Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
سیستم pc مورد نیاز واسه این بازی چیه؟

این جی تی آی که داره میاد واسه pc هم میاد آیا؟ من آخرین جی تی آی که بازی کردم اونه که اولش یارو سواره دوچرخه‌اس :D بعد از اون جی تی آی دیگه‌ای اومده که ارزش بازی کردن داشته باشه؟ من بی خبرم، رو pc منظورمه. میخوام اگه بشه برم چندتا بازی بگیرم لطفا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سیستم pc مورد نیاز واسه این بازی چیه؟

[SPOILER این جی تی آی که داره میاد واسه pc هم میاد آیا؟ من آخرین جی تی آی که بازی کردم اونه که اولش یارو سواره دوچرخه‌اس :D بعد از اون جی تی آی دیگه‌ای اومده که ارزش بازی کردن داشته باشه؟ من بی خبرم، رو pc منظورمه. میخوام اگه بشه برم چندتا بازی بگیرم لطفا راهنمایی کنید. [/SPOILER]
:|سوال رو تو بخش خودش مطرح کنید لطفا!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این قسمتش ماله همین بخشه دیگه :/ دنبال جواب همین قسمتم بیشتر!
ما اینجا غریبیم آدرسا رو بلد نیستیم
سلام عزیز
خیر. نیست
شما اومدی توی بخشه PlayStation 4 داری راجع به pc میپرسی .
بخشه بازیهای pc جدا هست
موفق باشید.

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
یک بار بازیو تموم کردم ولی سیوم پرید ، الان میخوام دوباره بازی کنم ولی نمیخوام از اول شروع کنم
اگر بشه میخوام از سیو بقیه استفاده کنم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یک بار بازیو تموم کردم ولی سیوم پرید ، الان میخوام دوباره بازی کنم ولی نمیخوام از اول شروع کنم
اگر بشه میخوام از سیو بقیه استفاده کنم

رو PS4 نمیشه از سیو بقیه استفاده کرد!حداقل قبل از اپدیت اخری که تست کردیم نشد!

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام رفقا

بی زحمت یه توضیح در مورد اون دوتا مود آنلاین که رایگان هست می‌دید؟ مدهای تریل و هک. من رفتم نفهمیدم دقیقا باید چیکار کنم گیج میزدم همش!

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
سلام رفقا

بی زحمت یه توضیح در مورد اون دوتا مود آنلاین که رایگان هست می‌دید؟ مدهای تریل و هک. من رفتم نفهمیدم دقیقا باید چیکار کنم گیج میزدم همش!

یکیش باید قایم بشی بری هک کنی یک نفر رو تو ی یک محدوده ی خاص ( نباید خارج از محدوده بشید هر دو طرف ) و اون دنبالت مبگرده : نباید بزاری پیدات کنه یا باید قایم بشی یا عادی

مث مردم رفتار کنی اگه پیدات کنه باید بکشه تو رو و بلعکس .

یکی دیگه هم باید هک کنی منتهی باید سوژه همش جلوی چشمت باشه حالا به هر طریقی مثلا از دوربین ها نگاش کن تا 100 بشه هک کردن و اون باید تا قبل کامل کردن پیدات کنه

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
این مرحله آخر اکت 5 که باید ویروس را آپلودش کنی و پلیس دنبالته را چطوری باید رد کرد این پلیسا خیلی وحشین روش خاصی نداره؟؟؟؟؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام دوستان
این مرحله آخر اکت 5 که باید ویروس را آپلودش کنی و پلیس دنبالته را چطوری باید رد کرد این پلیسا خیلی وحشین روش خاصی نداره؟؟؟؟؟

باید مقاومت کنی و فرار کنی سعی کن هلیکوپتر را hack کنی تا تیراندازی نکنه بهت با قایق و در مسیر آب هم بري بی خطره

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
سلام دوستان

دو تا از پست ها را میتونی با قایق بری. هر کدام از پست ها را که انجام بدی بهت check point میده. پستی که در شهر هست را سرآخر انجام بده. یا برعکس. نکته اینه که باید از قایق استفاده کنی. راهش اینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر