یه ضد قهرمان انخاب کنیم
نمونه هاش هم هست مثل کلود و سفیروث ، مامور 41 و مکس پین
در اخر هم فکر تام و جری و پلنگ صورتی رو از مغزتون خارج کنید که میشه مثل نظر سنجی سونیک و ماریو که کلا 50 نفر شرکت کردن .
هر چند وقت یکبار بیایم با نظرات گرانبهامون تاپیک رو نجات بدیم :d

Commander Shepard Vs. Marcus Fenix

و

Ryu Hayabusa Vs. Dante

حالا با این حرفا یکی رو پیدا کنید بزاریم جلوی کریتوس
امیر جان اون بخشی که قرمز کردی توی اکثر موارد جواب نمیده ، مثلا شاید FF VII و DMC 3 شخصیت منفی های قوی ایی داشتن ( از لحاظ شخصیت پردازی منظورمه :D ) و میشد در مقابل همدیگه قرارشون داد و رقابت سنگین بود ولی توی اکثر بازی ها شخصیت منفی زیاد قوی کار نشده برای همین اگه بزاریمش جلوی قهرمان بازی کاملا نتیجه قابل پیش بینیه :D

در مورد کریتوس هم دانته راحت میتونه شکستش بده ( اگه توی بازی روبروی همدیگه قرار بگیرن :D ) ولی توی نظرسنجی ... :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با فجایع اخیر نینجا گایدن 3 عمراً نمیشه ریو رو جلوی دانته علم کرد بویژه که دو شماره ی قبل به دلیل سخت بودن فقط یه سری مخاطب و هوادار خاص داره در مقابل سیل عظیمی از طرفداران دانته :D
ولی اولش اینو بگم که هر چند وقت یکبار تاپیک به خاطر عدم انتخاب دو کاراکتر مناسب می خوابه نمونش هم دیروز بود
من چقدر گفتم از فایتینگ انتخاب نکنین چون ازاینجاش خبر داشتم که تا پیک می خوابه منم دیروز عمدا پست ندادم تا تاپیک پایین بمونه
همیشه اونقدر بحث برای گفتن نیست که :D توی نظر سنجی کلود و سفیروث هم 2-3 روز آخر فقط بحث در مورد نظر سنجی بعدی بود :D

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
امیر جان اون بخشی که قرمز کردی توی اکثر موارد جواب نمیده ، مثلا شاید FF VII و DMC 3 شخصیت منفی های قوی ایی داشتن ( از لحاظ شخصیت پردازی منظورمه :D ) و میشد در مقابل همدیگه قرارشون داد و رقابت سنگین بود ولی توی اکثر بازی ها شخصیت منفی زیاد قوی کار نشده برای همین اگه بزاریمش جلوی قهرمان بازی کاملا نتیجه قابل پیش بینیه :D

در مورد کریتوس هم دانته راحت میتونه شکستش بده ( اگه توی بازی روبروی همدیگه قرار بگیرن :D ) ولی توی نظرسنجی ... :D
منم با حرف شما موافقم ولی این قضیه شامل همه که نمیشه
شما البرت وسکر ، جوکر، سفیروث و .... رو در نظر بگیر به خوبی میشه ازشون استفاده کرد

با فجایع اخیر نینجا گایدن 3 عمراً نمیشه ریو رو جلوی دانته علم کرد بویژه که دو شماره ی قبل به دلیل سخت بودن فقط یه سری مخاطب و هوادار خاص داره در مقابل سیل عظیمی از طرفداران دانته :D

همیشه اونقدر بحث برای گفتن نیست که :D توی نظر سنجی کلود و سفیروث هم 2-3 روز آخر فقط بحث در مورد نظر سنجی بعدی بود :D
حتی اگه بحث زیادی هم نباشه حداقل حداقل تاپیک نمی خوابه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب برد Ryu رو به تمام هوادار ها تبریک میگم :D و بعد از یه بردِ دیگه , این قهرمان ما مثل همیشه کوله به دوش به دنبال ادامه ی ماجراجویی خودش میره :D

50828003108413802657.jpg

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
نظرسنجی تموم شد :d
100 نفر :d
تبریک می گم :d
جمع بندی می کنیم :d فردا شب کاراکترهای بعدی انتخاب می شن :d

با تشکر از همه ی دوستانی که در نظر سنجی شرکت کردند و کلا این تاپیک رو حمایت می کنن

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه

خوب حالا که قصد تغییر نظرسنجی رو دارید، برای عقب نموندن از قافله پیشنهاددهندگان و همچنین محض خالی نبودن عریضه، نظرکی بدم:

Gabriel Vs Dante

(Gabriel Vs Prince(Prince Of Persia

Bayonetta Vs Nariko (اینو هر دفعه میگم:d)

فعلاً همین، دیگه چیزی به ذهنم نمی‌رسه:d

بدرود

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود بر همه

خوب حالا که قصد تغییر نظرسنجی رو دارید، برای عقب نموندن از قافله پیشنهاددهندگان و همچنین محض خالی نبودن عریضه، نظرکی بدم:

Gabriel Vs Dante

(Gabriel Vs Prince(Prince Of Persia

Bayonetta Vs Nariko (اینو هر دفعه میگم:d)

فعلاً همین، دیگه چیزی به ذهنم نمی‌رسه:d

بدرود

علی ایده هات عالیه :D البته اون اولی که معلومه کی میبره :D ولی با اون دوتا دیگه مخصوصا آخری موافقم :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به جون خودم این مبارزه بین Nariko و Bayonetta خیلی حال میده. >:d< :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه کاری کنین لااقل یه طرفشو PC بازا بشناسن که نمونن به کی رای بدن!!
یا از ناروتو
یا وارکرفت:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ناریکو جان رو هستم اساسی :D

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
من مخالفم! کار به گیس و گیس کشی میکشه!!!:d ناریکو رو که خیلی نمیشناسن،اون زمانی که PS3 کپی خور نبود اومد خیلی بازی نکردنش. PCبازا به کنار ، حتی 360بازا هم نمیشناسنش! نظرسنجیه گرمی نمیشه....
من میگم بزاریم Sam Fisher Vs. Batman>:d< تقریبا همه گیمرها با جفت اینا آشنان. سم به لطف سابقه و قدمتی که داره رأی میاره ، بتمن هم که دو نسخه آخرش ترکونده....! نتیجه غیر قابل پیش بینی!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
Sam Fisher Vs. Batman این عالیه!!
ولی به نظرم شپرد با مارکوس فینیکس قشنگتر میشه!!
ناروتو یا وارکرفت!!:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر