Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4
من فکر کردم روی خود ps4 اجراش کردن.
حالا با این مشخصات به نظر روی خود ps4 هم همین طوری اجرا میشه؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام
اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4
من فکر کردم روی خود ps4 اجراش کردن.
حالا با این مشخصات به نظر روی خود ps4 هم همین طوری اجرا میشه؟

من فعلا این نمایش Playstation Meeting 2013 رو به صورت On - Screen گیر نیاوردم که بتونیم گرافیک رو دقیق بررسی کنم ، ولی اگر بخوام از رو نمایش E3 2012 نظر بدم ، با توجه به سخت افزار غول PS4 ، مطمئنا گرافیک های خیلی بالاتر از Watch Dogs رو میشه دید ! اما اینکه Watch Dogs بتونه اون گرافیک رو روی PS4 بیاره ، بستگی به زمان عرضه بازی داره !

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
یک سوال!
این بازی اگه روی کامپیوتر اجرا شده پس چرا توی بازی دکمه مربع برای انجام کار ها بودش؟ !!!!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
با تشکر از Not Be Ok که لینک تریلر رو گذاشتن ، کیفیت فوق العاده بالاست ، کاملا On - Screen هست و کاملا ارزش دانلود رو داره ! بعد از دانلود تریلر باید بگم که بیشتر از هر بازیی که تا الآن برای PS4 تایید شده ، منتظر این بازی هستم !

سلام
یک سوال!
این بازی اگه روی کامپیوتر اجرا شده پس چرا توی بازی دکمه مربع برای انجام کار ها بودش؟ !!!!

به این دلیل که این چیزی هست که ما تو PS4 خواهیم دید !

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
به این دلیل که این چیزی هست که ما تو PS4 خواهیم دید !
آره درسته،منم همین سوالو داشتم،اما به این جواب تاحالا دقت نکرده بودم.مرسی
گرافیکش که خیلی خوبه،انیمیشن ها(بجز انیمیشن خود آلن که دویدنش همچین یه جوریه:d) بسیار نرم و روون و عالی صورت میگرفت.جزئیات هم که دیگه پرجزئیات تر از این بازی ندیدم تاحالا،باور میکنید؟! واقعا همه چیز Real-Time صورت میگرفت تو تریلر که این خیلی به طبیعی تر شدن بازی کمک میکنه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
امیدوارم چیز نهائی که بهمون نشون میدن، چیزی نباشه که الان دارن نشون میدن.
بازی واقعا از لحاظ گرافیکی هیچ که پر جزئیات نیست پر از مشکل هم هست.
نمونش اونجا که شخصیت کاور میگیره، اگر دقت کنید هیچ گل و پیاهی تکون نمیخوره. سایه ها تو بازی میپرن، خط خطین، پارگ تصویر تو بازی بیداد میکنه. یه نکته دیگه ذرات هست که مثلا وقتی ماشین تصادف میکنه جرقه های حاصل از تصادف روی هوا محو میشن که الان تو بعضی از بازی های همین نسل همچین چیزائی رو داریم روی PC میبینیم خیلی بهتر . . .
جای برخورد گلوله ها هم که عین این نسل بود همه یک شکل . . .
لباس شخصیت اصلی هم که عین همین نسل همش تو بدنش فرو میرفت :|.
بعد یه جا شخصیت داره میدوئه از این ور خیابون بره اون ور، باد که میاد یه افکت که یه شیشه نوشابه رو میکشه از این ور اونور بعد روی هوا برگ ها همین طوری دارن تکون میخورن و محو میشن :|.

خلاصه که به نظرم اصلا انتظار من از نسل بعد این نیست . . .
آهان اون صحنه ی برخورد ماشین پلیس هم که خیلی داغون بود خیلی بد طراحی شده بود!

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
قطعا همین نخواهد بود،خیلی وقت دارند تا بازی رو تکمیل کنند.
خب باگ یه جزء جدا نشدنی از بازیه،لااقل توی این نسل،امیدوارم که اینم درست کنند.ولی توی اولین تریلر بازی اصلا باگی وجود نداشت و حتی یقه ی شخصیت بازی هم توی بدنش فرو نمیرفت،بلکه خم میشد که واقعا نشون از کار کردن روی جزئیات رو میداد.حالا امیدوارم که این هم درست بشه.
کجاش بد طراحی شده بود؟!:| دیگه ایراد بنی اسرائیلی نگیرید خواهشا !

---------- نوشته در 10:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 PM ارسال شده بود ----------

دوستان تریلرش مثل تریلر Gamersyde ،(پرده ای نباشه) 720p و با حجم مناسب هنوز نیومده؟!

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
بازی واقعا از لحاظ گرافیکی هیچ که پر جزئیات نیست پر از مشکل هم هست.
نمونش اونجا که شخصیت کاور میگیره، اگر دقت کنید هیچ گل و پیاهی تکون نمیخوره. سایه ها تو بازی میپرن، خط خطین، پارگ تصویر تو بازی بیداد میکنه. یه نکته دیگه ذرات هست که مثلا وقتی ماشین تصادف میکنه جرقه های حاصل از تصادف روی هوا محو میشن که الان تو بعضی از بازی های همین نسل همچین چیزائی رو داریم روی PC میبینیم خیلی بهتر . . .
جای برخورد گلوله ها هم که عین این نسل بود همه یک شکل . . .
بعد یه جا شخصیت داره میدوئه از این ور خیابون بره اون ور، باد که میاد یه افکت که یه شیشه نوشابه رو میکشه از این ور اونور بعد روی هوا برگ ها همین طوری دارن تکون میخورن و محو میشن :|.

خلاصه که به نظرم اصلا انتظار من از نسل بعد این نیست . . .

هنوز یوبی رو نشناختی ؟ اونم مونترالش !
این بازی هم زیادی بهش امیدی ندارم یعنی از اول امیدوار بودم بعد این نمایش کلا حالم گرفته شد واسه 360 و PS 3 دیگه خدا رحم کنه اونم با سابقه بد بازی ساختنشون واسه PS 3
این بازی رو نباید ملاک PS 4 بگیری چیزی رو که میشه روش حساب باز کرد بازی Deep Down , Killzone SF هستش که واقعن از نظر تکنیکی خیلی با این نسل اختلاف دارن شاید هنوز محسوس نباشه ولی خوب باید فکر اینو بکنی که حداکثر این استودیو ها 1 ساله Devkit دستشونه و شایدم کمتر پس تا باهاش خودشون وفق بدن زمان میبره . تازه فکر نکنم که PS 4 بهینه شده استفاده کرده باشن شاید فقط بخشیش بوده
در کل با سرمایه گذاری که از 5 سال پیش کرده SONY به هیچ وجه شکست رو قبول نمیکنه
ولی با مشخصاتی که داره نوید بخش یه نسل کامل رو میده مخوصوا از نظر AI میشه بیشتر از اینا مانور داد

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
گرافیک بازی ضد حال بود ایراد زیاد داشت و جزئیات محیطم خیلی کم بود فقط نورپردازی بازی خوب و نسل بعدی به نظر میومد تریلر E3 از نظر گرافیکی خیلی بهتر به نظر میومد اینجا محیط بازی خیلی بی جزئیات شده بود و فقط نورپردازی قشنگ بازی میتونست ضعفاشو بپوشونه البته اینم باید در نظر داشت که این احتمالا اولین بازی OW نسل بعده و خوب نمیشه انتظار بیشتریم ازش داشت ولی خوب نکته ی نا امید کنندش این بود که گرافیکش نسبت به E3 افت کرده بود البته محیط بازی همچنان پویا و جالب بود

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
دوستان تریلر E3 حدود 10 دقیقه بود،خب توی این زمان معلومه که میشه خیلی چیزا رو نشون داد.به نظر من که هنوزم خوب بود با این که به پای تریلر اولیش نمیرسید اما هنوزم خوب بود.
من فکر میکنم بیشتر هدفشون از پخش این تریلر نشون دادن بخش پلتفرمینگش بود،وگرنه که توی همین چند دقیقه هم واقعا نکته های خیلی زیادی وجود داشت.

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
بازی هم گرافبکش هم سبکش هم حالتش واقعا زیباست مخصوصا اونجا که دنبال طرف میکنه وقتی دوبار میزنه توی صورت ضربه چنان حسی به می میدگه تمام نفرتم رو میتونم توش خالی کنم

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
عرضه بازی برای Wii U هم تایید شد .

تریلر رو چندبار دیدم و به یک نکته ای که دفعات قبل ندیده بودم پی بردم ، اونجایی که اون Criminal ( :D ) تیراندازی می کنه ، یک زن به پلیس زنگ میزنه و یک علامت پایین صفحه میاد و یک Bar شروع به پر شدن می کنه که نشون میده اون زن داره پلیس رو خبردار میکنه ! برام خیلی جالبه بدونم که اگر قبل از پر شدنش اون رو خفه کنید ( :D ) چی میشه ! پلیس خبر دار نمیشه ؟ یا باید کل افراد حاضر رو خفه کنید ؟ :D

دوستانی هم که از گرافیک بازی ایراد گرفتن توجه کنن که تا عرضه بازی خیلی مونده ! با این وسعت بازی ، همین سطح هم قابل قبوله ! و جزییاتش هم انصافا بالاست ، درسته که هنوز حجم تکسچر ها در حد چیزی که از نسل بعد انتظار داریم نیست ، افکت های برخورد اجسام بعد از برخورد به زمین حذف میشن ، جای برخورد گلوله با دیوار همگی یکسان هستند ، ولی نکته مثبت هم زیاد داره این نمایش ! مدلینگ ماشین ها برای یک بازی Open World خارق العادست ! تنوع انسان های محیط باورنکردنیه ! نورپردازی شاهکاره ! افکت آتیش ( آتیشی که از شلیک اسلحه بوجود میاد ) عالیه ! دودی که از ترمز ماشین ها بوجود میاد رو Racing های این نسل ندارند ، فیزیک آب موقع حرکت قایق عالی کار شده و ... ! اون ایرادات هم تا زمان عرضه بازی رفع میشه به احتمال بسیار بالا .

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
عرضه بازی برای Wii U هم تایید شد .

تریلر رو چندبار دیدم و به یک نکته ای که دفعات قبل ندیده بودم پی بردم ، اونجایی که اون Criminal ( :D ) تیراندازی می کنه ، یک زن به پلیس زنگ میزنه و یک علامت پایین صفحه میاد و یک Bar شروع به پر شدن می کنه که نشون میده اون زن داره پلیس رو خبردار میکنه ! برام خیلی جالبه بدونم که اگر قبل از پر شدنش اون رو خفه کنید ( :D ) چی میشه ! پلیس خبر دار نمیشه ؟ یا باید کل افراد حاضر رو خفه کنید ؟ :D

دوستانی هم که از گرافیک بازی ایراد گرفتن توجه کنن که تا عرضه بازی خیلی مونده ! با این وسعت بازی ، همین سطح هم قابل قبوله ! و جزییاتش هم انصافا بالاست ، درسته که هنوز حجم تکسچر ها در حد چیزی که از نسل بعد انتظار داریم نیست ، افکت های برخورد اجسام بعد از برخورد به زمین حذف میشن ، جای برخورد گلوله با دیوار همگی یکسان هستند ، ولی نکته مثبت هم زیاد داره این نمایش ! مدلینگ ماشین ها برای یک بازی Open World خارق العادست ! تنوع انسان های محیط باورنکردنیه ! نورپردازی شاهکاره ! افکت آتیش ( آتیشی که از شلیک اسلحه بوجود میاد ) عالیه ! دودی که از ترمز ماشین ها بوجود میاد رو Racing های این نسل ندارند ، فیزیک آب موقع حرکت قایق عالی کار شده و ... ! اون ایرادات هم تا زمان عرضه بازی رفع میشه به احتمال بسیار بالا .

از خبر ممنون
درباره اون خانم محترمی که داره به پلیس زنگ میزنه دیگه چرا میخوای بدبخت خفه کنی
خیلی شیک و مجلسی گوشی خانم محترم هک میکنی قبل از پر شدن کامل bar :d
ولی خیلی منو یاد AC انداخت این تریلر اخری مخصوصا دویدنش یا اون قسمتی که شیرجه میزنه طرفو میگیره
امیدوارم انیمیشن ها شباهت خیلی زیادی به AC نداشته باشه و انیمیشن های جدیدی برای شخصیت طراحی کرده باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر