Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
چقدر بده این بازی :D
حالم به هم خورد :D
موشن بلوری که توی بازی گذاشتن شدیداً رو مخه، رانندگی افتضاح، شوتینگ بد، داستانِ بازی بد به نظر نمیاد، ولی اصلاً با نحوه روایتش حال نکردم. گرافیک بازی یه سری جاها در حد نسل ششم میشه یه سری جاها هم خوبه. در کل اصلاً و ابداً با بازی حال نکردم. البته شنیدم نیمه دومِ بازی خیلی باحال تره، ولی تا این جا که شدیداً از تهیه بازی واسه PS4 پشیمونم.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
چقدر بده این بازی :D
حالم به هم خورد :D
موشن بلوری که توی بازی گذاشتن شدیداً رو مخه، رانندگی افتضاح، شوتینگ بد، داستانِ بازی بد به نظر نمیاد، ولی اصلاً با نحوه روایتش حال نکردم. گرافیک بازی یه سری جاها در حد نسل ششم میشه یه سری جاها هم خوبه. در کل اصلاً و ابداً با بازی حال نکردم. البته شنیدم نیمه دومِ بازی خیلی باحال تره، ولی تا این جا که شدیداً از تهیه بازی واسه PS4 پشیمونم.
فکر کنم چون با GTA V داری مقایسش میکنی :d . منم اول همین حسو بهم داد . احساس تکراری بودن همه چی . اگه از یک سر شهر تا انتهای شهرو بری هیچ احساس خاصی بهت دست نمیده که تغییری در بازی ایجاد شده به جز بالای شهر که کوهستانه . شهر مردست . ماموریتهای فرعی به شدت تکراری و همچنین زیاد که شلوغ دیده بشه بازی . قیافه ی آیدن هم مث مونگولاست !! که بیشتر آدمو عذاب میده :d . خیلی مشکل داره بازی .

بزار به تروفی نوشیدنی برسی حسابی سرگرم میشی :d . من دومین نفر بودم توی فروم گرفتم . به معنای واقعی گفتم F**K UBI

در اصل این بازی اومد که GTA رو بی رقیبتر از همیشه بخونه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
فکر کنم چون با GTA V داری مقایسش میکنی :d . منم اول همین حسو بهم داد . احساس تکراری بودن همه چی . اگه از یک سر شهر تا انتهای شهرو بری هیچ احساس خاصی بهت دست نمیده که تغییری در بازی ایجاد شده به جز بالای شهر که کوهستانه . شهر مردست . ماموریتهای فرعی به شدت تکراری و همچنین زیاد که شلوغ دیده بشه بازی . قیافه ی آیدن هم مث مونگولاست !! که بیشتر آدمو عذاب میده :d . خیلی مشکل داره بازی .

بزار به تروفی نوشیدنی برسی حسابی سرگرم میشی :d . من دومین نفر بودم توی فروم گرفتم . به معنای واقعی گفتم F**K UBI

در اصل این بازی اومد که GTA رو بی رقیبتر از همیشه بخونه

من اهل تروفی گرفتن نیستم. وقتشو ندارم :D
ولی بازی رو گذاشتم تو دستگاه، دو ساعت بازی کردم. خاموش کردم و احتمالاً میرم بازی رو عوض میکنم. مجبور که نیستم به زور با بازی حال کنم. به شدت همه قسمتهای بازی حالمو به هم زده. حالا نمیدونم ادامه بازی بهتر میشه یا نه، ولی حاضر نیستم ادامه بدم به این امید.
تا این جا نمره 4 هم زیاده واسش.
گرافیکش واقعاً اگه رزولوشن و IQ رو در نظر نگیریم، در حد TLOUـه نسل قبل هم نیست. خجالت آوره. به خصوص توی روز که قشنگ در حد GTA IV پایین میاد. یه بازی OW که 6 سال پیش رو سخت افزار سال 2005 عرضه شده بود. تازه جزئیات و بزرگی شهر هم خیلی بیشتر از WD بود.
یوبی سافت هم بره بمیره با این بازی ساختنش.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,741
نام
مراد حلیمی
ولی بازی رو گذاشتم تو دستگاه، دو ساعت بازی کردم. خاموش کردم و احتمالاً میرم بازی رو عوض میکنم. مجبور که نیستم به زور با بازی حال کنم. به شدت همه قسمتهای بازی حالمو به هم زده. حالا نمیدونم ادامه بازی بهتر میشه یا نه، ولی حاضر نیستم ادامه بدم به این امید.
گرافیکش واقعاً اگه رزولوشن و IQ رو در نظر نگیریم، در حد TLOUـه نسل قبل هم نیست. خجالت آوره. به خصوص توی روز که قشنگ در حد GTA IV پایین میاد. یه بازی OW که 6 سال پیش رو سخت افزار سال 2005 عرضه شده بود. تازه جزئیات و بزرگی شهر هم خیلی بیشتر از WD بود.

اتفاقا من هم دیروز بازی رو گرفتم و کاملا موافقم با تک تک قسمتهای پستت:d

نکته جالبش اینجاس که اون قسمت هک کردن هم که اینهمه روش مانور داده بودن اصلا عمق نداره......یعنی لذت نمی بری از هک کردن یه مکانیزم ساده که چالشی به همراه نداره
گرافیکش هم که فقط شبش و وقتی بارون می باره بد نیس بقیه اوقات به جز رزولوشنش اصلا نسل بعدی که سهل بین نسلی هم نیست
ماشین سواری و شوتینگش هم هیچ لذتی نداره........البته احتمالا من کمی ادامش میدم ولی فکر نکنم بیشتر از دو سه act حوصلم برسه

دیدم ps4 افتاده یه گوشه یه ماه خاک میخوره رفتم خریدم وگرنه عمرا همچین بازی رو نمی گرفتم:d

.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین

من با توجه به سليقه ات از پستات خوندم به من نزديكي.
So بهت پيشنهاد ميكنم بازي رو يه ذره بري.. جلو رفتن ماموريتاش با هكاش نسبتا جالبه و نواوري هستش و تو هيچ بازي ايي نبوده تا بحال. ايراداي بازي همونايي كه گفتي هس

در كل بازيش نه خوبه نه بد. واسه كسي كه تا حالا gta v بازي نكرده، ميشه گفت خوبه و تا حدي عالي هستش.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
يعني يكي از چرت ترين بازي هايي بود كه بازي كردم،،خداوكيلي با اينكه gta v رو روي ٣٦٠ بازي كردم حتماً رو پلي٤ هم ميگيرم
خيلي سعي كرده بودن يه كپي از gta در بيارن ولي گند زدن،من كه دپرس شدم.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من که فوق العاده با بازیش حال کردم...
حتی بیشتر از GTA V
بعضیا که میگن گرافیک در حده نسل 6 و GTA IV که واقعا خنده داره...
این بازی هم هیچ ربطی به GTA V نداره نمیدونم کجای بازی شبیه اونه که دارین مقایسش میکنین

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
از اونجایی که گیم پلی محور هستم با قاطعیت میگم بازی رو پنج بار تموم کردم و داستان و ماموریت هاش فوقالعاده‌ست. رو ۲ ساعت اول هم کاملا چرته و هر چقدر جلو بری بهتر میشه.

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
با سلام
خدمت اون دوستان عرض کنم که میگن واچ داگز اله و بله و همش ایراد بنی اسراییلی میگیرن باید بگم که من خیلی با این بازی حال کردم عالییی بود وازنظر گرافیک gta5 رو میزاره تو جیب حتی gta5 که میخاد با کیفیت بالاتر تو آبان ماه بیاد.بیایید خودمون کلاهمون رو قاضی کنیم یوبی سافت اولین تجربش تو این سبک بوده و خیلی هم عالیی از پسش بر اومده gta5 درسته گیم پلی خوب داره ولی از نظر گرافیگ به گرد پای واچ داگز هم نمیرسه.ممنون

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
با سلام
خدمت اون دوستان عرض کنم که میگن واچ داگز اله و بله و همش ایراد بنی اسراییلی میگیرن باید بگم که من خیلی با این بازی حال کردم عالییی بود وازنظر گرافیک gta5 رو میزاره تو جیب حتی gta5 که میخاد با کیفیت بالاتر تو آبان ماه بیاد.بیایید خودمون کلاهمون رو قاضی کنیم یوبی سافت اولین تجربش تو این سبک بوده و خیلی هم عالیی از پسش بر اومده gta5 درسته گیم پلی خوب داره ولی از نظر گرافیگ به گرد پای واچ داگز هم نمیرسه.ممنون

روی یه کنسول 8-7 برابر قوی تر ساخته شده، اگه قرار بود در حد GTA V روی 360-PS3 گرافیک نداشته باشه که باید یوبی سافت مونتریال رو آتیش زد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر