X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بابا من هزار بار گفتم اين تام و جري نظر سنجيش خدا ميشه ولي هيچكس باور نميكنه و هي ميگن نه بچگونه هست !!!:|:d

اون PS3 Vs Xbox 360 هم كه من خودم غلط بكنم همچين چيزي پيشنهاد بدم ، احسان گفت نظر سنجي كه جو بده منم گفتم اين !!!!:d

پس تام و جري تثبيت شد ؟؟ اگه تثبيت شد تا به صاحب تاپيك دويل گرل بگيم :d

از نظر من که تایید شدست فقط ببین احسان و بقیه بچه ها نظرشون چیه :D بابا بچگونه چیه اصلا نظرسنجی از این باحال تر و جنجالی تر وجود نداره :D همه هم که با هر دو شخصیت آشنا هستن اصلا احتیاج به معرفی هم نیست :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
نذير جان هم چيز بدي نگفتند ها !!!!:d ( در مورد اون دوتا جنرال هاي Gears و KillZone )

ولي خب خواهش ميكنم بچه ها بيان تو تاپيك و نظرشون رو درباره Tom Vs Jerry بگند تا تكليف معلوم بشه :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا من هزار بار گفتم اين تام و جري نظر سنجيش خدا ميشه ولي هيچكس باور نميكنه و هي ميگن نه بچگونه هست !!!:|:d

اون PS3 Vs Xbox 360 هم كه من خودم غلط بكنم همچين چيزي پيشنهاد بدم ، احسان گفت نظر سنجي كه جو بده منم گفتم اين !!!!:d

پس تام و جري تثبيت شد ؟؟ اگه تثبيت شد تا به صاحب تاپيك دويل گرل بگيم :d
من مخالفم ! به نظرم بذاریم تاپیک توی دنیای بازیها باقی بمونه ! :D اینجوری یواش یواش کارتون و انیمه و فیلم و سریال و ... خراب میشه !
احسان دلت مياد به اين دوتا نه بگي
yahoo_4.gif
دست رد به سینه ی ایندیانا جونز زدیم فقط به خاطر اینکه توی دنیای بازیها هیچ اسم و رسمی نداشت (با اینکه در کل از نیت و لارا سرتر هست !) الان اصلاً وجدانم قبول نمیکنه با دو تا شخصیت که توی دنیای بازی ها یه قل دو قل هم حساب نمیشن موافقت کنم :D

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من مخالفم ! به نظرم بذاریم تاپیک توی دنیای بازیها باقی بمونه ! :D اینجوری یواش یواش کارتون و انیمه و فیلم و سریال و ... خراب میشه !

احسان دلت مياد به اين دوتا نه بگي :d :

tomandjerr.jpg

>:d<

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با وجود اینکه از تام و جری حمایت میکنم ولی احسان هم حرف خوبی میزنه ، میترسم با گذاشتن این نظرسنجی تاپیک از دنیای گیم بیاد بیرون

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آقا این کریتوس VS مسترچیف رو بذارید دیگه ما کشتیم خودمونو :D نظر سنجی به این توپی :D

کریتوس VS گابریل هم بدک نیست ولی برندش از الان مشخصه.

باز ویکتور رزنوف VS مستر چیف هم خوبه. یا به جای ویکتور ، مکتاویش و پرایس هم میشه گذاشت.
ولی اولی از همش بهتره :D به جان خودم :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
تام و جری >:d<
البته پیشنهاد خودم بود :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا این کریتوس VS مسترچیف رو بذارید دیگه ما کشتیم خودمونو :D نظر سنجی به این توپی :D

کریتوس VS گابریل هم بدک نیست ولی برندش از الان مشخصه.

باز ویکتور رزنوف VS مستر چیف هم خوبه. یا به جای ویکتور ، مکتاویش و پرایس هم میشه گذاشت.
ولی اولی از همش بهتره :D به جان خودم :D

بهنام اینایی که گفتی همه اش تبدیل میشه به PS3 Vs Xbox 360 که احتمالا باعث قفل شدن تاپیک میشه :D ( تازه اگه تلفات ندیم :D )

به نظرسنجی بزارین که مربوط بشه به بازی های مولتی تا دیگه بحث انحصاری و فن بوی بازی پیش نیاد :D

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
ولي خب خواهش ميكنم بچه ها بيان تو تاپيك و نظرشون رو درباره Tom Vs Jerry بگند تا تكليف معلوم بشه :d
با اجازه دوستان
منم موافقم... بحث شادی میشه و شاید تنها جایی که بشه از تام دفاع کرد, همینجا باشه :d

اینم حرفیه.... باید نظر آخر رو devil girl محترم بدن.... اگه بخواد ورود کاراکترهای دیگه ای هم از دنیای انیمه و غیره به اینجا باز بشه هویت تایپیک شاید تغییر بکنه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بهنام اینایی که گفتی همه اش تبدیل میشه به PS3 Vs Xbox 360 که احتمالا باعث قفل شدن تاپیک میشه :D ( تازه اگه تلفات ندیم :D )

به نظرسنجی بزارین که مربوط بشه به بازی های مولتی تا دیگه بحث انحصاری و فن بوی بازی پیش نیاد :D
همون Wander و ICO :D
بابا یکی از این بازیای نسل قبلی یا باحال بگه انحصاری نباشه :D
اینا چطورن
biggrin1.gif
هم مال همین نسل هستن و هم قبلا توی نظرسنجی نبودن
biggrin1.gif

Adam Jensen Vs Cole Philips
خیلی خوبه :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همون Wander و ICO :D
بابا یکی از این بازیای نسل قبلی یا باحال بگه انحصاری نباشه :D

اینا چطورن :D هم مال همین نسل هستن و هم قبلا توی نظرسنجی نبودن :D
Adam Jensen Vs Cole Philips

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام

آره ولی عوضش تاپیک از شدت هیجان به سقف میچسبه :D تقریبا همه ی کاربر ها هم میشناسنشون. کلی هم از این عکس های مسخره بازی میشه براشون درست کرد باحال میشه :D یه چیزی تو مایه های نیت VS لارا.
الان مثلا از وارکرفت بذارن فقط PC بازا براشون جذابه. مثلا همین نظرسنجی قبلی فقط برای فایتینگ باز ها اون هم تازه از نوع جاپنیش جالب بود :D
کلا به نظر من یه حالت کل کل باید داشته باشه وگرنه یه نظرسنجیه معمولیه.
همون Wander و ICO :biggrin1:
بابا یکی از این بازیای نسل قبلی یا باحال بگه انحصاری نباشه :biggrin1:
احسان درسته که هر دو تا بازیاشون شاهکار بودن ولی به جون هم انداختن شخصیاتشون یه جوریه :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
تام و جری تایید میشه اساسی

رو سگا هم یه بازی داشت خب دیگه از دنیای گیم هم خارج نمیشه:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان درسته که هر دو تا بازیاشون شاهکار بودن ولی به جون هم انداختن شخصیاتشون یه جوریه :D

مسئله اینه فکر میکنی نظر سنجی یعنی به جون هم انداختن و دل و روده بیرون کشیدن کرکتر ها :D خب این دو تا یه داستان عاطفی و احساسی دارن و اونی که بیشتر تونسته مخاطب رو تحت تاثیر قرار بده میتونه برنده باشه :D البته نمیگم این نظر سنجی باید انتخاب بشه و حرف نداره :D نه ! ولی نظر سنجی همیشه جنگ بین دو نفر نیست می تونه بین خوب و خوب تر باشه :D نه یکی علیه اون یکی :D
رو سگا هم یه بازی داشت بسه دیگه از دنیای گیم هم خارج نمیشه
yahoo_4.gif
روی ps1 هم بازی داشت ولی بازیاش مزخرف بودن ! کسی بخواد با بازی تام و جری باهاشون آشنا بشه تفکرش از این دو تا یه فاجعه ـس :D نه کارتونی که به خاطر قرار گرفتن دقیق و مطابق انگشت های تام روی پیانو اسکار میگیره !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آره ولی عوضش تاپیک از شدت هیجان به سقف میچسبه :D تقریبا همه ی کاربر ها هم میشناسنشون. کلی هم از این عکس های مسخره بازی میشه براشون درست کرد باحال میشه :D یه چیزی تو مایه های نیت VS لارا.
الان مثلا از وارکرفت بذارن فقط PC بازا براشون جذابه. مثلا همین نظرسنجی قبلی فقط برای فایتینگ باز ها اون هم تازه از نوع جاپنیش جالب بود :D
کلا به نظر من یه حالت کل کل باید داشته باشه وگرنه یه نظرسنجیه معمولیه.

بهنام مشکل این نظرسنجی هایی که میگی اینه که بعضی دوستان شوخی رو جدی میگیرن و این موضوع میتونه برای تاپیک خیلی بد باشه ، وگرنه منم خیلی خوشم میاد اینجا بشینیم و با این دو شخصیت بزرگ شوخی کنیم :D

در کل خیلی ریسک داره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر